Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szoktál depressziós hangulatban lenni? fórum

Szoktál depressziós hangulatban lenni? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. febr. 5. 09:31
Általában mindig vidám vagyok, de amióta elvesztettem a munkám, gyakran érzem ezt.
2012. febr. 5. 09:26
Soha...
2012. febr. 5. 09:24
Néha, de akkor már nagy a baj nálam.
20. Júlia* (válaszként erre: 18. - A4c8977f3e)
2012. febr. 5. 09:24

"Mondják, hogy ez a korral jár. . .:D"


Akkor miért több a tini depressziós?

Mert több.

2012. febr. 5. 09:22
Soha.:D
18. a4c8977f3e (válaszként erre: 1. - Banya51)
2012. febr. 5. 09:17

Sajnos, ismerős a helyzet.

Mondják, hogy ez a korral jár... :-D

...Mozdulni kell olyankor, testben, lélekben... Egy könnyű séta is jobb, mint kornyadozva agyalni... ...Vagy elővenni egy keresztrejtvényt... De még jobb, keresel valakit, akivel beszélgethetsz... (De még véletlenül sem arról, hogy rossz a kedved!!!!!)

2012. febr. 5. 09:09

Szürke, borongós tél törvényszerű velejárója.

Valamilyen mértékben mindenkire hatással van, mert nagyon elszakadtunk a természettől, mi nem alhatjuk végig a telet, mint a macik. :-)

Ilyenkor a legjobb a fényterápia,

el kell menni szolizni,

nálam pl. ilyenkor égnek a sólámpák, mécsesek, nagyon jó a hatásuk.

De egy jó könyv, egy jó zene, vagy egy jó beszélgetés a szomszédokkal csodát tud tenni.

A meditációkról nem is beszélve.


Most pl. lehet fetrengeni a hóban, nem törődve azzal, hogy mások mit gondolnak rólad.

16. ujlany (válaszként erre: 12. - Banya51)
2012. febr. 5. 09:08

na, hat akkor az elozomet akar torolhetjuk is.

Neked is megvan mar a modszered.

Ha nehez is, probalkozz, ha ez a modszer mukodik, akkor ugyis ez a megoldas.

El tudom kepzelni, hogy az evek mulasaval egyre nehezebb. :-(

Remelem kijossz belole es aztan el is kerul ez a hangulat egy jo darabig.

15. ujlany (válaszként erre: 1. - Banya51)
2012. febr. 5. 09:05

En nem vagyok egy depresszios tipus, de en is azt gondolom, neha eler ez mindenkit.

En ugy latom, hogy nincs erre altalanos recept, hogy mi segit, ki kell tapasztalnod.

En a kornyezetemben azt latom, hogy tenyleg valaki elmegy sportolni, baratokkal szorakozni, es aztan szep lassan jobban lesz.

Na ez nalam nem mukodne.

En az a fajta vagyok, aki total begubozik, eszrevetlenul eltunik ezekben az idoszakokban, es a pokol legmelyebb bugyrait jarom meg. Es akkor egyszer csak ugy erzem, hogy na, mar itt fekszem a padlon (kepletesen) es most innen vagy felallok es megrazom magam, vagy feladom az egeszet es megdoglok.

Es akkor mar fel tudok allni. Kozben hiaba is probalkozom, nem megy.


De mint mondtam, ram nem jellemzo, inkabb csak akkor fordul elo, ha nagyon varatlan dolog tortenik, rajtam kivulallo okokbol.

Epp januarbn volt egy ilyen. Meglopott egy baratom, aki szabadon ki-be maszkalhatott a hazban egy idoben, es sosem gondoltam volna rola. Es akkor osszezuhantam, miatta is, meg hogy akkor senkiben sem lehet megbizni. 5 napig nem aludtam, a munkahelyemen szedelegtem, aztan be sem mentem, futottam ugyanazokat a koroket az agyamban, es akkor egyszer csak ereztem, hogy ennyi, itt vagyok a padlon, akkor ugy ereztem, hogy ok, en ebbe nem fogok beledogleni, es akkor egesz gyorsan helyrejott minden. Gondolom mert agyilag el tudtam jutni odaig, hogy tenyleg magam mogott hagyjam a dolgot.



Ugyhogy probald ki, need mi segit, aztan szerintem egy ido utan rajossz magadtol is.

2012. febr. 5. 09:00
Ajaj,de még mennyire!
2012. febr. 5. 08:58
Aham.
2012. febr. 5. 08:58

Az a furcsa, ha visszanézem elmúlt 53 évemet, nem akkor voltak ilyen hangulataim amikor:

-elköszöntem 19 évesen a jobbkezemtõl,

-amikor kirúgtam az elsõ férjem és évekig egyedül éltem,-amikor szó szerint éheztem,

ahogy idõsödöm, pedig a kezemet kivéve a sorstól mindent visszakaptam.

Egyre nehezebben rugom magam odébb, általában mások életébõl merítek erõt,vagy elõjön cinikus fanyar humorom.

11. andi6020 (válaszként erre: 1. - Banya51)
2012. febr. 5. 08:58
Mostanában igen.
2012. febr. 5. 08:57
Ritkán,de előfordul.Sok a dolgom,így nagyon nem engedhetem meg magamnak azt a luxust,hogy depis legyek.:D
2012. febr. 5. 08:55
Régebben volt, olyankor begubóztam. De aztán megvilágosodtam: zeneterápia! Nyomj be pörgős, zúzós számokat (Judas Priest: Breaking The Law; Led Zeppelin: Rock and Roll; vagy ha nem rockban utazol, akár a Csókkirály) :-)
2012. febr. 5. 08:53

A tavalyi évem végig az volt:S

A sport tényleg sokat segít.

2012. febr. 5. 08:49
Igen volt. Ilyenkor ki kell mozdulni otthonról. Menni kell egyett várárolni, rokon látogatásba stb. Vagy egy jót sportolni. Nekem ez segített.
2012. febr. 5. 08:44
Igen,nagyon sokszor.De jól titkolom :)
2012. febr. 5. 08:43

persze

aki nemet mond: hazudik

2012. febr. 5. 08:42
Eleg gyakran elofordul mostanaban.
2012. febr. 5. 08:41
Valami mindig történik ami kimozdít.
2012. febr. 5. 08:40
ááááá dehogy.....hiszen oly gyönyörű ez a rohadt élet:)))))
2012. febr. 5. 08:39
Sajnos néha rámtör a világfájdalom indokolatlanul.Semmi nem történik, minden olyan mint elõzõ nap, de mégis. Te jártál már így, hogy rugtad magad ki belõle?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook