Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Színes kontaktlencse fórum

Színes kontaktlencse (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
47. giccca
2008. febr. 6. 17:19
helo:) én eddig sima dioptriás lencsét hordtam, de le akarom cserélni szinesre, teljesen világos szürkére :) nincs valakinek ilyenje??? :) amugy eredetileg zöld a szemem, szóval remélem h nem lennének olyan gondok, mintha barna szemböl szeretnék kéket :)
46. Nikssy
2008. febr. 3. 18:46

Hello!

Nekem is elküldené valaki azt a külföldi oldal címet ahol olcsóbban lehet rendelni!

Köszönöm

emailom: nyktus@citromail.hu

2008. jan. 9. 21:30
de amugy nehezebben viseli a szemem a színes lencséket mint a simát :S nem tudnám mindennap hordani, pedig a simával semmi gondom.. amugy a kék után esetleg vmi nagyon sötét szinte feketés barnát próblnék ki, mert az én szemem világos, zöldes barna
2008. jan. 9. 21:28
nahát.. barna szemem van, és vettem kék lenséket :)) zafír kéket.. nos ne számítson senki arra hogy barnából rendes kéket lehet csinálni, de amugy nem rossz, csak sötét, de pl fényképeken nagyon szépen mutat, a gond csak az hogy erős fénybe a pupilla összeszűkül és középen láccik hogy barna a szemem.. amugy kéknek kék, szóval megszínezi a barnát, de világos kék sose lesz
2007. okt. 25. 21:38

Én a lencsémet van hogy 3 hónaoig is hordom. Sporolok....

Dioptriásat hordok.

42. lill (válaszként erre: 40. - Lindzi)
2007. aug. 13. 10:12
ugyanígy az enyém is.. egyszer barna egyszer zöld - ha úgy van kedve. pl. fura, de ha sötét (fekete) ruha van rajtam, általában zöld, míg ha színes a ruhám, barna.
41. Lindzi (válaszként erre: 31. - Nike)
2007. júl. 23. 15:46
Már egyszer nekem is volt bajom a kontaktlencse miatt.Folyamatosan begyulladt a szemem ha feltettem a lencsét. Elmentem az orvosomhoz és mondta hogy semmi baja a szememnek talán allergiás vagyok a lencsére.hosszas próbálgatás (legalább 5 fajta lencsét kipróbáltam mire kiderült hogy a kontaktlencse folyadékom nem megfelelő és nem tisztítja le rendesen a lencsémről a fehérjét...emiatt gyulladt be szemem. Azóta folyadékot váltottam most Opti free express folyadékot használok.Szerintem elég drága (50ml közel 2000.- és két hétig elég)de végülis nagyon jól letisztítja a lencsét!
40. Lindzi
2007. júl. 23. 15:36

sziasztok!

már 4 éve hordok kontaktlencsét.nekem sajnos vagy nem sajnos kinek hogy tetszik eléggé különös "baj" van a szememmel.valamiféle íriszrendellenesség miatt a szemem színe olykor olykor megváltozik. ez azt jelenti hogy az amúgy gesztenyebarna szemembe emiatt világoszöld csíkok jelentek meg,ami aztán úgy változik,hogy egyszer kevés barna sok zöld máskor pedig fordítva...nem tudom szabályozni hogy inkább zöld vagy inkább barna legyen de nekem tetszik mert nem egyhangú... mikor kipróbáltam a zöld kontaktlencsét(nem a fedőt hanem a színkiemelőt)csak úgy világított a zöld csík amit a lencse kiemelt,de ha éppen a szemem úgy gondolta hogy akkor sok barna kevés zöld akkor szinte semmi nem látszott! Viszont a kék és egyéb más színek nem észrevehetőek a szememen. Régebben a Sauflon gyártott színes fedőlencséket, viszont azok egy idő után elvesztették a színüket. Én a Fress Look Ciba Vision színkiemelő lencséket ajánlom,én használtam és nagyon jól hordható akár egész nap is!mondjuk nem olcsó de a minőséget meg kell fizetni. egyébként diopriásból régebben Zeiss lencséket hordtam kb 1 évig.mostanában inkább Sauflon 55 UV-t. Ti milyen lencsét hordtok,ha hordtok?

39. emagdi (válaszként erre: 37. - Manoka11)
2007. júl. 18. 17:00

szia!

többféle színes lencse van, van amelyik csak 1-1 árnyalatot tud változtatni (de sötétből világosabbat elég nehézkes ezzel, ugyanúgy mint a hajfestésnél), és van olyan, ami teljesen átszínezi a szemet.

ez utóbbival tudsz barna szemből kéket csinálni:))

38. DijaBaba (válaszként erre: 23. - 484f197362)
2007. júl. 18. 16:36
a szines lencse dioptriás és sima változata közt nem hiszem hogy van árkülönbség.. én legalábbis még nem találkoztam ilyennel, pedig már nagyon szemezek a színesekkel :)
2007. júl. 6. 23:24
sziasztok nekem sötétbarna a szemem és azt mondta egy optikus,h ha én veszek kék kontaklencsét akkor nme szinezné be a szemem...ez igaz???:(:(
36. 4c35511f0b (válaszként erre: 35. - 484f197362)
2007. júl. 1. 17:46
Google- keress rá
2007. júl. 1. 17:44
Amugy nem tud valaki olyan netes vagy győri optikát ahol lehet venni színes dioptriás lencsét? Mondjuk lehet hogy az én optikámba is lehet csak még nem kérdeztem ^-^
34. lill (válaszként erre: 33. - Lolinno)
2007. jún. 28. 13:03
:o))
2007. jún. 28. 10:11
nekem halálfejen kontaktlencse kell...ezekben elveszik az ember személyisége és zavart akivel beszélsz :)
32. lill
2007. jún. 11. 20:27

uhh.. szegényke, hát nem irigylem

az én barátnőm ezekszerint szerencsésebb sokkal, mert nem az összeszedettségéről híres, lazán hordja a havi lencsét 2 hónapig, és annyira nem is lelkiismeretesen tisztitja, eddig mégsem lett vele semmi.. ez pedig a szerencse!

31. Nike (válaszként erre: 30. - Lill)
2007. jún. 11. 20:10
A barátnőm így járt. Nem volt pénze cserélni a lencséket, gondolta, jó az még egy pár hétig...
30. lill
2007. jún. 11. 20:08
de azért az sem kellemes, ha napi 3szor szúrkáljék a szemed.. áááá, bele sem merek gondolni
29. Nike (válaszként erre: 23. - 484f197362)
2007. jún. 11. 20:07
A másfél még elmegy, utána már illik cserélni...A napi háromszor szemgolyóba adott injekció, egy fertőzés miatt, nagyon kellemetlen tud lenni...Megvakulni azért nem fogsz, az már elég extrém eset.
28. lill
2007. jún. 11. 20:03
valaki írta itt, hogy külföldi újságban töredéke áron lehet rendelni színes kontakt lencsét, engem érdekelne - de persze felmerül bennem, miért is ilyen olcsó? mert, ha nem az a minőség, az ember szeme ha egyszer elromlik, "megjavítani" már nem lehet, élete végéig küzd vele..
27. 4c35511f0b (válaszként erre: 25. - Eszti91)
2007. jún. 11. 19:57

Rengeteg oldal van, ahol meg tudod nézni árakat, minőséget, stb.

Orvost, akkor sem kéne kihagyni, előbbre írtuk páran..-

26. lill
2007. jún. 11. 19:54
engem is úgyvonz az ismeretlen! :o) el sem tudnám képzelni magam kék szemmel, de így 1 hónapra kipróbálnám, azt lesz ami lesz, ha jó, akár tovább is :o)
2007. jún. 11. 17:08

mennyibe kerül egy ilyen?

fúú,én furcsán érezném magam,ha belenéznék a tükörbe pl ha egy kék kontaktlencse lenne a szememen :D

habár lehet jól állna,de inkább akkor már a zöld a barna hajamhoz :)

24. lill (válaszként erre: 23. - 484f197362)
2007. jún. 9. 14:20
szia! én, mint nem szemüveges csak annyit tudok mondani, amennyit a barátnőmtől látok. mondjuk ő elég lazán bánik a lencsével és tovább is hordja. tisztitgatja, de azért nem a leglelkiismeretesebb. én a helyében óvatosabb lennék..
2007. jún. 9. 12:49
Nekem sajna dioptriás lencsém van szóval így elég drága lenne ha színeset is szeretnék meg még lássak is vele :) Amugy én a havi lencsét mindig tovább hordom, de tisztán tartom. Ettől megvakulhatok?? Az optikában erről semmiféle tájokoztatást nem adtak persze énis tudom h azért havi lencse mert egy hónapig lehet hordani csak nekem ugy kicsit drága lenne, így mindig másfél 2 hónapig hordom...
22. lill (válaszként erre: 19. - 94c02c5bb5)
2007. jún. 6. 10:01
nekem is küld el légyszi priviben a címet! nagyon jól hangzik :o))
21. Nike (válaszként erre: 20. - Frekvencica)
2007. jún. 6. 09:03
Nekem is légyszi! Köszi
20. frekvencica (válaszként erre: 19. - 94c02c5bb5)
2007. jún. 6. 08:51
megírnád priviben a lap címét? köszike...
2007. jún. 6. 08:23
van egy külföldi lap, ahol harmadáron kaphatók a lencsék a magyarhoz képest. Én onnan rendeltem az újabb éves adagomat.
18. 4c35511f0b (válaszként erre: 17. - Lill)
2007. jún. 5. 23:01

Sok sikert:)

ÉS spórolj, nem olcsó:)

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook