Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek miért változik meg egy férfi házasság után? És miért változik meg egy nő? fórum

Szerintetek miért változik meg egy férfi házasság után? És miért változik meg egy nő? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. szept. 9. 15:05

Igen a férfiak véleményét is meg kell hallgatni, mert nekik is lehet véleményük ne csak a nők szóljanak hozzá ehhez a témához biztosan nekik is

vannak meglátásaik ezzel kapcsolatosan.

Átadjuk most a szót az erősebbik nemnek.

Szívélyes üdv és egyeztetés szempontjából is.

Ágnes

26. vii555 (válaszként erre: 18. - 1e76158442)
2010. szept. 9. 15:03
Ez így van!
25. Johannia (válaszként erre: 16. - 504d3546bf)
2010. szept. 9. 15:03

az ember idővel változik, hogy milyen irányba, az függ a környezettől is. én szeretnék erős, határozott nő lenni például, de gondolom, ha lesz gyerekem, változni fogok ezen a téren és jobban ki fogok állni érte mint magamért.

szóval azért a gyerek is sokat számít. én még ott nem járok. nekünk még minden olyan, mint az együttélés előtt :) de egy gyerek majd tuti borít mindent :D

24. Tamianyu (válaszként erre: 18. - 1e76158442)
2010. szept. 9. 15:03

Egyedül kevés vagy egy házassághoz.Mennyi ideje csinálod ezt így?Mert sztem ez hosszú távon így nem működhet,ha ennyire egyoldalú egy kapcsolat.

Nem a nő dolga körbe ugrálni a férfit!

Egy házasság a kölcsönösségen 2 emberen múlik,esszerint kell neki működni is.

2010. szept. 9. 15:02
mindig erdekelttek az emberi kapcsolattok, es szerintem 6 evi hazasag uttan is meg tanulhatok. Ezert kerlek ,irjattok minel tobben. Ferfiak velemenyere is kivancsi lennek
2010. szept. 9. 15:01

Reméljük kedves 21.hozzászóló kaptál elég információt, ezzel kapcsolatosan, mivel kiváncsi lettél a véleményünkre ez egy kiinduló pont volt számodra. Reméljük ezzel kapcsolatosan még másoktól is kaphatsz tapasztalat megosztást.

Üdv.Ágnes

2010. szept. 9. 14:58
Na akkor lattom mindenki azt hiszi ,hogy panaszkodni akarttam ,hat nem. Ez a forum olyan velemeny kutatas felle
20. b9e29ca258 (válaszként erre: 16. - 504d3546bf)
2010. szept. 9. 14:56

Abban egyet értek veled, hogy az együtt lakással biztos, hogy változik az ember. Én pl. olyan tulajdonságokat tudtam meg magamról, amit addig nem. És sajnos inkább rosszakat, mint jókat. :(

Mi mondjuk a férjemmel 3 hónapja vagyunk házasok, de ugyanúgy besegít minden házimunkában, mint ahogyan eddig is. És szerintem 10 év múlva ugyanaz lesz, mert ő az a típus, aki nem tudja elnézni, ha pl. mosatlan van, vagy már olyan sok ruha van a szennyesben, hogy nem fér bele. És ha majd lesz gyerekünk, akkor abból is ki fogja venni a részét.

2010. szept. 9. 14:55
Egy tisztességes nő és egy férfi, akik elhatározzák, hogy az életüket öszekötik és tudomásul veszik egymáshoz tartoznak és mindenben alkalmazkodnak egymáshoz kitartanak jóban rosszban egészségben betegségben. Mindkettőjük számára nagy fordulat az életükben és ezt idővel meg kell szokniuk. Amit cselekszenek azért már felelősséggel tartoznak. Tudomásul veszik az ezzel járó kötelességeket. és egyik se tekintse valami nyűgnek, vagy tehernek, ha komoly elhatározásra jutnak. Meg kell tanulni helyesen írányítani a dolgokat. Évek kellenek ahhoz, hogy összecsiszolódjanak és a gondolataikat kiismerjék. Ma már egyik sem teszi azt, hogy kedves a társához ez ne alkalomszerűen menjen, hanem mindig őrizzék meg. Szív.Üdv.Ágnes
2010. szept. 9. 14:55

lányok a sok duma helyett inkább főzzetek egy fini vacsorát,vegyetek fel egy szexi ruhát és kényeztessétek a párotokat.Az a baj a nőkkel és ezt én mondom nő létemre,hogy túl sokat jár az agyuk a kezük helyett,ha valami nincs rendben azt meg kell mondani annak a másik szerencsétlennek,mert az rá nem jön soha,meg nemis akar ilyeneken gondolkodni,örül,hogyha otthon haza megy munkából és nyugi van,nem még egy nyafogós asszony várja.

Tegyünk meg mindent hogy jól érezzék magukat és hogy mi is jól érezzük magunkat mondjuk el mi hiányzik nekünk.

2010. szept. 9. 14:54
Én nem érzem úgy,hogy rossz irányban változtunk,sőt inkább jó irányban.A férjem ugyan olyan kedves mint amikor udvarolt,nem felejti el a jeles napokat,figyelmes,sőt annyira bújós pusziszkodós,hogy ez már nekem sok néha(de inkább ez mint a közöny),imádja a gyerekeinket,mondhatom,hogy nekünk a családjának él.Minket összekovácsolt mégjobban a közös felelősség,és a három gyönyörű gyerekünk.És természetesen nem felhőtlen minden körülöttünk,vannak gondjaink problémáink,de ezeket közösen próbáljuk megoldani.Szerintem a legtöbb házasságban a megfelelő komunikáció hiánya a legnagyobb baj.Vannak emberek,főleg férfiak akiknek ez nehezen megy.Vagy amikor már biztonságban érzik magukat,akkor azt hiszik már nem kell tenniük semmit a kacsolatért a család boldogságáért,ellustulnak,a feleségra várnak mindent.Ebből adódóan pedig,hogy a nők nagyon túl vannak terhelve az adódik,hogy mindig fáradtak,elfásulnak,elhidegülnek a párjuktól.Aztán ilyenkor szokta megtalálni gizike a szegény elhanyagolt szenvedő férjet,aki ahelyett,hogy otthon tenné rendbe a kapcsolatát elsírja neki a bánatát,és szépen össze gabalyodnak...
16. 504d3546bf (válaszként erre: 4. - 2f3a6edd55)
2010. szept. 9. 14:52
En magamat adttam , meg is megvaltozttam. En olyan helyzetekel talalkozttam amit lanykent nem eltem at, nem tudhattam akkor hogy reagalok.De en csak egy no vagyok. Gondolom nem mindenki egyforma, ezert tettem fel a kerdest. Elleinte csak arra gondolttam, hogy hazasagunk elejen a parom fozte a kavet.De kb 2 honapon belul elfelejtette , hol a kave fozzo fulle. En hazasagunk elejen egy siros , de kedves kislany volttam, ma kemeny hatarozot no vagyok
2010. szept. 9. 14:50

Jó kérdés...

Szerintem a férfiak 90%-ka úgymond belekényelmeseik a házasságba, mert hisz akármit is csinál egész nap, este ott ven a meleg családi fészek és ezt megszokják. A nok meg szerintem unják a mókuskereket. Mindig ugyanaz: munka, család, háztartás, de emellett ne felejtsenek el szép és kívánatos házastársak lenni...egyszeruen csak egy kis pezsgésre, újdonságra vágynak.

De ez csak az én véleményem.

Bár szerintem én szerencsés vagyok. 8 éva vagyunk egyutt, 4 éve házasok és a párom a mai napig kedveskedik virággal, kedves sms-sel vagy vacsorával. Persze én is mindent a "segge alá teszek" persze jó értelemben :-) Remélem ez 10-20 év múlva is így lesz. pusz

14. Johannia (válaszként erre: 10. - Johannia)
2010. szept. 9. 14:50
persze az ember az idővel változik, változhat, de ez napi 24 órás együttélés mellett nem olyan feltűnő - szerintem, és egyébként is így tapasztaltam.
2010. szept. 9. 14:49
Két mondatban ennyi helyesírási hiba!!
12. b9e29ca258 (válaszként erre: 5. - 204b456479)
2010. szept. 9. 14:49

Egyetértek veled. Mi sem változtunk meg. Ami jó eddig meg volt, az a házasságban is megmarad, ami meg rossz tulajdonságunk van, már úgyis tudjuk mi az. Végül is igaz az a mondás, lakva ismerszik meg az ember.

Szerintem az a probléma, hogy valamelyik fél, vagy mindkettő megváltozik csak azoknál a pároknál van, akik még egyáltalán nem, vagy nagyon keveset éltek együtt. Így nem is ismerik egymás rigolyáit.

2010. szept. 9. 14:49
Szerintem talán amúgy a tudattól h többé nem "szabad" az ember, és ha lépni akar, akkor válni "kell". De passz, nem tudom, mert nálunk nem lett semmi más...
10. Johannia (válaszként erre: 4. - 2f3a6edd55)
2010. szept. 9. 14:49
én is így gondolom. mi együttélünk "csak", de semmi nem változott és házassággal sem változna semmi. mi mindig magunkat adtuk, őszintén viselkedtünk és viselkedünk egymás mellett. ő az egyetlen, aki mellett maximálisan önmagam vagyok:)
9. 2f3a6edd55 (válaszként erre: 7. - 1e76158442)
2010. szept. 9. 14:48
:)
2010. szept. 9. 14:47
Ok ,de szerintem mind 2 fel valtozik egy hoszabb egyut eles soran. Papiral vagy nelkule. Nem hinnem ,hogy a papir valtoztaja meg az embert
7. 1e76158442 (válaszként erre: 4. - 2f3a6edd55)
2010. szept. 9. 14:46
jól mondja!!
2010. szept. 9. 14:46

azt mondták a férjes asszony barátnőim, hogy a szex sem lesz ugyanaz :)


amúgy szerintem valahol a birtoklásvágy fogalma környékén kell keresni az okokat... szerintem

2010. szept. 9. 14:46
Mi nem változtunk meg, mindenki kérdezi milyen a házasélet...ugyanolyan mint az együttélés :-D nem lettünk mások tőle :)
2010. szept. 9. 14:46

Mert nem önmagukat adják ismerkedéskor, azért változnak meg a házasságon belül az emberek.

Ha önmagukat adják, akár férfiről, akár nőről szól a dolog, akkor nem mondod már, hogy megváltozott, mert amit kaptál, az van.Max. még jobban érzed magad benne..

2010. szept. 9. 14:44
Jó kérdés. A Párom pont ezért nem akar összeházasodni... :)
2. 1e76158442 (válaszként erre: 1. - 504d3546bf)
2010. szept. 9. 14:44

a férfi miatt,

a férfi meg a nő miatt.

2010. szept. 9. 14:43
Aferfiakban meg figyelttem ,hogy hazasag uttan elfelejtenek kedveskedni. Miert? De mint no elkel ismerjem ,hogy a kedves kislanybol egy allandoan harcban levo no lettem. Felteszema kerdest : miert valtoznak a nok?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook