Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szopi, hordozás, fejlődés, beszólások, frappáns válaszok:-) fórum

Szopi, hordozás, fejlődés, beszólások, frappáns válaszok:-) (beszélgetős fórum)


1 2
31. vinszisz (válaszként erre: 30. - 0cd20422ec)
2009. okt. 25. 19:34
:)
2009. okt. 25. 19:23

üdv

ma előre kötöttem a gyerkőcöt, és rá a kabát, úgy bekucorodott a kabátom, hogy ki se látszott alóla, egy néni azt hitte terhes kismama vagyok, csak akkor lepődött meg, mikor Milán feje kibukkant a kabátból - gondoltam, jó hamar megszületett mi???:)

2009. okt. 23. 22:09

Nagyon megállt itt az élet...

Story. ugye már itt a hideg, mi hordozós kabáttal közlekedünk Csajszimmal a hátamon. Piacos néni a mésiknak: Nézd már a hátán a gyerekkel! Olyan mintha onnan nőtt volna ki:) Aranyos volt.

28. vinszisz (válaszként erre: 27. - 24af5bf008)
2009. okt. 12. 16:18

Szia!

Én már rettegek a zebráknál! Nagyon kell vigyázni,pécsi vagyok,számtalanszor járok arra,(mert a közelben lakok)ahol a nagymamát elütötték a babakocsival.Biztosan hallottatok róla!

2009. okt. 12. 16:14

Sziasztok!

Pár napja majdnem elütöttek, miközben a zebrán akartam átmenni babakocsival!

26. vinszisz (válaszként erre: 25. - 0cd20422ec)
2009. okt. 12. 16:11

ÜDV:)

Az emberek sokszor gonoszak,intoleránsak,és hihetetlen milyen okosak tudnak lenni!

Ebben a világban egyre többször kell alkalmazni a két fül esetét! Az egyiken be a másikon....

Tudod?

Az én fiam is 5 hónapos.Sajnos orvoshoz kell járnom,és van olyan est,amikor nem tudom itthon hagyni,mert párom dolgozik,magammal kell vinnem a dokihoz.Várunk,hogy bejussunk,egy egészséges kisbabával kell beteg emberek közt időznöm, én jönnék a sorban,de be akar előttem menni egy férfi,aki a fiának irat gyógyszert,mert az túl gyorsan hajtott motorral,bukott és több törése is van!A doktornő nem engedi be előttem erre még ő volt megsértődve.

Szomorú ,hogy ilyen lett a világ!

2009. okt. 11. 21:46

akkor én is mesélek:

pár napja csepelről zuglóba mentünk az 5 hós fiammal, akit kendőben kötöttem magamra, mivel a 13 kilós babakocsit nem igazán tudnám felcibálni a hévre stb stb járművekre. A héven csendesen nézelődtünk a gyerekkel, mikor észrevettem, hogy két nő, anyja-lánya minket bámul, majd félhangosan megjegyzi a lány (kb. 30 éves lehetett), így kell tönkre tenni egy baba gerincét, erre az anyja, úgyis csak akkor fog ezzel már foglalkozni, mikor a kórházba jár vele.

Na elkapott a düh, először csak egy méla fintort vágtam, de aztán leszálláskor megjegyeztem nekik, hogy : Cipelik helyettem a babkocsit legközelebb, mert akkor azzal jövünk????

2009. okt. 11. 21:41

na hát ez a fórum nagy kedvencem lesz!

üdv nektek!

2009. szept. 13. 15:35

Párom írt neki,amire még nem reagált!

Ő nem volt olyan kedves mint én,megírta,kihez kell jönni reklamálni,és hogy szívesen a fejébe veri,ha magától nem tudja megérteni!:)

22. ében11 (válaszként erre: 21. - Vinszisz)
2009. szept. 13. 15:32
én letenném a földre és otthagynám...valahogy úgy hogy nehéz legyen neki kivenni.
2009. szept. 13. 15:24

Most épp mint anyuka vagyok felháborodva.

Panelban lakom,harmadikon,Martin 4 hónapos,a babkocsit lent kell tartanom a tárolóban,mert a lakásban nem fér el,és felcipelni sem tudom babával együtt,nehéz!

Martint még a mózeskosár részét használva vittem sétálni,amikor lementem és egy bicikli volt neki támasztva a babakocsinak.A kicsit le kellett tennem a földre,hogy a bicajt elvegyem a kocsit elöl.Őszinte leszek,elöntötte az agyamat a köd,és eldobtam jó messzire!(nem lett semmi baja)aztán vissza kullogtam és felállítottam:)Írtam egy levelet,hogy legyen szíves az illető,és ne a babakocsinak támassza a biciklit.De tényleg szép hangnemben volt megfogalmazva.Mire az ő válasza így hangzott: Ne ezt ird,hanemazt hogy ki vagy!Ezekkel a helyesírási hibákkal együtt.És nem gyerek írta! És természetesen a bicaj,megint neki volt támasztva:(

20. ében11 (válaszként erre: 18. - Vinszisz)
2009. szept. 13. 15:17
jól tetted!pofátlansága miatt megérdemelte...ott a sok kocsi csak neki nem volt kedve elmenni érte...meg pénzt beledobni...
19. Sylvia81 (válaszként erre: 18. - Vinszisz)
2009. szept. 13. 15:15
És teljesen igazad volt!!!
2009. szept. 13. 15:11
Ja azt elfelejtettem leírni,hogy természetesen legközelebb is ezt a módját választotta a bevásárlásnak,minden kényelmetlenség ellenére! Akkor operátori engedéllyel rászabadítottam egy biztonsági őrt!Ne hogy már!!!
17. Sylvia81 (válaszként erre: 16. - Vinszisz)
2009. szept. 13. 15:08
Erre szoktam azt mondani, hogy hátralevő életében ez legyen a legnagyobb boldogsága...
2009. szept. 13. 14:55

Sziasztok!

Én egy ilyen nagy áruházban dolgoztam,(most picivel vagyok itthon),a kasszasoron.Volt olyan,hogy megkértem,nyomatékosan a kedves vevőt,hogy a pici babáknak való kocsit ne vigye el,mert nincs is nála gyermek,amikor meg kellene,akkor nincs.Fel volt háborodva,meg akart verni.Végül is elvitte,amikor jött kifelé fizetni,a baba helyén egy tíz kilós cukor ült!És akkor csodálkozunk,hogy a karbantartó mást sem csinál,mint ezeket a kocsikat szereli,hiszen nem erre találták ki!A legszebb viszont az volt,milyen cirkuszt vágott le,hogy ő most hogy fogja kivinni a cukrot a parkolóba,mert ugye ezt a fajta kocsit nem lehet kasszán kívülre kivinni!

És még neki áll feljebb! Szégyen !

15. renocska (válaszként erre: 12. - Sylvia81)
2009. szept. 13. 11:47

:-) Meg is kell védeni magatokat.

Sajnos az idősek sokszor jóindulatból szólnak be. De hát néha akkora hülyeséget, hogy a fülem is ketté áll.. Nem is akarnám én őket megváltoztatni, csak meggyőzni arról, hogy ami nem az ő dolguk, abba ne szóljanak bele.

2009. szept. 13. 11:44
Szerintem azok az emberek, akik, beállnak a nem nekik kijelölt parkolókba, meg elviszi a babás bevásárlókocsikat jogosultság nélkül, azoknak lenne a legnagyobb a szája másokkal szemben, ha az ő hátrányukra történne a dolog.
13. ében11 (válaszként erre: 3. - Niki1)
2009. szept. 11. 14:08
meg elviszik a babahordós bevásárlókocsit(az ingyen van és belül szokott lenni), vagy tönkreteszik.néha szóltam ha láttam hogy ezeket más akinek nincs pici babája eltolja-vagy nem bent hagyja hanem kint felejti a parkolóban...nem sokszor 2-3 alkalommal használtam ilyet-csak egy tiszta pelust tettem bele...és rossz volt ha nem találtunk egyet sem...
2009. szept. 11. 12:04
Renocska! Jók a beszólások! Én meg tudom magam védeni, ha arról van szó, de egy öregasszonnyal nem fogok vitatkozni, csak magamban füstölgök. Ha fiatalabb, simán elmondom a véleményem, de egy idős ember véleményét nem fogom tudni megváltoztatni. És nem is akarom. Ezt az energiá inkább a lányomra fordítom. ;)
11. gabilive (válaszként erre: 7. - Renocska)
2009. szept. 11. 10:28
Ez jó!:)
10. renocska (válaszként erre: 6. - Sylvia81)
2009. szept. 11. 10:17
Talán ezt mondd legközelebb. Ez az új arisztokrata divat.
9. renocska (válaszként erre: 5. - Sylvia81)
2009. szept. 11. 10:15
Pl 1. Igen én is észrevettem. Most készülünk a szerelőhöz.
2009. szept. 11. 10:13
Próbáljunk meg ötletelni! Hogy legközelebb vissza tudjunk vágni! :-)
2009. szept. 11. 10:11
Multkor Mei Taiban vittem a Manót, erre egy öreg megvetően: Szegény mozdulni sem tud. Levegőt legalább kap. . erre én: Remélem, mert már 2 gyerekem megfulladt igy Ő a 3. akivel próbálkozom. t agyú emberek.
2009. szept. 11. 09:00

Másik:

Van egy öregasszony itt a lakótelepen, ő minden alkalommal közli: olyan fehér ez a gyerek, tessék kicsit többet napra vinni.

Nem fogok neki kiselőadást tartani az UVsugárzásról, de nem fogom júliusban délben sétáltatni a napon, csak azért, hogy barna legyen... 4 után meg nem barnul, pedig "csak" 22es fényvédőt használunk.

2009. szept. 11. 08:58

A jómúltkor a gyógyszertárban nem engedtem meg valamit a lányomnak, erre egy öregasszony: de rossz ez a gyerek. Hát, lett vagy 200 a vérnyomásom, de nem szóltam be, csak vágtam egy pofát. Tök ismeretlenül ne minősítse a gyerekemet! Tény, hog hisztis, de ettől még nem rossz! Amúgyis, a viselkedést minősítjük, nem a gyereket! Ettől lesz egészséges, kiegyensúúlyozott gyerek, nem attól, ha elmondom minden szarnak!

Ááá...!!! Megint felb.tam rajta az agyam!

Ja, egyébként ott voltunk vagy 10 percig, ez volt az egyetlen kirohanása a lányomnak, előtte és utána angyal volt, akkor bezzeg nem szólt egy kukkot se!!!

2009. szept. 11. 08:03
Én legutóbb ezen akadtam ki:a lányom elkezdett hisztizni a játszótéren,mert nem engedtem meg,hogy visszafele másszon a csúszdán,ezért én felkaptam az ölembe,és inkább hazasiettem vele.Nem lakunk messze,kb. 10 perc,de egy kedves ismerős(kisváros) megláthatott,és húgomnak már igy adta elő a történetet:"Láttam,hogy Janka az utcán verte a se...t a földhöz!Ilyet is szokott csinálni?!".Fura,hogy ezt látta,mivel végig az ölemben volt.Szóval nem elég,hogy pletykál az illető,még hazudik is!
3. Niki1 (válaszként erre: 2. - Ében11)
2009. szept. 11. 07:50

Én sem tudok akkor hirtelen válaszolni a beszólásokra, utána jönnek az ötletek.

De azt én is tapasztaltam ha sétálok, a babakocsit tolva, nekem kell kitérnem a járdáról ha jön szembe valaki, nem számít ha a babakocsi majd felborul az árok szélén.

Titeket nem idegesít ha elmentek a bevásárló központba és vannak a családi parkoló, hgy könnyebben ki tudd szedni a gyereket a hordozóból és ne legyen messze a bejárat. Pesze a családi parkolókra olyanok állnak be akiknek semmi közük hozz, nem beszélve a rokkant helyekről. Én soha nem állnék be rokkant helyre.

2009. szept. 10. 22:10

nem férne ki annyi van.

kettő eszembe jutott.mindkettőt a fiamnak mondták a játszótéren, utcán az anyukák:

jobb lenne ha nem lennél itt!

a fejed sosem fog meggyógyulni!(magyarul hülye vagy)

ja és még egy, a boltban mondta valaki mert hisztizett, hogy menjünk:

van itt egy néni aki az ilyen gyerekeket a pincébe zárja!(biztonságira gondolt).

ja és babakocsival a járdán sétáltam,szembe jött egy biciklis:mit képzelsz, hogy itt tologatod azt a babakocsit!

én nem szoktam szólni-mert sokszor inkább a gyerekkel foglalkozom meg hirtelen nem is jut eszembe semmi.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook