Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Társakat keresek! fórum

Társakat keresek! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
185. Humor Helga (válaszként erre: 184. - Hunny)
2013. nov. 7. 21:50

hát igen, de azért amin tudunk változtatunk és ez az ért jó érzés :) ahhoz képest h 3hónapja miket ettünk, büszke vagyok magunkra ám :)


na lépek alusz szép estét és jó pihenést Hunny :)

184. Hunny (válaszként erre: 183. - Humor Helga)
2013. nov. 7. 21:19
Ismerős a helyzet. most nekünk is rendesen össze kell magunkat húzni, főleg hogy ketten élünk egy fizetésből, így pont ki tudjuk fizetni a számlákat, meg a kaját. Ja a normál kaját, nem az ilyen horror árakat:D Azért 1200Ft-ért már lehet 2 fogásos menüt enni:P
183. Humor Helga (válaszként erre: 182. - Hunny)
2013. nov. 7. 21:10
én olyan szívesen sütnék vele, de azért próbálok az ésszerűség határán belül maradni, mert tök jó ha mindent ezzel csinálnék de nem lenne villany meg fűtés nálunk :DDDDDD jó lenne ha annyi pénzünk lenne amennyi, még egy jó darabig nem lesz :D
182. Hunny (válaszként erre: 181. - Humor Helga)
2013. nov. 7. 21:00

Van egy ismerősöm, aki külföldről szokta rendelni. Olyankor általában bevásárol 10-15kg-t és az elég neki fél évre. Olyankor kb 1200Ft-ra jön ki 1kg.

Én ilyenkor inkább lemondok az édességről (bár látszik a mennyiségből, hogy barátnőm se eszik sütit sütivel:D).

181. Humor Helga (válaszként erre: 179. - Hunny)
2013. nov. 7. 19:17

én is cukorral eszem :D


ne is mondd, nekünk is van itthon nyírfa cukor de arany árban van uh csak ritkán használom, hát nincs nekünk arra pénzünk h mindenbe azt tegyünk sajna :( pedig mennyivel jobb lenne!!!!

180. Humor Helga (válaszként erre: 176. - Patapucs)
2013. nov. 7. 19:16
naaa örülök :))) túl sokat ne is, de azért mégis csak jobb h tudod h miből van :)
179. Hunny
2013. nov. 7. 15:21

Végre egy ember, aki ugyan úgy cukorral eszi a túrós tésztát mint én!:DDD Cukor helyettesítésére nagyon jó a Xilit, vagy más néven nyírfa cukor, csak sajna 1700-1800Ft körül mozog kilója:S Ez egészséges cukornak mondható teljes mértékben, és nem is hízlal!

Sajna nem tudom helyettesíteni a lisztet és a cukrot, mert anyósoméknál lakunk, és anyósom főz. Korábban már volt h mondtam neki, hogy abból nem fogok enni, amiben cukor és liszt van, de valahogy nem működött az a rendszer. Jobb a családi békesség... Én meg annyira nem bánom a helyzetet, főleg ha így is fogyok:D

178. patapucs (válaszként erre: 177. - Hunny)
2013. nov. 7. 13:47

Igazság szerint én fehér lisztet csak a fiamnak készített ételekbe teszek, mert másképp ő nem enné meg. Annak is örülök, ha eszik rendesen, nem hogy kényszer fogyókúrára fogjam. :-)


Nekem ezzel nincs gondom, sosem szerettem a szalonna pörcöt. Nem passzolt össze nálam a sós az édessel, mert én édesen eszem a túrótésztát.

Anyám meg apám miatt mindig tett rá - én meg piszkálgattam kifele. :-D

Aztán egy idő után megunta és onnan kezdve nem keverte bele, hanem akinek kellett, az külön rápakolta magának.

Cukor pótlóval nem próbáltad a levest? Nekem az eritrit jött be leginkább, persze így kénytelen vagyok két fele főzni, de amennyi levest eszik a fiam - nem gond.

177. Hunny (válaszként erre: 175. - Patapucs)
2013. nov. 7. 11:26

Múlt hét elején csináltam magamról magamnak fényképeket fehérneműben 4 oldalról. Elborzadtam, hogy hogy is nézek ki, van rengő háj rendesen... Néztem nagy szemekkel páromra, hogy te így szeretsz??? Terveim szerint a fogyókúra alatt folyamatosan fogok ilyen képeket készíteni magamról:)

Fehér lisztet, cukrot eszem, de csak annyit amennyi a főtt ételbe kell. Még így is sokszor küzdök azért, h pl ne tegyek még 2 kanál cukrot a paradicsom levesbe, vagy a töpörtős túróstésztára:$

176. patapucs (válaszként erre: 173. - Humor Helga)
2013. nov. 7. 09:33

Igen, nekem abszolút bejön. :-)


Most úgy döntöttem, hogy havonta 1-2 alkalommal fogok csinálni, mert nem akarok "rászokni" a kenyérre, de időnként jólesik. :-)

175. patapucs (válaszként erre: 174. - Hunny)
2013. nov. 7. 09:31

Köszi szépen! :-)

Még 5kg-t tervezek leadni, ahogy "számoltam" a centiket a régi gatyámnál, kb. annyi híjja van, hogy ne feszüljön rajtam.

Jövő nyáron már a régi fürdőruháimban akarok "feszíteni" a strandon (megjegyzem azért idézőjeles, mert sonkáim mindig is voltak, szóval a rengő hájam mindig is visszavetette az önbizalmam - majd lassan megyek és nem rezeg annyira... :-D )


Mi csináltunk csirízt és sókerámiát is régen, valóban liszt, víz, só az alapja mindkettőnek.

Ebbe eddig bele sem gondoltam...ráadásul csak fehér lisztből lett igazán jó. Szőrnyű!

174. Hunny
2013. nov. 7. 09:14

Általában én is onnan tudom, hogy meg fog jönni, hogy 1-2 picike pattanás megjelenik, de most utána vagyok, és ezek óriásiak:D


Helga hajrá, nem szabad feladni! Egyszer végig kell csinálni, és utána remekül érzed magad, és büszke leszel magadra, hogy sikerült!

Pont ma egy hónapja mondtak fel nekem, megfizethetetlen érzés volt, mikor nászútról visszatérve egyből felmond a főnök (minden másra ott van a master card:D -ami persze apad rendesen) Volt már 1-2 állás azóta, amit majdnem megkaptam,akkor kissé összetörtem lelkileg, de most szerencsére jól vagyok. Tavaly is pont ilyenkor kerestem állást (igaz, június végén kezdtem) akkor elég rendesen a béka segge alatt voltam lelkileg.


Patapucs most nézem a mérlegedet, nem vagy semmi!:D Mennyi van még hátra? Nagyon ügyes vagy!:) A finomított élelmiszerek (fehér liszt, cukor) tényleg képesek kiváltani a pattanásokat. Egy helyen olvastam, hogy a csiríz nevű ragasztóhoz ugye 3 dolog kell: fehér liszt, folyadék és meleg. Mindhárom megvan a gyomrunkban, hát képzeljük el, hogy mi lehet ott... Így én inkább kerülöm a fehér lisztet:)

173. Humor Helga (válaszként erre: 172. - Patapucs)
2013. nov. 7. 08:35

:D


tényleg kipróbáltad már a kenyérkét? :)

172. patapucs (válaszként erre: 171. - Humor Helga)
2013. nov. 6. 21:49

Dehogy nem. :-)

A pattik is jelzik.

171. Humor Helga (válaszként erre: 170. - Patapucs)
2013. nov. 6. 21:42
Azaz :DD miert talan nem? :D
170. patapucs (válaszként erre: 169. - Humor Helga)
2013. nov. 6. 21:25

:-D :-D

Kis hamvas 18as.

169. Humor Helga (válaszként erre: 168. - Patapucs)
2013. nov. 6. 21:22
Akkor lehet en meg tininek szamitok??? :DDD
2013. nov. 6. 21:07

Pattanás: azt olvastam, hogy a méregtelenítésnél tényleg kijöhetnek.


Nekem elmúlt a búzaliszt teljes elhagyásával.

Egyrészt teljesen tiszta lett az arcom, másrészt a múltkor anyunál ettem töltött húst (hagyományosan áztatott zsemlével csinálja) és pár falat tortát és másnapra ki is jött tőle egy nagy patti. Viszont utána mivel nem ettem több búzásat el is múlt 2 napon belül.

2013. nov. 6. 20:45
Hunny: állást keresel, huhhh mióta? hogy bírod?
2013. nov. 6. 20:45

hát ez a "kb" ... inkább lelkileg értendő, vhogy most nem vagyok épp a toppon, na de néha ilyen is kell, remélem hamar elmúlik :)


pattanások: nekem kb mindig van és van h még több, kb tudom h mik hozzák elő és van olyan is amikor azért van sok mert megjön v mert meg fog jönni v mert pont most múlt el :D tehát nekem ezzel nincs tapasztalat :D

165. Hunny
2013. nov. 6. 20:39
Jah még annyi, hogy a szervezetem elkezdett méregteleníteni, így teli van az arcom óriási pattanásokkal:S Kenem ezerrel teafa olajjal, és reménykedem, hogy a héten nem hívnak be állásinterjúra, mert nincs az az alapozó ami eltüntesse. Hasonló tapasztalatok?
164. Hunny
2013. nov. 6. 20:35

Őszintén szólva, én meg vagyok lepődve saját magamon! Már 4. napja diétázom, és eddig minden szabályomat betartottam! Ilyen sose volt még:D Na jó, ma vacsi előtt lecsúszott egy fél fasírt, de "szerencsére" nem esett jól. Holnap reggel mérlegelek, nagyon kíváncsi vagyok az eredményre (kb 1 hete álltam utoljára mérlegen, közvetlenül piros betűs napok előtt).

Tornáznom is sikerült egy kicsit, hát nem egyszerű ez a pilates, de rajta vagyok:) Holnap napközbenre tervezem a tornát, akkor jobban van kedvem, időm (jah igen, épp állást keresek), és a bicajozást is mellé tudom még passzítani:) Mondjuk holnap úgy is megyek a városba, az eleve 10-12km bicajozást jelent:P


Helga a "kb" remélem nem jelent semmi rosszat!

2013. nov. 6. 19:39

hogy vagytok egyébként mostanában? kinek hogy megy a diéta? :)


nálam kb minden oké...

162. Humor Helga (válaszként erre: 159. - Hunny)
2013. nov. 6. 19:35

üdv itt :)


sok sikert :)

161. Hunny (válaszként erre: 160. - Zidenhow)
2013. nov. 6. 17:38

Szia!:)

Igazából saját módszer. reggelire zabpelyhet eszek egy reszelt almával és egy fél citrom levével, délelőtt egy bögre zöld teát iszom, az ebéd az mindegy, 3-4 között eszem még egy kicsit, általában egy tányér levest, majd este a vacsorám egy grapefruit kifacsarva, és vízzel fél literig felhígítva.

Tornára még nagyon nem tudtam rávenni magam, de a pilates lesz a befutó és a szobabicigli. Remélem ma este sikerül tornáznom:D

Néztem a mérlegedet, nagyon szépen kúszik lefelé! Neked mi a módszered?

160. zidenhow (válaszként erre: 159. - Hunny)
2013. nov. 6. 16:54
szia! üdv közöttünk. :) sok sikert! milen módszert váalszottál?
159. Hunny
2013. nov. 6. 09:50

Sziasztok Lányok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok! Remélem veletek könnyebben megszabadulok ettől a fránya 10-12kg plusztól. Egy párszor elkezdtem már életemben fogyókúrázni, de mindig abbahagytam, igaz akkor mindig csak 4-5 kg-tól akartam megszabadulni. De ez most csúnyán felszaladt.

Remélem mielőbb előkerültök!:)

158. Humor Helga (válaszként erre: 157. - Patapucs)
2013. okt. 28. 19:46

hát ötletem sincs én marhát sem szoktam csinálni :D micsirkemellet (főleg) meg karajt eszünk :)


oké akkor küldöm :)

157. patapucs (válaszként erre: 156. - Humor Helga)
2013. okt. 28. 19:34

Igen, küldd át légyszi' és igen, ugyanúgy, csak kicsit több hagymát teszek alá.


Az jutott a múltkor az eszembe, hogy a vörösboros marhapörkölt mintájára lehet vajon vörösboros nyúlpörköltet csinálni???

156. Humor Helga (válaszként erre: 155. - Patapucs)
2013. okt. 28. 19:30

nem,illetve van de nem azt használom! nagyon egyszerű, elküldjem a receptet?


és a nyúlpöri az ugyanúgy minta sima pöri?

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook