Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » "Szünet"a párkapcsolatban.Szerinted segít a helyzeten? Megéri várni? fórum

"Szünet"a párkapcsolatban.Szerinted segít a helyzeten? Megéri várni? (tudásbázis kérdés)


1 2
2010. ápr. 21. 09:53
Nem akarlak bántani, de ha iwiwen egyedülállóra változtatta a családi állapotát, az azért egyértelmű....
2010. ápr. 21. 09:52
Figyelj,az én párom is nagyon sokat dolgozik,szinte csak aludni jár haza.Mi mégsem gondoltunk arra h. emiatt szünetet tartsunk.Ha 2 ember összetartozik akkor meg kell próbálni tolerálni.Szerintem.
16. mese (válaszként erre: 15. - D11354fb1f)
2010. ápr. 21. 09:50

Nos, a kapcsoalt viszonylag friss. Idén valentin nap jöttünk össze... 30 km-re lakik, egy hatalmas gazdaságot vezet, rengetegt kell vele foglakozni, több hektár. Reggel 6 kor kezd, és eset 8kor végez, még hétvégén is... arra nincs ideje, hogy meghaljon, ahogy ő mondaná...

eleinte nem volt ezzel gond, rengeteg ideje volt rám, mert hideg volt, és nem kellet sokat dolgozni.. de most szezon van...Én a múlt héten kikészültem, mert nem láthattam... Ő is kiborult, mert nem láthat, a gyomra az idegtől tönkrement, én meg az idegeimmel kerültem a pszichiátriára...

Tényleg szeretjük egymást!

Az összeköltözésre nincs esély, mert én is kötve vagyok a munkám, és a tanulmányaim miatt..Másrészt, anyagilag sem engedhetjük em magunkank..Ezért várunk, amíg kevesebb munkája lesz...De megígérte,amint alakalma lesz futólag is a városba jönni,feltétlen találkozni szeretne velem...

2010. ápr. 21. 09:43
mióta vagytok együtt? milyen messze költözött? abszolút nem tudtok találkozni? te nem tudsz költözni?
14. mese (válaszként erre: 13. - D11354fb1f)
2010. ápr. 21. 09:41
:(
13. d11354fb1f (válaszként erre: 9. - Mese)
2010. ápr. 21. 09:40

nem szeretnélek bántani, tényleg nem...

ha én szeretek valakit, akkor semmiképp nem engedem el, főleg úgy hogy ha ő sem akar menni, ha szeret. akkor megbeszélünk egy köztes megoldást, lekötöm magamat amig dolgozik. hányan élnek távkapcsolatban? és működik...hányan élnek úgy hogy a párjuk külfömdön dolgozik, és 1-2-4 havonta látják egymást? szerintem ez csak kifogás...

12. caffi (válaszként erre: 9. - Mese)
2010. ápr. 21. 09:40

Két ember ha magától dönt úgy h nem találkoznak(pedig lehetnének együtt,még ha keveset is a munka miatt)...ak ott már baj van...

De kívánom h nálatok ne így legyen....

11. mese (válaszként erre: 10. - Kacago325)
2010. ápr. 21. 09:39
valaki! valami bíztatót! írtam, hogy nagyon szertjük egymást!!!
10. kacago325 (válaszként erre: 6. - D11354fb1f)
2010. ápr. 21. 09:38
Abszolult így van!!
9. mese (válaszként erre: 8. - Caffi)
2010. ápr. 21. 09:35
de csak a körülmények miatt nem...szeretjük egymást! nagyon!
2010. ápr. 21. 09:33

Szünet....szerintem csak idő húzás h kimondjátok h vége:(

Ami nem működik az szünet után se fog:(

7. mese
2010. ápr. 21. 09:33
sajnos, nagyon fárasztó és nehéz munkálya van, és most van jóidő.... reggeltől késő estig dolgozik... szeretjük egymást.. azt mondta, nyugodjk meg... de az iwien viszont a családi állapotát egyedülállra változtatta, és ez nekem fáj... pedig nem szakítottunk...
2010. ápr. 21. 09:33

szerintem ez nem jó. ha szeretünk valamit, akkor képesek vagyunk kompromisszumokra, hiszen ettől működik egy párkapcsolat. te nem tudsz várni, mert sokat dolgozik...akkor minek a szünet? és ha később ismét ez lesz? akkor megint szünet?

szerintem ez hülyeség....

2010. ápr. 21. 09:31
Szerintem ha már odáig jutott a dolog, hogy megbeszélni nem lehet és szünet...annak már vége lesz. A környezetemben is ezt tapasztaltam, meg én is igy váltam anno..szünetet kértem, de tudtam, hogy nem fog működni. Igy van..a vég kezdete.
2010. ápr. 21. 09:31
sztem nem! és utána már úgysem lenne olyan mint előtte.
3. mese
2010. ápr. 21. 09:31

A párom és é hónapokig szünete tartunk, nem azért mert nem szertjük egymást, hanem az idgeink mennek arra, hogy nem láthatjuk egymást, mert rengeteget dolgozik, és más városba lakik, nem messze tőlem....

Kikészít, hoyg nem láthatom, és megállapodtunk abban, ameddig a munkahelyén zeon van, addig ne találkozzunk, és sokkal kevesebbet beszéljünk...

2010. ápr. 21. 09:29
a vég kezdete...
1. mese
2010. ápr. 21. 09:29
"Szünet"a párkapcsolatban.Szerinted segít a helyzeten? Megéri várni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook