Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Társakat keresek! fórum

Társakat keresek! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
215. Hunny (válaszként erre: 214. - Humor Helga)
2013. nov. 9. 20:44

Mint minden vasárnap: Hús leves, rántott csirkemell, sült krumpli.


Na megyek, mára nemsokára végez Zoli és akkor filmezünk, előtte meg még hajat akarok mosni.


Jó éjt!:)

214. Humor Helga (válaszként erre: 213. - Hunny)
2013. nov. 9. 20:40

:)


mit főzöl hnap?

213. Hunny (válaszként erre: 212. - Humor Helga)
2013. nov. 9. 20:33
Van még a zserbóból, sőt még holnapra is jut. Ráadásul holnap vasárnap, és ilyenkor az ebédnél szokott kóla lenni...
212. Humor Helga (válaszként erre: 211. - Hunny)
2013. nov. 9. 20:30

hát igen a hétvége... :D


mi finom sütit ettél ?:)

211. Hunny
2013. nov. 9. 20:29

Az a bibi az egésszel, hogy egy kicsit a mai napra is átcsúszott a "letojom és akkor is eszek sütit" hangulat:D na de azért még semmi sincs veszve:)

Holnap igyekszem picit jobban belehúzni, hogy hétfőn szépet mutasson a mérleg (terveim szerint minden hétfőn mérlegelek, de lehet h péntekre kéne áttenni, mert a hétvége sosem könnyű)

2013. nov. 9. 20:23
jah és örülök h elmúlt a morciságod :)
209. Humor Helga (válaszként erre: 208. - Hunny)
2013. nov. 9. 20:22
egész jó volt bent, volt egy csomó jó program, a legviccesebb az volt amikor táncoltunk a gyerekekkel(pedig hóóót botlábú vagyok) de hívtak, akkor még körtánc volt. Aztán egyszer csak közölte a tánctanár h akkor most párosával és megfogta a kezem és közölte h na Ő velem fog :D aztán táncoltam egy kislánnyal is :) aztán délben jött barátnőm értem és hazamentünk hozzánk és ebédeltünk és dumcsiztunk nagyon jó volt!! :)
208. Hunny (válaszként erre: 207. - Humor Helga)
2013. nov. 9. 20:18

Délelőtt még morci voltam, de szerencsére a férjem osztotta véleményemet, így jobban tetszett a helyzet:D Aztán el is tűnt a rosszkedv délutánra:)

Igazából nem csináltam ma semmit, délelőtt bevásárlás, délután egy kis pihi, meg kicsit sógornővel jártam a várost.

Neked hogy telt a napod?

2013. nov. 9. 19:45
és neked jó volt a napod?
206. Humor Helga (válaszként erre: 204. - Hunny)
2013. nov. 9. 19:45

pedig sztem nagyon finom érdemes használni :) én ilyet szoktam: [link]


uhhh kicsit hosszú... :D


igen ez a munka nem csak láblógatás meg agyerekek babusgatása... de szeretem :) ma is be kellett menni, de egész jó volt, táncoltam is a gyerekekkel :)

205. Hunny (válaszként erre: 203. - 0c08cb3084)
2013. nov. 9. 19:16
Köszi:)
204. Hunny (válaszként erre: 202. - Humor Helga)
2013. nov. 9. 19:09

Unokatesóm is dadus egy oviban, meséli, hogy nem olyan egyszerű a dolog, mint ahogy gondolnánk.


Nekem mondjuk jobb, hogy itthon dolgozik, építészmérnök és gépen rajzol, közben azért tud beszélgetni. Délután is folyamatosan kérdésekkel bombáztam, és azt mondja, hogy nem zavarom:)


Jól hangzik az ebéd:) Vadrizs? Olyat még nem ettem.

2013. nov. 9. 16:59
hajrá
202. Humor Helga (válaszként erre: 201. - Hunny)
2013. nov. 9. 16:47

óvodában vagyok dadus :) ma már helyre billent a lelkem világa :) remélem a Tied is rendbe jött :)


na az azért jó h otthon dolgozik... bááár nálunk most Zsolti tanul állandóan amikor itthon van és azzal sem vagyok kisegítve h legalább itthon van mert ugyanúgy nem tudunk semmi közöset csinálni... na mindegy :)


ma olyan fini ebédet csináltam képzeld, sült csirkét kókuszzsírba hozzá rizst (barna+vadrizs) és salit :) nagyooon fini volt és egézséges is :)

201. Hunny (válaszként erre: 200. - Humor Helga)
2013. nov. 8. 22:53

Értem én a dolgot:) Tényleg van az embernek olyanja, h csak egyszerűen érzékenyebb, na meg ez nagyon nem volt szép a kolleganődtől. Te mivel foglalkozol?


Zoli ilyenkor hétvégén szerencsére itthon dolgozik, szóval picit több a kontakt mintha bent lenne az irodában. Így az sincs meghatározva, hogy 8 órát vagy 5-öt, legyen kész, az a lényeg. Ezekért plusz pénzt szokott kapni, de valszin az egyik napot szabira váltja, mert egy még pont hiányzik karácsonyra.

200. Humor Helga (válaszként erre: 199. - Hunny)
2013. nov. 8. 22:01

ohh, hát az nem jó h a férjed is dolgozik...rendesen 8 órát? és ilyenkor kap plusz szabad napot hét közben?


nekem szerencsére csak pár órás elfoglaltság lesz bent de nincs nagyon kedvem bemenni... gyakorlatilag semmit nem kell csinálnunk csak kedvesen mosolyogni a szülőkre...


hosszú lenne most kifejteni, de ma egész nap azt éreztem h az egyik kolléganőm olyan lekezelő velem és ezt nagyon rosszul tűröm, és ami a legjobb volt h ugyanez a kolléganőmmel voltunk ott és odajött egy barátja erre közli: "had mutassam be a kolléganőmet"- erre bemutatja a másik kolléganőnket engem meg lazán kihagyott és átnézett rajtam... tudom nem nagy probléma, de rosszul esett és mivel meg is jött érzékenyebb vagyok... uh egész du tök ki voltam :(


huhhh remélem érthető voltam...

199. Hunny (válaszként erre: 198. - Humor Helga)
2013. nov. 8. 21:41

Uhh nem irigyellek a holnapi munka miatt:S Én férjem is egész hétvégén dolgozni fog, meg valszin jövő hétvégén is. Szóval teljes mértékben buktam, hogy egy kicsit vele lehessek, ugyan úgy megy majd az unatkozás, mint egy szürke hétköznap.


Rendszergazdaként végeztem, de egy autó szervizben dolgoztam munkafelvevőként, adminisztrátorként. És ilyen területek érdekelnének főként.


Neked mi rontotta el a hangulatodat, a hétvégi munkán kívül?

198. Humor Helga (válaszként erre: 197. - Hunny)
2013. nov. 8. 21:36

óóó :(((

milyen végzettséged van? milyen körbe keresel munkát? előtte mit dolgoztál?


a zserbót meg jól tetted :) néha kell ilyen is... ha vígasztal nem csak a Te hangulatod került a béka segge alá... megértelek!


na most lépek aludni mert holnap is be kell mennem... igaz nem dolgozni de akkor is ott kell "virítanom"...

197. Hunny (válaszként erre: 196. - Humor Helga)
2013. nov. 8. 21:26

"Szerencsére" álláskereséssel kapcsolatos. Ma megjelent egy álláshirdetés, h Tesco-ba keresnek árufeltöltőt. Pár hete a férjem megkérdezte, h nem e akarok elmenni. És őszintén szólva nagyon nem. Egyrészt nem tetszik h 3 műszakos, másrészt nagyon lerombolná az egomat (pedig így sincs túl sok, h kirúgtak).

Aztán anyósom is folyamatosan ajánlgatja, hogy egy kisboltba is keresnek bolti eladót, 3 hónap az átképzés, meg h lehetne menni takarítani is (Persze nem rossz szándékúan, nem lealacsonyító hangnemben). Csak eszembe jutott, h az ő friss diplomás kislányának ezeket miért nem ajánlgatja? Többet nézne ki belőle mint belőlem?

Aztán az tette fel a pontot az i-re, hogy az én drága férjecském elszívott egy szál cigit. Egyébként nem dohányzik, csak bulik alkalmával, de én azt se szeretem. Pár hónapja megegyeztünk, hogy ha cigizik, akkor engem felejtsen el aznapra. Hát ma este azért jól esett volna az ölelése...


Jah és persze 1,5 órája benyomtam 4 szelet zserbót:D Érdekes, de nem bánom:$

196. Humor Helga (válaszként erre: 192. - Hunny)
2013. nov. 8. 19:45

ez a mai nekem is egy ilyen nap... a vacsi aranygaluska totál bolti szar... de jól fog esni :DDD


egyébként mi baj?

195. patapucs (válaszként erre: 194. - Hunny)
2013. nov. 8. 14:02

Jaaa, így már ééértem!! :-))

Én olyankor szoktam "bevetni", amikor megáll a fogyás és 2 hétig meg sem moccan.

194. Hunny
2013. nov. 8. 13:45
Ezt a "kell"-t nem úgy értettem, hogy kötelező, hanem úgy, hogy megengedhető:) MA egyébként rám is fér, hátha jót tesz egy kicsit a lelkemnek.
2013. nov. 8. 13:20

Kelleni nem kell, de egy idő után felpörget egy kis szénhidrát bomba.

Havonta (kéthavonta) egyszer én is picit többet eszem.

192. Hunny
2013. nov. 8. 12:38

Azt mondják, hogy a fogyókúra esetén is kell minden héten egy nap, amikor "bűnözünk". Nekem a héten a mai nap a bűnözős.

Ebéd: gulyás leves, és 1,5 tányér tejbegríz nem kevés kakaóporral...

191. Hunny (válaszként erre: 187. - Lexibaba)
2013. nov. 8. 09:14
Olvasni foglak, kb nekem is karácsony a cél, így legalább tudom, hogy hány nap is van még:D
190. Hunny (válaszként erre: 188. - Humor Helga)
2013. nov. 8. 09:06

Én patikában veszem, nem olcsó 1200Ft körül van 20ml (de cserébe ez teljes tisztaságú, vagyis tényleg csak teafaolajat tartalmaz). Sógornőm drogériában szokta venni, ott majdnem fele árban van, de az nem teljes tisztaságú, de hatásra ugyan az:)

Egyébként tényleg nagyon jó, tegnap délben még jó nagy volt, a környéke is piros, estére már csak a pati volt piros és lejjebb is húzódott:)

189. Humor Helga (válaszként erre: 187. - Lexibaba)
2013. nov. 8. 06:41
be is raktam a kedvencek közé :) kellenek az önsegítő képek :)
188. Humor Helga (válaszként erre: 186. - Hunny)
2013. nov. 8. 06:41

jóó reggelt :)


hol veszel teafaolajat? patika? milyen árban van? nekem tegnap jött meg uh remélem lassacskán elmúlnak a p-k :D

2013. nov. 8. 00:36

Én állandóan önsegítő képekkel nyaggatom magam :)


Párat fel is töltök, ha gondoljátok, nézzetek be a naplómba(naplóimba) :)


[link]

186. Hunny (válaszként erre: 185. - Humor Helga)
2013. nov. 7. 22:09

Bizony bizony, nagyon ügyik vagyünk!:D Egészségesen étkezünk, és a szervezetünk is méregtelenít (amit a pattanásaink is mutatnak:D -szerencsére lassacskán múlnak, hála a teafaolajnak;)


Jó éjt!:)

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook