Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szipogás, puki és egyéb finomságok... fórum

Szipogás, puki és egyéb finomságok... (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
10. Hannah87 (válaszként erre: 8. - Steinné)
2010. jan. 25. 10:23

Nekem is Ausztriában történt az egyik leggusztustalanabb eset. Egy öreg burgenlandi parasztbácsi az Eisenstadti piacon mögöttem állt, és nézegette a standon lévő árucikkeket, majd hatalmas krákogással megszabadult egy adag slejmtől. Pont a nyakamba. Elnézést kért vagy százszor szegénykém, de bennem akkor felment a pumpa és egyből megtanultam németül káromkodni... nem tudtam moderálni magam, annyira undorító és meghökkentő volt, a 21. századi Európában. Persze így utólag sajnálom a bácsit, nagyon zavarban volt. :))


A másik eset pedig Budán történt, egy szép nyári este a Gellért-hegyre mentem fel busszal, amikor is egy részeg fazon az ölembe hányt. :SSSS Amikor leszálltam én is hánytam, bűzlött a ruhám, sosem bocsátom meg neki. Azóta ha valaki rosszul van én tartom tőle a távolságot rettegek a hányástól.

9. 00495ec28d (válaszként erre: 7. - Wecuska)
2010. jan. 25. 10:22
Akkor Wecus,Te az anyós fórumra is írhatnál!!!!:)))))
2010. jan. 25. 10:12
Szia ! Mi is csöppentünk ilyen sztoriba tavaly nyáron. Kint nyaraltunk Ausztriába és egy hegycsúcsot szándékoztunk meghódítani egy függő liftes túrával. Csak mi voltunk magyarok, 2 gyerekkel a többi turista német felnőtt volt. Hát úgy fél úton, az egyik német pasas (50 körüli) akkorát pukizott, hogy az csak na, és olyan irdatlan bűz lett az egész kabinban, hogy a másik 20 embert a hányinger kerülgette. Nem semmi sztori volt. Én azt gondolom, hogy az embernek tolerálnia kellene magát, és figyelemebe venni azt, hogy éppen hol van. Egy tömött buszon, egy irodában.... De nem mindenki gondolkozik intelligens ember módjára. Ez ellen nem tehetünk semmit
7. Wecuska (válaszként erre: 3. - 00495ec28d)
2010. jan. 25. 10:10
ez a t....dolog engem is kiakaszt,főleg,hogy az anyósom szokta csinálni.
6. nixi. (válaszként erre: 3. - 00495ec28d)
2010. jan. 25. 10:09

Wááááááá....

fúj, tényleg, ennél gusztustalanabb nincs is talán..

2010. jan. 25. 10:08

Lehet én vagyok tisztaságmániás, de emlékszem még a szlogenre, miszerint:

"Zsebkendőbe köhögj, tüsszents!"

Mára ez úgy módosult, hogy örülünk(már aki) ha az illető a tenyerébe tüsszent..

.. amivel aztán mindent összefogdos.

Engem ez zavar nagyon, és a végtelenségig használt papírzsebkendő, amit aztán senki nem dob a szemétbe, hanem zsebben és különféle helyeken "felejt". Pedig a papír egyszer használatos. Najó, max kétszer :)


A pukihoz hozzászoktam, lévén edzőteremben dolgozom, ahol isszák a sok fehérjeturmixot, amitől aztán.. Hagy ne részletezzem... :D

4. 00495ec28d (válaszként erre: 2. - Frutty)
2010. jan. 25. 10:08
Na hát asztalnál böfögni.......igényes!!!!
2010. jan. 25. 10:08

Hogyne.....szerintem ilyen tettek egyik-másik változatával mindenki találkozik az életben sajnos.


Sokak elég keveset tudnak az etikettről,vagy a jó modorról.Ez sajnálatos,és tanítani kéne minden iskolában,hogy alap legyen.

A bocsánat a szóért-"turha leszívása és kiköpése"nyilvános helyen-az azt hiszem felülmúlhatatlan!!!!

2. frutty (válaszként erre: 1. - Hannah87)
2010. jan. 25. 10:05

engem az idegesit,amikor asztalnál böfögnek...

meg pukiznak,

2010. jan. 25. 10:03

Vannak emberek, akik lelkiismeret furdalás nélkül tüsszentik arcba a másikat, vagy zsebkendőt nem ismerve szívják az orrukat órákon át a buszon, utastársaik idegein táncolva.

Töküket vakarva szívják a fogukat, vagy éppen műkörmük alól kaparásszák a koszt, vagy nagyot túrnak az orrukba.

Egyesek attól sem riadnak vissza, hogy tömött liftben engedjék el a sunyi, halk galambot.


Titeket mi idegesít legjobban? Mit tartotok még tolerálhatónak? Hogyan kezelitek az ilyen alakokat? Vagy esetleg Ti is "szenvedtek" valamilyen rossz, idegesítő szokástól?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook