Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülés utáni striák ellen fórum

Szülés utáni striák ellen (beszélgetős fórum)


2023. febr. 25. 11:15
Érdemes minőségi kollagént fogyasztani, kollagént is tartalmazó aloe vera krémet használni.
2023. febr. 13. 08:36
Próbáltam feszesítő testápolókat. Kicsit tényleg jobb lett. De persze ezeknek nincs hosszútávú hatása. Csak addig hat, amíg használod.
8. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 13. 08:30
Semmi, fogyás, és elhalványul, de attól még látszani fog.
2023. febr. 12. 17:57

Majd az idő segít rajta. Hajlam kérdése is. Van, akinek nem lesz, más meg hiába keni a hasát, szedi a kollagént, akkor is kijönnek. Na én az utóbbi csoportba tartoztam. Fél éves a fiam, de már most szebbek valamivel, mint friss állapotukban.

Nekem is voltak növekedés miatti striáim, amik szépen elhalványultak, úgyhogy most sem esek kétségbe.

Türelem! :)

2023. febr. 12. 17:54
Szia. Napoztam és szoliztam anno. De nem őrült módjára hanem mértékkel. És számomra elfogadhatóbb lett. Viszont én is szültem 16 hónapos fiam van és striák vannak mindenhol is.... végig olvastam mindent..csoda módszer nincs. De elbtüntetni valamennyire el tudják jó pénzért..
5. 55Judit (válaszként erre: 4. - 55Judit)
2023. febr. 12. 17:52
és jut eszembe: A ricinusolaj halványítja a striákat.
2023. febr. 12. 17:51
A webbeteg ezeket írja a srtiákról: [link]
3. f7f780f355 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 12. 17:49
Ja szerintem termekek nemigazan tudnak ezeken segiteni. Ott mar megrepedt a bor azt nem forrasztja ossze semmi.
2023. febr. 12. 17:49
Nem szultem (szerencsere) de a csocsomon lettek, amikor kamaszkoromban megnottek meg a combomon is a gyors nyulastol. Hat oszinten nekem az ido segitett. Most mar alig latszanak. Csak eros napfenyben, feher csikocskak.
2023. febr. 12. 17:47
Sziasztok csajok!Esetleg valakinek valami tuti tipp, termék, vagy bármi a szülés utáni striák ellen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook