Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szoptatás alatti pattanásos bőr fórum

Szoptatás alatti pattanásos bőr (beszélgetős fórum)


7. terek (válaszként erre: 6. - Zige)
2010. jún. 8. 13:28
kozmetikus tud adni krémeket, pakolásokat. Ilcsi szerintem nagyon jó, én azt használom.
6. zige
2010. jún. 8. 13:08

Kozmetikushoz nem szeretnék menni, mert nem biztos hogy hatásos. Én úgy gondolom ez hormonális probléma szoptatás alatt, azért kérdeztem, hogy belsőleg mit lehet szedni.

Az oké, hogy a felületi kezelést kozmetikumokkal lehet enyhíteni. Mondjuk előjön három csúnya pötty a bal arcomon, elmúlik, aztán egy hét és a jobb arcomon jön ki kettő. Oda-vissza.

Tonikot használok, és a gyógyszertárban kapható alkoholos leszárítót szoktam szoktam még a pöttyökre kenni.

De hát semmi eredmény...

2010. jún. 8. 13:07
Anyunak is szülés után tűntek el, de a hormonális változások miatt az ellenkezője is előfordulhat sajnos. :(
2010. jún. 8. 13:01
Ez erdekes,mert nekem tini koromtol kezde voltak pattik a hatamon es a terhessegem alatt elmult,sott a szules utan sem jott ujra elo.nekem pont az ellenkezoje tortent,de nem banom:):):)megvagyok nelkuluk:)
2010. jún. 8. 13:00
A bőrdoki felír egy nagyon erős A-vitamin származékos gyógyszert, amivel utána 2,5-3 évig nem vállalhatsz újabb babát, mert károsodást okoz a magzatnál. Én nem vállaltam be. Kozmetikusnál vannak rettentően jó krémek, kezelések, meg tényleg sok víz, egészséges táplálkozás. :(
2010. jún. 8. 12:53

Szia!

Nekem is pattanásosabb lett a bőröm szülés után, úgy ahogy írtad.

Szerintem ez hormonális és majd idővel elmúlik.

Nem mennék bőrgyógyászhoz ez miatt. Amit tudok javasolni: sok víz (napi 2,5-3 liter) és figyelni a táplálkozásra, esetleg kozmetikusnál arckezelés.

1. zige
2010. jún. 8. 12:33

Kérdésem az lenne, amióta szültem, illetve szoptatok, megállás nélkül jönnek elő a pattanások, nem is inkább pattanás, hanem piros dudorok, hol eltűnik, hol jön elő a másik.

Aki volt bőrgyógyásznál mit írtak fel neki? Vagy van e más gyógymód a bőr kezelésére,

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook