Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szívesen segítek fogyni/alakváltozni annak, aki szeretné:) fórum

Szívesen segítek fogyni/alakváltozni annak, aki szeretné:) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2008. ápr. 8. 15:01
Nem gondoltál rá,hogy cikket írsz a tapasztalataidról?
2008. ápr. 8. 14:56

Szia!

Köszi a biztatást, ez most egy kicsit átlendített a holtponton, újra belevetem magam az edzésbe.A fogyiövet meg kipróbálom. Még egyszer köszi!

15. welkin102 (válaszként erre: 5. - Pillelány21)
2008. ápr. 8. 14:44
Pillelány...azt a gyógynövényest én is szivesen kiprobálnám...majd megkérdezem a vécsoportomat...de addig is leirhatnád privibe milyenek vannak...meg hogy min alapszik ez...köszi:D
14. 7c42fcd521 (válaszként erre: 5. - Pillelány21)
2008. ápr. 8. 14:10
Szia! Nekem is meg tudnád írni annak a gyógynövényes tablettának a nevét priviben? Előre is köszi!
13. herengtimea (válaszként erre: 1. - Pillelány21)
2008. ápr. 8. 13:54
Szia én 8 honapja szultem 2.gyermekemet 163 cm és 59 kg vagyok,a hasamon van uszogumi és nagyon szeretném ha eltunne,meg azért a csípore és combokra is jutott egy kis folosleg.április 1=tol diétázom legfoképp csak zoldségeket eszem,tornázok minden nap fél orát(leg magic,taposo,hasizom)szeretnék minnél hamarébb lefogyni,mert turelmetlen személyiség vagyok és a kitartásom is hamar elszárnyal.0=as a vércsoportom.koszi
12. Pillelány21 (válaszként erre: 8. - 46665861ad)
2008. ápr. 8. 11:22
szia! ezek a striák, amik alapesetben terhesség következtében, de napjainkban sajnos már fogyás/hízástól is egyre gyakrabban előjönnek. már kaphatsz olyan készítményeket, amelyek halványítják ezeket a csíkokat, és ha tudatos életmódváltozásba kezdesz ( én nem vagyok hiva sem a diétának, sem a fogyókúrának ) akkor is kell használnod olyn készítményt, ami nem enged "csíkosodni". remélem tudtam Neked segíteni.
11. Pillelány21 (válaszként erre: 7. - Baramari)
2008. ápr. 8. 11:18
szia! hát le a kalappal előtted, tényleg minden elismerésem, szerintem mindent jól csinálsz. az úszógumiddal még annyi tudsz tenni, hogy beszerzel egy fogyiövet, illetve fogyinadrágot ( amelyik szimpatikusabb ) ilyet bármilyen sportboltban ( pl hervis ) beszerezhetsz, de én láttam már a tescoban is, olcsó kis dolog, és ha sportolás közben hazsnálod, tuti lesz az eredmény. ezt fel*zhatod még egy kis zsírégető krémmel, ami az övvel/nadrággal együtt alkalmazva sportolás közben még fel*zhatod a folyamatot.
10. Pillelány21 (válaszként erre: 6. - Mh07)
2008. ápr. 8. 11:13

Szia!


Milyen mozgásra van lehetőséged? és milyen a vércsoportod? ezeket áruld el még légyszives.:) igen, a nőknek sajnos oda rakódik először, de ha ez csak a tél miatt történt, akkor egy kis odafigyeléssel nagyon könnyű lesz helyrehoznod;) várom a válszod.

2008. ápr. 8. 07:25

Írj nekem valami jó módszerről, amit egy szomorú bánatevő be is tud (mert akarja) tartani!! Tablettákat nem vagyok hajlandó szedni!

25 kg-ot le szeretnék adni!! (A drasztikus mozgást nem tudom csinálni a lumbágóveszély miatt!)

Segíts nekem!!

Köszike!!

2008. ápr. 7. 21:58

Sziasztok!

Én már kb másfél hónapja használom a Leg MAgicet-biztos hallottatok már róla-Teleshopból.... Érzem a hatást,és szerintem kevésbé narancsbőrös a combom.

De a csípőm környékén vannak csúnya foltok.... Azt hallottam,hogy az a hirtelen hízástól jön létre.... Lehetséges?(pedig annyira kövér nem vagyok:$ igaz,hogy nagyobb a combom és a fenekem a kelleténél...)

És a legfontosabb kérdés: Hogyan tudom eltűntetni azokat a csíkokat? Nem feltűnöek-cask engem zavarnak:D Remélem tudsz segiteni:)

Előre is köszönöm:)

2008. ápr. 7. 18:27

Szia! Előre is köszi, hogy időt szánsz rám! Szóval amit írtam, az általában igaz rám, ha fogyok. Mostanában leginkább tartom a súlyom, 175 cm magas vagyok, és kb 63 kg. Szerintem ez nagyjából jó, mert elég izmos vagyok és vastagok a csontjaim, csak a kis úszógumim zavar, vagyis úgy gondolom, hogy arányosabb lennék, ha vékonyabb lenne a derekam, de ha fogyok (mindegy ,hogy hogy)természetesen innen megy le utoljára.Leírom nagyjából, miket szoktam csinálni, biztos tudsz segíteni mennyire járok tévúton.

Nem diétázom kimondottan csak egy kicsit odafigyelek a kajára. Cukor helyett édesítőszert használok, teljeskiőrlésű kenyeret vagy hamletet eszem, főleg a vacsinál vigyázok. Ebédre azt eszem, amit a családnak készítek, de nagyon zsírosakat nem, és köretet is csak módjával.Sok zöldség, gyümi, joghurt(nem cukros),túró. Kb ennyi.Mozgás: Heti négyszer tornázom (ideális esetben, ha nem vagyok depi, mint most). Van két zsírégető jellegű dvd-ém, azt szoktam váltogatni. Néha szobabicikli, utána hasizom gyakorlatok. Egy nap a héten, meg csak fenékre edzek, amilyen gyakorlatot csak tudok,súlyokkal, mert sajna elég lapos ez a tájékom.:( Ja, és szoktam hullahopozni is. Szerinted jó ez így? Egy kicsit hosszú voltam, de hátha más is jár hasonló cipőben, és neki is segíthetünk.

6. mh07 (válaszként erre: 1. - Pillelány21)
2008. ápr. 7. 12:24

Szia! Először is köszönöm, hogy felajánlottad a segítségedet.

A télen sikerült pár centivel és néhány kilóval gazdagodnom, amitől most szeretnék megszabadulni.

Elsősorban a hasam és derekam körülni zsírpárnákat szeretném leadni.

Fentiekhez várom szíves segítségedet.

5. Pillelány21 (válaszként erre: 3. - 4ab67f870d)
2008. ápr. 7. 11:11
Szia! mindenképpen kezdj el edzeni, sokat kell kardióznod, főleg futnod és biciklizni, amivel nagyon szépen formásíthatod a lábaid, és mivel zsírt égetsz, lemegy a felesleg a csípődről is. nagyon fontos, hogy minden nap igyál meg legalább 1 másfél literes szénsavmetes ásványvizet, mert ez nem csak a szervezetednek jó, hanem a narancsbőrös területeket is segít eltűntetni, feszesíti a bőröd. ezenkívül még mondd el légyszi a vércsoportodat, nem vagyok diéták híve, csak az életmódváltozásé, de ahhoz fontos tudnom hogy melyik vércsoportba tartozol. gyógynövényes tablettát is mondok Neked, de azt priviben, itt nem lehet.:) szerintem csodaszer, az egész környezetem azt használja:)
4. Pillelány21 (válaszként erre: 2. - Baramari)
2008. ápr. 7. 11:06
Szia! hány kg vagy és hány centi? És a fogyásod mitől következett be? tudatos diéta, edzés, életmódváltozás, stressz vagy vmi egyéb? előbb ezeket mondd el kérlek hogy tudjak Neked segíteni.
2008. ápr. 6. 17:42
Hát, jó lenne, ha tényleg tudnál... Nekem a csípőmmel-combommal van bajom, oda jött fel 4-5 kg. Tudsz ajánlani valamit (krém, módszer), ami levvinné, vagy legalább a narancsbőrtől megszabadít?
2008. ápr. 6. 17:36
Tök jó! Az a problémám, hogy amikor fogyok elsőnek a cicim és a fenekem sínyli meg a dolgot, az úszógumi, meg ha abszolút mértékben fogy is, de arányaiban nem változik. Próbáljak meg megbarátkozni a gondolattal, hogy ilyen a testalkatom, vagy van valami megoldás amivel picit javítani lehet a dolgon.
2008. ápr. 6. 17:21
Csajok! Nyogodtan kérdezzetek bármit ebben a témában, nagyon szivesen segítek Nektek, tudom, mennyire nehéz, saját és mások példáján keresztül meg erről a témáról nagyon sok mindent:);)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook