Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Társkeresés - hol kezdjem? fórum

Társkeresés - hol kezdjem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
66. zsanci79 (válaszként erre: 64. - 9f86e86d50)
2012. júl. 24. 15:47
"Csak egy tipp, ha az önismereted a helyén van, már nem teszel fel ilyen kérdéseket talán"-----nekem ebből az jön le, hogy nincs rendben az önismerete, azért tesz fel ilyen kérdést, hmm?
65. Lea Lenzen (válaszként erre: 60. - 9f86e86d50)
2012. júl. 24. 15:46

köszönöm szépen, önmagammal teljesen rendben vagyok.

Nem vagyok társfüggő, nem vagyok kapcsolatfüggő, simán volt, hogy fél év, másfél év is eltelt két kapcsolatom között, mert nem vágytam rá. Nem akkor leszek önmagam, ha valaki kitölti bennem az űrt, mindig önmagam vagyok, köszi :)


Tudom, hogy milyen vagyok, tudom, hogy mit az, amit elfogadok, mit nem, mi az, ami számomra működőképes, mire vagyok hajlandó és mire nem. Úgyhogy ezzel a részével nincs gondom. Tudom, hogy mit tudok adni, tudom, mi az, amit már nem és nem is szeretnék. Minden kapcsolatomból sokat tanultam, az egyedül töltött időszakokból is. Úgyhogy azt hiszem, ezzel a résszel nincs gondom.


Csak a találással :D

64. 9f86e86d50 (válaszként erre: 63. - Zsanci79)
2012. júl. 24. 15:45
Kérlek mutass rá az írásom azon részével ahol arra utaltam, hogy baj lenne a fórumindítóval? Javaslatot tettem, egy lehetséges ESETLEGES dologról, ami szintén segít a "siker" felé. Nem állítottam, és nem állítom, hogy ennek a hiánya fennáll. Köszi.A nap süssön Rád! :)
63. zsanci79 (válaszként erre: 60. - 9f86e86d50)
2012. júl. 24. 15:42

Úgy birom ezeket az önismereti dumákat. Igen, fontos, tény, hogy előbb ez legyen rendbe.

De nem kell mindenkire ezt ráhúzni, hogy csak veled van baj, bla-bla....a körülményekkel is lehet baj, pl. esetemben is. Ha valaki erről akar beszélgetni, miért ne tehetné? Csak úgy! Nem egyenes következtetés, hogy bajok vannak vele.

Szerintem a fórumindító egy tök normális, önmagával, értékeivel tisztában lévő nő lehet, csak hát ahhoz hogy találjon valakit még nem azt jelenti hogy erre görcsöl rá, de senki nem fog bekopogtatni az ajtón....

62. zsanci79 (válaszként erre: 58. - Lea Lenzen)
2012. júl. 24. 15:32

Az elején biztosan meg fogod találni itt is :)

Én arra értettem hogy "komolyabban" nem futottam bele.

61. e2e3dd6eca (válaszként erre: 59. - A14deb9047)
2012. júl. 24. 15:31
Perszee Zsóka, ne legyél már konzervatív. :D
60. 9f86e86d50 (válaszként erre: 1. - Lea Lenzen)
2012. júl. 24. 15:25

A társkeresés nemtől független érdekes téma. Leginkább az elvárások nehezítik meg a dolgot. Hogy van-e lehetőséged találni olyan partnert amilyenre vágysz, rendezned szükséges azokat a kérdéseket, mégis mik a feltételeid.

Milyen tulajdonságokat szeretnél, viselsz el, vagy már nem tolerálsz. Külső belső.

Ha mindez megvan, akkor már csak ezekhez célszerű következetesnek lenni, mert akkor nem vakít el a cukormáz.

Csak egy tipp, ha az önismereted a helyén van, már nem teszel fel ilyen kérdéseket talán, mert jobban kezelheted az akadályokat. Részben.


tudom miről beszélek, csak ha mindezt átgondolod és tényleg következetes igyekszel maradni, és valóban igényes társra vágysz (saját mércéd) szerint, akkor célszerű azt is számba venned, Te mit tennél a kapcsolatba.


Tartalmas partnerre vágyás esetén nem árt ha jómagam is tartalmas vagy. Magamról tudom, hogy az üresség nem vonzó, mert nem az én feladatom a társ megtöltése, és életben tartása. Életörömökre nyitott ember mindig sokkal vonzóbb.


Itt jön az ördögi kör, ha megtanulsz szeretni egyedül is élni, és megszűnik a kényszeres kissé társfüggő életérzés, akkor minőségibb igazibb kapcsolatra lelhetsz. hiszen már nem kapkodsz, nem loholsz.

Értem én, hogy manapság sehol sem egyszerű, de tényleg nem. Én nem zárnám ki a társkeresést. Férfi vagyok, voltam fent pár netesen, és kaptam különféle ajánlatokat. Szóval tényleg a közönségesség melegágya, de a való élet is manapság. Azzal, hogy több szférában lépkedsz lassan, semmi vesztenivalód sincs.


Viszont ha nincs meg a belső rendezettséged, javasolnám, hogy azzal kezd.:)

59. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Lea Lenzen)
2012. júl. 24. 15:22
Zeneakadémia, Operaház, Müpa, múzeumok, könyvtárak, egyetemek, főiskolák...
58. Lea Lenzen (válaszként erre: 57. - Zsanci79)
2012. júl. 24. 15:18
budapesti vagyok, de van egy szuperképességem, hogy mindig megtalálom a kattantakat :D
2012. júl. 24. 15:14

Én még nem futottam bele gáz pasiba netes társkeresőn. Biztosan jók a radarjaim:)

Egy baj van, hogy marhára car helyen lakok, elég nagy hendikeppel indulok ezáltal :)) ha észak-nyugaton vagy pest környékén laknék, már tuti megtaláltam volna....szóval ha arra felé laksz nagyobb esélyed van, és szerintem működő dolog ez, csak résen kell lenni. :))

56. e2e3dd6eca (válaszként erre: 55. - Lea Lenzen)
2012. júl. 24. 14:29
Szerintem találni fogsz te magadnak, tök laza vagy! ;)
55. Lea Lenzen (válaszként erre: 54. - E2e3dd6eca)
2012. júl. 24. 14:28
:) :) :) jó, majd megpróbálom pozitívan nézni ezt is. Igazad van, ennek is meg van az előnye :D
54. e2e3dd6eca (válaszként erre: 52. - Lea Lenzen)
2012. júl. 24. 14:23
Ezért jó a nős pasi. Nem kell neki semmit venni, mert úgysem viheti haza. :DDDD
53. Lea Lenzen (válaszként erre: 51. - Csukottszemmel)
2012. júl. 24. 14:21

nincs, kicsi a konyha, nem is tudnám hova tenni és ki sem használnám eléggé.

És én a vékony tésztájút szeretem, ami olyasmi mint egy vastagabb tortillatekercs :D

52. Lea Lenzen (válaszként erre: 49. - E2e3dd6eca)
2012. júl. 24. 14:20
karácsonyra pasit? :O Mindig örültem, hogyha karácsonykor nem volt senkim, még egy ajándékon törni a fejem, ha meg már komolyabb volt a dolog akkor összehangolni a családlátogatásokat. Na, karácsonykor tök nem praktikus egy pasi :D
51. csukottszemmel (válaszként erre: 50. - Lea Lenzen)
2012. júl. 24. 14:20
Kenyérsütőd nincs?:) Az uram abban dagasztja a pizzatésztát össze, majd kinyújtja, rátesszük a feltétet és finomabb bármilyen kapható pizzánál, dekomolyan. Off volt, nem akartam eltérni a témától. Beszélgessetek csak tovább:)
50. Lea Lenzen (válaszként erre: 48. - Csukottszemmel)
2012. júl. 24. 14:13
hát, engem mindig le lehet venni a lábamról egy jó kis pizzafortés pizzával. Többnyire másmilyen pizzával is, de az itáliai tésztás pizzafortés mindig bejön :D
49. e2e3dd6eca (válaszként erre: 40. - Lea Lenzen)
2012. júl. 24. 14:13
Télen meg vigyázz, jön a karácsony, mindenki kapcsolatot akar addigra. :DD
48. csukottszemmel (válaszként erre: 43. - Lea Lenzen)
2012. júl. 24. 14:10
a pizza az hatásos? :)
47. Annie1130 (válaszként erre: 43. - Lea Lenzen)
2012. júl. 24. 14:09
Na látod, hogy még is csak van ilyen, hogy becsenget a lovag!:)
46. e2e3dd6eca (válaszként erre: 43. - Lea Lenzen)
2012. júl. 24. 14:09
Ennyi! :D
45. Lea Lenzen (válaszként erre: 42. - Ari hari)
2012. júl. 24. 14:08

igen, ebben egyetértünk :(


és az sem megoldás, hogy mondjuk másik munkahelyre megy valaki, mert például mindkét barátnőm úgy dolgozik, hogy csak nők vannak körülötte. Ami szintén nem megoldás, hacsak nem leszek hirtelen leszbikus.

44. csukottszemmel (válaszként erre: 41. - Ari hari)
2012. júl. 24. 14:08
csengess be, csengess be! :)
43. Lea Lenzen (válaszként erre: 41. - Ari hari)
2012. júl. 24. 14:08
csöngess, de a hatásos belépő érdekében hozz egy pizzát is légyszi :D
2012. júl. 24. 14:00

Komolyra forditva!

Én se tudom merre menjek,hogy ismerkedjek mikor mindennap ugyanazokkal találkozok én is. Nincs rá mód hogy szerezzek új kapcsolatot,csak igy virtuálisan :-(

Az meg eléggé érzelemszegény.

41. ari hari (válaszként erre: 14. - Lea Lenzen)
2012. júl. 24. 13:56
becsengessek hozzád? :-)
40. Lea Lenzen (válaszként erre: 35. - E2e3dd6eca)
2012. júl. 24. 13:41

éppen ezért nincs pasim jóideje. A pasik egy részével inkább nem is kezdek, mert messziről látszik, hogy problémásak. Nem szeretnék senki anyukája / előző kapcsolat utáni vigasza / pótgyereke / akármije lenni, valami olyat szeretnék, ahol a két fél egyenlő, egyenértékű.

Tudom, aztán bilibe lóg a kezem.

Csak már voltak jó kapcsolataim, úgyhogy még hiszek abban, hogy lehet normális pasit találni és vannak is, csak most egy ideje láthatatlanok.

39. b1266b8c26 (válaszként erre: 37. - Lea Lenzen)
2012. júl. 24. 13:41

Hát akkor eléggé így jött ki a dolog.

De mondjuk a végén happy end lett a vége. :D

38. Annie1130 (válaszként erre: 35. - E2e3dd6eca)
2012. júl. 24. 13:39
Én már nem keresek, de amikor még ez másképp volt, akkor eldöntöttem, nem vagyok hajlandó a korábbi rossz tapasztalatok miatt "kalitkába zárni" magamat, csak azért mert olyan emberekkel is találkoztam korábban, akik nem voltak méltóak egy párkapcsolathoz. Szerintem nem lehet alapvetően bizalmatlanul állni mindenkihez és félni, hogy megégeti magát az ember mégegyszer..Igen, benne van a pakliban, de ahogy a mondás is tartja: Aki mer, az nyer!
37. Lea Lenzen (válaszként erre: 34. - B1266b8c26)
2012. júl. 24. 13:39
munka miatt is vannak már előítéletek? Eszemmegáll. Jó, mondjuk ne legyen vécésbácsi, de... akinek unalmas a munkája, az annál izgalmasabb munkaidőn túl, nem? :) Meg kinek mi az unalmas. Van, aki szerint az én munkám is unalmas, szerintem pedig hihetetlenül változatos. Van, aki meg a saját munkáját unja én pedig élvezettel hallgatom, amikor bezsél róla, annyira lenyűgöz. Az unalom is relatív :D
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook