Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szívesen segítek fogyni/alakváltozni annak, aki szeretné:) fórum

Szívesen segítek fogyni/alakváltozni annak, aki szeretné:) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2008. ápr. 9. 21:22
...Nekem sokszor az segített, amikor mindenáron enni akartam, és nem bírtam volna ki h ne egyek, megkérdeztem magamtól, mi tenne boldogabbá. az, ha most jóllakom, vagy ha belenézek a tükörbe és vékony vagyok... azt hiszem nem is kell mondanom, melyiket választottam...
46. Pillelány21 (válaszként erre: 45. - McKenzi)
2008. ápr. 9. 21:15

Szia!


mindenképpen hasprést:) ahányszor lehetőséged van rá, de háromszor minimum csináld végig:) ha nem akarod bonyolítani, akkor csinálj belőle 300at ( ha soknak éreznéd, csináld százasával ) ezután a lábidat húzd fel, fordítsd az egyik oldalra, és egyenes törzzsel folytasd a hasprést, mondjuk egy 4 X 50es ismétlésszámmal, ezután ugyanezt a másik oldalra is. Mindig nyújtsd meg a hasizmaidat a feladatok végén. A hatás mindenkinél egyéni, van, akinél már 1 hét múlva látszik, másoknál hónapok is eltelnek amíg lesz eredmény.

a bőrödet pedig már előre kezd el kenni stria elleni krémmel, nehogy csíkos legyél a terhességtől.

ha beszerzel egy fogyiövet, az gyorsítja a hasad lapulását:)

45. McKenzi (válaszként erre: 43. - Pillelány21)
2008. ápr. 9. 18:50

érdekelne, hogy hány percig kell hasazni, hogy az hatásos legyen? Felülést vagy inkább hasprést ajánlasz? Hányszor egy héten?

Következő terhességem előtt szeretném kicsit erősíteni a hasizmaimat, no meg a terjedelmes úszógumi eltüntetése se lenne utolsó, hisz ha eleve nagy hassal indulok a terhességnek valószínűbb lesz, hogy kireped a bőröm, amit most még megúsztam (már a hasamon, a combomon nem )

Mennyi idő szükséges ehhez, egy hónap alatt már lehet eredményt elérni? Nem nulláról indulok, mindig is erős hasizmom volt, de a terhesség és a szülés után nem erősítettem rá semmit így ki tudja mi maradt belőle :D amúgy biciklizni járok és az tényleg jól vékonyítja a lábat és a csípőt.

Segítségedet előre is köszönöm!

44. Pillelány21 (válaszként erre: 38. - 8da8a563b7)
2008. ápr. 9. 16:51
Szia! hasra csinálj haspréseket, nemtudom, milyen kondícióban vagy, ha piciket csinálsz azokból próbálj meg folyamatosan 300at.. hetente legalább 3szor, ha elsőre soknak tűnik, akkor 100anként állj meg. a belső combra a legjobb feladat: feküdj a hátadra, emeld fel a lábaid,a kezeid tedd a derekad alá, a lábaiddal cinálj terpesz-zár gyakorlatokat. Neked is felhivom a figyelmed, hogy erőből, és ne lendületből dolgozz, nyújtsd ki a lábaid közben amennyire csak tudod, feszítsd vissza a lábfejed, és figyelj arra, hogy a derekad szorítsd le a talajhoz. A gyorsabb zsírégetést Te is fokozhatod fogyiövvel illetve nadrággal és zsírégető krémmel:)
43. Pillelány21 (válaszként erre: 37. - Mh07)
2008. ápr. 9. 16:44
Szia! ha fogyni nem szeretnél,c sak alakváltozni, akkor nem lesz nehéz dolgod:) próbáld ki ezentúl a fogyiövet, ezt bármilyen nagyobb sportboltban, vagy akár a tescoban is beszerezheted, kb 1000 ft. Ha mielőtt felveszed, bekened magad zsírégető krémmel ( pl. csípőspaprikással- ezt használják a masszőrök is ) akkor gyorsíthatod a folyamatot. A hasad formálásához végezz minden nap haspréseket, ezzel edzed a felső hasizmod, a hátadon fekve, a lábadat emelve pedig az alsó hasizmodat erősítheted, formálhatod. az úszógumi hatásos eltűntetője az alábbi gyakorlat: feküdj az oldaladra, és a feljebb levő lábadat emelgesd fel-le, kb 50es ismétlésszámmal. figyelj arra, hogy ne lendületből dolgozz, hanem erőből, és mindig feszítsd vissza a lábfejed gyakorlat közben. És tessék beszámolni majd hogy hogy alakulsz;)
42. Pillelány21 (válaszként erre: 36. - *Renike*)
2008. ápr. 9. 16:37
Szia! egyértelmű hogy Te leszel a legszebb:) enni miket eszel, és mikor?
41. 46665861ad (válaszként erre: 38. - 8da8a563b7)
2008. ápr. 9. 14:32

Szia!Mennyi idő alatt sikerült leadnod azt a 6kilót?

Nekem van Leg Magicem-azt tudnám neked ajánlani belső combra:) Nekem is van és formálódik a lábam,igaz én nem vagyok annyira kitartó,de a Leg Magic tényleg használ:)

És még azt szeretném kérdezni,hogy milyen update nasit ettél?:) Meg,hogy milyen fajta mozgást végeztél? Ez engem is érdekelne:D

40. anyaka (válaszként erre: 1. - Pillelány21)
2008. ápr. 9. 12:37
Szió! Most már én is kiváncsi vagyok a gyógynövényes szer nevére. A vércsoportom AB. Ja és jó nehéz vagyok.:-)))
39. anyaka (válaszként erre: 3. - 4ab67f870d)
2008. ápr. 9. 12:20
A narancsbőr ellen nagyon jó ha hetente egyszer-kétszer boróka, ciprus illóolajos fürdőt veszel. 10-10 csepp egy deci tejcsibe és zutty be a kádba. Plussz még 9-9-9 csepp boróka-ciprus-citrom illóolaj 50 ml egyéb hordozó olajba pl.mandula. Ezzel minden este kenegetni a problémás területet.
2008. ápr. 9. 11:43
Szia. nekem a belső combival és a hasammal vannak a problémák. derekam van, csak pocim is :DDDDD a vércsoportom "A". most lementem étkezéssel mozgással 63ról 57 kilóra. sok zöldséget gyümit és folyadékot fogyasztottam, cukor nélkül. kenyeret csak keveset és teljes kiörlésűt. ha nasit akartam, update-et ettem. ez az étkezés egy kicsit most átalakult. most már mindent eszek, de megnézem, hogy mikor és mennyit. már automatikus a dolog. csak még a hasam és a belső combim. abban segíts nekem lécci :)))) köszike
37. mh07 (válaszként erre: 10. - Pillelány21)
2008. ápr. 9. 11:25

Jógázom min. heti 1x, szoba biciklizem 3-4x hetente, wellness massage géppel szinte minden este 15-15 perc és most kezdtem a héten a nyirok masszázst, ami még kb 10 alkalom. A kondi gép pedig porosodik a pincében, a hétvégén össze kellene rakni :(

Egyébként B-s a vércsoportom.

172 cm magas és 60 kg vagyok. Fogyni nem szeretnék, mert végre 80-as melltartót kell vennem :-). Attól a pár centitől szeretnék megszabadulni a derekam és hasam tájékán.

Segítségedet előre is köszönöm.

2008. ápr. 9. 10:16

Szia Kedves Pillelány!

Egy kis segítségre lenne szükségem.

168 cm és 68 kg vagyok. Egy szépségversenyre készülök ami 6 hét múlva lesz. Addig szeretnék lefogyni kb 60 kg-ra.Szerintem most sem vagyok duci vagy aránytalan,inkább "csinos" de jó lenne kicsit formálódni,mivel fürdőruhás felvonulás is lesz....

Tegnap óta elkezdtem a level diétát,és arra gondoltam hogy 2 hétig csinálom utána pedig Norbizok.A sportolással nincs gond,női terfocizok,tehát rendszeresen mozgok,ha nincs edzés akkor is elmegyek kicsit futni.

Tanácsodat abban szeretnék kérni hogy hogyan lehetnék még csinosabb,vonzóbb?Mit csináljak másképp?Én szertnék lenni a legszebb =) és ennek érdekeében "mindent" megteszek.

Válaszodat előrre is köszönöm!

Renike

2008. ápr. 8. 21:28

Sziaaaaaaaaaaaa!

Kiváncsivá tettél!

2008. ápr. 8. 21:23
Segítesz? De jó!!! Kérlek, koplalj helyettem, én már baromira unom!!!
33. szatiandika (válaszként erre: 28. - Pillelány21)
2008. ápr. 8. 21:22

Szióka!

Légyszi küld el nekem is priviben a kapszula nevét.

Vércsoportom "A".

Köszike

2008. ápr. 8. 21:21

Sziasztok!Csak most kapcsolódtam be,én is szeretném a gyógynövényes kapszula nevét amit pillelány 21 említett.Természetesen priviben.A vércsoportom,"A".

Előre is köszi nektek!!!!!!!!

Készen vagyok magamtól!

31. 46665861ad (válaszként erre: 28. - Pillelány21)
2008. ápr. 8. 19:52

Szia!

Én "reklamálnék":P:D

Mert a 18-asra elfelejtettél válaszolni:)

Köszi:)

30. JUL17
2008. ápr. 8. 19:31

reggeli:egy pogácsa esetleg egy szendvics+kávé

ebéd: leves +második fogás ez változó mert munkahelyen eszek többnyire menüt,de olyan is előfordul az ebédnél ,hogy az is 1 szendvics +joghurt+tea

uzsonna:egy kis csoki+cappucino

vacsora :amit éppen a hűtőbe találok/imádom a zsíros kajákat sajnos/.

A futás nem megoldható mert a lányomat nem tudom addig kire hagyni és az a baj este 5-ig dolgozom ,utánna főzés másnapra a családnak és kb.9- óra mire az ágyba jutok.És ilyenkor már se erőm nincs se energiám .Bár van egy B.Icás dvd és egy hasizomerősítő géppem is csak használni kell.

29. norci78 (válaszként erre: 24. - Pillelány21)
2008. ápr. 8. 19:25
hali, köszi a választ! :)én 170cm magas vagyok és 80g!:(Ami elég sok, húst nem eszek,ezért is próbálom kompenzálni a kajálásaimat mozgással, de ez ugy nézz ki ez kevés. Mert nem akar beindulni a fogyás :(
2008. ápr. 8. 19:15
Csajok! Ha valakinek véletlenül nem válaszolnék, reklamáljon nyugodtan;)
27. Pillelány21 (válaszként erre: 25. - JUL17)
2008. ápr. 8. 19:13

Szia! akkor innentől kezdve oda fogsz tudni figyelni, mert minden este be kell majd számolnod az adott napodról:)

1: el kell kezdened a kardio edzéseket, az a Te döntésed, hogy hol, erre tökéletes az aerobick, a konditerem, de a szabadban levő futás illetve biciklizés is, ha nem tudsz elmenni konditerembe vagy aerobickra

2: mondd el légyszives hogy hogyan szoktál enni, mikor és mit, és akkor segítek, vagyis tudom tanácsolni, hogy mit egyél

3, Neked is mondom az ásványvizet, angyon nagyon fontos:)

a vacsorát ne mellőzd, semmiképp, annak nincs értelme.


várom a válszod, de edzésprogit is írok Neked szivesen, ha szeretnd;)

26. Tóthe (válaszként erre: 5. - Pillelány21)
2008. ápr. 8. 19:03
Szerbusz Szeretnék kérni töled egy két tanácsot én 156cm magas és 82 kg vagyok szeretnék valamien uton módon lefogyni vércsoportom o + örülnék ha priviben leirnád a gyögynövényes tabletta nevét és beszerzési helyét koszike
25. JUL17
2008. ápr. 8. 19:01

Szia Pillelány21!

Én 165 cm vagyok és 65kg.Nagyon megszeretnék szabadulni 10kg.tól de sajnos nem megy.Felső testrészem elég vékony de has,és csípő az nagy a fenékről meg ne is beszéljek.Igazi körte forma.Legfőképpen szerintem kitartásommal van baj és nem is figyelek oda mit eszek.Néha próbálom betartani,hogy a vacsit mellőzöm de 3 nap után feladom. A vércsoportom"0".ELŐRE IS KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGEDET.

24. Pillelány21 (válaszként erre: 20. - Norci78)
2008. ápr. 8. 18:53
Szia! hány kiló vagy és hány centi? nem gondolom jónak azt, ha elhagyod a vacsit, mert azt nem tudod tartani folyamatosan ( nincs is rá szükség ) nyugodtan vacsizz 5 körül, az teljesen rendben van. A vércsoportod nagyon szerencsés, a kenyérféléket is meg tudod emészteni, mégis inkább egy husis zöldséges ételt ajánlok Neked vacsira:) a heti 3 fittnes is tökéletes, az infra szauna és a masszázs pedig még a bőrödet is feszesíteni fogja;) Te se feledkezz meg a napi legalább 1,5 liter ásványvízről.:)
23. herengtimea (válaszként erre: 19. - Pillelány21)
2008. ápr. 8. 18:42

koszike és meg tudnád mondani annak a bogyonak a nevét és hogy hol lehet kapni?

elore is kosz

udvozlettel Timi:)

22. Pillelány21 (válaszként erre: 17. - Baramari)
2008. ápr. 8. 18:39
de, csak az enyém nem az a tipikus "sikersztori", szóval nem 150 kilóból lettem 50, így nem gondolom, hogy sok mindenkit érdekelne. ezért gondoltam itt segítek azoknak, akik megbíznak bennem és a tanácsomat kérik:)
21. Pillelány21 (válaszként erre: 16. - Baramari)
2008. ápr. 8. 18:37
igazán nincs mit! és szólj mindig hogy hol tartasz, és hogy alakulsz;)
20. norci78 (válaszként erre: 1. - Pillelány21)
2008. ápr. 8. 18:29

Szia,

Hát én már elég sokfajta diétával próbálkoztam. A mozgással nncs probléma, heti 3x járok fittnes terembe+ infra szaunába. NEkem leginkább a kajálással van problémám. HA elhagyom a vacsit az már sokat segít? Most megyek un. "alakformáló"masszázsra. Szerinted az segít?

( a vércsoportom A-s )

19. Pillelány21 (válaszként erre: 13. - Herengtimea)
2008. ápr. 8. 18:14
Szia! ahhoz képest hogy 8 hónapja szültél, nem sok felesleg maradt rajtad!! szerintem mindent jól csinálsz, és igazán büszke lehetsz magadra, hogy még tudsz időt szakítani a tornára két gyerek mellett is. a diétában én személy szerint annyira nem hiszek, inkább az életmódváltásban, de ha mindig is vékony voltál, akkor jónak tartom azt a megoldást is, amit Te választottál. ha zöldséget és husit eszel, mellőzve a szénhidrátot, főleg délutántól kezdve, akkor hamar meg fogsz szabadulni a plusz kilóktól. ha gondolod, próbáld ki azt a gyógynövényes bogyót is, amit a többieknek ajánlottam, így a táplálkozás.mozgás- és bogyó hármasával tuti hamar eléred amit szeretnél.
18. 46665861ad (válaszként erre: 12. - Pillelány21)
2008. ápr. 8. 16:05

Szia! Köszönöm szépen a segitségedet:) Rajta vagyok az ügyön,hogy eltűntessem a csíkokat,amik nekem valószínű a hízás miatt jöttek létre:S

De igyekszem minden nap tornázni és odafigyelni az étkezésemre. Tudom,hogy nem vagy híve a fogyókúrának,de mit tudsz ajánlani,hogy leadhassak 5-6 kiló felesleget?

Az az igazság,hogy múlt héten elkezdtem a káposztaleves diétát. De nem tartom be teljesen. A lényeg,hogy minden nap normálisan reggelizem(teljes kiörlésű kenyérből+még a suliba viszek szendvicset,amibe sajtot és paradicsomot teszek bele) Ebédre pedig eszem egy tál káposztalevest. Délután(néha becsúszik1 csoki is:S:S:S:S) pedig igyekszem joghurtot és gyümölcsöt enni,de ha nagyon megéhezem,akkor eszek-azaz megpróbálok még egy tányér levest enni:D

Amúgy 165 cm vagyok és 56(most már 55 kiló:D) de meg szeretnék szabadulni kis úszógumimtól,de legfőképpen a combomb0ól és a fenekemből szeretnék faragni.

És még egy valami..... Eléggé körte formám van:( A csípőm nagyon széles- a kérdésem még az lenne,hogy hogyan tudnám a csípőmet "lekisebbíteni".

Szerintem tök jó ez az oldal:)

No,meg mégegyszer köszönöm a segítségedet:)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook