Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülés közben meghalt a kisbabám... fórum

Szülés közben meghalt a kisbabám... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szülés közben meghalt a kisbabám...

180. ageeeka
2011. nov. 26. 20:34
Sok-sok hitet, erőt, reményt és kitartást kívánok Neked! Nekem is van egy kis Angyalkám az égben!
2011. nov. 26. 18:05
Nagyon sajnálom ami veletek történt, részvétem nektek. A média nagyon jó ötlet, az ilyen orvos ne praktizáljon.:(((
178. lisa35
2011. nov. 26. 16:39

Nagyon sajnálom ami veled történt, hogy elvesztetted a kislányodat. :-((

Mélységesen meg vagyok borzadva, hogy mennyien vagyunk hasonló cipőben. Csatlakozom az előttem szólókhoz, gyermeket elveszteni szörnyű:-((

Sajnos én is átéltem....

177. bbeus73
2011. nov. 26. 16:16
Borzasztóan sajnálom a veled történteket. De valóban meríts erőt a gyönyörű kislányodból, ha ezt lehet tanácsolni. Érte megéri, meg fogja hálálni. -S hátha a jó Isten megadja, hogy szülj egy teljesen egészséges pici babát. Szívből kívánom nektek!
2011. nov. 26. 16:01

Rettenetes ami Veled történt, mélyen átérzem, ugyanis én is 8 hónappal ezelőtt veszítettem el a kislányom, Hannát. Ez év március 27-én történt,hányással és nehéz légzéssel a László kórházba kerültem a 35. héten, ahol 32 órán keresztül az infúzión kívül semmit nem kaptam, nőgyógyász nem vizsgált meg, majd mire annyira rosszul lettem, hogy véreztem és már nem voltam magamnál, megcsászároztak, de már késő volt,egy órája halott volt a lányom. Műtét közben leállt a légzésem, újraélesztettek,intenzív osztályra kerültem. Az orvosok mélyen hallgattak arról, hogy mi történt, miért kellett meghallnia a babámnak. Ha az orvosok komolyan vették volna a panaszaimat, élhetne a lányom,akire két évet vártam. Van két egészséges gyerekem, ők tartják bennem a lelket, és bízom benne, hogy sikerül még egyszer a csoda és lehet még egy kisbabám. Minden nap ezért fohászkodom a jóistenhez.

Kitartást neked, elfelejteni nem lehet azt a napot, én 8 hónapja ezzel kelek és fekszem!

175. yelow
2011. nov. 26. 14:42
Kívánom,hogy ezek után már ne érjen semmi rossz,és légy nagyon nagyon boldog.A pici lányod is ezt szeretné.
174. hcica25
2011. nov. 26. 14:20

Szia!


Őszintén tiszta szívből sajnálom! Sajnos eltudom képzelni mit érzel! :(( egy gyermek elvesztésénél nincs rosszabb a földön!!!


Valika anyukája

2011. nov. 26. 14:19

Ez borzasztó... Nagyon sajnálom... :(((

Sok erőt, kitartást, bizakodást, megkönnyebbülést neked.

172. Brig9 (válaszként erre: 158. - Macskossz)
2011. nov. 26. 13:50

Borzasztó ez a történet!

Nekem egyszer volt olyan állapotban a fiam, hogy azt mondták, le ne tegyem a kezemből, mert, ha vizszintbe helyezem azonnal megfulladhat!!! :( Azonnal mentő, stb... Hát senkinek nem kívánom azt a napot és az utána következő hetet! De azért ne kívánjunk már már más gyermek halálát, mégha az orvos ignenis nagy hibát követett el és tönkretette egy család boldogságát!!! Gondold el, ha a te hibád lett volna, Te sem szeretnéd, hogy a gyermeked bűnhődjön emiatt???!!!

171. Szerénke83 (válaszként erre: 144. - Kenzol)
2011. nov. 26. 13:29

Most erre mit mondjak?

Persze, feltételezhető az orvos gondatlansága/hibája, de sem te, sem én nem vagyunk ebben kompetensek, hogy egyértelműen bűnösnek kiáltsd ki.Ez a bíróság dolga, érted?

Amíg ez nem történik meg, addig az ártatlanság vélelme él!

170. Szerénke83 (válaszként erre: 169. - Szerénke83)
2011. nov. 26. 13:26
Mert ezek nem kapnak publicitást:(
169. Szerénke83 (válaszként erre: 131. - Nagycsibe 0429)
2011. nov. 26. 13:25

Ez egy olyan érdekes kérdés, ugyanis nincs olyan nőgyógyász, akinek a praxisában ne lenne önhibájából okozott baj, ami esetleg maradandó károsodással, vagy netalán halállal végződött volna.

De sokan hidd el, csak szerencsések.

Szóval te sem tudod, hogy a te nőgyógyászod, aki esetlen 30 éve praktizált, mekkora a "temetője"

:(((

168. Szerénke83 (válaszként erre: 128. - Abarta)
2011. nov. 26. 13:23

A bátyám szülés közben lett oxigénhiányos, súlyos testi-szellemi fogyatékos volt, egyértelműen egészséges lett volna, de a szülés közben nem volt az orvos a helyzet magaslatán, sem később a mentők szállítás közben.

32 éve még nem volt "divat" perelni és az orvostársadalom még jobban összezárt, mint most.

Személyesen is érintett vagyok ebben a témában!

A való világban élek, csupán az ártatlanság vélelmére hívtam fel a figyelmet.

2011. nov. 26. 12:57

Istenem..annyira sajnálom!!!

Egyszerűen nem találom a szavakat!Csak folyik a könnyem...

Ennek az orvosnak bűnhődnie kell az biztos!!!


Fogadd őszinte részvétemet!Sok erőt,és kitartást kívánok!

Szívből kívánom,hogy minél előbb szülessen egy egészséges kisbabád!

166. cumma1
2011. nov. 26. 12:19
Ez a tragédia... a könnyeim folytak ahogy olvastam. Ez nem orvos, ez egy állat. Erre esküdött fel anno?? Én már biztos megőrültem volna a helyedben.
2011. nov. 26. 12:10

Sajnálom...:(

És igen, szerintem fordulj a médiához...rengeteg ilyen orvos van, aki így áll a dolgokhoz...azért kivételek is vannak, akik sok mindent meg tesznek érted, és semmit nem várnak el érte...de ez azért már felháborító!!!

Sok erőt és kitartást Nektek!!!

2011. nov. 26. 11:56
Úristen, alig látok a könnyeimtől...borzalmas, hogy ez megtörténhet a mai világban. Kívánom Nektek, hogy minél hamarabb nyugodjon meg a lelketek..és remélem az ügyvédek jól végzik a dolgukat, akárhogyis nézzük, itt komolyan orvosi mulasztás történt. Nagyon sajnálom, elképzeéni sem tudom mit érezhettek pontosan..:(((
2011. nov. 26. 11:52
Őszinte részvétem és szívből kívánom, hogy sikerüljön újra teherbe esned és egészséges, életerős babád legyen! Kitartás!
2011. nov. 26. 11:43

Részvétem...:(

Nem értek az ilyen esetek ügymenetéhez...

De szerintem anikor megállapították a babóka halálokát...akkor ezek után autamatikusan intézkedni kellett volna a hatóságnak...vagy tévednék..mert itt egy nagyon nagy homály van...

El kell tíltatni az ilyen embert..szándékosan nem írok orvost..mert nem az..sőt még ember sem...

2011. nov. 26. 11:10
Jézusom.A végén már én is sírtam.Hihetetlen hogy ilyen orvosok vannak.Remélem egy nyugodt éjszakája sincs azóta és bele fog őrűlni a tudatba hogy miatta halt meg egy pici baba.Rohadjon meg.Én biztos nem hagynám ennyibe.Valami extra jó ügyvédet keress és persze a médiát.Hidd el óriási ereje van.Döngöld földbe az életét ennek az orvosnak.Ahogy ő tette a tiéddel.!!!!!!
160. tilbog
2011. nov. 26. 10:06
Ez gyilkosságnak számíthat nem? Egy jó ügyvéd...
159. tilbog
2011. nov. 26. 10:04

Remélem az ő gyerekével is ez történik! Erre szavak nincsenek! Sírtam én is, erőt, kitartást Neked!

Média mindenképpen, esetleg a Napló. Emlegesse meg haláláig.

2011. nov. 26. 10:00

Ez borzasztó! Kívánok nektek sok kitartást, erőt és egy egészséges csöppséget.


Az orvossal kapcsolatban pedig ... elképesztő. Egy csomó pénzt felmarkol. El is várja, hogy rendesen megfizessék, ő meg alszik mikor dolgoznia kéne és feleslegesen szenvedteti a kismamákat, hogy ő minél hamarabb hazamehessen.


Nekem is volt fogadott orvosom, de mikor bekerültem a kórházba 1,5 napot könyörögtem neki sírva, hogy jöjjön be és vizsgáljon meg, mert az ügyeletes orvosok minden félével riogatnak és mind mással. ÉS szeretném végre látni a valós helyzetet. Igaz, hogy karácsony volt, de ő vállalt el, nem kényszerítettem. Pontosan tudta, hogy lehet, hogy karácsonykor fogok szülni.

De velünk szerencsére minden rendben volt. És mindannyian egészségesek vagyunk.

2011. nov. 26. 08:45
...teljesen le vagyok döbbenve... Szívből sajnálom!
2011. nov. 26. 07:47
Sajálom,remélem mielőbb sikerül teherbe esned!!
2011. nov. 26. 00:53

Őszinte részvétem...én is megkönnyeztem a soraid, így pár héttel az első szülésem előtt.

Kívánom Neked, hogy a gyász és a történtek feldolgozása után újult erővel próbálkozzatok és legyen kistesó!

Az "orvost" pedig el kell távolítani a helyéről. Szomorú, hogy ilyen előfordulhat egy kórházban.

154. r-iett
2011. nov. 26. 00:36

:-(

részvétem.

153. Ani.
2011. nov. 26. 00:00
Őszinte részvétem! Kívánom, hogy mielőbb teljesüljön a vágyad és szülessen kistesója a nagylányodnak!
152. jak27
2011. nov. 25. 23:50
Sajnálom,ami veled történt,sok erőt kívánok a feldolgozáshoz!Tényleg vérlázító,h milyenek tudnak lenni a dokik!Jól tetted,h feljelentetted,és remélem minél előbb elnyeri méltó büntetését,a médiában való megjelentetés is hasznos lehet,és az is,ha a környezetedben is minél több nő tud róla,h miféle ember,és kerüljék el nagy ívben.És hidd el,Isten malmai lassan,de biztosan őrölnek.Nem vagyok hívő,de ebben a mondásban van igazság!
151. Ági05
2011. nov. 25. 22:43

Őszinte részvétem! Nagyon sok erőt kívánok!!!

Tedd azt,amit a szíved diktál,ami egy kis megnyugvást hoz az életedbe!

1 hónapot töltöttünk a kisfiammal a kórházban orvosi hiba miatt a szülés után,felháborító,hogy több ilyen eset is volt,mint a tiéd.Elkeserítő,hogy a világ legszentebb,legszebb csodáját,egyes orvosok darab-darabként kezelik.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook