Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Találtam egy pénztárcát munkába menet... fórum

Találtam egy pénztárcát munkába menet... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2021. nov. 4. 06:36
Amúgy régebben én is hagytam el pénztárcat, saját felelőtlenségemből adódóan és soha nem került elő, pedig még ugye az iratok is benne voltak. Mindent csinaltathattam újból, minden iratot. Kellemetlen volt, de mindig van felretett pénzem, mert bármi adódhat, sokkal nagyobb veszteség is mint egy pénztárca elhagyása amire aztán kell a felretett összeg.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2021. nov. 4. 06:31
Én minden iratom a pénztárcámban hordom. Ha ilyen eset lenne, engem el lehetne érni. Aki meg olyan felelőtlen, hogy nem teszi el normálisan a pénztárcáját, hát az sajnos így jár. Szerintem iratok nélkül nem én vagyok az egyetlen aki eltette volna azt a pénzt.
2021. nov. 4. 06:27

Leadtam volna a területileg illetékes KAB-nál.

Őszintén, engem idegesítene, hogy lehet valakinek ez egy érvágás,mondjuk a nyugdíjáig beosztandó pénze.

Ha nem jelentkezik a pénzéért, akkor x idő után, a tiéd lehetett volna.

Mivel én nagyon ragaszkodom a tárgyaimhoz, én azon agyalnék, lehet egy kedves emlékét dobtam ki amit az a valaki szeretettel őrzött.

Én nem "működöm" rendesen valószínű, de vannak rajtam kívül is ilyen "hibás"emberek.

2021. nov. 4. 06:04

Tegnap reggel munkába menet találtam egy pénztárcát. Sosem volt még velem ilyen. 21.500ft volt benne meg pár száz Ft apró. Viszont nem volt benne semmi irat, így végül úgy döntöttem, hogy megtartom a pénzt, a tárcát, meg kidobtam egy utcai szemetesbe. Ha lett volna benne irat, bármi, akkor nem így teszek, de mivel nem volt, így úgy gondoltam, miért ne?

Ti mit tettetek volna?

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook