Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szoptatás alatt teherbe esni?! fórum

Szoptatás alatt teherbe esni?! (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. jún. 6. 07:21
Lehet, de én azt olvastam, hogy általánosságban nehezebb teherbe esni szoptatás allat, de van rá esély!!!
2009. jún. 6. 07:19
LEHET BIZONY,MINDEN SZÓBESZÉD ELLENÉRE.ÍGY HÁT MINDENKÉPP AJÁNLOTT VALAMIKÉPP VÉDEKEZNI.NEKEM PL A TESZT NEM MUTATTA KI,CSAK A VÉRVIZSGÁLAT.ELVILEG CSAK A SZÜLÉS UTÁNI ELSŐ MENSZESZ UTÁN ESHETÜNK TEHERBE.....???
2009. jún. 6. 07:18
Nekem 2x is sikerult teherbe esni szoptatas alatt. Mondjuk nekem egybol megjott a mensi is szules utan. Szoval igen, van ra esely, nem is kicsi. 14-re vagyok kiirva a 3. babammal, ez a 3. terhessegem 3 even belul.:D
2009. jún. 6. 07:16
nekem sikerült :)))))
2009. jún. 6. 07:09
Szoptatás alatt is teherbe lehet esni.Ha terhes vagy a teszt akkor is kimutatja, ha nincs normális ciklus.Kéthavonta, csinálj tesztett és az megnyugtat.
2009. jún. 6. 07:07

nekem most lesz egyéves a kislány és még nincs menzeszem. A doki szerint eddig még nem volt peteérésem, de nem tudhatom, h most van-e esetleg és két hét múlva megjönne ugyan, de már nem fog mert terhes leszek...

én nem bánnám, ha jönne a második.

egyébként beleolvastam a naplódba és a szex kapcsán igazad avn, tényleg a szoptatás a hiba. Én sem kívánom, mert nincs peteérés, így nincsenek meg azok a hormonok, amik arra sarkallnának, h szexelj. Logikus. ezzel szemben a férfi mindig kívánja, szórni akarja a magot... látszik, h primitív egy lény ;)

3. Imo (válaszként erre: 2. - 7f17119bb9)
2009. jún. 6. 07:03

szoptatás alatt is terhes lehetsz kb az első 6 hétben nincs esély rá de utána bármikor, ezért kell szoptatás alatt is foggátlót szedni (cerazette) v. máshogy védekezni


ha úgy érzed az vagy, csinálj tesztet

2009. jún. 6. 02:33

Még szoptatom a gyermekem,és nem jött meg a szülés óta, viszont olyan tüneteim vannak mint aki terhes! Mikor lehet tesztelni? Ugye akinek normális ciklusa van és teherbe esik a menstuáció kimaradás után tud úgy tesztelni, hogy az ki is mutatja! Na most akinek még meg se jött, az honnan tudja, hogy csinálja???

Bár az is lehet csak meg fog jönni és azért produlálok hasonló tüneteket mint aki terhes??

Előre is köszönöm!!!

2009. jún. 6. 02:29
Szoptatás alatt teherbe esni?!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook