Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tartásjavító pánt fórum

Tartásjavító pánt (beszélgetős fórum)


8. Channa* (válaszként erre: 6. - Jooeva)
2022. okt. 17. 08:00

Sajnos az ilyen segédeszközök nem segítenek, sőt! hozzászoksz és már eszedbe sem jut, hogy magadtól megtedd, amit kell.


Az átszoktam mozgatni magam kevés. Célirányos hátizom erősítő gyakorlatok kellenek és folyamatos figyelem a tartásra. Ezt nem lehet kikerülni!


A megerősített izomzat, nem csak a tartásodat fogja rendezni, hanem sok-sok betegséget meg tudsz előzni!

7. Channa* (válaszként erre: 4. - Csillagszem38)
2022. okt. 17. 07:58
Pontosan!
2022. okt. 15. 18:07

Köszönöm a válaszokat.

Át szoktam mozgatni magam reggel-este.

A melóval meg az a gond, hogy kb. mint ha mosogatnál vagy a konyhaasztal fölött hajolnál kissé (laborműszerek), olyan éppen picit hajol a nyakam előre, mint ahogy a emberek nyomkodják a telójukat.

Tudom, hogy gond van a tartásommal, igyekszem odafigyelni rá, de nem megy mindig.

Ezért gondoltam erre a pántra, hátha kicsit rávenne a helyes tartásra. Ha van hatása/értelme.

5. Sirga (válaszként erre: 1. - Jooeva)
2022. okt. 15. 17:00
Kényelmes és strapabíró (az enyém). Cserébe semmit nem ér, de legalább olcsó volt. :D
2022. okt. 15. 13:34
Gerinctorna és meg kell helyesen tanulni hajolni.
3. 55Judit (válaszként erre: 1. - Jooeva)
2022. okt. 15. 13:03

Volt nekem is hasonlóan nehéz munkám. Nekem az vált be hogy nem görnyedtem, a hátam egyenes maradt lehajláskor. Nem a hátam és a derekam hajlott hanem a csípőm. Úgy, mint ahogy a sportolóknak kell edzéskor, hogy ne sérüljenek meg. A gerinc menti mélyizmok erősítése hoz eredményt, az erős izomzat megkönnyíti a munkát.


Ha felrakod azt a pántot, lehet hogy segít valamit abban hogy könnyebben megtartsd magad hajolva, de ha nem a saját izmaid dolgoznak, azok elkezdenek sorvadni. Ettől egyre rosszabb állapotba kerülsz. Még ha fárasztó is a torna, akkor is jobban jársz vele százszor mint a tartásjavító pánttal.

Egyébként kényelmetlen, de ha helyes tartásban állsz, akkor elviselhető. De felesleges és ártalmas.

2. papája (válaszként erre: 1. - Jooeva)
2022. okt. 15. 11:02
Xart sem ér, kipróbáltuk.
2022. okt. 15. 09:32

Többször szembejött már velem a reklámja fb.-on.

Olyanok véleményét kérném, akik vettek ilyet, használják.

Munkám miatt sokat hajolok és "görnyedek".

Mennyire kényelmes, mennyire hatékony?

Mennyire strapabíró?

Melyik oldalról lenne érdemes rendelni?

Árban is elég nagy a szórás...


Köszönöm a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook