Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » "Szűz" férfiak milyenek? fórum

"Szűz" férfiak milyenek? (beszélgetős fórum)


1 2
21. a221b99626 (válaszként erre: 14. - Bujamaja)
2010. aug. 21. 18:45
ez nem igaz. Valószinűleg bukhattál elöttük, azért irod ezt:) Előfordul az ilyen:DDD
20. a221b99626 (válaszként erre: 17. - Nyárinő)
2010. aug. 21. 18:37
A szűz sosem mutatja ha szerelmes, elrejti magába.Inkább leharapná a nyelvét, sem mint beismerné annak aki iránt érez.
19. a221b99626 (válaszként erre: 17. - Nyárinő)
2010. aug. 21. 18:35
ez nem igaz.
18. Matica
2010. aug. 21. 18:28

Én is ikrek vagyok :DDDD


Hát egy álompasi lehet :)Szeretnek a társaság középpontjában lenni. Az enyém is ilyen. Szerintem azért ilyen jó a kapcsolatunk, mert mindent meg tudunk beszélni. Mi már 5 éve vagyunk együtt és remekül működik. Kiegészítjük egymást nagyon. Dumában leköröz. :D

Az én szüzem örök szerelmes, ennyi szeretetet és törődést nem kaptam még senkitől. Persze ezzel szemben megőrít a hülyeségeivel és az örökös álmodozásaival, de ha belegondolok az ikrek is ilyen szélsőséges.


Szerintem, egy próbát megér :)Mióta vagytok együtt vagy még csak ismerkedtek?

2010. aug. 21. 16:38

Amúgy meg azt olvastam, hogy a szűz jegy inkább a biztosat választja a lángolóval a bizonytalannal szemben, de ez persze nem biztos, hogy igaz. Általában van hasonlóság az azonos jegyű emberek között. A Te szűzed milyen volt mikor szerelmes volt? Bár lehet most is az csak, ha nem titok! :)

És Neked mi a jegyed? Nekem ikrek.

16. nyárinő (válaszként erre: 15. - Matica)
2010. aug. 21. 16:28
28 éves és nagyon kis elegáns. :) Szépen, választékosan beszél. Figyelmes, megjegyez dolgokat. Nagyon maximalista, igényes magára a környezetére. Van mikor csendes, visszahúzódó van mikor meg harsány, de ez inkább akkor van, ha olyan emberek között van akiket ismer. Bár elég barátkozó. :) Sokat sportol, küzdősport, futás. Jaj nagyon tetszik nekem. Olyan erő sugárzik belőle. :)
15. Matica (válaszként erre: 10. - Nyárinő)
2010. aug. 21. 16:18

Hát igen de sokat számít az is, hogy mit hoz otthonról. Jahh meg az évek és a tapasztalat is.


Jut eszembe nekem is van egy régi barátom, aki szept 21 -én született. Ő nagy nőcsábász.:) Ő azt használja ki, hogy töri a magyart. Imádni való.


Mesélj, milyen a Te szüzed? Mennyi idős?.....

2010. aug. 21. 15:40
szőrnyűűek..tapasztalataim szerint..hazudósak,nem őszinték,csajozósak..3exem is ilyen volt..
13. viva70
2010. aug. 21. 15:39
Nem lehet az ilyesmire adni. Az én férjem is szűz, meg egy közeli férfi ismerősöm is. De ég és föld a két ember egyénisége.
2010. aug. 21. 15:29

exvőlegényem szűz, mi nagyon jól kijöttünk :)

Sose tudtam én se haragudni rá, hasonló a véleményem, mint Maticának. :)

2010. aug. 21. 15:28
Felejtsétek el a csillagjegyeket, egy nagy hülyeség.
10. nyárinő (válaszként erre: 9. - Matica)
2010. aug. 21. 15:28
Tetszik, ha egy férfi tudja mivel lehet levenni egy nőt a lábáról. És ezek szerint a Te párod tudja. :) Akit most megismertem szept.21én született szóval határeset a szűz és a mérleg között!
9. Matica (válaszként erre: 8. - Nyárinő)
2010. aug. 21. 15:25

Azért nem mindig, de van érzéke hozzá, hogy amikor már elszakadna a cérna, mivel bűvöljön el.

Szóval nagy türelem kell hozzá az biztos.

8. nyárinő (válaszként erre: 7. - Matica)
2010. aug. 21. 15:19
De jó! :)
7. Matica (válaszként erre: 1. - Nyárinő)
2010. aug. 21. 15:16

Nekem is van szüzem :)

Nem tudom mennyire mérvadó, mert nincs összehasonlítási alapom. Az én párom mindenki másnál jobban szereti magát. Egó a csúcson. Haragudni nem lehet rá, mert hiába az agyamra megy, de két perc után ahelyett, hogy keresztbe lenyelném, már csak nevetek rajta. Romantikus ha akar, érzéki ha akar.... Mindig megtalálja a megfelő furfangot, hogy más a kedvébe járjon. :)

Szóval az én szüzem ilyen imádnivaló, de sok türelem kell hozzá.

6. nyárinő (válaszként erre: 4. - Lilluska25)
2010. aug. 21. 15:13
Miért?
5. nyárinő (válaszként erre: 2. - 71molly)
2010. aug. 21. 15:13
nekem olyan nyugisnak tűnnek :) De lehet a látszat csal. Az viszont biztos, hogy makacsak.
2010. aug. 21. 15:08
nem jó
2010. aug. 21. 15:07
Apám meg exem Szűz. Az exem nem volt velem őszinte, Apám meg ha vlmin kibukik, órákon át képes olyanokon kitölteni a dühét, akik nem tehetnek semmiről... És ha rá is jön, hogy nem jó személyen dörögte ki magát, nem kér soha bocsánatot. Az biztos, hogy a Szűz pasikat én messzire elkerülöm! :)
2010. aug. 21. 15:04

nekem a ferjem es a fijam szuz jegyujek...

jok a munkaban...erzekijek..es mikor begurulnak Isten mencsen meg...

2010. aug. 21. 15:00

Aki ismer vagy ismert szűz jegyű férfit az írja le a véleményét, hogy milyenek az e típusú férfiak?

Persze nem ez a döntő szempont, de érdekel, hogy általában az életben a szerelemben milyenek ők?

Köszönöm!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook