Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Színes kontaktlencse fórum

Színes kontaktlencse (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
137. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 134. - Kriisztii)
2009. aug. 22. 15:37
Szia, a görbület a fontos, az átmérő csak második szempont.
136. vasolya
2009. aug. 19. 14:48
Látom meg halt ez a fórum,de azért le írom,hogy megrendeltem a Acuvue colours 2 kék színű lencsét ,és elégé parázok ,hogy milyen lesz.:((Remélem minden stimmelni fog és a lényeg ,hogy valóban látszani fog e a kék szín a szememen vagy kidobtam 10.ezer Ft.:(( Na lesz ami lesz ,majd ha megjön leírom milyen.:))
135. vasolya (válaszként erre: 134. - Kriisztii)
2009. aug. 8. 10:01

Szia!

Nyugodtan rendelheted,de biztos jól választottál?

Mert én például,egy hétig nézegettem ,hogy melyik legyen és végül a Acuvue colours 2 nél maradtam.Nekem nagyon sötét barna a szemem és itt olvastam a hozzá szolásókat ,és valaki írta,hogy neki nem fedte annyira a szemét a Freshlook mint a Acuvue megmondjuk nekem jobban megfelelnek a paraméterei,de persze mindenkinél más tényező a döntő.De az utolsó döntést a yuotubon meg nézet videok hozták mert ott tényleg látni,hogy a barna szemet mennyire megváltoztatja a kék.

2009. aug. 7. 20:18

Sziasztok!

Lenne még egy kérdésem a konntaktlencsével kapcsolatban. A mostani kontaktlencsém (nem szines)átmérője 14.2mm viszont amit kinéztem szineset, a Freshl**k C*l*rs átmérője 14.5mm. Ennek ellenére merjem megrendelni? Nem lesz homályos vagy esetleg nem fed majd jól?

133. vasolya (válaszként erre: 132. - Kriisztii)
2009. aug. 5. 12:39

Szia!

Nem kell le mondani róla,mert én amikor először kaptam lencsét 8,3-as volt most meg 8,6-os.

Szinte az összes színes lencsének meg néztem a görbületeit,és hát nem nagyon lehet válogatni.

2009. aug. 4. 20:13

Sziasztok!

Én is ki szeretném próbálni a színes kontaktlencsét, (barna szememből kéket szeretnék :D ). Amikor utánna néztem a neten csak 1 féle görbület volt ami nem eggyezik az én szemem görbületével (lencse:8.6mm a szemem: 8.5mm). Azt szeretném megtudni, hogy így használhatom-e, vagy pedig le kell mondanom róla??? Tudna valaki segíteni??? Előre is köszi! :):):)

131. vasolya
2009. júl. 24. 16:11
Szeretném én is kipróbálni a színes kontaktlencsét.Sima dioptriásat már régóta hordok.Csak annyi a gondom,hogy nagyon sötétbarna a szemem,és nem tudom hogy melyik az a márka,ami tényleg befedi a szem színét.Valaki tudna segíteni ???(Ja és kéket szeretnék):))
2009. júl. 20. 23:33

Sziasztok !


közel tíz éve szemüveges vagyok és az utóbbi egy hónapban használtam először színes kontaktlencsét. Az eredeti szemszínem valahol a világoszöld és a szürke között van . Mindig változik , amit sok minden befolyásol. Világéletemben kékre vágytam. Most meglettek rá az anyagi lehetőségeim, így vettem egyet magamnak. Én Cib? Fr?shl??k c?l?rs -t használok. Zafírkéket . Jól fed és nem is látszik , kényelmes is. Bár a görbületem nem egyezik tökéletesen ezért néha elmozdul . De meg lehet oldani. És R?nu mosófolyadékot. Akinek van tapasztalata ezzel a folyadékkal kérem írjon. Kíváncsi vagyok. Minden dobozhoz új tartót kapok. :)


Egyet tanácsolnék azoknak akiknek nem volt. Hogy nagyon könnyű használni.Tényleg csak egy pillanat a berakása. Egyetlen feltétele van ! Hogy rendesen megtanítsák!!! Mind az ápolást mind a használatot.


Ami pedig a bizonytalankodókat esetleg meggyőzheti a színes lencse mellet hogy nekem nagyon jót tett az önértékelésemnek hogy olyan szemszínem van ami jobban illik a személyiségemhez. Úgyhogy csak bátorság. :)

129. Bietto
2009. júl. 17. 10:31

Sziasztok!


Volt szerencsém kipróbálni több színes lencsét. Mivel többen is kérdeztétek h sötét szemre van e olyan lencse ami normálisan fed,ezért nekiálltam kipróbálgatni a márkákat :)


A Ciba színes lencséi az én sötét barna szememen semmit nem értek.(Color-ból a grayt és a türkizt próbáltam és bevallom nevetséges volt:)


Amit viszont ajánlok az a JohnsonJ. Acuve Opaque lencséi. A kéket és zafírt próbáltam és nagyon klassz eredményt kaptam. Ha vkit érdekel akkor képet is tudok küldeni róla.

128. Bietto
2009. jún. 5. 14:23

Sziasztok!


Van egy oldal,ahol virtuálisan ki lehet próbálni,hogy hogyan állna a színes kontaktlencse,különböző sminkek,frizurák stb stb.

Nem tudom,hogy ide ki lehet e írni.Ha valakit érdekel akkor priviben szívesen elküldöm az oldal címét.

2009. ápr. 30. 15:44
Sziasztok! Kicsit (na, jó nem kicsit)tájékozatlan vagyok lencse ügyben. Szóval nekem barna a szemem, de szeretném, ha sötétebb lenne, majdnem fekete. Ilyen lencse is létetzik és milyen árban mozognak ezek, iletve nem károsítják a szemet? Köszi
2009. ápr. 29. 09:42

Szia!


Nekem volt olyan lencsém, barna a szemem, világosbarna alapból. Nem igazán látszott, csak fénybe. Ha rásütött a nap. Egy ember vette észre h lencsém van, ezért legközelebb már nem olyat vettem. Amit én használok most, az a Freshlook olorblends turquise színű lencséje. Ez zöldeskék. Néha zölnek látszik, néha kéknek, és nem természetellenes, sokan azt hiszik, ez az eredeti. Már utcán is állítottak meg miatta :)

2009. ápr. 25. 23:17

Sziasztok!


Én olyan lencsét szeretnék ami természetes hatású, és fedő,(mivel zöld színt szeretnék, de barna a szemem.)csak attól tartok hogy mű hatású lesz... itt olvastam, h Wandab a fresl**l c*l*rs-t ajánlotta ( a * o betűt jelent)


Esetleg nincs olyan közületek aki rendelt ilyet zöld színben? Mert ha vki, tudna képet küldeni nekem??? naon hálás lennék!!! eri662@freemail.hu Vagy ha vki hasznos tanáccsal tudna szolgálni azért is.

előre is köszönöm!:)


pussz

124. Sityus
2009. ápr. 7. 19:08
Sziasztok, ha bárkinek kérdése van a színes kozmetikai lencsékkel kapcsolatba, bátran forduljon hozzám. Akár e- mail- ben is! kontaktlencse@index.hu
2009. márc. 30. 06:46
szerencsére a szemem 4 év alatt nem romlott semmit és így elég alacsony a dioptriám és a doktornő azt mondta hogy ennyiért meg egy kék szempárért nem érdemes a szememben turkálni.Talán igaza van.
122. zhanet (válaszként erre: 121. - Marcsy05)
2009. márc. 21. 23:03
miért?
2009. márc. 21. 22:53

hát nem lesz színes kontaktom

:(

2009. márc. 14. 19:53

Jaj de rendes vagy!!!:)))

De azért jól szétnézek hátha találok egy jó helyet!

119. zhanet (válaszként erre: 118. - Marcsy05)
2009. márc. 14. 17:39

ha nem kapsz akkor lehet bemegyek és megkérdezem itt hátha rendelnének neked egy próbalencsét..

;)

2009. márc. 14. 16:59

Nem tudom miért megy el olyan a szolgáltató szférába aki utálja a saját vásárlóit!!!!

Majd még bemegyek pár helyre hátha ott normális emberként bánnak velem!!!

117. zhanet (válaszként erre: 116. - Marcsy05)
2009. márc. 14. 14:18

akkro az a pasi hülye!!-- vagy csak nem akart iylennel foglalkozni. :S

szines probalencse van, de az dipotria nélküli, és egy kis részén hiányzik a szin és oda van irva hogy TEST.


ápoló folyadék.. én a OPTI-FREE Expresst használom hozzá. nem tudom hogy midnegyikhez adnak-e, de ehez a fajtához tuti kapsz kontakt tárolót. :))

2009. márc. 14. 13:11

Hát ők akkor tényleg nagyon aranyosak!nekem egy szemvizsgálatért és egy pár lencséért kell majd 3500 Ft-ot fizetnem.Megkérdeztem hogy színesből lehet e próbalencsét rendelni erre a csávó teljesen hülyének nézett és megkérdezte hogy ugye ezt én se gondolom komolyan.Szemvizsgálatra még elmegyek hozzájuk de nem tőlük fogok rendelni színeset meg mást se az biztos.

Te milyen folyadékot használsz?A lencséhez ezt a tartó izét adják vagy azt külön kell venni?

115. zhanet (válaszként erre: 114. - Marcsy05)
2009. márc. 13. 20:11

akkor menj máshoz!

én is jártam már igy, az egyik helyen ahol akartam rendelni tök bunkok voltak, sőt a proba lencsét ami ingyenes 2 e ft/ db-ért akarták adni, úgy hogy ki se vihetem majd az üzletből..

most egy olyan kis optikus boltban veszem ahol bár nincs csili vili, de tündéri házaspáré, és rengetek próbalencsét rendeltek nekem inygen, és mikor elfelejtettem megrendelni a lencsét, akkor is megrendelik nekem, és szolnak ha itt van, sőt néha még házhoz is hozzák, mert felénk mennek haza... :))

2009. márc. 13. 19:20

meg aztán kell a változás.ha már a hajszínem változtatásáról leszoktam most lesz más.csak nem tudom még hogy milyet vegyek.Fekete hajam van és nem tudom hogy szürke legyen a szemem vagy kék.De mondjuk lehet hogy a szürke túl sötét lenne, és az csak világosan szép!lehet hogy maradok a kéknél.


Ja ma voltam optikában.Oltári bunkók voltak!Mintha nem az lenne az érdekük hogy vásárlókat szerezzenek!De mindegy.Keddre írtak be vizsgálatra arra elmegyek de többet biztos nem megyek hozzájuk!!!

113. zhanet (válaszként erre: 112. - Marcsy05)
2009. márc. 13. 12:32
:)) igazad van :))
2009. márc. 12. 20:23
jó neked.én sajnos nem is látok valami jól.de hát ugye ha lehet kössük össze a kellemest a hasznossal (színt a dioptriával)
111. zhanet (válaszként erre: 110. - Marcsy05)
2009. márc. 12. 09:12

én régen pécsen voltam szemésznél mikor először csináltattam lencsét. ott a doktornő először megmérte hogy milyen görbület kell, és hogy jo e a szemem. majd ő rakott be nekem egy lencsét hogy birja -e a szemem.. ez fél órát volt bent.

2 napra rá voltam betanitáson.


most már így szoktam venni a lencséket, hozzáteszem az enyém dioptria nélküli. :) tehát nekem nem rossz a szemem csak, a szín végett húzom

110. marcsy05 (válaszként erre: 109. - Zhanet)
2009. márc. 11. 19:34
ok majd megírom és képet is rakok fel!de először találnom kell egy jó optikát Szegeden.Te jársz külön orvoshoz vagy elég ha ott megállapítják a görbületet meg ilyesmi?
109. zhanet (válaszként erre: 108. - Marcsy05)
2009. márc. 11. 15:36

könnyű megtanulni berakni, tuti menni fog ;)

reméljük birja is majd a szemed, sajnos nem mindenkinek bírja :(

majd ird meg miylet vettél.. és képet is szivesen látunk majd rola :)))

108. marcsy05 (válaszként erre: 107. - Zhanet)
2009. márc. 11. 14:47
ez lesz az első!eddig szemüvegem volt de utcán egyszerűen nem tudom elviselni!már nézelődtem pár helyen.kicsit azért tartok tőle, bár eddig is minden gond nélkül belenyúltam a szemembe meg ilyesmi.várom már hogy kipróbálhassam!
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook