Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szokjunk le a dohányzásról, én ma kezdem szeretnék egészségesen élni fórum

Szokjunk le a dohányzásról, én ma kezdem szeretnék egészségesen élni (beszélgetős fórum)


170. 62cc0f78ae (válaszként erre: 168. - Warj)
2009. nov. 18. 16:27
Hajlakkal óvatopsan, ha elkap az eső, az csíp...
169. 62cc0f78ae (válaszként erre: 164. - Warj)
2009. nov. 18. 16:25
Ha esik, be kell ülni valahova, és inni egy forró csokit!:)
168. warj
2009. nov. 18. 16:24
Köszi lányok, remélem az lesz. Lassan felrakhatom a harci díszt is (nem ártana sminkelni).
167. 62cc0f78ae (válaszként erre: 152. - Warj)
2009. nov. 18. 16:22
Aztán mesélni ám, milyen volt a randi!!!;)
166. ancsika72 (válaszként erre: 165. - Warj)
2009. nov. 18. 16:21
Kellemes és persze sikeres randit kívánok:-)))))))
165. warj (válaszként erre: 163. - Ancsika72)
2009. nov. 18. 16:19
De jó újra tudni rólad, gyere sűrűbben. Próbálok nem elgyengülni többet, tudom magammal szúrok ki.
164. warj (válaszként erre: 162. - 62cc0f78ae)
2009. nov. 18. 16:18
Hát ne tud meg, mi már priviben folytatjuk az egyik lánnyal, mert eltértünk a témakörtől. Nemsoká randizom ma fél hat körül. Esti séta van megbeszélve, remélem nem égi jel, hogy esik az eső, és nem lehet sétálni.
163. ancsika72 (válaszként erre: 161. - Warj)
2009. nov. 18. 16:17

sziasztok!

Nem ,nem ha már eddig eljutottam akkor nem adom fel.

Viszont neked sem szabad elgyengülnöd,még ha csak időnként is rágyújtasz,az agy nem felejt és felkelted az alvó oroszlánt:-)

Én mostanában duplán tornázok,így van,h eszembe se jut már a cigi.

A múltkor a melómban egy 91-es kislány jött és tiszta bagószagú volt.Tényleg büdös volt!!!

A többieknek is kitartás,nem feladni:-DDD

2009. nov. 18. 16:10
Vagyok, persze! Fú, nem győzlek titeket visszaolvasni!:)))
161. warj
2009. nov. 18. 14:33
ancsika72 te hová lettél, régen jártál erre, csak nem feladtad. Ha igen, újbóli próba szerencse.
160. warj (válaszként erre: 157. - 81Krisztina)
2009. nov. 18. 13:07
Visszajelöltelek az iwiw-en.
159. warj (válaszként erre: 132. - 62cc0f78ae)
2009. nov. 18. 12:26
Szia. Hová lettél, remélem minden rendben veled.
158. warj
2009. nov. 18. 12:23
Válaszoltam a privi leveledre. Nem jött össze az ebéd, mert tele volt az ebédlő. Cigire visszatérve, ha fél hatig bírod, akkor azt a kis időt kell kibírnod lefekvésig. Az már nem olyan nehéz, próbáld meg légyszi.
2009. nov. 18. 11:53
Jó étvágyat, nekem a srác hozza:)
2009. nov. 18. 11:53

Szia!

olyan fél hatig kibírom általában reggeltől, a gond akkor kezdődik, amikor hazaérek...leülök rágyújtok, átgondolom a napot...persze a párommal együtt.

nagyon utálom már magam érte, főleg hogy rengeteg pénz.

155. warj
2009. nov. 18. 11:52
Megyek ebédleni, utánna majd még visszanézek, ha csak a főnököm be nem téved.
154. warj (válaszként erre: 153. - 81Krisztina)
2009. nov. 18. 11:51
Hát ezért vagyok én is görcsös, mert elszoktam tőle. De azért tök jó készülni rá, tudod köröm rendbehagyás, szépruha, finom illat, smink. Tehát van a dolognak pikantériája. Próbáld ki, hogy nem gyújtasz rá, addig amíg én randira megyek, utánna már magadat fogod ösztönözni, ha kibírtad eddig akkor már ez a pár óra is menni fog.
2009. nov. 18. 11:18

6 óra más nem sok:)

Nagyon nehezen tudnám megszokni újra a randizást:) 4 éve együttélés után...

152. warj (válaszként erre: 151. - 81Krisztina)
2009. nov. 18. 11:12
Nagyon köszönöm, úgy érzem magam, mint egy kis kamasz, olyan nehezen telik a nap, alig várom, hogy találkozzam vele. Még kb 6 órát kell várnom, még jó hogy van amin agyaljak és nem a cigin jár a fejem. (annyira)
151. 81Krisztina (válaszként erre: 150. - Warj)
2009. nov. 18. 10:57

Persze, nálam is elsősorban a szimpátia és a belső tulajdonság a fontos. Nem vagyok az a fajta aki úgy keres pasit hogy szívtipró képe és teste legyen legyen autó, ház és még őt is eltartják. Sok pasi szerintem ezért is használja ki a nőket.. Szeretem megismerni a másikat, szeretek sokat beszélgetni, ebből sok dolog kiderül. Mit érünk el ha van egy rohadt jó pasink, aki után mindenkinek csorog a nyála, ha nem vagytok egy hullámhosszon...

Remélem összejön neked végre, szerintem nincs az a kor amikor a párkapcsolatról már le kell mondani. Én szorítok neked!:)

150. warj
2009. nov. 18. 10:41
Ja amit lehagytam, szóval nem használtam tapaszt, és én is úgy gondolom, hogy akaraterő kérdése a leszokás. A szomszédom mesélte, hogy a férje tapasszal szokott le. Ő meg anélkül. Szerintem embere vállogatja.
149. warj (válaszként erre: 148. - 81Krisztina)
2009. nov. 18. 10:37

Én soha nem próbáltam tapaszt. Tőlem nem kérte senki, hogy leszokjak, látod kezdődő kapcsolatomban is azt mondta a barátom, hogy nem zavarja és miatta ne, tehát az a másik srác ha szeret téged, akkor lehet magától fogja egy idő után lerakni, ha nem hát akkor ennyit torelálnod kell nála, hogy hamuzóval csókolózol, és arra gondolsz, te is voltál hamuzó és téged is megcsókoltak. Egyébként nem hiszem, hogy egy kapcsolat azon múlik, hogy dohányos e valaki vagy nem. Ha valaki ezért nem ismerkedik meg a másikkal, az nálam le van ejtve. Én úgy gondolom, hogy a kölcsönös szimpátia után kizárólag a belső értétek a legfontosabbak. Felőlem lehet valaki Bratt Pitt, ha a természete a leleke nem érint meg. Ez a srác sem filmszínész kinézetű, viszont inteligens, szép a szeme, jó vele beszélgetni (lévén két diplomája is és készül a harmadikat megszerezni, bár ez nem mindig jelent inteligenciát).

Szóval valahol megfogott ezekkel a tulajdonságokkal, és állandóan rajta jár az agyam, pedig még a kezem sem fogta meg. Nem vagyok szerelmes, de az tudnék lenni, érzem. Remélem kölcsönös a dolog, bár azt mondja igen, de hát férfiből van.

148. 81Krisztina (válaszként erre: 147. - Warj)
2009. nov. 18. 10:30

Szia:) Nagyon jó hogy valaki ösztönöz, drukkol...

Szeretném a karácsony már füstmentesen tölteni. Sokszor én is érzem magamon hogy milyen büdös vagyok, a kezem, a hajam, a szám... undorító volt, és eddig mégis rágyújtottam... remélem most vissza bírom tartani:) Most meg vagyok fázva, remélem ez is segít majd..:) Sajnos az a srác is dohányzik aki felkeltette az érdeklődésemet..mondjuk ettől még lehet szeretni csak hát jön az a bizonyos hamutartóval csókolózom dolog akkor amikor már én nem dohányzom... én még nem tudom mihez fogok nyúlni, ha rám jön a rágyújthatnék, talán beszerzek egy kis ropit:) csak a mozdulat kedvéért.

Régebben próbáltam tapaszt, simán rágyújtottam mellette:) ezekben nem hiszek már, biztos vagyok benne hogy ténylegesen csak akaraterővel lehet leszokni.

147. warj (válaszként erre: 146. - 81Krisztina)
2009. nov. 18. 10:12
Nagyon ügyi vagy, a két óra nagy idő, és így kezdődik. Az első nap a legnehezebb, de a másnap már ösztönöz, hogy ha tegnap bírtam ma is menni fog. Láttod én szombaton kísértésbe estem, és azóta ugyan nem gyújtottam rá, de ez csak annak köszönhető, hogy nem találtam anyáméknál cigit, mert erősen megnéztem minden fellelhető helyet. Aztán miután a kukámból nem akartam dekket keresni, lefeküdtem. Tegnap is majd megvesztem este egy cigiért, de mégis kibírtam. Nekem az esték a legrosszabak, pedig november 2-tól próbálkozom, nagyon nehéz. Engem pl most ez a srác inspirál, bár azt mondta, hogy miatta ne szokjak le, mert őt nem zavarja (anno ő is dohányzott és néha most is rágyújt társaságban), de engem zavar, ha leköhögöm a másikat, mondjuk egy csók közben. A másik dolog meg az, hogy ha valaki nem dohányzik, a dohányos tehet bármit cukorka rágó stb, úgyis érződik a ruháján, haján, bőrén. És hát egy hamutartóval ki szeret csókolózni.
146. 81Krisztina (válaszként erre: 140. - Warj)
2009. nov. 18. 10:00

Annyiszor végiggondoltam az egészet, átrágtam magam, mérlegeltem a jó és rossz dolgokat.. Az agyam azt diktálja, hogy mennem kell. elég zűrös volt ez az év, egyszer szakított velem (most nem írom le miért, talán priviben), kibékültünk de most már az az érzésem hogy én sokkal jobban akartam ezt a kapcsolatot folytatni, mint ő. Annyira nem akartam elveszíteni, hogy még azt sem bántam hogy nem akar gyereket. Egyáltalán házasságról sem akarna hallani. Azt hittem hogy ahogy élünk úgy természetes, aztán mások felnyitották a szememet, hogy én sokkal többet teszek az egészbe mint ő. Csalódott azért nem akar gyereket, a lánya anyja átvágta (állítólag), meg is mondta hogy neki csak arra kellett a párom hogy felcsinálja... De szerintem ez nem lehet indok arra hogy ne akarjon gyereket. Pedig imádja őket. Ma találkozom a sráccal:) biztos megint lesz vagy 2 percünk:(

Viszont ami a fórumhoz is kapcsolódik: 2 órája nem gyújtottam rá, tudom ez még semmi.., de hátha ez segít hogy kimondom mióta nem cigiztem:)

145. warj (válaszként erre: 143. - Manul)
2009. nov. 18. 09:55
Mostmár megnéztem hol laksz, bocs hogy a részleteket leírtam, gondolom fogalmad sincs róla, melyik utca hol van Debrecenben.
144. warj (válaszként erre: 143. - Manul)
2009. nov. 18. 09:50
Rendben aranyos tőled. Én jelenleg a fiam candidája miatt, durum tésztát eszek, teljes kiőrlésű liszteket, meg rizslisztet használok. Cukrot 2-3 hónapja nem igazán ettem, édesítőt használok (a főzésnél, meg a fiam stevia cseppjével készülnek az ételek, max sütiben szőlőcukor). Jó néha én megtehetem, hogy egy kis édességet nassoljak, de mostanában ez is egyre ritkább eset. Főleg csirkehúst eszem, mert a gyereknek nem lehet vörös húsokat enni. Végül is ennek köszönhetően adtam le vagy 4 kg mert, még mielőtt leszoktam a cigiről. Enni ugyanúgy eszem, reggeli nincs (csak kávé 2-3 délig, tudom ez sem egészséges), kb féltizenkettőkor megyek le ebédelni a munkahelyen, vagy levest, vagy másodikat eszem, a kettő együtt sok (hétvégén szoktam csak mindkettőt enni), este meg kb egy szelet kenyér valamivel egy pohár tej, vagy ilyesmi. Tehát nem eszem túl sokat szerintem. De ha mégis hízásnak indulnék, jó ha van egy bevállt recept. Nálam sajni az egy órás reggeli bicikli vagy torna tuti ki van zárva, már így is 5:15 kor kelek, és ma pl sikerült elkésni a lányomnak, mert 7 kor tudtunk csak elindulni, 3/4 hét helyett. És ez a kis időeltolódás annyit tesz, hogy a sor ahogy beérünk a Vámospércsi útról Debrecenbe, jó esetben a Gulyástüzépig áll. Ja meg se néztem, hova valósi vagy. Lehet semmit nem mond neked, nevezett útszakasz. Mindegy a lényeg, hogy ilyenkor kb 20 perc mire a város egyik részéből a másikba érek, ami kb 5 perc lenne kocsival ha a forgalom engedi.
143. manul
2009. nov. 18. 09:36
Kezdetnek csináltam egy "anyagcsere diétát"ez azt jelentette, hogy nem ettem szénhidrátot egy teljes hétig, majd a következő héten nagyon keveset csak három napon, majd az azt követő időszakban minden nap de csak délelőtt és keveset. Azon kívül minden mást ettem, ami jól esett és annyit, ami jól esett.Egyáltalán nem éheztem, jól éreztem magam. Mellette minden reggel tornáztam, vagy bringáztam 1 órát.Ha ez a diéta érdekel, akkor keress rá az anyagcserediéta címszóra és ott le van írva minden, de majd mindjárt megnézem pontosan az oldal címét!
142. warj (válaszként erre: 141. - Manul)
2009. nov. 18. 09:24
Hát hál isten én aránylag normál súlyban vagyok, 158 cm a magaságom és 58 kg vagyok a mérleg szerint. Szives megszabadulnék néhány kilótól, így érdekelne a diéta, amit csináltál. Én 52 kg-val éreztem magam igazán jól, de már 55 kg-nak nagyon örülnék. A mozgás dologgal az a gond, hogy idő és anyagi hiányban szenvedek. Otthol meg lusta vagyok, tavaly leszoktam vagy 3 hónapra és elkezdtem szobakerózni napi 20 percet, de ahogy visszaszoktam, leálltam a kerózással is. Valahogy azóta sem tudom magam rávenni, pedig imádtam, csak lusta vagyok mire hazaérek.
141. manul (válaszként erre: 137. - Warj)
2009. nov. 18. 08:59
Vígasztalásképp én nem híztam a egy dekát sem miután eldobtam a cigit! Sőt belekezdtem egy diétába és mozgásprogramba, miután már nem köptem ki a tüdőmet, és fogytam közel egy év alatt 20 kilót! Ami mára már sajnos visszajött de a dohányzást sikerült teljesen elhagynom! Sokáig hiányzott az a mozdulat, amikor kibontasz egy doboz cigit, kiveszel egy szálat, majd meggyujtod, viszont mára már teljesen túl vagyok rajta!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook