Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tattoo&piercing tulajdonosok, kedvelőik fórum

Tattoo&piercing tulajdonosok, kedvelőik (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
23. d9d8721118 (válaszként erre: 18. - Lilimia)
2009. dec. 14. 14:03

A derekamon, a lábamon lévőt a tetkós rajzolta. Azt mondta nem szeret sablonból dolgozni, személyre szabottan dolgozik. Rajzolt, tetszett, megcsinálta. A kezemen lévő nonfit az egyik ismerősőm csinálta "házi tetkó", jól el is szúrta... Hivatásos tetkóssal kellett átüttetni, de szép lett, nem bánom, inkább csak azt hogy választhattam volna más mintát is... De azért elvagyok vele.

A kínai betüket és a sárkányt egy másik tetkós csinálta. Ő is saját erőből csinálta, nem sablonból. Nekem nagyon tetszik ez a kínai jel, sárkány vonal... Én valahogy úgy érzem, hogy szerencsét hoz, és védelmez. Lehet beképzelem, de jó, hogy ott van, bár sosem fogom látni.


Amikor csinálta a tetkós, azt kérte csináljuk meg, hogy az egész hátam legyen kivarrva, és akkor elvisz versenyre, de nyitott hátú ruhában... Jót mosolyogtam :) Én meg a nyitott hátú ruha :)


Mondjuk engem az zavar, hogy hiába van a hátamon, látom és érzem mikor összesúgnak a hátam mögött. Nyáron bementem egy ruhaboltba és a két eladó hangosan beszélte ki, hogy ez milyen undorító, hogy lányon, egész hátas tetkó, ráadásul sárkány... Én meg fogtam magam és kijöttem...

22. russodebby (válaszként erre: 21. - Russodebby)
2009. dec. 14. 13:57
+ Szerintem a nonfi még azért is jó,ha megunja az ember, akkor könnyen lehet rajta változtatni.
2009. dec. 14. 13:55
Nekem a nonfit a tetkósom rajzolta,mert amit vittem arra azt mondta,hogy nem varrja rám fel,és tetszett amit rajzolt helyette. Nem is tudom megunni,mert nem látom. :-) A következő az a fiamnak és magamnak egy emlék lesz.
20. tundek (válaszként erre: 18. - Lilimia)
2009. dec. 14. 13:55

Az elsőt Apa kérte a derekamra, mondván nagyon tetszik neki


a másodikat én akartam, mert tetszik a bokán


a harmadikat meg nagyon szeretem ez sokat jelent számomra a három pasimat az életemben Apát és két fiát

19. tundek (válaszként erre: 13. - Russodebby)
2009. dec. 14. 13:53

szia köszönöm én is csak egyet akartam, de most már tényleg nem lesz több remélem


ja és már a nagyfiamnak is van

2009. dec. 14. 13:49

Számotokra mit jelentenek a tetoválásaitok?

Úgy értem, csak esztétikai szempontból választottátok az adott mintákat, vagy jelentéstartalommal is bírnak?

2009. dec. 14. 13:48

nekem a köldökömben van piercing, és most szeretnék egy (vagy kettő) tetoválást már ki is gondoltam, hogy mit...

az egyiket a kulccsontom alá, a másikat még nem tudom hová, talán a combomra...

16. d9d8721118 (válaszként erre: 14. - 5e48d37001)
2009. dec. 14. 13:45
Hát igen sajnos ez nem olyan ami ha az ember úgy gondolja, eltünik...
15. lilimia (válaszként erre: 8. - Russodebby)
2009. dec. 14. 13:45

A szerdai vizsgám után kerül még egy füles a balba, és még egy karika a jobba :P

Barátnőmnek meg a hallójáratot takaró kis háromszög alakú izébe kell szúrnom egyet...

2009. dec. 14. 13:38

Sziasztok:)

Nekem tetszenek a tetkók csak nem magamon.Volt egy nonfiguratív,sajnos nem gondoltam át túl jól a dolgot és megbántam.Az én egyéniségemhez nem megy a tetoválás Én nagyon visszafogott vagyok és konzervatív.

Lézerrel eltüntettem,ez egy hosszú és nem kellemes folyamat,több kezelésembe és százezrembe került az 5000 forintos tetoválás eltüntetése.

Amúgy Én nem vagyok ellenző csak az Én stílusomhoz ez a dolog nem passzol.

13. russodebby (válaszként erre: 10. - Tundek)
2009. dec. 14. 13:35

Szépek!

Igaz a mondás: ha valaki elkezdi,nem tud leállni.

2009. dec. 14. 13:33

Nekem anno volt köldökpiercingem, de kiszakadt, heg maradt, nem szúrattam újra.

Piercingeim: a tragusomba, az orromba, a nyalvembe 2 db, intim helyen van. Volt régen szépségpöttyöm is, de miután elkezdtem dolgozni, kivettem.


Tetkók: Kb. 6 éve a bal felkaromra, majd derekamra csináltattam egy nonfit, aztán jött a bal lábszáram ( térdtől lábujjig ), majd ezt követte a hátam ahova gerincre a nevemet tetováltattam kínai betűvel, de unatkozott egyedül és kapott egy sárkányt is, ami az egész hátamat beteríti.

Jelenleg úgy gondolom nem szeretnék többet se tetoválást, sem piercinget, de ezt mondtam az elsőknél is... Aki egyszer elkezdi az nehezen szabadul a tűtől :)

2009. dec. 14. 13:32
Tetkót kínai írással szeretném a fiam nevét magamra varratni.
10. tundek
2009. dec. 14. 13:32

Sziasztok!


Ha valaki én nagyon elleneztem mindkettőt és mégis két éve kezdtem 1-2-ma már 3 tetoválásom van és egy szemöldök piercingem. Elvileg több nem lesz. Tetoválás még lehet, de piercing nem.



1 jobb boka szines virág

2 derék tetoválás nonfis virág

3 lapocka liliom és a három imádott pasim neve


képek az adatlapomon

2009. dec. 14. 13:32

nekem volt két piercingem volt a köldökömben de a mütétek miatt a köldököm elcsúnyult és bantotta belül a fém igy kivettem és volt egy szépségpöttyöm amit nem birt a böröm igy az is kivettem.

igy nincs piercingem.

de van tetoválásom.

egy a lábszáramon egy fekete 20 cmes nonfigura mint ami gyönyörü és büszke vagyok a készitöjére(párom)

és van egy egész oldalas tetoválásom ,két liliommal.

hogy lesz e még?nem tudom!

8. russodebby (válaszként erre: 5. - Lilimia)
2009. dec. 14. 13:31

Te sem vagy semmi! :-)

Nekem a bal fülbe 2,a jobban 3+1 felül fülbevaló van.

2009. dec. 14. 13:31

16 éves koromba kiszuratattam a köldököm aztán rá egy fél évre meg csináltattam egy tetkót nonfiguratív-ot!Azt takarja a bugyim:P ugyhogy nemsokan látták eddig! Aztán a nyelvemet szúrták! és utánna kb 2 éve a köldökömbe mégegy piercing került (alulra)!

Piercinget már nemakarok, de a tetoválásom már apíron megvan!A lábfejemtől fog indulni, körbe a lábamon és a vádlimon lesz a vége (egy indás nonfis szépség).

6. russodebby (válaszként erre: 3. - Indián lány)
2009. dec. 14. 13:29
Szép a tetkód! Nekem az ajak piercing volt szülinapi ajándék.
2009. dec. 14. 13:27

Hello!


Nekem a bal fülemben 3 fülbevaló, a jobban 3 fülbevaló, és 3 karika, orromban, nyelvemben, és köldökömben is van piercing, valamint 9 tetoválásom van (2 pentagramma a gerincemen, a kulccsontjaimon 1-1 lepke, a jobb lábfejemen szintén lepke, a balon a kutyám neve, a lapockáimon 1-1 főnix, és a bal alkaromon virágok indákkal).

És természetesen én is szeretnék még ezt-azt :)

2009. dec. 14. 13:26

18 évesen szúrattam ki a fülemet..nem alul, hanem felül, hogy is mondjam? :-)Volt benne sokféle piercing az évek alatt, de már jó ideje egy kevésbé feltűnő kis gömböcske van benne.


A kezemen egy gyűrű-tetoválás van, de tervezem még, hogy csináltatok: a csuklómra mindenképpen, esetleg kar, vádli vagy has. Ezt még ki kell találnom. :-)

2009. dec. 14. 13:23

Én idén a 33. szülinapomra csináltattam egy tetoválást as bal lábszáramra.Egy habokból kiugró delfin(a vízimádatom miatt),és egy jin-jang labda(vonz az ezoteria).Kép az adatlapomon:)

Többet és piercinget nem szeretnék.

Nyáron a hennát is kipróbáltam,az is szép volt(egy skorpió).

2009. dec. 14. 13:19
Kb. 10 éve van a köldökömben fél év kihagyással(terhesség),az orromban 7 éve van és 3 hete van egy szépségpötty piercingem. A derekamon egy nonfiguratív tetkó van kb. 5 éve. Szeretnék még tetoválást és piercinget is magamra.
2009. dec. 14. 13:16

Sziasztok!

Azokat várom ide akinek már van,vagy szeretne valamelyiket,de azokat is akik ellenzik!

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook