Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 1 hónapos babánál a tápszer szorulást okoz, mit tehetünk? fórum

1 hónapos babánál a tápszer szorulást okoz, mit tehetünk? (beszélgetős fórum)


26. tbbze
2019. szept. 9. 14:24
Glicerin kúpot milyen idős kortól lehet adni
25. tbbze
2019. szept. 6. 13:01
Rizsnyákról mi a véleményetek? Adható pontosabban jó a babának? Ha igen, milyen idős kortól? (Nekem 6 hetes a babám).
24. elemző (válaszként erre: 23. - E18f2d4ad1)
2019. szept. 1. 22:01

Szia!

Nem erőltetek semmit sehol és aki ismeri ezeket az tudja, hogy milyen minőségiek és milyen jók.Ha valakinek jó tanácsot adsz, segítesz az nem bizniszelés.

Már egy napos babának is adható ez a natur gél és nem kell erőltetni, mert elfogadják. Éppen a görcsökre is jó. Ha nem ismersz valamit, akkor elöbb olyannál érdeklődj mielött véleményt mondasz, akinek már vele tapasztalata.Egyébként ha olyan orvossal, gyermekorvossal beszélsz, aki már ismeri az is ezt ajánlaná a babának, nem az én ötletem.Különben megértelek, mert ha én sem ismerném, akkor valószínűleg nekem is ez lenne a véleményem.

23. e18f2d4ad1 (válaszként erre: 22. - Elemző)
2019. szept. 1. 19:50

Minden fórumon erőlteted ezeket a Foreveres vacakokat.

Itt 1 hónapos babáról van szó!!!

Szerintem elég meredek lenne aloe vera gélt erőltetni a kis gyomrába, a fejletlen emésztőrendszerébe. Nem vagyok orvos, vajon túlélné? Ki tudja, milyen brutális hasgörcse lenne! Gondolkodj már egy kicsit! Ilyen buta ötletet! Ne itt bizniszelj...

22. elemző (válaszként erre: 1. - Tbbze)
2019. szept. 1. 15:30

Szia!

Fogyaszd inkább Te a Forever Lite Ultra vaniliás, vagy csokis változatát, ami a tapasztalatok szerint a tejképződésre is jótékonyan hat.Ez egy fehérje alapú, vitaminokat, ásványi anyagokat, rostot tartalmazó speciális gyógyászati célra szánt élelmiszer. A baba szorulására meg adjál neki forever natur aloe vera gélt.

21. 585a7aa9ec (válaszként erre: 1. - Tbbze)
2019. aug. 31. 22:50

Szia. Az èn babám is kèt hónapos, nekünk is voltak ilyen gondjaink.

Nos èn Nèmetorszâgba èlek, nem tudom otthon lehet e kapni ezt a tápszert. A hipp gyártya, a neve Humana, ès lehet kapni külön szèkrekedèsre, ês külön hányásra vagy ha visszajön neki gyakran.

Èn úgy szoktam hogy egy kèt kanállal teszek a normál tápszere mellè, azèrt csak ennyit mert hasmenèse lessz ha többet teszek.

Nèzz utána otthon lehet e kapni, szuper termèk

20. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 10. - Tbbze)
2019. aug. 31. 22:26

Milumil pregomin..de ezt nem egyszeru ugy adni h meg is igya..cukrozni kellet az elejen majd 3-4alkalom utan fokozatosan elhagyni es utana megszerette mar

Sajnos borzalmas undorito meg a szaga is így ezt javasolta a doki..be is valt mert hihetetlen modon de imadta cukor nelkul is

19. Allyee (válaszként erre: 3. - Tbbze)
2019. aug. 31. 14:36

Lehet, hogy csak rád van szüksége, nem biztos hogy éhes. Laktációs szaktanácsadó nincs a környéken? Lehet, hogy tudna segíteni.

Az én lányom volt olyan, hogy 24-ből 20-at cicin volt...

18. Domimami (válaszként erre: 15. - Tbbze)
2019. aug. 31. 14:05

Ellianaval és Levarosbuktával is egyet értek.Egy kis tornáztatás valamint tápi váltás is megoldás lehet.

Mivel tápos és meleg is van egy kis víz sem árt neki néha.Babavíz vegy felforralt és lehűtött víz.Ugye kellene valami,ami kicsit lazít a székleten.

A köményes tea is jó lehet,de csak üresen.

Ártani nem ártanak.

17. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Tbbze)
2019. aug. 31. 13:40
Próbáld meg a tornáztatást, a lábacskáit megfogod és feltolod úgy mint ha ülni akarna egészen ameddig lehet. A beleknek is kell a mozgás hogy tudjanak dolgozni, ha mást nem legalább pukizni fog és már az is hoz megkönnyebbülést. Ha rendszeresen minden nap kicsit nem kell sokszor 5-6-szor megteszed az is sokat fog segíteni.
16. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Tbbze)
2019. aug. 31. 13:39
Válts mindenképp másik tápra. Ha kell addig amíg nem találod meg a megfelelőt.
15. tbbze (válaszként erre: 14. - Domimami)
2019. aug. 31. 13:07
Köményteáról, vízről mi a véleményed? Szerinted lehet adni babának?
14. Domimami (válaszként erre: 11. - 0adc8842b1)
2019. aug. 31. 12:57

Már bocs,de ekkora ostobaságot még én sem hallottam.

A bélbolyhoknak semmiképpen sem tesz jót.Ha már lenne mondjuk 5-6hónapos.Bár akkor is inkább szilvabefőtt leve.

13. tbbze (válaszként erre: 11. - 0adc8842b1)
2019. aug. 31. 12:55
Az orvosok mondták, hogy váltani kell.
12. tbbze (válaszként erre: 11. - 0adc8842b1)
2019. aug. 31. 12:54
1 hónapos babának narancslé?
11. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Tbbze)
2019. aug. 31. 12:43
Egymás után azért ne keverd a tápszereket, mert nincs ideje a gyomrának, hogy egyet megszokjon. Különben meg egy deci 100%-os narancslétól a széklete biztosan rendbe jön. Majd látod hogy naponta, vagy két naponta adj neki.
10. tbbze (válaszként erre: 9. - Valakivagyok1984)
2019. aug. 31. 12:09
Mi a neve annak ami tejmentes volt?
9. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 8. - Tbbze)
2019. aug. 31. 11:12
A beba sensitive volt a jó mindaddig amíg ki nem derült h tejfeherje allergias es ezert tejmentes tapszer kellet de a hasa nem faj a sensitive-től es izlett is neki
8. tbbze (válaszként erre: 7. - Valakivagyok1984)
2019. aug. 31. 11:08
Beba sensitive volt rossz nektek? Melyik vált be?
2019. aug. 31. 10:25

Tommee volt nekunk a legjobb pont a levegőnyeles miatt.Aventról valtottunk anno...

Nem engem kerdeztel de gondoltam valaszolok😉ja es en is amig nem derult ki h tejallergias a beba sensitivet adtam neki.

Szeribtem ez a 2 megoldja a dolgot.

Amig anyatejes volt amugy nem volt ilyen gond?

6. tbbze (válaszként erre: 4. - E18f2d4ad1)
2019. aug. 31. 08:56
Cumisüveg melyik vált be nektek? (Ami nekünk van azt piciknek gyártották, de iszonyatosan rossz, nagy rajta a cumin a lyuk, rengeteg levegőt szív. Tegnap az Aventet és a Tommee Tippet ajánlották nekünk.
5. tbbze (válaszként erre: 4. - E18f2d4ad1)
2019. aug. 31. 08:51
Milupát és a milumilt próbáltuk. Tegnap az orvos pont a Beba Sensitivet ajánlotta. Ma kipróbáljuk. Köszönöm a segítséget, remélem nálunk is beválik majd. A Nestlé Beba HA sensitiven belül van különböző változat vagy korosztályra van azon belül osztva (pl start, 1-es...).
4. e18f2d4ad1 (válaszként erre: 3. - Tbbze)
2019. aug. 31. 08:28
Kisfiamnál a Nestlé Beba HA Sensitive megoldotta ezt a problémát. 2-3 nap kellett, mire érezhető hatása lett. Ezt próbáltátok már?
3. tbbze (válaszként erre: 2. - Allyee)
2019. aug. 31. 08:22
Nem lakik jól az anyjatejjel. 2-3 órán áz szoptatam és még mindig evett volna. Már többször voltunk orvosnál eddig és mindig annyit mondtak csak váltani kell másikra, de csak a tegnapi doki adott konkrét tanácsot. Eddig a 3-ik tápnál tartunk.
2. Allyee (válaszként erre: 1. - Tbbze)
2019. aug. 31. 08:04

Szia, kérj másik tápszert a háziorvostól. Szerintem csak ez lehet a megoldás. Szerintem ne adj neki teát, meg ilyeneket, hanem doki!

Miből gondolod, hogy nem elég neki az anyatej?

2019. aug. 31. 02:46
Sziasztok, 1 hónapos kisbabámal szeretnék tanacsot kérni. Kb. 3 hete tápszert kap, mert nem elég az anyja tej. A tápszer óta csak szélcsővel kakil (2 naponta de akkor már nagyon rosszul van). Tudtok valami tanacsot adni mit tegyünk. Teljesesn kikészitő amikor már rosszul van. Előre is köszönöm a segitséget.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook