Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szétcsúszik az életem és már nagyon nehezen bírom. fórum

Szétcsúszik az életem és már nagyon nehezen bírom. (beszélgetős fórum)


1 2 3
45. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 42. - Pasionella)
2013. ápr. 23. 12:26
Megtervezed a kiutazást! A szakítást is meg kell gyászolni, ez is majdnem ugyanolyan folyamat. Túléled!! A lehetôséget lásd meg, ne a kifogást, ahogy a mondás is tartja. Van élet rajta kívül is. Szebb, jobb, tartalmasabb, élhetôbb!
44. csokvihar (válaszként erre: 11. - Pasionella)
2013. ápr. 23. 12:24
Ha nem vagyok tapintatlan,hany eves vagy?Gondolom,meg fiatal vagyAmi nem megy,azt ne eroltesd,tudsz nyelvet,gondolom van szakmad,emeld fel a fejed es indulj Angliaba.Azt irtad vannak ott rokonaid,nem leszel egyedul es egy csodalatos orszagban kezdhetsz uj eletet!Hajra
43. krozsu (válaszként erre: 42. - Pasionella)
2013. ápr. 23. 12:20
Ha jól rémlik azt írtad vannak barátnőid. Szakítás után mindenkinek nehéz, kicsit olyan mint a gyász, de idővel túl lehet rajta jutni. A cuccait el kell pakolni, a városban pedig új élményeket kell szerezni. Ha kimozdulsz, megismersz új embereket és nem leszel egyedül :-)
2013. ápr. 23. 12:15

Angliába nem tudok azonnal kimenni, még legalább 2-3 hónap lenne mire kimehetnék.

Addig mi a francot csinálok itt egyedül?

Otthon minden rá emlékeztet, a várost járva egy rakat emlékem van róla, egy rakat cuccom tőle.

41. krozsu (válaszként erre: 34. - Pasionella)
2013. ápr. 23. 12:13

Ha már a bele is betegszel, akkor szerintem nincs min agyalni. A test jelzéseire oda kell figyelni. Én is volt, hogy figyelmen kívül hagytam őket, meg is lett a böjtje.

Nem kell túlagyalni a dolgot. Próbáld meg a legegyszerűbb kérdést feltenni magadnak. Boldog vagy ebben a kapcsoltban? Ha nem a válasz, akkor tessék szakítani és irány Anglia.

Tudom, hogy könnyű azt mondani, de talán erőt ad Neked ez a sok egybehangzó komment.

Haajrá!!!! :-)

2013. ápr. 23. 11:59
Attól félek ha szakítok, akkor megbánom, mert nem hagytam, hogy jöjjön hétvégén és még kiderüljön mi lesz...de így meg már kezdek belebetegedni.
2013. ápr. 23. 11:56

Már nagyon a határaimat súrolja...

Minden telefonbeszélgetés kínszenvedés már, mert Ő annyira semmilyen.

2013. ápr. 23. 11:35
Te azért vagy kêptelen szakìtani vele,mert fêlsz a magânytól.Akkor nézd azt,h elmehétnêl bárhova,szórakozni,ismerkedni,barátnőkkel bulizni.Szerintem is hagyd ott,ha hiânyzol majd ő menjen utánad.Engem is megkeresett,aki igazán szeretett.
37. Érdekes73 (válaszként erre: 14. - Pasionella)
2013. ápr. 23. 11:30
Szépen manipulálgat...
36. CsillagTM (válaszként erre: 23. - JudyTim)
2013. ápr. 23. 11:29

"a Te pasik kihasznál téged, hétvégi babája vagy és hogy csak akkor szerelmes beléd amikor lefektet.... nem szabadna hinned neki, bármennyire szereted. "


tökéletesen egyetértek, én is ezt akartam írni!!!

nekem is van bőven tapasztalatom, és volt szerencsém ehhez az undorító fajtához...kihasznál és kisebbségi komplexust okoz, de kényelmes ez neki!!


szakíts vele!!! sokkal boldogabb leszel!! és ha a következő pasid megbecsül, mert megérdemled, akkor fogod látni, h ez a mostani pasi mennyire gáz volt! én négy évig szívtam, borzalom volt...aztán találkoztam egy fantasztikus sráccal, szakítottam az exszel...a "fantasztikus sráccal" öt éve együtt vagyunk és lassan két éve a férjem!! :)

35. Érdekes73 (válaszként erre: 5. - 39dbe380da)
2013. ápr. 23. 11:28
Ami miatt orvoshoz kell járni...
2013. ápr. 23. 11:20

Azt érzem ha elengedném akkor megkönnyebbülnék...elmúlna ez az állandó gyomorideg is ami már lassan kikészít.

Tegnap óta már borzasztóan fáj a gyomrom és felvagyok püffedve, biztos idegi alapon van.

Tegnap mondtam neki, azt mondta, hogy ne idegeskedjek mert nincs min... nincs hát...

2013. ápr. 23. 11:19
Én már most is azt érzem, hogy nem akarnék már mást rajta kívül, hogy elképzelni se tudnám, hogy más hozzám érjen.
32. nazareth (válaszként erre: 31. - Nazareth)
2013. ápr. 23. 11:17
Jajj! Javítok: "fenntartásaid lesznek"
2013. ápr. 23. 11:13

Free-nek igaza van!

De nézzed másik szemszögnől is: mondjuk ezzel a huza-vonával eltelik pár év,vagy jó pár... Idősödsz,megtelsz félelemmel és a végén már nem akarsz senkit,mert fenntartásadi lesznek. Vagy ha akarsz is majd valakit,elfogynak a "jobb" lehetőségek...

2013. ápr. 23. 11:12
Irány Anglia! Új élet, új élmények, kihívások, lehetôségek. Kepeszteni, vért izzadni, ô meg kényelmesen "jaj istenem most már mit csináljak, szeressek-e, vagy tótágast álljak?"
29. Pasionella (válaszként erre: 28. - Free)
2013. ápr. 23. 11:08

Szerinte Ő nagyon sokat tesz...

Én nem tudom miben..mert csak abban, hogy jön hétvégén, abban semmi sincs...


kaptunk feladatot a dokitól, olvassuk el azt a könyvet ami az öt szeretet nyelvről szól egy kapcsoltban.

Belement de hogy Őt ezt nem viszi túl jó irányban...mert sok mindenre rávilágít, gondolom arra, hogy fingja nincs milyen egy párkapcsolat, milyen az igazi szerelem...

28. Free
2013. ápr. 23. 11:05

Egy kapcsolat minőségén a kapcsolatban résztvevő 2 embernek kell munkálkodnia. Nálatok ez a "munkálkodás" nagyon egyoldalúnak tűnik. Nemhogy egyoldalú, de ő meg sem moccan, hogy lapátoljon egy keveset a tűzbe. Te a kínlódással felemészted magadat teljesen. Jó ez így neked? Ha valami nem boldogít, akkor engedd el!

Jó utat Angliába :)

27. Pasionella (válaszként erre: 24. - Nazareth)
2013. ápr. 23. 11:03

Ő elszokta ismerni, hogy önző, hogy a saját érdekeit nézi...

Biztos én vagyok hülyén beállítva, hogyha szeretek valakit akkor mindent megteszek, hogy Ő boldog legyen, még akkor is ha az nem kényelmes számomra...

Ő inkább a kényelmet választja.

2013. ápr. 23. 11:03
OTT KELL HAGYNI ŐT.
25. Pasionella (válaszként erre: 23. - JudyTim)
2013. ápr. 23. 11:02
Amikor én távolságtartóbb voltam és annyira nem érdeklődtem felőle akkor mindig tepert de belefáradtam az ilyen játszmákba.
24. nazareth (válaszként erre: 14. - Pasionella)
2013. ápr. 23. 11:02

Szia!


Cseréld le! Aki ilyen típus mint a te párod,az csak magát szereti! Sosem fog változni!!! Ebben biztos vagyok!

Lehet,hogy lesz pár szép pillanat,de ne aggódj utána tutira tenni fog olyat,amivel ezt "elveri" rajtad.

23. JudyTim (válaszként erre: 8. - Pasionella)
2013. ápr. 23. 10:57

Mivel volt az életemben pár kapcsolat megosztom veled a saját tapasztalatomat. Ha egy szerelem nem kölcsönös, sajnos halálra van ítélve. Fájdalmas de mindig szakítás a vége, aztán sajnálod a rá pazarolt időt. Mindenkinek megvan a lelki társa és aki kitartóan hisz benne az meg is találja, nem fecsérli az idejét ilyen fazonokra mint a Te pasid.

Én a második házasságomban találtam meg az életem társát, minden szempontból. Értem él, pedig sokszor már elküldöm más nőkhöz. :)

Ne haragudj ha ha elmondom, nem bántó szándékkal teszem, de a Te pasik kihasznál téged, hétvégi babája vagy és hogy csak akkor szerelmes beléd amikor lefektet.... nem szabadna hinned neki, bármennyire szereted. A ffi nem képes gondolkodni ha már tettre kész.

Szedd össze magad, változtasd meg a külsődet, menj el szoliba,új vadóc frizura és hajszín, öltözz szexin, az ízlések határain belül persze, menj társaságba a barátnőiddel és akkor fogod látni mennyire nőnek néznek majd olyanok, akik esetleg megbecsülnének. A legfontosabb hagyd őt Te el egy ideig, mert ha szeret kapálózni fog érted. :)Bátorság!!!! Bejön.

22. Pasionella (válaszként erre: 20. - 39dbe380da)
2013. ápr. 23. 10:57
nem az, dehát ugye sok ilyen sztori van...sajnos :-(
21. Pasionella (válaszként erre: 19. - Amina5)
2013. ápr. 23. 10:56
Ő már csak a rosszat látja.
20. 39dbe380da (válaszként erre: 14. - Pasionella)
2013. ápr. 23. 10:56
A korábbi neved nem javasoft? Olyan ismerős a sztori. Mindegy is, igazából szerintem egy párkapcsolatban ennél egyszerűbbek a dolgok, főleg ennyire az elején. Ez a pasi sajnos nem akar téged igazán és ebből fakad a viselkedése, tudja, hogy nem olyan kapcsolatban van, amit igazán szeretne. Menjen. Ott a lehetőség, hogy találsz jobbat.
19. Amina5 (válaszként erre: 18. - Pasionella)
2013. ápr. 23. 10:55
Egy kapcsolat jó és rosszból áll...
18. Pasionella (válaszként erre: 13. - Amina5)
2013. ápr. 23. 10:55

Voltak tervei...aztán ahogy kezdődtek a viták azok eltűntek...

Azt mondta mindig tervezett amikor épp jó volt a kapcsolatunk, de hogy utána mindig jött vmi rossz...ami miatt vissza zuhant.

Először Ő mondott terveket, majd még semmi gond nem történt, mégis jött, hogy bizonytalan.

Akkor azt mondta lehengerlő a magabiztosságom, hogy mit akarok Tőle.

17. acuko (válaszként erre: 12. - 408020f45e)
2013. ápr. 23. 10:53
Ja! OK. Értettem. :)
16. acuko (válaszként erre: 11. - Pasionella)
2013. ápr. 23. 10:53
A távolság, a ritka találkozások ebben az esetben lehet a fő ok arra, hogy eltávolodott tőled. Szerintem. Van hogy jó, ha ritka a találkozás, és nincsenek állandóan együtt, mert akkor még jobban hiányoznak egymásnak, de ebben az esetben sajnos az ellenkezője történik..
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook