Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te hogy állsz az önbizalmaddal? fórum

Te hogy állsz az önbizalmaddal? (beszélgetős fórum)


1 2 3
9. 7e71008a3d (válaszként erre: 8. - 0c7adf8ee7)
2015. júl. 1. 09:28
Ebbe a plus size dologba sok pontos bele szoktak kötni, igazából nem is érdekel engem, hogy éppen milyenek a modellek. Mindenkinek magában kell megtalálni azt, hogy mi szép van abban, amiben amúgy sok más ember szerint nincs túl sok... Én például szeretem, hogy így vastagabb a combom, nagyobb a popsim, nagy a mellem, de ennek ellenére volt már olyan és talán lesz is, hogy fogyni akarok. Ráadásul ugye nem csak testalkatra lehet hagyatkozni, van még az emberen arc, haj... :)
8. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 7. - 7e71008a3d)
2015. júl. 1. 08:49

Nézd csak meg a legújabb amerikai modelleket!

Nem igazán nádszálak!

Franciaországban jogszabályt alkottak, bizonyos súly alá nem mehetnek a modellek!

Szóval a soványság, vékonyság nem természetes ideál!

2015. júl. 1. 08:44

Jól állok az önbizalommal, pedig van túlsúlyom, amivel nem éppen felelek meg maradéktalanul a mai szépségideálnak. Viszont vannak dolgok, amiket nagyon szépnek látok magamon/magamban, így talán ez egyenlíti ki. Nem cserélnék senkivel külsőt.

Szerintem kevés az az ember, aki tökéletesnek tartja magát, de mindenkinek meg kell találnia magában a szépséget - a saját érdekében. Nem lehetünk rosszban önmagunkkal. :)

2015. júl. 1. 08:42
Mindig lesznek mélypontok de most jóban vagyok magammal. Az túlzás hogy szeretem de jól érzem magam a bőrömben. Persze igen fogynom kéne ez kicsit visszavet de most sokkal több pozitív visszajelzést kapok mint vékonyabban. Nem igazán értem ezt de mindegy.:D
5. 4e0d25a806 (válaszként erre: 3. - 2c5f60da64)
2015. júl. 1. 08:36
Szia! Elmeséled mi történt? Ha gondolod privátba is jó, ha nem szeretnél nyilvánosságot :)
4. 4e0d25a806 (válaszként erre: 2. - 0c7adf8ee7)
2015. júl. 1. 08:35
Sajnos sokan vannak (még) akik nem így gondolkodnak. De ez sok mindenen múlik. Örülök, ha te szereted magad :) Ezek szerint minden rendben Veled ;)
2015. júl. 1. 08:33

Átmenetileg csökkent az önbizalmam, magánéleti problémák miatt... amikor lehetek bármilyen ápolt, igényes, viszonylag fiatal, kedves és nem én kellek... amikor nem számít semmi, bármit beletehetsz... akkor úgy érzem, kevés vagyok, és a másik sokkal több, szebb, jobb nálam...


Ezt feldolgozni nagyon hosszú idő nekem, sajnos.


Az oka, hogy máshoz viszonyítom magam ilyenkor, holott nem kellene...ez egy eltorzult énképet ad.

2015. júl. 1. 08:32

Nehogy már ne legyek jóban magammal!

Kire számíthatok leginkább??

Ki szeret engem legjobban??

Naná, hogy én!!

2015. júl. 1. 08:28
Érdekelne, ki miért nem szereti (annyira)saját magát, és mi az oka (szerinted)?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook