Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szűz csillagjegyű babák és anyukáik fórum

Szűz csillagjegyű babák és anyukáik (beszélgetős fórum)


7. brandy85 (válaszként erre: 5. - Balabad)
2021. márc. 19. 22:37
Figyelj,tudom mit írnak én is bújtam ezt a "butaságot" aztán rájöttem nem érdemes.
6. 32304c7a9f (válaszként erre: 1. - Balabad)
2021. márc. 19. 22:13
Átlagban jó emberek, pedánsak, hiúak, felelősségteljesek, munkamániások. Jó a humoruk, megbízható barátok. Ha társul egy kis filozófiai beütéssel, akkor a vesédig látnak. Nem adják fel soha! Ők azok, akik a házibuli kellős közepén sepregetnek, felmosnak, port törölnek! És tényleg! :)
2021. márc. 19. 10:53

Panna koszonom a reszletes jellemzest egyebkent altalanossagban igy jellemzik a szuz gyerekeket :)


Brandy: eppen a szuz gyerekek egyik ismertetoje hogy jo tanulok. [link]


Egyebkent sokat szamit az aszcendens es a holdjegy is. A te iker jegyed valoszinuleg az aszcendensed finomitja :) ha tudod mikor szulettel pontosan megtudod nezni.

2021. márc. 18. 18:18
Szia. Az én elsőszülöttem szűz, annak ellenére,hogy adhd-s,illedelmes,jó tanuló. Butaság ez a horoszkóposdi,a gyereknek nem a csillagjegye alapján alakul ki a személyisége. Magamból indulok ki,ikrek vagyok,de nem vagyok pletykás,nem vagyok felszìnes stb.. szóval. Remélem érted.
2021. márc. 18. 17:20
Bocs.De csak tudnám mi a jelentősége ,hogy a baba vagy a mama Szűsz jegyű?
2. Panna07 (válaszként erre: 1. - Balabad)
2021. márc. 18. 13:31
Szia! Én szűz jegyű vagyok, az aszcendensem kos. Rám eléggé igaz a csillagjegye jellemzése, a kritikus hozzáállás, rendmánia, na azért nem annyira, nem áll mindig minden katonás rendben, de nem is szoktam kupizni, úgymond egészséges vágyam van a rend iránt. Gyerekként komolyabb voltam, felelősségteljesebb az átlaghoz képest, megbízható, nem volt sok gondjuk velem a szüleimnek, úgyhogy szerintem jó egy szűz jegyű gyerek. Kamasz koromban azért én is feszegettem egy-két határt, de a személyiségemből adódóan nem tudtak rosszra befolyásolni a linkek.
2021. márc. 18. 13:14
Sziasztok! Kislányom aki fél éves múlt szűz csillagjegyben született és érdekelne mik a tapasztalatok ebben a csillagjegyben születettekkel. Ha szűz jegyben születtél az is érdekelne milyen voltál gyerekként :) hogy emlékszel, mit mesélt a te anyukád? Tudom az aszcendens is számít, kislányomé mérleg de ilyen szerencsém biztos nem lesz akinél az aszcendens is stimmel úgyhogy csak nagy vonalakban érdekelne pl a kritikus hozzáállás a dolgokhoz igaz-e, illetve a rendmánia?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook