Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tanács kellene fórum

Tanács kellene (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
13. c19f5f79fa (válaszként erre: 8. - Nik23)
2009. okt. 26. 12:53
Jah...hu így már picit nehezebb ez a történet...:(
12. Nik23 (válaszként erre: 11. - Mimmo33)
2009. okt. 26. 12:52
5 éves.
11. mimmo33 (válaszként erre: 7. - Nik23)
2009. okt. 26. 12:50

hmmm

Akkor szekáld!Beszéljétek meg!

Ahhoz hogy bízni tudj benne tisztán kell látnod;)

Mennyi idős a gyerek?

10. Zizisicc (válaszként erre: 8. - Nik23)
2009. okt. 26. 12:48
Azért ez elég fontos momentum ...
2009. okt. 26. 12:47

Vajon fordított helyzetben párod hogyan állna a dolgokhoz?Őt nem zavarná egy ilyen helyzet?

Ha nem,akkor igencsak érdektelen lehet az érzéseidet illetően,hiszen bizonyára említetted neki,hogy elég érdekesen néz ki egy ilyen szituáció...

8. Nik23 (válaszként erre: 6. - C19f5f79fa)
2009. okt. 26. 12:45

Egy momentumot kihagytam, van egy közös gyerekünk is és félek, hogy csak miatta talált vissza hozzám.

Ja és mint később kiderült a csaj miatt szakítottunk.

7. Nik23 (válaszként erre: 4. - Mimmo33)
2009. okt. 26. 12:43

szia mimmo33!

azért szekálom, mert először azt mondta, hogy nincsenek kapcsolatban, most meg kiderült, hogy még is, szinte napi szinten, többet beszélnek mint mi ketten, pedig mi együtt élünk.

Azt meg, hogy annó mi történt csak a párom elbeszéléséből tudom, de elhihetem-e amit mondott és mond azóta is, ha ebben a dologban is hazudott?

6. c19f5f79fa (válaszként erre: 5. - Nik23)
2009. okt. 26. 12:42
Azt érzem hogy picit túlzás! Az egy dolog hogy randiztak,de hozzád talált vissza! Ha keresi a társaságát barátként,akkor ezt fogadd el.Kérdezd meg a párod miért van erre neki szüksége,hátha úgy könnyebben elfogadod:)
5. Nik23 (válaszként erre: 3. - C19f5f79fa)
2009. okt. 26. 12:40

szia zsebi2!


Tudom, hogy nem csak a csaj a hibás, hisz párom sem küldi el őt a sunyiba, hogy mást hívogasson. Azért ez annó több volt mint barátság, hisz randiztak is amikor mi nem voltunk együtt. Szóval ezért zavar, és nem akarom megismerné a barátja meg pláne nem akarok lenni, és azt sem akarom, hogy a párom barátja legyen. A kérdésem lényege az, hogy ez túlzás-e részemről vagy érhető a hátteret is látva?

4. mimmo33 (válaszként erre: 1. - Nik23)
2009. okt. 26. 12:35

Elhiszem, hogy bánt a dolog, de ha tényleg nem történt köztük semmi, és nem is találkoznak, akkor szerintem egyelőre ne tulajdoníts neki túl nagy jelentőséget. Persze tartsd nyitva a szemed, füled, esetleg finoman érdeklődj a párodnál, hogy miért ő a kiszemelt a problémák megoldására.

De ha a kapcsolatotok már kibírt egy szakítást, akkor ne kezd el erőszakosan szekálni, mert lehet, hogy csak ártasz vele;)

3. c19f5f79fa (válaszként erre: 1. - Nik23)
2009. okt. 26. 12:34

Szia!

Aki minden nap felhív valakit bármi ürügy kapcsán..ott van fogadó fél is.Nem gondolom,hogy ebben csakis a csaj a "hibás".Szerintem beszéld át a pároddal,hogy ez téged zavar,ha meg valóban csak barátság akkor hívd el őt egyszer hozzátok..hogy te is megismerd a párod barátait.

2. Rencike24 (válaszként erre: 1. - Nik23)
2009. okt. 26. 12:27

Szia!


Nem akarlak elkeseríteni, de nálam sem működött utána a bizalom dolog, mint utólag kiderült, nem is alaptalanul!

Bár még együtt voltunk utána egy ideig, de így utólag belegondolva, felesleges volt!

2009. okt. 26. 12:12

A helyzet a következő:

Szakítottunk én mentem, el. Mint utóbb kiderült volt párom sem nagyon bánta. Egy volt kolleganőjével már kezdett kialakulni valami. Sokat beszélgettek telefonon. A szakításunk alatt 3x találkoztak, de nem történt semmi. Közöttünk újra feléledt a szerelem és az óta együtt vagyunk megint.

Teltek szépen a hónapok éltünk, mint a hal a vízbe, amikor egy bankszámla kivonatból kiderült, hogy párom utalt egy összeget a csaj helyett, ő nem tudta megoldani. Nem nagy összegről van szó, nem is ez a lényeg, de én úgy tudtam nem érintkeznek. Ez volt kb. 2-3 hónapja. Akkor arról volt szó, hogy néha hívja a csaj, ha segítség kell valamiben. Most kiderült, hogy ez a néha szinte minden napos, minden ici-pici gondjával a páromat hívja. Ugyan abba a munkakörbe dolgoznak csak máshelyen, és állítólag ez miatt hívja páromat. Az tudni kell, hogy csaj úgy végezte el a fősulit, hogy minden házi dolgozatot más csinált meg helyette, lehet, hogy még a vizsgákat is.

A dolog másik része, hogy párom szabad idejében szinte soha nem megy el sehová, tehát valószínűleg tényleg nem találkoznak.

Szerintetek túlzás azt kérnem a páromtól, hogy állítsa le a csajt és nem beszéljen vele többé. Küldje el szépen a sunyiba, kérje meg, hogy valaki mást zaklasson a kérdéseivel, mert nem csak párom az egyetlen, aki erre választ tud neki adni.

Rendbe hozható még ez a dolog, a bizalom része? Fogok tudni bízni a páromba? Mit tegyünk, hogy igen.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook