Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Társakat keresek! fórum

Társakat keresek! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
335. patapucs (válaszként erre: 334. - Patapucs)
2013. nov. 21. 20:07
Ja és anyós hogy reagált rá?
334. patapucs (válaszként erre: 333. - Hunny)
2013. nov. 21. 20:07

Büszke is lehetsz magadra!! :-)

Egy lépéssel közelebb kerültél a célodhoz! :-)

333. Hunny
2013. nov. 21. 19:49
Húúúú most totál hősnek érzem magam! Párom elkezdte előttem majszolni a túrórúdiját, majd nekem is oda nyomott egyett, h az az enyém. Én meg mondtam h köszi, de fogyózom. Aztán vissza is vittem szépen a hűtőbe, h majd ő holnap megeszi. Aztán meg túrósderelyét kért holnapra, én meg mondtam anyósnak h köszi, nekem ne csináljon. Szóval most dagad a mellem a büszkeségtől:D
2013. nov. 21. 19:41

Csatlakozok a véleményetekhez.

Ha nagyon megkívánok vmit, eszem belőle.

Nem sokat, de eszem....inkább ritkán egy kicsi, mint utána egy vejlingnyi. :-)

331. Biassze (válaszként erre: 330. - Humor Helga)
2013. nov. 21. 19:34

Egészségedre :)

Én sem vagyok híve az önsanyargatásnak.Ha megkívánom a spagettit én sem mondom magamnak, hogy nem...maximum csak mértékkel.

330. Humor Helga (válaszként erre: 327. - Hunny)
2013. nov. 21. 18:39
na igen, eddig még tartom magam de még hül :) picit tuti fogok belőle enni :)
329. Humor Helga (válaszként erre: 328. - Ef28dc56be)
2013. nov. 21. 18:39

:DD


na igen így vagyok ezzel én is :P

328. ef28dc56be (válaszként erre: 326. - Humor Helga)
2013. nov. 21. 17:28

Tudod!

Meg kell adni a testnek, amit megkíván!

Azok után megnyugszik, és képes lesz a továbbiakban viszonylag hosszabb időn keresztül úgy működni, ahogyan azt te szeretnéd! :))))

327. Hunny (válaszként erre: 326. - Humor Helga)
2013. nov. 21. 17:23

úúúú a kuglóf nagyon fini!

Mi a hétvégére megyünk szüleimhez, na ott is kell majd magamat rendesen tartani! Volt, hogy péntek este mentünk, vasárnap délután jöttünk, és 3kg-val mutatott többet a mérleg:S Egy hasonló kiruccanás utáni méredzkedés alkalmával döntöttem el, hogy na akkor fogyjunk le.

2013. nov. 21. 17:00

Sziasztok,


ma én is keveset ettem, pedig semmi extra nem volt, csak valahogy túl sok volt bent a negatívkodás... nem is volt kedvem bemenni hozzájuk és enni...


uh ma ettem egy kis.. na passz h mi volt a neve... káposzta+husi(ebéd) meg két abonett meg egy joghurt(ez volt a reggeli)


aztán most jönnek át barátok és épp sül egy kuglóf, na azt tuti megkóstolom , de próbálom mértékkel :)

325. Netty80
2013. nov. 21. 16:09

Sziasztok! :) 5 km futas/ gyorsgyaloglas letudva mára! :)

Ma pici böjtbe kezdtem ( csak a szokásos őszi ) ..remelem bírni fogom,mert a családra meg ma jott ra a zaba..:D olyan illatok vannak a konyhában.. Az Uram csak ugy konyhatunderkedik.. :D mondjuk legalább nem nekem kell elkészíteni ezeket a finomságokat :) be is vonultak inkább olvasgatni :))

324. Biassze
2013. nov. 21. 11:26

Hunny az Én ízületeim sem a legjobbak :) De ezt futásnál annyira nem érzem, mint mondjuk a gogolásnál.

De jelentem ma a második napon vagyok a kihívásban és a 25 hasprés,30 másodperc plank és az 55 mély guggolás súllyal(én a porszívót kaptam fel hirtelen:)) megvolt mára! Kitartást mindenkinek!

323. Hunny (válaszként erre: 319. - Patapucs)
2013. nov. 21. 09:21

Lehet, hogy én már paranoiás módon védem az ízületeimet:D Nekem azért nem jó a futás, mert 2-3 hét alatt kikészíti a térdeimet, és szerintem az ugrálókötél is. Lebeszélni nem akarok senkit se, csak azért jobb vigyázni.

Egyébként suliban tesi órán volt olyan feladatunk, h 2db 1kg-s sulyzót fogtunk a kezünkben, és úgy kellett futni. Döbbenetes volt, hogy azzal a +2kg-val mennyivel nehezebb és fárasztóbb volt! Akkor megfogadtam, hogy sose hízom meg, most meg mégis itt vagyok:D

322. patapucs (válaszként erre: 320. - Biassze)
2013. nov. 21. 09:09

A fokozatosság fontos, én is ennek vagyok a híve.

Ezt a video linket elküldöd privben nekem?

Még gyenge a hasizmom is, 30 hasprés rendesen, aztán 30-30 úgy, hogy a jobb karunk a bal lábunk mellett "nyújtogatjuk előre" (ez oldalsó hasprés) és fordítva, aztán ennyi. Régebben többet bírtam.

321. Biassze (válaszként erre: 319. - Patapucs)
2013. nov. 21. 08:59

Köszönöm patapucs :)

De azért a 18 kg az 18kg.

De az lelkesít, hogy most már nem kell előröl kezdenem, hanem "csak" 88-ról. A 107-nél megmozdulni sem akartam és elég nehéz is volt :( Da ha akkor sikerült akkor most is fog :)

320. Biassze (válaszként erre: 318. - Hunny)
2013. nov. 21. 08:57

Köszönöm Hunny.

A betegségem már vissza állt a saját medrébe, így egész elviselhető...

Hát Én is csak fokozatosan csinálom ezeket az edzéseket.Most találtam egy nagyon jó oldalt, ahol a csajszi 30 napos kihívásokat csinál és ha van kedvünk akkor vele tarthatunk, persze csak elméletileg.10 hasprés első nap aztán 20 a másodikon és minden 5 nap pihenő, most ezt próbálom, és persze az elmaradhatatlan futás, amit már az első fogyásom alatt megszerettem, csak megint feljebb kell tornáznom a teljesítményem.

319. patapucs (válaszként erre: 318. - Hunny)
2013. nov. 20. 22:01
Miért?? Annyira nincs nagy súlyfeleslege.
318. Hunny (válaszként erre: 315. - Biassze)
2013. nov. 20. 21:53

Szia, üdv köztünk!:)

Rémesen hangzik ez a betegség:S

Mozgás terén tényleg jó az ugrókötél, csak mondjuk én szusszal nem bírom (na meg mindig megakadok). Nagyobb súlyfeleslegnél (mint pl nálad is) én nem ajánlanám, mert tönkre vágja az ízületeket. Én pilates-ezem, meg szobabicaj, ezek kímélő mozgások, még az úszást is ajánlani tudom (bár ott mondják, hogy a mérleg nem mutat kevesebbet, de a centik mennek le, mert izmot növeszt).

317. patapucs (válaszként erre: 315. - Biassze)
2013. nov. 20. 21:35
Hula-hoop karika? Annak van belül masszírozós változata is.
316. Humor Helga (válaszként erre: 315. - Biassze)
2013. nov. 20. 20:34
nekem szobabiciklim van .. :)
315. Biassze (válaszként erre: 314. - Humor Helga)
2013. nov. 20. 20:14
Hát mivel a műtét miatt sajnos nem tudtam mozogni, ezért azt próbálom újra visszacsempészni a mindennapjaimba. Kezdem egy kis tornával, futással.Csak jön a tél az esős rossz idők és ilyenkor nem akaródzik kimenni az embernek.Gondoltam itt majd kapok ötleteket esetleges benti mozgásra is, amik nektek beváltak.Erősen gondolkodom az ugrálókötelezésen is, mert azt mondják az is megmozgat mindent :)
314. Humor Helga (válaszként erre: 313. - Biassze)
2013. nov. 20. 19:51

:(


és milyen "módszerrel" tervezed a fogyást?

313. Biassze (válaszként erre: 312. - Humor Helga)
2013. nov. 20. 19:28
Nem, sajnos nem. Ez olyan mint egy magas vérnyomás vagy éppen egy cukorbetegség. Életem végéig elkísér...és gyógyszert is kell rá szednem, de már nem azt az erős szteroidos gyógyszert.Így e mellet remélem sikerül újra lefogynom.
312. Humor Helga (válaszként erre: 311. - Biassze)
2013. nov. 20. 19:14

hello, üdv itt köztünk :)


akkor ezek szerint már teljesen meggyógyultál? :)

311. Biassze
2013. nov. 20. 19:07

Sziasztok!

Gratulálok mindenkinek a szép teljesítményért!

Én is szeretnék jelentkezni, hogy még több motivációt kapjak.Bár ahogy most elolvastam a hozzászólásokat már kedvem lett volna futni, tornázni egyet :)

Szóval, röviden a történetem:

Tavaly(2012) január elsejétől kezdtem a fogyókúrát 107 kg-mal.

Első hónapban -5 kiló, mert elhagytam a cukros üdítőket.

3 hónap csend következett, áprilisban megjött a jó idő és eljártam esténként futni.

És eközben is januártól minden este

tornáztam(felülés,lábemelés)Egyszerre tűntek el a kilók sorra...Előtte egyáltalán nem mozogtam semmit!Viszont az étrendemen sem változtattam csak idővel kevesebbet tudtam enni ahogy összeszűkült a gyomrom.A lényeg, hogy ettől kedvet kaptam és napközben is nekiálltam tornázni videókra és már jobban bírtam.Október-november végére 35 kilótól szabadultam meg.Az idei év márciusáig nem is volt semmi probléma...aztán beteg lettem...amit csak júniusban tudtak kideríteni. Colitis Ulcerosám van(Teljes vastagbél gyulladás)Augustus elején 68 kg-mal kerültem a kórházba.Kaptam gyógyszert a betegségemre(Medrol)falási rohamok, csokiéhség és nem tudtam ellene semmit tenni.Vizesedés, cukor, hajhullás ezek a mellékhatások.Mára ott tartok, hogy újra 88 kg vagyok. :( És ezt nem szeretném.Hála Istennek már nem kell szednem ezt a gyógyszert de még 3 hónap mire kiürül a szervezetből, de már nincsenek falási rohamok :) Szóval remélem, hogy a Ti segítségetekkel újra lehetek 70 kg.

Köszönöm előre is.

310. Humor Helga (válaszként erre: 308. - Patapucs)
2013. nov. 20. 18:52

anyósokkal nem, bár nekem debrecenbe lakik...az azért megkönnyíti a dolgot :)


valakinek van finom és egézséges kuglóf receptje? bár ha nagyon nincs más sima is megteszi :D

309. Hunny (válaszként erre: 308. - Patapucs)
2013. nov. 20. 15:04

Köszi:)

Ő már eleve kisebb tányérból eszik:D

308. patapucs (válaszként erre: 305. - Hunny)
2013. nov. 20. 14:58

Hát,az anyósokkal sosem könnyű... :-)

Akkor sok szerencsét a mamához és hátha neki is lesz kedve változtatni. :-)

Akár annyit kezdésnek, hogy másik tányért választ mint te. :-)

307. patapucs (válaszként erre: 306. - Hunny)
2013. nov. 20. 14:55
Ravasz. :-)
306. Hunny
2013. nov. 20. 14:22
Ja és ma kisebb tányérra váltottam, remélem ez is segít:)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook