Szolárium (beszélgetős fórum)


1 2 3
7. bettiletti (válaszként erre: 5. - Kefekötőke)
2010. ápr. 18. 16:19

Köszönöm, most megmosolyogtatott a stílusod, szuper :))


Én is remélem, nem gondolják át, csak menő, és csináljuk, mert annyian csinálják...

6. kefekötőke (válaszként erre: 4. - Bettiletti)
2010. ápr. 18. 16:19
Pontosan arra ,az előzőt is válasznak szántam.
2010. ápr. 18. 16:17

Igen arr.

Épp most akartam írni: végre találok egy egy értelmes nem 40-60 éves hölgyeményt,aki a közelmúlt évjártból való és normális .

Remélem hallgatnak Rád!

4. bettiletti (válaszként erre: 3. - Kefekötőke)
2010. ápr. 18. 16:15
Arra gondolsz, amire én...?
3. kefekötőke (válaszként erre: 1. - 2b0bbeabcf)
2010. ápr. 18. 16:14

"Mennyi idő alatt lehet észrevenni változást"


Az intenzítástól és az UV csövek minőségétől függ.


Ha szerencséd van akár 35 évet is várhatsz az "eredményre". Addig élvezd ki az életet!

2010. ápr. 18. 16:13

Be akarják tiltani a 18 éven aluliak szolizását, mert a legújabb kutatások szerint eszméletlen káros.

Én egyáltalán nem javaslom...nem csak a barna bőr a szép, hanem az ápolt bőr a szép...vegyél inkább jó minőségű testápolókat, egyéb testápolási cikkeket, a fürdővízbe tehetsz olívaolajat, shea vajat, akár használhatod testápolóként is...stb


Ne szolizz, nagyon súlyos következményei lehetnek, és kirohansz a világból, hogy mi a fenéért kellett neked barna bőr...az életedbe kerülhet.

2010. ápr. 18. 15:52

Szeretnék minél több információt gyűjteni a szoláriumozásról.

Mennyi idő alatt lehet észrevenni változást, az első alkalom hány perc legyen kb.? Milyen időközönként járjunk szoliba?

Ehhez hasonló infókat várok. :)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook