Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szexuálisan zaklattak 1. rész fórum

Szexuálisan zaklattak 1. rész (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szexuálisan zaklattak 1. rész

1 2 3 4
54. 9678a02221 (válaszként erre: 52. - Mgagi)
2013. máj. 27. 17:44
9 eves sem voltam mikor kezdodott..Vannak egeszen kicsi aldozatok is 2-3 evesek..
53. 9678a02221 (válaszként erre: 50. - Gbabi50)
2013. máj. 27. 17:43

Igen sajnos nagyon is eltudom kepzelni.Tapasztalatok alapjan beszelek:(Szemelyes tapasztalatok.

Azt hiszem te csak szeretned hogy bevaljon a stuccpolitikad de alapjaban nem valt be,es ezzel tisztaban vagy:(

52. mgagi
2013. máj. 27. 17:42

félelmetes mennyi nő éli meg hogy férfiak zaklatják testileg!

Ha belegondolok általános iskolás (felsősként) korunk óta ki voltunk téve a fiuk zaklatásainak.

51. 9678a02221 (válaszként erre: 46. - Ildi992)
2013. máj. 27. 17:40
Ildi voltal valaha is szakembernel aki segitett neked?
50. gbabi50 (válaszként erre: 41. - 9678a02221)
2013. máj. 27. 17:40
Mág nem vagyok 60,az eset pontosabban 37 éve történt,mármint az eröszak,a többi az zaklatás volt.Most már nem izgat,ennyi év távlatban nem tudom mi ujat tudna mondani egy lélekbúvár.Azért is úgy védekeztem az eröszak ellen hogy a fejem a homokba dugtam mert a dolog a szerelmem jelenlétében történt ,ráadásúl a szerelmemmel még nem is volt szexuális kapcsolatom,el tudod képzelni milyen nehéz volt,ezért a struccpolitika nekem bevált,jó mélyre ástam,főleg amiután dutyiba kerültek a bünősök.Igazából részletesen senkinek sem meséltem el a dolgot.Nemrég olvastam azt a könyvet :A most hatalma,sokat tanultam belölle,ezért nem is akarok rágódni a multon,rövid az élet,sajnos azóta sok rossz történt még velem ,az egyik az hogy első szülött gyermekem 1évesen elhunyt,3 nap alatt egy tüdőgyulladás elvitte,na ezt még mindig nem egészen dolgoztam fel,ehez képest a többi dolog már semmi,a két vállás,a küzdelem egyedül a 2 gyerek nevelése,iskolázása,az örökös fogyókúrák,most gyerekek jól vannak,van 2 gyönyörű unokám,nem akarok visszanézni,nem akarok semmi szomorura gondolni,ezt az időt ami még hátra van szeretném kihasználni,boldog lenni,egy kicsit még fogyni,élni.
2013. máj. 27. 17:33

A legmegdöbbentőbb talán az, hogy a zaklatások zömét családtag, rokon követi el. Nem a "cukrosbácsiktól" kell félteni a kislányokat elsősorban, hanem a saját apjuktól, nagyapjuktól, nagybátyjuktól, testvéreiktől, unokatestvéreiktől, egyéb férfirokontól.

És ez az, amikor azt gondolja az ember: az állatok különbek nálunk...

48. Csipkerózsika (válaszként erre: 46. - Ildi992)
2013. máj. 27. 17:31

Ezzel csak elmenekülsz a probléma elől.

Nem a vékonyság a lényeg. Az van veszélyben, aki azt gondolja, hogy ő nincs biztonságban...

47. Csipkerózsika (válaszként erre: 40. - 9678a02221)
2013. máj. 27. 17:27

Ezzel nagyjából egyetértek. Az én esetemben is, az apám rendkívül intelligens, érzelmileg viszont erősen sérült ember volt.

Olvastam róla, hogy a zaklatás tulajdonképpen nem szexuális probléma. Mármint az alapja a hatalom és az azzal való visszaélés. A szex ehhez "csak" eszköz. Ez a Zaklatás c. filmben is elhangzik. Így az áldozatnak sem elsősorban a szexualitása, hanem a bizalma, a biztonságérzete, az akarata, önállósága sérül.

2013. máj. 27. 17:23

Mert szerinte olyan jó dolog, hogy gyalog mentem valahová, biciklisek, kocsiból sorra kiabálta, hogy de jó cicid van, álla faszom, gyere el egy körre, sok esetben követtek, úgy tettem, hintha becsöngettem volna egy házba, és elmentek.

Gyalog jártam iskolába is. Hazafelé, magához ránt az idegen, de szerencsére le bírtam valahogy rázni.

És igen! A vékonyak nagyobb veszélyen vannak!

Vékonyság= a vonzóval manapság. Akit sok sérelem ért mint engem, inkább a kövérséget választom.

Sokaknak felfoghatatlan tudom, de nekem nagyszerű.

Bármit, és bármikor ehetek.

Nekem ez jó? Hát IGEN!

Tudom ajánlani mindenkinek.

45. Csipkerózsika (válaszként erre: 29. - Ildi992)
2013. máj. 27. 17:22

Te drága... Nagyon sajnálom, hogy veled is, téged is.... :S Nagyon sokan vagyunk. Egy könyvben olvastam, hogy minden 3. nő élete során ki van téve szexuális zaklatásnak és/vagy erőszaknak. Ez óriási szám! Emlékszem, amikor pszichoterápiára jártam, (kb. 9 éve) direkt figyeltem a nőket az utcán, buszon, stb. Hogy vajon kik, melyikük még rajtam kívül... :S

De azt ugye tudod, hogy most épp a homokba dugod a fejed? Attól, hogy meghízol, nem leszel biztonságban. Akkor leszel biztonságban, ha elhiszed, hogy meg tudod védeni magadat és jogod van hozzá. És ha elfogadod, hogy vannak szép számmal, normális, kedves, jóérzésű férfiak. És ami talán a legfontosabb: el kell fogadni, elismerni azt, hogy áldozat voltál. Egyszer vagy többször, nem számít. Amíg védekezel, tagadod ezt a tényt, addig újra meg újra azzá válsz... Ha nem szexuálisan, akkor majd máshogy.

44. mgagi
2013. máj. 27. 17:18

Ha már zaklatás.

Iskoláskoru voltam 13 éves. Onnanstól kezdve minden nyáron átéltem. Elmentünk nyaralni a mamám testvéréékhez (egy kisfaluba). Ugye ahogy serdültünk a mamám testvérének a férje kihasználta az alkalmat ha véletlen kettesben voltunk a házban, és taperált ahol csak tudott (persze én hol kikerültem a kezei közül hol pedig ujra megfogott). Nem szóltam senkinek.

Szerintem a lányok életében minden erőszakossá váló érintés egy bizonyos trauma ami megpecsételi a szexuális élethez való viszonyát.

Nekem nem ez az eset okozta a törést, hanem 19 éves koromban történt dolog.

43. ildi992 (válaszként erre: 42. - 9678a02221)
2013. máj. 27. 17:10
Nem mondtam, hogy szép, és csinos voltam, mintha ezzel azt akarnád mondani, hogy a lányok a hibásak mivel így néztek ki. Hát én már nem, és koplaljon aki akar estére egy répát!
42. 9678a02221 (válaszként erre: 29. - Ildi992)
2013. máj. 27. 16:58
Ildi de ez NEM a megoldas ugye te is tudod?Ezzel csak azt ismered el hogy azert zaklattak szexualisan mert szep es csinos voltal mar gyereknek is:(Tehat magadat hibaztatod..
41. 9678a02221 (válaszként erre: 39. - Gbabi50)
2013. máj. 27. 16:56

Na most azt hiszem megkapom majd megint a magamet.

Gabi ne haragudj de amit megtudtam allapitani az irasodbol:idosebb vagy,talan mar 60 even is tul,es te valahol elfogadtad belenyugodtal az aldozat szerepebe..Azert erzed az ovodai dolgot szexualis zaklatasnak,mert ott lett volna aki megvedjen mig a tobbi esetben amit leirtal mintha magadra vallaltad volna a katalizator szerepet:(

Nagyon sok aldozat ezert nem mer segitseget kerni,mert bennuk van a szegyen erzet,es magukat hibaztatjak a kialakult helyzetert..

Te az iskolapeldaja vagy ennek..Beletorodtel a sorsodba es meg most is azt mondod az a megoldas ha homokba dugjuk a fejunket,es nem beszelunk rola..Amirol nem beszelunk az meg sem tortent,igaz?

Nagyon sajnalom ami veled tortent,de azt meg inkabb hogy nem kersz segitseget a feldolgozasban!Akar most is sok ido elteltevel..

40. 9678a02221 (válaszként erre: 27. - Sweetie-pie)
2013. máj. 27. 16:48

Konkretan az en esetemben a zaklatom maga is aldozat volt.(ez termeszetesen nem vigasztal engem az eveken keresztul elszenvedett szenvedesert)

A pedofilia altalaban valamilyen elfojtott elnyomott szenvedely 'mellekhatasa'.A kornyezeti hatasok miatt elfojtott gondolatok vagyak miatt a szemelyiseg serul es pszichiatria betegsegek alakulhatnak ki mint pl a pedofilia.Sok zaklato a csaladbol hozza magaval a mintat mint pl az en esetemben is.

A pedofilok sok esetben nagyon magas intelligenciaju emberek,akik a kiszolgaltatottsag erzeset talaljak izgatonak egy kisgyereknel:(

Folytathatnank a sort..

A fo ok a lelek deformitasa ha lehet ezt igy nevezni.

39. gbabi50 (válaszként erre: 38. - D71ef05a8e)
2013. máj. 27. 15:59

Szerintem kicsi kórban sérülékenyebb az ember,nagyon durvák és neveletlenek voltak azok a fiuk,és még csak 5 évesek voltunk.

Ami még nagyon rosszúl esett,szinte olyan fájdalmas volt mint az eröszak,az az volt amikor nőgyógyászhoz küldtek az erőszak után ,na nem minta vételre mert akkor még nem volt DNS ,hanem a abortusz tilalom volt és csak kivételes esetben lehetett elvégeztetni,azt kelett megállapitani hogy nem vagyok terhes,na az történt hogy a nőgyógyász kérdezte hogy hányan voltak akik megeröszakoltak mert hogy egy férfi nem tud megerőszakolni egy nőt mert a cérnát sem lehet befüzni a tüben ha azt mozgatjuk.Azt hittem leköpöm a gazembert,nem volt elég az én bajom ,a nagy barom még azt feltételezte hogy nem is volt erőszak,én is akartam,nagyon egy szemét orvós volt,aztán elmagyaráztam neki hogy 2-en voltak és még késsel is fenyegettek,de mondom,ez a férfi hozzáállás,nagyon szíven ütött.

38. d71ef05a8e (válaszként erre: 35. - Gbabi50)
2013. máj. 27. 15:42
Egy kicsi óvódás még hisz abban, hogy a felnőttek mindentől megvédik, talán ezért maradt meg ennyire fájdalmas emlékként az óvónők nemtörődömsége, még ha az akkori események tűnnek nekünk kívülállóknak a legkevésbé durvának ebben az iszonyatos listában. Még olvasni is szörnyű volt.....:(:(
2013. máj. 27. 15:07
Megyek takarittani ,csak egy kicsit megpihentem,nem megy már olyan könyen mint régen.
2013. máj. 27. 15:06
Elnézést hogy elapróztam de nem akartam hogy egy hosszú eltünjön ,már harmadjára írtam:)
2013. máj. 27. 15:05

Folyt.Most ha belegondolok nem is történhet ilyen mert az orvos nem maradhat a vizsgálóban kettesben a beteggel,akkori időkben nem is tudtuk mik a jogaink,de lehet nem is volt ilyen szabály.

Fiatal koromban teljesen idegesitett hogy a fiatal fiuk nem nyomulnak de a vénemberek annál inkább.

Szülések után én is duci maradtam aztán jött a vállás,kemény fogyókúrával lefogytam,nagyon boldog voltam,de a munkahelyi kollégák mek a szomszédok akik addig békén hagytak ,elkezdtek zaklatni,szerencsére már megtudtam védeni magam.Érdekes hogy az óvodai élmény rémisztőbb volt számomra mint a többi esemény,akkor kicsi voltam,jobban megviselt mint ami nagy koromban történt.

2013. máj. 27. 14:59
folyt.,Remegtek a lábaim,a szemét meg kérdezte hogy voltam e fiuval,mondtam hogy nem és kérdezte hogy kicsit sem?Nem nagyon értettem hogyan lehet kicsit szexelni?Aztán elküldött a nőgyogyászhoz mert hogy hisztis vagyok,mikor visszamentem az eredményel és látta hogy szüz vagyok egy kicsit változott a modora.
2013. máj. 27. 14:56
Folyt.ő közben kiment a belsőszobábol,mikor visszajött nézte hogy nem vagyok meztelen,igaz az iskolaegyenruhát levettem,maradt rajtam egy bluz,aztán mondta vegyem le a bugyimat,fekudjek az ágyra és belémnyúlt pedig szüz voltam.
2013. máj. 27. 14:53
Még arról a sebészről nem is írtam akihez vakbélgyulladással mentem és mondta hogy vetközzek le pedig elég lett volna ha a szoknyám felemelem és esetleg a bugyim letolom egy picit.
2013. máj. 27. 14:51
Meghülyült a gépem,írok aztán elszál mielött befejezném,na mégegyszer,remélem most jó lesz.
30. Pasionella (válaszként erre: 29. - Ildi992)
2013. máj. 27. 14:45

Na jó, érthető, hogy kikészültél de azért emiatt elhagyni magad...Te szereted így magad teljes mértékben? és teljesen el is fogadtad?

Szerintem ilyen miatt nem szabad elhagyni magunkat ennyire.

29. ildi992 (válaszként erre: 28. - Gbabi50)
2013. máj. 27. 14:19

Ez szörnyű.

Nekem az utolsó csepp a pohárba az volt, hogy kb egy éve a főnők megfogta a seggem.

Elegem lett a zaklatásokból. Felhíztam 82 kg ra, rövid a hajam, és sminket se használok.

Most már meg se fordulnak utánam az utcán, szerencsére.

Az, hogy legyél szép, vékony, szerintem csak a férfiak nemiszervének a kívánsága.

Aki elfogad az ilyen testsúllyal is megteszi.

Már le se szeretnék fogyni, mert így nem zaklatnak.

28. gbabi50 (válaszként erre: 26. - 9678a02221)
2013. máj. 27. 13:48
Lehet hogy csak kíváncsiság volt de engem nagyon felkavart mert eröszakosak voltak,csak akkor engedtek ki a wc-ből ha lehuztuk a bugyinkat,még rémálmaim is voltak,anyukámnak is mondtam de hiába szólt,nem történt semmi.Aztán 11 évesen egy nagybácsim fogdosott,nyulkált,aztán 12 évesen a mostohanagyapám nyelvescsokot adott ahányszór elkapott,nem tudom kb.1 hónapig lakott nálunk,nem tudtam elkerülni,évek után mikor mondtam anyukámnak csodálkozott mert vele sose csinált ilyet,úgy látszik vén korára hülyült meg,aztán a nagynéném férje fogdosott 13-14 évesen amikor a locsolkodás ment,persze ugy hogy ne lássák,aztán egyy szomszéd ,akkor még csak 10 voltam,az ölébe ültetett és a bugyimba nyúlt,simogatott,16 évesen apám egyik barátja jött látogatóban,a szüleim még nem voltak othon,az öcsémmel voltam csak,őt elküldte egy üveg borért engem meg eröszakosan csokolgatott,mivel nem akart békén hagyni,mérgemben beleharaptam a szájába jó erössen hogy a vér kicsordult,amig mosta a száját kifutottam a lakásból a folyosóra,tömbházban laktunk,aztán elment,na ezt elmondtam a szüleimnek,ez nem rokon volt,meg is szakadt a barátság.Aztán 18 évesen megeröszakoltak,nem messze a házunktól sétáltam a barátommal,a Marospartján,2 srác jött velünk szemben ,kértek tüzet,aztán a barátomat leütötték,az egyik behuzta a bokorban a másik meg velem foglalkozott,szerencsére hogy az útszélén voltunk és amikor a másik srác akarta kielégitteni vágyait arrajött egy autó és én elkezdtem teli torokból sikittani,nyár volt ,nyitott ablak,meghallották,megáltak,a támadók elfutottak,aztán hívták a rendőrséget,bevittek,éjfélig kihalgattak aztán gyalog hazaengedtek,kb.5km,de azt megjegyeztékl hogy miért sétáltam este 9-kor a barátommal 10 percre a házamtól,na erről enyit.Szerencsére nem maradtak büntetlenül mert rá 3-4 napra az egyik támadó verekedésbe keveredett egy másik emberrel a strandon,én felismertem és az akivel verekedett az ismerte és együtt feljelentettük,3,5évet kaptak,ő meg a másik támadó.A tárgyaláson csak én vettem részt,még a szüleim elött is letagadtam ,azt mondtam hogy nem sikerült a dolog mert jött az az autó,valahogy nem akartam tudatositani,úgy éreztem hogy jobb ha elfelejtem.Ami nagyon szép volt a dologban hogy az újságban is megjelent egy rövid cikk és ott megírták az eröszakot,a vezeték nevemet nem írták ki csak a kezdő betüjét,de nagymamám is tudott a támadásról és rákérdezett hogy igaz hogy megeröszakoltak,neki is tagadtam azt hazudtam hogy csak kisérlet volt.Jó hosszú lett a lista,akkor most én is kiírtam magamból,érdekes még az is hogy aztán az a barátom amelyikkel sétáltam és megtámadtak a férjem lett és kedves anyósom mondta neki ne vegyen el mert megb...a cigányok.Még lenne néhány eset,nem ilyen súlyósak,de már nem sorolom,régen túl tettem magam rajta,nekem így volt jó,most már tudok rolla beszélni de eltelt majdnem 40 év,a világ változott,az információk is másként jutnak az emberhez,most már tudjuk hogy számtalan ilyen eset van,40 évvel ezelött nem igen beszéltek eről,még a szülők sem gondolták hogy mik vannak.Az mondjuk nagy szerencse hogy csodálatos szüleim vannak és apukám soha nem tett még egy félreérthető mozdulatot sem,ő egy igazi apa,azt el sem tudom képzelni milyen amikor a saját apa zaklatja a lányát,ja és volt egy osztálytársnőm akinek az apukája csókolgatott amikor mentem hozzájuk leckét írni,11 éves voltam,és a lánya nem járhatott elötte rövidnadrágban meg rövid szoknyában mert megkivánta,akkor értetlenül néztem a dolgok elé,nem is mentem többet hozájuk.
2013. máj. 27. 13:19

Borzalmas, hogy miken mentetek keresztul mindannyian, es gondolom ez a diohejban osszefoglalt tortenet, amit mindenki leirt csupan a puzzle-nak a legkulso korvonala, en mint olvaso ugye el sem tudom kepzelni mind azt a borzalmat, amin az aldozatok keresztulmentek :(((

Mummybear te jobban belelatsz az ilyen esetekbe, van e esetleg egy ugynevezett osszefugges a tamadasok, tamadok kozt? Konkretan MI az ami kivalt valakibol egy ilyen aljas es elfogadhatatlan tettet, mint masok megalazasa, szexualis zaklatasa? Sokszor hallani, hogy a tamadok sajat maguk is keresztulmentek, v. mennek zaklatason, de ez nyilvan nem minden esetben igaz, sot!!! Szoval mi vezet el valakit egy ilyen ocsmany tetthez?

2013. máj. 27. 12:37

Szexualis zaklatasbol en professzor vagyok,aldozatkent is,es az aldozatokon segito munkatarskent is..Nagyon folzaklat mikor ilyeneket olvasok,'felejtsd el,ne gondolj ra..stb..'

Ettol nagyobb butasagot nem is lehetne mondani.

Ha meghal valami hozzatartozod egyszeruen elfelejted,nem gondolsz ra,vagy meggyaszolod?

Nos a szexualis zaklatas foleg gyermekkorban sulyos szemelyisegi deformitasokat okoz,ha nincs kezelve szakember altal.

Az amit gabi irt,az oviban a fiukrol akiik kilestek a kislanyokat NEM szexualis zaklatas,egyszeru gyermeki kivancsisag.

25. Ferant (válaszként erre: 24. - Ildi992)
2013. máj. 27. 11:18

Hat anyukam nem ertette h engem mi lelt hiszen azelott baratkozo, jokedvu, jotanulo es lelkes voltam....persze a tortentek utan plusz kamaszkor egybol megvaltoztam, mar a tanaraim is anyukamat hivogattak h mi tortent mert en megvaltoztam teljesen es bukasra alltam, nem erdekelt semmi, pofaztam, egyszoval lazadoztam a magam modjan.....csak amiutan elmeseltem anyunak h mit tett apam azutan ertette meg h miert forrdultam ki onmagambol es miert zarkoztam be a sajat vilagomba, szerencsere hitt nekem es azota is legjobb baratnok vagyunk, mindent elmeselhetek neki tabuk nelkul es nekem ez is sokat segitett h ereztem h miutan elvaltak minden rendbe jott es biztonsagban voltam.


Hat megertelek h duhrohamot kaptal hiszen gondolom csak igy tudtad megvedeni azt a kislanyt :(

1 2 3 4

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook