Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tanácstalan vagyok abban, hogy átváltsam-e euróra/dollárra... fórum

Tanácstalan vagyok abban, hogy átváltsam-e euróra/dollárra... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

11. Napsugár8 (válaszként erre: 9. - Timycat)
2022. júl. 12. 07:41
Nekem is a svájci frank járt az agyamban. Bár nagyon veszélyes ilyen ügyekben tanácsot adni.
10. bellabi (válaszként erre: 5. - Ildi992)
2022. júl. 12. 01:37

Kína és Oroszország sosem veszik át a hatalmat az USA-tól. A diktatórikus, egyén elnyomására épülő rendeszerek sosem lesznek olyan eredményesek és hatékonyak, mint a demokráciára, az egyén szabadságára és eredményeire épülő rendszerek.


Az egyén ugyanis aktívan, vagy passzívan, de lázad az őt elnyomó hatalom ellen. Minél inkább intelligens, tehetséges, annál inkább igaz ez.


Amúgy én biztos átváltanék valamennyit biztonsági tartaléknak. Fele Euró, fele USA dollár arányban. Esetleg lehet harmadolni, és akkor 1/3 euró, 1/3 USA dollár, 1/3 arany.

9. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 11. 20:30
Eurót ne, inkább dollár, angol font esetleg, svájci frank ami még megfontolandó.
2022. júl. 11. 15:49
Ha amúgy forintban van akkor ne gondolkozz, valts. A forinthoz képest nem fognak gyengülni...
2022. júl. 11. 15:25
Ha sok pénzem lenne, valamennyit átváltanék euróra, ugyanazon okból kifolyólag amiért feltetted a kérdés.
2022. júl. 11. 15:01

Nagyon szeretnék segíteni, de nem tudok!

Nem a Jóisten vagyok! :)

(Vagy mégiscsak elmondtam mindent?!)

2022. júl. 11. 13:48
Nagyon lajikusként. Amerikában nem bíznék. Inkább Rubel, vagy a kína pénznemében gondolkodnék. Amerika lefelé megy Kína, Oroszország meg átveszi a hatalmat.
4. Hattori (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 11. 13:32
Rövid távon szerintem nem fog esni az árfolyama a dollárnak, hosszabb távon meg ki tudja....
3. Alessandro (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 11. 08:12
Ez jó kérdés a mai háborús világban. Mind a ma még biztosnak tűnő euro, mind a dollár nagyon bizonytalan jövőjű valuta. Könnyen lehet, hogy ezek a valuták hamarosan sokat fognak gyengülni a romló gazdasági helyzet miatt. Hosszabb távon nincs az a pénzügyi fenomén, aki erre tudná a biztos választ.
2022. júl. 11. 05:52

Szerintem most nincs ember aki ezt megmondja.


Én eurót váltanék vajon megy valamikor lejjebb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook