Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A szülés jelei lehetnek? fórum

A szülés jelei lehetnek? (beszélgetős fórum)


nov. 12. 19:13
Köszönöm jól, egyenlőre semmi baj nem volt, nagyon aktív a babám, állandóan mozog.
nov. 12. 15:40
Fórumnyitó hogy vagy?
10. Csillagszem38 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 12. 08:00
Sajnos nagyon karos az online tér a mostani kismamáknak, emiatt állandóan aggódnak stresszelnek, ez a gyerek születése utána sem lesz máshogy..:/ nem lennék manapság első gyerekes.
nov. 11. 21:32

Köszönöm szépen a válaszokat!

Estére már a hátam is szétmegy, van egy ilyen jó tulajdonságom hovy túlgondolom.

8. nilem023 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 11. 18:21

Teljesen normális, már azért nyom téged a baba alul🙂ez miatt érezheted ezt.

Egyébként nekem is keményedett a hasam és normál időre szültem!

Nyugodj meg, ne stresszelj!

Gondolkozz jó dolgokon, hallgass zenét stb…

Boldog babavárást neked!!

nov. 11. 17:53
Most este enyhe hüvelytájéki fájdalmam van ez normális lehet, vagy jelezhet bajt?
6. Ágio8405 (válaszként erre: 5. - Liliom10)
nov. 11. 15:27
Nagyon sokan keményednek hamar és csak ennyi miatt nem kell már senkinek feküdni. Kérlek ne ijesztgess elavult eljárásokkal tapasztalatlan aggódó első gyerekes kismamákat. Sok minden változott már azóta a protokollokban terhesgondozás és szülés terén.
5. liliom10 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 11. 09:15
Mikor nálam először jött a haskeményedés ( épp gyalogoltam), olyan lett az egész hasam, mintha egy kőszikla lett volna. Eléggé megijedtem, még aznap megkérdeztem a nőgyógyászt, hogy ez baj-e ? Azt mondta, hogy igen, mert ez méhösszehúzódás, és ha sokszor van, akkor kinyílhat a méhszáj, és megindulhat a vetélés, vagy később koraszülés. ( Én 5 hónapos terhes voltam akkor.) Attól kezdve gyógyszert kellett szednem, és csak a legszükségesebb teendőkhöz kelhettem fel.
nov. 11. 08:16
Nem a masik forumot csak olvastam
nov. 11. 08:14
Első baba nem tudom milyen a haskeményedés,mármint oké logikusan tudja az ember, felül kemény, de alul meg tok laza.
2. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 11. 08:06

A "Nyíló belső méhszáj" fórumot nem Te indítottad ?

A stressz nagyon árt, próbálj megnyugodni ! Pihenj minél többet !!! A másik fórumon írtam, mit ajánlok.

Ha nem keményedik a hasad (sokszor), akkor nincsenek méhösszehúzódások, nincs koraszülésveszély.

nov. 11. 07:54

31hetes kismama vagyok. Olvastam egy hasonlo kerdest itt,tanacsokat kernek. Itthon fekszem kinyilt belso mehszajjal, a cervix megrovidult 13mm.lehetseges? Lehet,hogy jon a baba? Az orvosom tetnap vizsgalt a kulso mehszaj zart

Figyelt kérdés

Semmit nem aludtam az ejjel pedig jo alvo vagyok.szedultem, mindket oldalt fajt felul a combom, hasam is picit fajt, nem veszesen, nem gorcsosen. 2 orat ha aludtam.remelem nem annak a jele hogy jonni szeretne

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook