Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Társkeresés - hol kezdjem? fórum

Társkeresés - hol kezdjem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
6. syria (válaszként erre: 1. - Lea Lenzen)
2012. júl. 24. 13:00

Kezdd ott, hogy elolvasod a témában írt cikksorozatomat.

Talán találsz benne használható dolgokat. :)

2012. júl. 24. 12:59
Szerintem spontán jön mindig. Vannak dolgok, amik úgyis jönnek, mert meg kell találják az embert, emberek, akikkel találkozni kell - ez így van elrendezve.
2012. júl. 24. 12:58
én a neten találtam meg:)
3. csukottszemmel (válaszként erre: 2. - Ari hari)
2012. júl. 24. 12:58
melyik csodát? hogy valaki majd kopogtat az ajtón és megkérdi, itt lakik-e AriHari?:)
2. ari hari (válaszként erre: 1. - Lea Lenzen)
2012. júl. 24. 12:56

Válásom óta próbálom (5éve) megtalálni azt aki........!

Kipróbáltam az összes társkeresőt,elég negatív élményekkel.Szerintem a legtöbb az hazugság!Most csak vegetálok,és várom a csodát! :-)

2012. júl. 24. 12:53

Itt az ideje, hogy társat találjak, de egyszerűen nem megy. Nem is jut eszembe, hogy hol találhatnék partiképes (de még csak "partiképtelen" egyedeket is). Otthon dolgozom, amikor a barátaimmal találkozunk, akkor általában náluk vagy nálam, nem vegyül a társaság már, megvannak a kialakult körök.

A szórakozóhelyen való ismerkedésben nem hiszek. Az online társkeresőkről sem hallottam túl sok pozitívat.

Milyen lehetőség van még? Hol találni 28-35 körüli facér pasikat?

Olyan csak a régi szép időkben és rendszerváltás előtti filmeken létezett, hogy programokat szerveztek az egyedülállóknak? És most nem a rapidrandira gondolok. Ilyenek még léteznek?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook