Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülés közben meghalt a kisbabám... fórum

Szülés közben meghalt a kisbabám... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szülés közben meghalt a kisbabám...

2011. nov. 25. 22:31
Az lehet, hogy sajnos a per elhúzódik évekik, vagy annál is tovább, de mi tiltja azt meg, vagy ki, hogy mindenki megtudja az orvos és a kórház nevét ahol ez történt...ehhez kell a nagy publikum, nem rágalmakat kell mondnai, csak h hol és kinek a keze alatt mi történt...ebbe nem köthet bele senki és higyjétek el, nagyon sok életet lehet ezzel megmenteni...sőtt ha elég jó és ugymond erős a publikálása az esetnek, tuti h egy idő elteltével a kórház hirnevének a romlása is elterjed, majd nem lesz szüksége a kórháznak arra az emberre aki a presztizsüket rombolja...ez talán gyorsabb elégtétel lehet mint amit a bíróság mondana ki...nem szabad annyiban hagyni. Tudom, hogy ehhez rengeteg erő kell, de főleg elszántság. -de talán én csak akkor és csakis akkor tudnák megnyugodni ha véghezvinném!
2011. nov. 25. 21:58
Nagyon sajnálom, hihetetlen, min mehettél keresztül! De én azt mondom, soha ne add fel! Ki tudja, lehet, hogy újra rátok talál a Csoda!
148. Barát1
2011. nov. 25. 21:50
Nagyon sajnálom, borzasztó amin keresztül kellett menned, részvétem:(
2011. nov. 25. 21:33
Nem tudok mit írni... őszinte részvétem! :'(
2011. nov. 25. 21:21

Őszinte részvétem! Olyan nagyon sírtam.


Szerintem semmiképpen ne hagyd annyiban a dolgot, feljelentés, TV, újság, ami kell. Egy ilyen ember soha többet ne praktizálhasson, sőt kerüljön börtönbe minél hamarabb. De őszintén én még jól meg is veretném.

2011. nov. 25. 21:21
részvétem! sok erőt és kitartást nektek!
144. kenzol (válaszként erre: 126. - Szerénke83)
2011. nov. 25. 20:23
"Feljelentést tettem, és igazságügyi boncolást kértem. Egy hónapig tartott a vizsgálat, amiben az állt, hogy a kislányom (Kinga) halálát összetört koponya, agysérülés okozta." Mivel az orvoson kívül senki se próbálta fogóval kihúzni a babát,így az én szemszögemből és még szerintem a legtöbb anya szemszögéből az orvos hibája.
143. zsuko84
2011. nov. 25. 20:02
:( Nagyon sajnálom. Őszinte részvétem.
2011. nov. 25. 19:30
Drága Buci! Én is csak őszinte részvétemet tudom küldeni! Mélyen át érzem a fájdalmad,hisz én 9 terhességemet vetéltem el,10 babát,mert egy iker terhesség volt.Mind nagy vetélésnek számított,mert 16-25 hét között történt.Ne add fel kérlek.Nekem 41 évesen,mikor már nem is mertem reménykedni megszületett a fiam,aki most már 15 éves.Jól teszed, hogy nem hagyod ennyiben a dolgot és a többi terhes nő érdekében is megteszed a lépéseket.Kívánok neked hozzá sok erőt, és gondolj arra, hogy még semmi nincs későn!! Nagyon szeretném itt még olvasni, hogy babát vársz!
2011. nov. 25. 19:02
Nagyon-nagyon sajnálom, ami veletek történt!
2011. nov. 25. 18:53

Legőszintébb együttérzésem mély fájdalmadban-

Ide nincsenek megfelelő szavak...Sok a tomboló érzelem,ami az olvasók közt elindult,amit e cikk keltett bennünk.

Mikor borzalommal szembesülünk,az első gondolatunk:"Csak velem ne!"

-És mással miért?Miért történik ilyen egy anyával?A legeslegszörnyűbb a világon,mikor a gyermekedet temeted--Innentől kezdve talán mondhatod:voltam a pokolban is.

Egy idézetet küldök,és sok erőt a továbbiakhoz!

"Emberi törvény kibírni mindent,

s menni mindig tovább.

Akkor is ha nem élnek benned

remények,és csodák."

139. vvicus
2011. nov. 25. 18:52

Részvétem. :-(


Hát ez valami elképesztő, hogy ilyen ma Magyarországon megtörténhet! :-( Szerintem is menj a média elé, ez felháborító, vérlázító. Egy ilyen orvost el kéne tiltani a praxisától!!!!


Viszont azzal nem értek teljesen egyet, hogy mindegy-e, van-e fogadott orvosa valakinek. Én a második gyerekemet várom, ugyanannál az orvosnál maradtam, mert maradéktalanul meg vagyok vele elégedve a hozzáállásáért, mivel nekem sem volt egyszerű terhességem, láttam, milyen lett volna, ha minden nap más orvos mond valamit az állapotunkról, akkor biztos még a 34. hétig sem húztuk volna.

138. Cepheus
2011. nov. 25. 18:50
Drága, részvétem, borzasztó ez az egész. :-(((((
137. pmjudit
2011. nov. 25. 18:41
:(((((((((((((((
2011. nov. 25. 18:25
Részvétem!!Nagyon jól tettétek,hogy rendőrségre mentetek,és nem fogadtátok el az ő magyarázatukat!!!
2011. nov. 25. 18:19
igen, nekem is jó lenne priviben
134. f1fee9d062 (válaszként erre: 133. - 6b006fc769)
2011. nov. 25. 18:11
Jó, akkor a várost, vagy kódolva a nevét, vagy priviben! Ez egy barom, szeretném elkerülni, és nem örülnék, ha a lányom is hozzá menne.
133. 6b006fc769 (válaszként erre: 132. - F1fee9d062)
2011. nov. 25. 18:01
nem szabad a nevét! bajba kerülne miatta!
2011. nov. 25. 17:51
Kérlek, valami mód írd le az orvos nevét, hogy elkerülhessük! Vagy legalább a várost!
131. nagycsibe 0429 (válaszként erre: 126. - Szerénke83)
2011. nov. 25. 17:41

Én nem tudom, hogy ez mire jó és kinek, de azt tudom hogy el kellene azon gondolkodni, hogy ennek az orvosnak kell e még a diplomája?

Az tény, hogy amíg a bíróság bűnösnek nem ítéli, addig védi az ártatlanság vélelme, de te rámernéd bízni magad és a gyermeked életét?

2011. nov. 25. 17:11
szomorú történet:(
2011. nov. 25. 16:03

Istenem...Ez borzasztó. Nyugodjon békében a csepp gyermek, akit nem nevelhettél fel, aki nem nőhetett fel! :(


Adjon Neked az Isten elég erőt és békességet a szívedbe, hogy el tudd viselni ezt a mérhetetlen fájdalmat!

128. abarta (válaszként erre: 126. - Szerénke83)
2011. nov. 25. 16:02

Tudod az a baj ezzel a gondolatmenettel hogy mindent meg fognak tenni érte hogy tisztának hozzák ki. Ha mást nem akkor évekig (talán évtizedig is) fogják húzni-halasztani a pert/eljárást. Addig pedig sajnos tovább fog dolgozni hasonló minőségben és eredményekkel.


Nem élsz a való világban és nem láttál még elég műhibapert itthon hogyha ezt komolyan gondoltad.

2011. nov. 25. 15:42

ŐSZINTE RÉSZVÉTEM!

NEM TALÁLOK SZAVAKAT ERRE!SOK ERŐT KÍVÁNOK NEKTEK,ÉS AHOGY ÉS AHOL CSAK TUDOD INTÉZD EL A DOKIT!KITARTÁS!

126. Szerénke83 (válaszként erre: 125. - Tótágas)
2011. nov. 25. 15:42

Írtam ezt?

Nem!

Csupán annyit, hogy amíg a bíróság/orvosszakértő/orvosi kollégium/rendőrség nem mondja ki, hogy az orvos egyértelmáen hibázott és miatta halt meg a csecsemő, addig nincs joga senkinek felakasztani és becsmérelni!

Amennyiben valóban felelős a történteként (feltételezhetően igen) bűnhödjön meg természetesen!

125. Tótágas (válaszként erre: 95. - Szerénke83)
2011. nov. 25. 15:31
Ja persze,magától tört be a koponyája?????
124. abarta
2011. nov. 25. 15:09
Nem perelnék. Annyi pénzért már jó markos legényeket lehet találni bárhol akikkel úgy megveretném és eltöretném a karját hogy soha többet nem tudna praktizálni. Az ilyen csak ebből tanul, évekig aratni fog még a praxisában mint a Kende könyvében. A kamara majd ugyis kimosdatja.
123. BB88
2011. nov. 25. 15:01

Erre tényleg nem lehet mit mondani, nincs rá szó:((.


Az biztos hogy ennek a dokinak meg kell bűnhődnie a tettéért.Egyetértek azzal hogy médiához kell fordulni ezzel, de én azt tanácsolnám, hogy az arcod és neved ne kerüljön a nyilvánosságra szerintem.. Az orvosok tényleg védik egymást és ha valaki egy társukat tönkre teszi (vagy csak megpróbálja) azt meg jegyzik, nem ijesztgetni akarlak és teljesen egyetértek hogy ennek igenis nyilvánosságra kell kerülnie.


Még annyit hogy bizz magatokban és Kis Angyalkátokban küldeni fog egy kistesót.

Bíztatásként még annyit hogy édesanyám 42 évesen szülte meg a kisöcsémet.


Sok-sok kitartást, és mihamarabbi 2csíkos tesztet kívánok nektek.

122. Adali
2011. nov. 25. 14:58
Szerintem is legalabb ide ki kene irni a nevet...:(
121. 6a6e086e31 (válaszként erre: 120. - Kíwa)
2011. nov. 25. 14:57
Így van itt is halljuk csak a nevét!Istenem ott helyben fojtottam volna meg!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook