Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szipogás, puki és egyéb finomságok... fórum

Szipogás, puki és egyéb finomságok... (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
70. c1e9612cd3 (válaszként erre: 64. - Hannah87)
2010. febr. 5. 17:17
Óh! Hát én már ilyesmin nem lepődök meg! Volt, hogy több kamasz 1 hétig volt 1 szobába összezárva. Én mentem éjszakai műszakra. Mikor bementem, hogy na, fiatalok, épp időszerű elindulni 1esével fürcsizni, mert már 8 óra elmúlt, és mire mindannyian végeztek, 10 óra lesz, megcsapott az a jófajta kanszag, ami olykor nem meglepő kamaszok esetében, csak ez borzalmasan erős volt. Így egy mikor szellőztettetek ti utoljára kérdés mellett, ablakot nyitottam. 1 óra elteltével vált nyilvánvalóvá számomra, hogy nem a szellőztetés hiánya okozza a bajt. A fiatalok fogalmam nincs, h mikor tisztálkodtak utoljára, de sejtésem szerint, néhány napja csak a cicamosdás ment... Ja, és a szennyes ruhát vették vissza a cicamosdás után. Azért az elég árulkodó, amikor a gyerek azzal jön nekem, hogy most veszi észre, hogy otthon felejtette a tusfürdőjét. Mindezt csütörtökön, és már hétfő óta ott voltak! Én kis naív meg azt hittem, hogy csak a kamaszok hormonjai dolgoznak, ezért a szag... Pfűűűűűű..... Na aznap este nagyfürdést kellett tartaniuk! Még a fogmosáshoz is odaálltam melléjük, hogy el ne mismásolják! Mert ezek után megkérdeztem tőlük, hogy ha már a fürdés terén ilyen gondok vannak, mi a helyzet a fogmosással? Bizony volt olyan, aki nagy vagányan közölte velem, hogy ő azt bizony soha nem szokot! Azta neki mondom, hüledeztem jobbról balra. Azért még egy mondatot megengedtem magamnak, hogy mi lesz, ha meg akar csókolni egy lányt? Hát az kiájul mellőle a szájszag miatt. Erre csak annyit mondott, hogy akkor majd bekap 1 Orbitot.... Congratulation a szülőknek is (ja, és a kedves kollegáimnak is, akik a hét előző napjain, ennyire álltak a helyzet magaslatán...).....
69. caffi (válaszként erre: 66. - Mothertiger)
2010. febr. 5. 16:56

:):)Ez tetszett:)

És h magyaráztad el neki h mért van vége a lamurnak?:)

2010. febr. 5. 16:42
Basszus.....most ettem.:) Így könnyű lesz fogyózni.....
67. mothertiger (válaszként erre: 65. - Survivor3)
2010. febr. 5. 16:38
De jót röhögtem, áááááá!!!! XDDD
66. mothertiger (válaszként erre: 64. - Hannah87)
2010. febr. 5. 16:37

Uuuhh, most rendesen kirázott a hideg... Bleeee!

A cukorkás-rágós trükköt én is be szoktam vetni! :D


A másik szemét dolog:

mikor valakinek fika lóg ki az orrából. Még te érzed magad hülyén, hogy szóljál-e neki vagy sem. A legszarabb meg, ha hazaérve valahonnan saját magadon veszed észre a tükörbe pillantva, hogy kilóg a zöld...

Volt egy tökcuki pasika, akibe bele voltam esve. Egyszer randiztunk a vasútállomáson. Egy idő után döbbenten vettem észre, hogy lóg a takony az orrában. Olyan hülyeség, de ott a helyszínen kb. két másodperc alatt kiábrándultam belőle! :P

65. survivor3 (válaszként erre: 64. - Hannah87)
2010. febr. 5. 15:20

Igen. Nem veszi észre a legtöbbje.

Ritka mikor úgy beszél hozzám valaki, hogy gond van az arccal és odateszi a kezét legalább.

A büdösszájúak a legbújósabbak.

Vitathatatlan.

2010. febr. 5. 15:09

Büdös szájszag, gondozatlan fogak: nem értem meg hogy a francba nem veszik észre magukon az emberek. Ha más nem, akkor a beszélgetőpartnerük reakcióiból kapcsolhatnának, nem?

Volt egyszer egy szobatársnőm, aki bevallotta h utál fogat mosni, ezért nem is mosta SOHA! Ujjaival kapirgálta le a lepedéket a fogairól. Engem a hányinger kerülgetett...


Normális embert sztem alapból zavarja ha mosatlan a foga. Rossz érzés, nemtom másnak mért nem.


A legrosszabb h az ilyenek valóban nem érzik, hogy baj van, és tényleg előszeretettel lehelnek az arcunkba, nem törődve azzal h intim szféra is van a világon. :S Volt akit rágóval kínáltam, de nem kellett neki, aztán cukorral, de az sem, hát mondom, akkor most nekem mennem kell, sok a dolgom, pápá, szia, agyő, tschüss... ;)

63. Hannah87 (válaszként erre: 60. - Mothertiger)
2010. febr. 5. 15:01

Ez a sonkás történet felháborító. Hogy jön bárki ahhoz, hogy ilyet beszóljon? Tök mindegy milyen ruhában van az ember, akkor sem.


Mondjuk érdekes, de az Alföldön olyan helyen éltem, ahol senki sem nézett ki, ha munkásruhában, vagy éppen a kertészkedést megszakítva nyakig sarasan mentem át a boltba üdítőért. Nem gáz, most minek öltözzek ki azért a tíz percért?


Itt Sopronban nem merném ezt megtenni lehet... XD LOL

62. Hannah87 (válaszként erre: 61. - Mothertiger)
2010. febr. 5. 14:57

Arra én is, az Alföldön nőttem fel, szeretem az állatokat és nem zavar a szaguk.

Különbség van az állat természetes szaga, és a gondozatlan állat szaga között. Az előbbi nem gáz. :))

2010. febr. 5. 14:55
Ja, én az állatok szagára már immúnis vagyok. 26 éve lakok itt. :S
2010. febr. 5. 14:53

Hajdú-Bihar megye. :)

A mezőgazdaság és állattenyésztés paradicsoma!


Itt a gumicsizma és a munkásruha -a zöld színűtől a terepmintásig,- kötelező népviselet, s ha még kucu és/vagy tehénszaga is van, az az igazi! XD


A hányás előtti, természet adta "két lépés" a részegekre nem vonatkozik! Illetve vonatkozik, csak nem tartják be... Képtelenek rá! :S


Párom Pesten dolgozik, neki kötelező a munkásruha. Igaz, hogy teherautón van, nem nagyon piszkolja magát. Mégis olyan undorral nézik az emberek ha bemegy valahová, hogy kikészül tőle mindig. Nem olyan rég nem akarta kiszolgálni a hentespultnál egy hölgy egy bevásárlóközpontban. Sonkát kért a pasim, és azt mondta neki a nő, hogy "az nagyon drága magának!" Srácom meg magából kikelve leordította a fejét.


Én a büdös szájszagtól tudok kiakadni, meg ha valakinek hagymaszagú a lehelete... Vagy látszik a fogain, hogy nem sűrűn mossa, mégis nagy kedvvel beszél az emberek képébe közvetlen közelről. Boááá!

59. Hannah87 (válaszként erre: 54. - MelisUK)
2010. jan. 28. 07:17

Amerre én dolgozom, ez egy amolyan ipartelep, sok gyár van itt. Van egy kajálda a benzinkúton. Oda is sok munkás jár, természetesen munkásruhában, koszosan. Engem ez egyáltalán nem tud zavarni.


Különbség van a munkától megizzadt, bekoszolódott ember és a több napja mosdatlan, ápolatlan ember között. Előbbire egy szavunk nem lehet, az utóbbi igénytelen és undorító.

2010. jan. 26. 21:04
Apum mesélte, hogy egyszer mikor a buszon utazott, akkor látta, hogy egy részeg pacák, aki állt egy kopasz ember felett, lehányta a kopasz fejét... :P
57. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 56. - 4fe49b2442)
2010. jan. 26. 16:26
:D Ez jó!
2010. jan. 26. 12:24

Tegnap is, ma is egy vicc jár a fejemben:


A buszon egy nőt lehányja a vele szemben ülő részeg.

A nő ráordít:Hogy képzeli ezt? Maga ronda, gusztustalan disznó!!!

Mire a részeg: Maga beszél? Hát nézzen már magára hogy néz ki!!!

55. 4fe49b2442 (válaszként erre: 54. - MelisUK)
2010. jan. 26. 12:21
Szerintem nem is a munkásokkal van gond...egy kőműves mindjuk nem is tudna hol átöltözni...ennie viszont kell...de a lentebb említett tarkótól-sarokig szaros, mocskos részeg, már az...
54. MelisUK (válaszként erre: 50. - Mothertiger)
2010. jan. 26. 11:32

Tényleg, merrefelé laksz?


Nálunk is megszokott jelenség, hogy koszos munkásruhába beülnek az emberek enni valahová, meg hogy a plázákban is ilyenekben járnak, de hát egész Skócia ilyen spontán, kétkezi munkából él az emberek java része, általában 9-17-ig dolgoznak az emberek, ha ebédszünet van, akkor nem öltözik át az ember azért, hogy beüljön valahová enni, hanem munkásruhában, koszosan. És úgy is járnak az emberek dolgozni, a munkásruhában, nincs váltás, csak néhány fiatal csajnál, de ennyi. Ez teljesen elfogadott felénk.

2010. jan. 26. 11:22

Ez a vonaton lehányás is csapja a biztosítékot. Egyedül gyereknek bocsátható meg, h más ölébe hányjon, mert istenem, lehet nem tudta még szegénykém, mi jön a kellemetlen érzés után.


De a felnőttek csak tudják már milyen inger előzi meg a rókát, nem? ;)Azért min. két lépésnyi időt még hagy a természet általában.

52. Hannah87 (válaszként erre: 50. - Mothertiger)
2010. jan. 26. 11:19
Merre laksz?
2010. jan. 26. 11:18

Az orrszívogatósokkal az is a problémám h egyszerűen nem tudom megérteni, nekik hogy kényelmes h ott az "anyag" az orrukban??? És folyamatos munka h felszívják, ki nem cseppenjen. blejjj... Engem idegesít, ha érzem h fújni kell, fújom, annak kint a helye. Az ilyeneknek kívánok egy fincsi arcüreggyulladást.


Azért vagyok ám ilyen idegbeteg mert ma reggel a buszon, pont egy ilyen szipogós nő ült mellettem. Gondolom irodába igyekezhetett, vagy vmi hasonló helyre, csinos kosztümnadrág, elegáns kabát, szépen beállított haj, irattartó táska... és szipogás. Lehozó.

2010. jan. 25. 18:40

Ahol lakok, szerintem kultúrája van a turházásnak. Úton-útfélen ezt csinálják itt az emberek. Sőt, gyakran látok gyerekeket is köpködni az utcán. Nálunk nincs olyan nap, hogy séta közben ne kerülgethetnék ki legalább egy zöld ászt.


Itt az se nagy szám, ha valaki tehénszaros csizmában, vagy disznóólszagúan megy be a boltba vásárolni egy kis kaját, vagy a gyógyszertárba kiváltani a gyógyszerét.


A hányást én is utálom, engem is hánytak már le a vonaton. Volt nálam váltás ruha, hála Istennek...

49. mayax
2010. jan. 25. 18:05
A böfögéssel semmi bajom.Énis szeretek.De hányás attól öklendezem.A legjobb mikor mész az utcán és aki előtted megy ki csapja az orrát a lábad elé.Ha rá szólsz neki áll feljebb.
48. MelisUK (válaszként erre: 47. - C1e9612cd3)
2010. jan. 25. 16:16
:D Ez nagyon durva. :P
47. c1e9612cd3 (válaszként erre: 45. - 874eb11dfd)
2010. jan. 25. 15:09
ja, és volt, aki a nem gyenge célzásomra (takonyszívás miatt), csak röhögött. Ki azért nem fújta az orrát....
46. c1e9612cd3 (válaszként erre: 45. - 874eb11dfd)
2010. jan. 25. 15:08

az, de párszor már belefutaottam...

Az embert azért minősítik a tettei...

45. 874eb11dfd (válaszként erre: 44. - C1e9612cd3)
2010. jan. 25. 15:06
tejóég.... de gusztustalan...
44. c1e9612cd3 (válaszként erre: 42. - 874eb11dfd)
2010. jan. 25. 15:05

Végül is, ha vki visszaszívja az agyába a taknyát előttem, főleg, ha kajálás után/ közben teszi, arra én is csak annyit szoktam kérdezni az illetőtől, hogy talán nem volt elég sós az étel? Utánsóz???


Undorodok a köpetektől! Sokmindent elbír a gyomrom, de az ilyesmitől mindig is öklendeztem.

43. d81878421d (válaszként erre: 28. - Hannah87)
2010. jan. 25. 14:52
Én is az vagyok, de Vele szemben csak azt érném el, h óbégatna velem és a végén még én érezném magam kellemetlenül...Igénytelen...
42. 874eb11dfd (válaszként erre: 41. - C1e9612cd3)
2010. jan. 25. 14:37

IIIGEEEN, ez a magyar ember :DDD

Amúgy meg nem ooolyan vészes ez... :DDDD

Vietnamban még vannak dúrvábbak... :D

2010. jan. 25. 14:34

Hát szétröhögtem magam némelyik hozzászóláson! :))))))))))))))))))))))


Mellesleg, imádok reggelente BKV-n utazni! Ott aztán minden van, ami szem- száj ingere! A takonyszívástól elkezdve a tokától- bokáig magát összefosott alkesz csöviig (persze neki a legfontosabb szarosan, mocskosan leülnie! Az sem számít, ha más emberhez dörgölődzik közben), csigatelep a buszmegállóban, izzadtságszag (de nem az egyszerű fajta!) nyáron, fingás, böfi, húgyos ülés, olykor még hányás is fellelhető (főleg éjszakai járatokon)... Kell még vmi?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook