Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szív alakú a méhem, lehet ez okozza a meddőséget? fórum

Szív alakú a méhem, lehet ez okozza a meddőséget? (beszélgetős fórum)


13. Aniroz (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 6. 14:17

Szia,

Mar regi a forum bejegyzes, de megkerdezhetem h azota mi tortent veled?


Milyen volt a hiszteroszkopia? Es utana milyen volt?


Koszi

2020. dec. 15. 23:39
Megvolt a hiszteroszkopia nincsen mehsovenyem viszont mehpolipom az volt,amit eltavolitottak. Akkor valoszinuleg ez allhatott a meddoseg hattereben gondolom. Csak gondoltam leirom hogy mi lett a vege.
11. Panna07 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 2. 09:14
Nem, dehogy, először csak megnézik a méhet, és ha nem találnak semmi gondot, akkor nem nem nyúlnak semmihez.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Panna07)
2020. dec. 2. 08:24
A hiszteroszkopianak vannak mellekhatasai? Ugyertem hogy ha peldaul nem kapnak semmi problemat utanna ettol nem lehet rosszabb ugye?
9. Panna07 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 1. 23:35

A hiszteroszkópia előtt a helyedben elküldeném a párodat HBA tesztre, ez megmutatja hogy a spermiumok meg tudják-e termékenyíteni a petesejtet.

A hiszteroszkópia kimutathat többféle rendellenességet, méhsövényt, polipot, ezek tudják gátolni a teherbeesést.

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Panna07)
2020. dec. 1. 23:03
Igen voltak. A paromnak csak sima spermavizsgalat volt.most a hiszteroszkopia fog kovetkezni. Csak az a baj hogy mindenhol azt olvasom hogy akinek szivalaku a mèhe siman teherbe esett. Felek hogy ez is egy zsakutca kesz. Pedig mar orulnek ha ez lenne az ok,igy megmutenek es minden ok lehetne.
7. Panna07 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 1. 22:50
Szia! Teljes kivizsgálás volt? Az alapok mellett inzulinrezisztencia, STD panel, D vitamin szint, immunológia, trombózis vizsgálat, genetika? Párodat is kivizsgálták, volt HBA teszten?
2020. dec. 1. 22:21
Senki nincs aki hasonlo cipoben jar? Jo lett volna beszelgetni veletek 😶 Tudom nem vagyunk orvosok itt a hoxan de azert van talan ez a forum hogy megosszuk egymassal tapasztalatainkat velemenyeinket
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Cc7a88f96d)
2020. dec. 1. 17:57
Hat eleg nehezen ha 5 ev alatt se sikerult.
4. cc7a88f96d (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 1. 10:44
Lehet te erre gyanakszol,de lehet csak simàn nehezebben esel teherbe.Ha nagyon aggaszt èn a helyedben keresnèk egy nagyon jò dokit,aki mond valami bìztatòt.Drukkolok,de mindenkèpp jò dokit kène talàlj,aki vàlaszt ad a kèrdèseidre.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Cc7a88f96d)
2020. dec. 1. 08:18
Eleinte azt mondtak az orvosok is hogy a sziv alaku mehhel teherbe lehet esni, most megis hiszteroszkopiat ajanljak.
2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 1. 05:46
Nem is èrtem az ilyesfajta kèrdèseket.Mikor ott helyben a doki kijelenti,hogy ez ès ez a helyzet,mièrt nem kèrdez mindenki rà,hogy most ez pontosabban mi is stb?Most ha itt mindenki azt ìrja,hogy nyugi teherbe fogsz esni,rà se rànts?,akkor majd tènyleg teherbe esel?Ne haragudj,nem bàntàs,csak azèrt doki a doki,hogy ő felvilàgosìtson egyuttal mindenről...
2020. nov. 30. 18:38
Sziasztok. Màr 5 ève nem sikerul teherbeesni aminek az okat nem kaptuk meg. Kisse sziv alaku a mehem most ebbe kapaszkodunk bele hogy talan ez az oka,ezert hiszteroszkopiat fognak vegezni rajram. Szerintetek lehet e ez az oka a meddosegnek? Van e valakinek errol tapasztalata? Szinte mindenhol azt olvasom hogy ez nem ok a meddosegre,csak a kihordast neheziti meg es hogy ezzel konnyen teherbe lehet esni. Legyszives akinek szivalaku a mehe irjon hogy nekiek hogy sikerult, szukseges e a hiszteroszkopia ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook