Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Színes kontaktlencse fórum

Színes kontaktlencse (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
167. Zora19
2010. júl. 16. 17:15

Sziasztok!

Próbálta már valaki esetleg a Cooper Vision expression colors lencséjét?

Szeretnék kék lencsét, az előző, amit használtam Freshlook Colors volt, abból is a sapphire blue. Jól fedett, de nagyon természetellenes volt, sokan azt mondták digitális szemem van:) most világos kéket szeretnék, és lehetőleg olyat, ami egy picit természetesebb. Sötétbarna szemem van, tehát csak a fedő lencse jöhet szóba.

166. dunki
2010. jún. 21. 19:30
Am barna a szemem, nem annyira sötét
165. dunki
2010. jún. 21. 19:29

Mit javasoltok?

Ciba vision freshlook colors sapphire blue vagy

Ciba vision freshlook colorblends true sapphire ???

164. bélapád (válaszként erre: 163. - Vasolya)
2010. febr. 6. 11:07

Elképesztően szép a brilliant blue! Nem tudnál feltenni kicsit több képet más fényviszonyokkal, más szögekből, meg úgy h ne csillogjon nagyon?

Egy ilyenben gondolkozom én is és ha élőben még szebb...

163. vasolya
2010. jan. 26. 09:35
Raktam fel én is képeket sajna jobbat nem tudtam alkotni,mert ennél sokkal szebb élőben mint a képen.
162. mkjudit
2010. jan. 23. 11:06

Sziasztok!

Tudja valaki közületek,hogy van-e olyan szines lencse dioptria nélkül,amit 1 évig is használni lehetne?Ha van egyáltalán ilyen...

161. Kriisztii (válaszként erre: 157. - Vasolya)
2010. jan. 22. 14:04
Szia!:) Nem keserítettél el, amikor megrendeltem tisztában voltam azzal hogy középen ki fog látszani egy kicsit a barna,de végülis én azért rendeltem mert kíváncsi voltam milyen lennék kék szemmel, megtudtam. :D Valóban kicsit mű, de azért tetszik, bár már nem használom :D maradtam a sajátomnál...:D
160. Kriisztii (válaszként erre: 158. - Noysee)
2010. jan. 22. 13:58
Én teljesen jól látok vele, amúgy is hordok kontaktlencsét és nekem semmivel sem másabb mint a sima (kivéve hogy kék, de azt én nem érzem, csak mások látják :D)
159. neko9
2010. jan. 22. 00:10
Sziasztok, valaki tudja melyik márkának vannak világos színű lencséi? Olyan igazán világos kéne... kék vagy szürkében.
158. noysee (válaszként erre: 154. - Kriisztii)
2010. jan. 20. 18:03
és te ezzel a lencsével nem látsz furcsán?? Mert nekem is volt próbalencsém, de rosszúl láttam vele..igaz nem ez a típus volt azt hiszem...de tökjó ahogy megváltoztatja a szemed színét =)
157. vasolya (válaszként erre: 154. - Kriisztii)
2010. jan. 19. 22:35

Szia!

Nem akarlak elkeseríteni,de mindegyik színes lencsénél középen nagy a színtelen rész,ugyanis a pupilláddal látsz ,és ugye az tágul.Nekem is van ilyen lencsém amit írtál,és ez nekem nem tetszik mert valóban egy kicsit műnek tűnik.

156. 89b99f816e (válaszként erre: 154. - Kriisztii)
2010. jan. 19. 18:51
Neked is látszik közelről a lencse rajzolata, és így elég mű :( Nekem ezért nem tetszett. Pláne, mikor napfényben néztem..Hát érdekes volt..
155. 89b99f816e (válaszként erre: 154. - Kriisztii)
2010. jan. 19. 18:19
Ugyanilyen lencsém volt nekem is augusztusban a barna szememen. Teljesen jól illeszkedett a szememre, viszont átmérőre sztem nagy volt, ugyanis amikor betettem, a belsejénél barna volt, az eredeti, maga a lencse pedig kilógott picit a szemem szélénél, ott extra kék volt. Így egy kicsit érdekes volt a hatása, pláne közelről; úgy mű volt nagyon. Én amúgy nem is ilyen kéket akartam, hanem sötétebbet, vagy a szürkét, ezt az optikában javasolták. Szóval szerintem nagy volt a szememre (nem is tudom, van e kisebb méret?), és ez nem csak ránézésre látszott, hanem zavarta is a szemem, ugyanis fájt tőle a fejem :( Havi lencse volt, kb használtam 5 alkalommal a fejfájás miatt, illetve nem akartam, h emiatt tönkre menjen a szemem. Lehet, hogy más márkájú lencse jobban passzolt volna méretre, de egyelőre nem akarok kontaktlencsét viselni. AMúgy is macerás volt a betétel, kivétel, tisztítás..
2010. jan. 19. 15:36

Sziasztok!

Ha valaki kék lencsét szeretne rendelni, és kíváncsi valyon mennyire fed, raktam fel 2 képet :) Az eredeti szemem sötétbarna és kék lencsét rendeltem (Ciba Visi*n Freshl**k C*l*rs - Sapphire Blue). Mint látjátok ez sem fed tökéletesen, erős fényben egy kicsit kilátszik a barna, de ettől eltekintve én meg vagyok elégedve vele. :)

153. fruina1 (válaszként erre: 129. - Bietto)
2009. dec. 24. 17:33
Szia.Én kérnék képet hogy rakj fel ha nem nagy gond mert nekem is nagyon sötétbarna szemem van és szeretném látni hogy milyen a hatása.Köszönöm szépen előre is.
152. basno (válaszként erre: 128. - Bietto)
2009. dec. 21. 12:47
sunka88@citromail.hu
151. basno (válaszként erre: 128. - Bietto)
2009. dec. 21. 12:30

szia itt az e mail cimem kuld le légyszives ennek az oldal nevét köszike


D.

150. noysee (válaszként erre: 148. - 94c02c5bb5)
2009. nov. 22. 15:21
Van am alapból is lencsém már régóta..és agörbületek is megegyeznek és igen ez csk egy nullás lencse vt de felvettem a szemüveget de eléggé zavart ..nem is tom elmondani hogy...abban nem tökéletesen kellene látni?
149. vasolya (válaszként erre: 147. - Noysee)
2009. nov. 22. 08:36
Amikor ,én is először beraktam a színeset nekem is zavarta a látásom,de hidd el ezt is meg kell szokni,és már fel sem tűnik.:))
148. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 147. - Noysee)
2009. nov. 21. 12:50
A paraméterei megegyeznek a tiéddel? Görbület, stb? Van egyébként kontaktlencséd, vagy ez csak színes és nullás lencse?
147. noysee
2009. nov. 20. 23:22
nemjoo..nemlátok töle rendesen..az miért van am??
146. noysee
2009. okt. 27. 18:39
hali. én ma rendeltem ciba freshlook colors-t kékben. hát kivi vok h mien lesz..majd kiderül..ez még csak próbalencse..:)
145. szika (válaszként erre: 144. - Zhanet)
2009. okt. 15. 21:47
Köszönöm. Kipróbálom. :)
144. zhanet (válaszként erre: 143. - Szika)
2009. okt. 15. 08:21

Szia


Lehet hogy kicsit "rászárad" a szemedre. probálj kontaktlencse ápoló folyadékbol (vagy műkönnyből) pár cseppet a szemedbe tenni, majd várj vele pár percet és aztán próbáld ujra... hátha beválik ;)

Nálam ez szokott lenni a gond mikor nehezen jön ki.. én már lassan 9 éve használom, nálam ez vált be eddig

143. szika
2009. okt. 14. 22:12

Én most vettem először színes lencsét. Normál lencsét februártól használok. Zöld a szemem, és zöld lencsét választottam. Tudom... pazarlásnak tűnik.. de a sima lencse alatt nem villogott úgy a kedvenc smaragdos tekintetem, és kellett egy kis ráerősítés. :) De csak kivételes alkalmakra tartogatom, egyébként jó a sima is.


Eldobhatós lencséim vannak. Viszont nagyon megszenvedek velük. Fél másodperc alatt berakom, nagyon kényelmes. De képtelen vagyok kiszedni, úgyhogy a férjem operálja ki minden alkalommal. Ő már nagyon profi, én annál kevésbé. Van tippetek, hogy mi lehet a gond?

142. vasolya (válaszként erre: 141. - 8f1ddc2679)
2009. okt. 14. 21:49

Szia!

A colorblends is fedő elvileg ,én most olyat fogok rendelni mégpedig a brilliant bluet,nagyon szép színe van.:))

2009. okt. 14. 21:41

FreshLook Colors - ha teljesen meg kívánja változtatni a szeme színét

FreshLook ColorBlends - amennyiben diszkrét, természetes szemszínváltozást szeretne /Ebből is van LILA, márpedig még csak "kicsitlila" szemű ember sincsen, tehát akkor ez is változtat a színén! vagy nem? írjon aki okosabb és ezt megfejtette.

2009. okt. 14. 21:34
Sziasztok! Sötétbarna szemre, fedőszínnek nem csak a freshlook jó? Nekem így mondta anno a doki, azóta ezt használom (sapphire blue és green, régen türkiz) de szívesen kipróbálnék mást is, ami jól fed. Pl az acuvue 2 jobban fed? vagy más esetleg?
2009. okt. 14. 20:46
Sötétbarna szemre acuvue 2 "ocean blue" megfelelő szerintetek? ez lenne az első lencsém és bizonytalan vok... Tapasztaltak légyszi irjatok:)
138. vasolya
2009. okt. 11. 16:19
Meg jött a lencsém de sajnos nem a acuvue 2 colors mert azt nem tudták küldeni,így helyette a freshlook colors lett ugyanúgy zafírkék.Hááát...lehetne jobb is ,végül is fed de,nem nagyon tetszik a az erezete a lencsének,de legalább tudom milyen.Legközelebb ugyan így a freshlook tól a colorsbrendset fogom rendelni mert ennek sokkal jobb a színezése és egyedül csak egyik megrendelő oldalon találtam meg azt a színt amit kerestem a brilliant bluet.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook