Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Társkeresés - hol kezdjem? fórum

Társkeresés - hol kezdjem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
96. Lea Lenzen (válaszként erre: 72. - Ari hari)
2012. júl. 24. 21:57
a pizzán a hangsúly, a futárok szerintem úgyis többnyire civilben járnak (vagy csak nem rendelek elég gyakran?)
95. Lea Lenzen (válaszként erre: 69. - Aa84065182)
2012. júl. 24. 21:56

jajj, ez engem mindig nagyon bosszant, amikor megvan, hogy mit szeretnél és annak az ellenkezőjével traktálnak és még fel vannak háborodva, hogy nem jönnek be :S


És tényleg, milyen menő lett volna felhívni a figyelmét az impotenciára :)

2012. júl. 24. 21:51
Én is otthonról dolgozom, és internetes társkeresőztem egy darabig de feladtam...vlami félelmetes, milyen emberek vannak.Én is értelmesen leírtam, h van 2 gyerekem, engem jobban vonzanak a nálam idősebb (kb 10 évvel) férfiak, és nem akarok többet szülni.Barátnőm is ugyanakkor regisztrált, velem egyidős, gyerektelen, és saját korosztályában keresett.Hát persze, h nekem egymás után irogattak a 25-35 éves gyerektelen pasik, neki pedig a 40-50 éves, elvált 1-2 gyerekesek.Na jó volt 1-2 randim is, na dehát....szóval nekem max marad a postás....már ha egyszer ráfanyarodok:-( mert mással nem nagyon találkozok, csak aki becsenget hozzám....
93. e2e3dd6eca (válaszként erre: 92. - Zsanci79)
2012. júl. 24. 21:34
Hmm...de kár. És te nem találnál ott munkát? Nem tudjátok megoldani?
92. zsanci79 (válaszként erre: 91. - E2e3dd6eca)
2012. júl. 24. 21:31
Nem volt azért ilyen egyszerű. Én hétfőtöl péntekig dolgozom, ő nem. Nekem van egy kisfiam, édesanyámnál lakunk. Én nem igazán ugrálhatok gyerkőc mellett, meg hát anyunál lakunk....nem tudok minden hétvégén utazgatni. Nem lakunk valami nagy házban, nem hoznám ide a páromat, engem zavarna anyám. Szóval ilyen aprócsak problémák vannak. De majd alakul :)
91. e2e3dd6eca (válaszként erre: 90. - Zsanci79)
2012. júl. 24. 21:17

Az miért baj? Én meg direkt olyat kerestem mindig aki nem a nyakamon van. :D

Miért nem tesztek valamit akkor? Nem megoldható?

90. zsanci79 (válaszként erre: 89. - E2e3dd6eca)
2012. júl. 24. 20:56
Szerintem vannak normálisak, csak tőlem 150 km-re :))de minimum 100. Legalább is eddig ezt tapasztaltam. Egyet próbáltam, de erősen befigyelt a távolság kérdése, persze nem ez volt a fő ok, de billentette a mérleg nyelvét azért.....azóta is (1,5 éve) hetente beszélünk telefonon, találkoztunk is a "szakítás" óta, nagyon jó embert ismertem meg benne, és ha közelebb laktam vona, másképp is alakulhatott volna.....
89. e2e3dd6eca (válaszként erre: 84. - Zsanci79)
2012. júl. 24. 20:19
És az semmi. A végén odaírják, hogy r*nc! Holott ezlőtt tök szépen beszéltek, és bájologtak. Pfejjj, komolyan mondom kezdek undorodni a férfiaktól. Bocsánat.
88. f303be5590 (válaszként erre: 1. - Lea Lenzen)
2012. júl. 24. 20:18

regisztrálj mindenféle szájton és beszélgess. aztán majd alakul. (csak legyél nagyon-nagyon-nagyon óvatos. ne fecsegj és hagyd a másikat beszélni.)

ha valaki megtetszik minél előbb találkozz vele, hogy meggyőződj valóban létezik-e vagy csak a dumája van (és többszáz regje)

sok szerencsét! :)

87. 9f86e86d50 (válaszként erre: 86. - Zsanci79)
2012. júl. 24. 20:14
Jaj már. Az egy szókép volt, viccnek. Társkeresésben én is érintet voltam. Szóval férfiként sem egyszerű. sok a közönséges vágyrajáró. :)
86. zsanci79 (válaszként erre: 85. - 9f86e86d50)
2012. júl. 24. 20:01

Kicsit fordítva ülsz a lovon. Te mondtad hogy pálcát törtem feletted, és nem fordítva.

Nem az önismeret hiányában vagyok érintett, hanem a társkeresésben, bakker.....na látod, hogy te csak az önismeretet fújod, nekem meg ettől van herótom, ezt ecseteltem, de többféle képpen nem írom már le.....lapozzunk.

Egyébként meg vérig vagyok sértve, mert miss tökéletes egojába gázoltál :DDDDDDD haha

85. 9f86e86d50 (válaszként erre: 83. - Zsanci79)
2012. júl. 24. 18:58
Érintet vagy az önismereti hiányosságban? Nézd, én nem támadlak. Szóval teljesen rendben van amit gondolsz. Nem ítéllek el, kissé komolytalan voltam, ennyi. Ne szívd mellre.:)
84. zsanci79 (válaszként erre: 81. - E2e3dd6eca)
2012. júl. 24. 18:52
Az még hagyján, hogy mennyi baromságot hordanak össze, de komolyan úgy tudnak hisztizni mint egy óvodás, ha éppen nem kellenek :))
83. zsanci79 (válaszként erre: 77. - 9f86e86d50)
2012. júl. 24. 18:50

Ha másnak más a véleménye, az már bűvészkedés (nem is értem ezt a hasonlatot, de lehet csak a fejletlen humorérzékem miatt) és elítélés? Elég érdekesen látod a dolgokat.

Egyébként meg miért ne lehetne véleményem, általában amúgy is csak olyan fórumokba írok, amiben én is érintett vagyok, tehát nem csak úgy beszélek bele a vak világba, vagy mondom meg a frankót.

Gyanítom te fórumokban csak és kizárólag annak a hsz-eire reagálsz aki neked ír. Aham!

82. 5674644b5d (válaszként erre: 81. - E2e3dd6eca)
2012. júl. 24. 17:20
Ha valaha is megkérdezik mit olvastam utoljára tuti lefogok merevedni és azt írom: őőő Auchan újságot:D Ez Murphy törvénye:D
81. e2e3dd6eca (válaszként erre: 80. - 5674644b5d)
2012. júl. 24. 17:15

jajjjjjj igeen, ismerős. :DD

De basszus, hogy tudnak ennyi szart összehordani, ilyen egyformán? Komolyan nem értem. Deee vigyázz, majd megkérdezik szeretsz-e olvasni. :P

80. 5674644b5d (válaszként erre: 78. - E2e3dd6eca)
2012. júl. 24. 17:09

Nekem a kedvencem mikor a perverz fajta kérdezi: nagy a melled? Beírtam poénból: 120B. Elkezdi: húúúhaaa. Kérdem: tudod mit jelentenek a betűk és a számok? Válasz: nem. Én válaszom: a 120B= széles hátat jelent nem nagy mellett. Minek kérdezi ha nem ért hozzá?? Meg tényleg ennyire sekélyes, ha kicsik a melleim akkor már nem is érdeklem?

Vagy az örök kedvenc kérdés: szereted a szexet? Az egy dolog, hogy megkérdezi, na de az első 5 kérdésben benne kell lennie? Meg az állandó szexuális utalgatások, de közbe egy kezemen megtudom számolni hány kérdezte meg, hogy mi a kedvenc könyvem vagy filmem, szeretek e színházba, moziba járni.

79. 9f86e86d50 (válaszként erre: 65. - Lea Lenzen)
2012. júl. 24. 16:18

Akkor minden rendben lesz. A találás nem egyszerű. Szerintem senkinek sem az aki nem nemi szervként keresi a társát. Akit több dolog elégít ki mint a cuppantós öröm, az bizony csak lassan találja meg a másikat. Ez többnyire azért van, mert nemtől függetlenül sokan álarcosbált játszanak a nagyvilágban, és ezt levéve kiábrándító szörnyetegek. Aztán ott vannak az igazi szörnyek...

Így aztán amikor eljön az igazi értékeket felmutatni képes jelölt, akkor érdemes csak a jelenre figyelni, és lerázni a "fáradtság terheit". A rossz tapasztalatok csak jelek, de ha nem vetítjük múltunk árnyékait jelenünkre, akkor végre napos lehet a jövő. :) Talán...

78. e2e3dd6eca (válaszként erre: 75. - Aa84065182)
2012. júl. 24. 16:17

Jajjj ez naggyon jó! :D

Ilyen sztorijaim nekem is vannak a röpke 2éves tárkeresőzésem után(kb 1 éve töröltem magam, és soha többet), de remekül szórakoztam nap mint nap! :D

Voltam több talin is, nem túlzok 1, egyetlen egyben nem csalódtam, a többi valami hihetetlen gáz volt, és nem is tartott egy ebéden/vacsorán kívül tovább. Itt minden kiderült, és még ettem is egy jót. :))))))

77. 9f86e86d50 (válaszként erre: 76. - Zsanci79)
2012. júl. 24. 16:08

Hehe, Te most a HP kategória vagy kicsit. Harry Potter fan.:)

Nézd, ez a válasz nem is Neked szólt, de Te előkaptad a varázspálcát, hogy pálcát törj felettem? :) Különben nagyon sokat viccelődöm is, és sosem a másik megbántása a célom. Lehetséges, hogy néha ez nem jön le elsőre, de legalább nem használok bűvésztrükköket. :) Amúgy köszönöm, hogy reagálsz a hozzászólásaimra, de talán abban egyetértünk, hogy az önismeret még nem árt senkinek.:) Nem győzőm hangsúlyozni, csak egy tipp volt, nem pedig tényleges megoldás. :)

76. zsanci79 (válaszként erre: 73. - 9f86e86d50)
2012. júl. 24. 16:01
Nekem már kicsit sok ez az önismereti ömlengés, már bocs, sokat olvastam már a hozzászólásaid.
75. aa84065182 (válaszként erre: 69. - Aa84065182)
2012. júl. 24. 16:00

Jaj, még egy sztori idekívánkozik! Vállalom, hogy most én leszek gonosz boszorka ezért, de ezt le kell írnom.:))


Szóval, a pasi kérte, hogy vegyem fel skype-on. Előtte kb. 2 vagy 3 levelet váltottunk, kedvesnek tűnt, úgy voltam vele, ismerjük meg, hátha.

Azzal kezdte a csevegést, rögtön a "szia" után, hogy én milyen gyönyörű vagyok, csodaszép, stb. stb. Namost, látott rólam 3 db képet addig, meg egyébként is van tükröm és önkritikám, úgyhogy ezt a reakciós kicsit túlzottnak éreztem, de rendben, hát ha ennyire odavan, üsse kő. Aztán közölte, hogy: írtam neked egy verset! Ekkor csevegtünk kb. 2 perce.

Mondom, ez nagyon kedves tőled, de nem lesz ez egy picit így sok? Mire ő: bocsánat, nem akartalak megbántani!

Már nem tudom hogy köszöntem el tőle perceken belül, de biztos vagyok benne, hogy ő az, aki nem érti, hogy miért nem talál magának senkit.

74. zsanci79 (válaszként erre: 70. - 9f86e86d50)
2012. júl. 24. 16:00
Dehhhogynem ír!!!!!! Bódog - bódogtalannak'! Arra már rájöttem, hogy a férfiaknak a monitor mögé bújva akkora de akkora önbizalmuk van! Nem igaz, hogy valaki nem tudja "bekategorizálni" magát, hogy mégis milyen csoportokban keresgélhet.....
73. 9f86e86d50 (válaszként erre: 71. - Zsanci79)
2012. júl. 24. 15:59
Egyszerű? Semmi bonyolult nincs megbeszélésben. Sokaknak ez hiányzik az életükből. ;) Tulajdonképpen én nem ismerem a fórumindítót, és ilyen kevés információból nem tudom mennyire van rendben vagy sem. Ő ismeri magát.:)
72. ari hari (válaszként erre: 43. - Lea Lenzen)
2012. júl. 24. 15:55

Ha akarod még pizzafutárnak is beöltözök! :-)

Főleg ha ezzel okozok neked egy jó napot!

71. zsanci79 (válaszként erre: 67. - 9f86e86d50)
2012. júl. 24. 15:55
Én általánosságba beszéltem, hogy akárhány ilyen fórumot olvasok, mindenhol azt írják, hogy te nem vagy rendbe.....már aki keresne, de nem talál. És ez butaság. Szerintem a gondolatai alapján Lea rendben van. Slussz passz!:) Nem megyek bele ilyen nagy filozofálgatásba, tudod én csak egy eccerű' hétköznapi nőszemély vagyok:)))
70. 9f86e86d50 (válaszként erre: 68. - Lea Lenzen)
2012. júl. 24. 15:54

Ez jó!:) Na ennyi a titok, frappánsan megfogalmazni a dolgaid. Nevetni a butaságokon, élni. Csinálni amit szeretsz! Így érdemes szerintem.

Amúgy mint említettem a több szférában való lépkedés sem rossz, lehet lassan szemlélődni. A bemutatkozódban megfogalmazhatod milyen vagy, és leírhatod mit szeretnél. Hidd el aki csak a szexre megy az nem biztos, hogy ír, egy önmagát is jól kifejezni tudó hölgynek. Konszolidált képekkel, még inkább olyan urak jöhetnek akik tudják, hogy a jó dolgokra várni kell.

2012. júl. 24. 15:51

Azt a nézetet én is osztom, hogy az ingyenes társkeresők tényleg gáz embereket vonzanak. Most akkor ezzel magamat is közéjük soroltam :D, ugyanis nemrég regisztráltam egy ilyenre. Kaptam vagy 20 levelet, és egyetlen egy sem volt, amire szívesen válaszoltam volna. Nincsenek fú de nagy igényeim, de direkt kiírtam, hogy ha ismerkedni szeretnél velem, légyszi tegyél fel magadról fényképet, legyél kb. korombéli, és lehetőleg ne az ország másik végében lakj. (Ennél szebben megfogalmazva persze.) Ugye nem olyan sok ez így? Erre pont ma reggel kaptam egy levelet egy 45 éves Hajdú-Bihar megyei embertől, akinek nem volt feltöltve fényképe. :DDD És ilyen "társkeresőből" van kb. egymillió.


Annyi tapasztalatot talán már én is gyűjtöttem, hogy a nagyon problémásakat kiszűröm. Az egyik oldalon (összesen két ilyen oldalon vagyok regelve jelenleg) meg lehet adni telefonszámot, de úgy, hogy aki fel akar hívni, az csak egy 06-90-es számot lát, és azon keresztül hív. Na, emberünk felhívott hétköznap este háromnegyed 9-kor (!) úgy, hogy előtte azt sem tudtam, hogy a világon van, nemhogy írtam volna neki. Mondtam, hogy öööö, esetleg írjon egy bemutatkozást. Írt szép hosszú levelet, romantikusat, ömlengőt, én óvatosan válaszoltam - aztán eltűnt 3 napra. És utána írt egy ilyet, hogy mi van _velem_, mert nem írok neki! Na az ilyen ember biztos, hogy jó okkal van egyedül, pszichésen nincs rendben vele valami. És ilyenből is van egymillió.


A legutolsó "kedvencem" az volt, amikor egy velem egyidős pasi arról kezdett el online chat-en faggatni, hogy nem félek-e attól, hogy a korom miatt már nem eshetek teherbe. Barátnőm szerint vissza kellett volna kérdezni, hogy ő fél-e az impotenciától, de sajna én ilyen helyzetekben leblokkolok.:D

68. Lea Lenzen (válaszként erre: 63. - Zsanci79)
2012. júl. 24. 15:51

ó, pedig menő a "valami baj biztos van vele" kijelentés. Múltkor e-mailezgettem valakivel, aki időnként belökte, hogy "de mondd már, mi a bibi veled!" és ez visszatérő kérdés volt nála. Nem akarta elhinni, hogy nem vagyok sorozatgyilkos, nem hiányzik három lábam, nem hordok kalózos szemvédőt vagy éppen nem eszem reggelire óvodások kisujját és a szex után sem szoktam megölni a partneremet.


És ha rá lennék görcsölve a témára, akkor már tuti hat oldalon fent lennék, olyan társaságokba járnék, ahova amúgy nem mennék, minden pasira ráerőszakolnám magam. De nem teszem ezeket. Nem is szeretném és szerintem nem is fogom.

De azt sem tartom jó megoldásnak, hogy valaki becsöngessen hogy "hello, itt vagyok"

67. 9f86e86d50 (válaszként erre: 66. - Zsanci79)
2012. júl. 24. 15:50

Ott volt a talán. Mert természetesen ezen kívül embere válogatja, néha elbizonytalanodunk, stb.

Amúgy az utolsó mondatot is elolvastad:


"Viszont ha nincs meg a belső rendezettséged, javasolnám, hogy azzal kezd. :)"


Ezekre a válaszokra csak a fórumindító tudj a választ. Te miért érzed helyette, hogy támadva van? A beszélgetés véleményem szerint egyik lehetséges módja bizonyos felvetés, amire a másik fél felel. :)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook