Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek mi a helyes út? Adjatok tanácsot! fórum

Szerintetek mi a helyes út? Adjatok tanácsot! (beszélgetős fórum)


1 2
2. pussycatgirl (válaszként erre: 1. - A5e706b395)
2010. jan. 8. 12:16

Hát én még messze járok ettől csak 6-hós a kisfiam, de ilyeneken már néha most gondolkodok.

Én lehet bemennék a suliba és személyesen keresném meg a tanárt és kérdőre vonnám miért viselkedik így, lehet ezután észhez tér és nem piszkálja tovább a gyerkőcödet.

2010. jan. 8. 12:11
Szerdán begörcsölt a fiam hasa (régi história, időnként, ha izgul elő szokott jönni) annyira, hogy zaza kellett hoznom iskolából. Egész délután feküdt, algopirynt adtam neki, el is aludt. Estére kezdett jobban lenni de csak 9 óra körül éreztük úgy, hogy most már tud ülni fájdalom nélkül és el tudtuk kezdeni a leckét. Gondoltam csinálja meg a házikat, mert ha jól lesz, holnap mehet iskolába. Kemény suliban jár, nem ajánlatos kimaradni, mert nehéz bepótolni. kb. majdnem 11-re fejezte be a magyart. Másnap már jobban volt, így elment suliban. Hát pont az ő háziját kérte ki a tanárnő és le is osztályozta. Persze talált benne mindenféle hibákat, azt mondta csak 3-as. Mondta a fiam, hogy éjjel írta, mert egész délután fetrengett úgy fájt a hasa. Erre a tanárnő azt felelte: majd mindjárt halálra röhögöm magam. Első a tanulás.....és maradt a 3-as. a fiam majdnem sírt, mert ilyen embertelenséget még nem tapasztalt. Ha nem készít házit, mert rosszul volt, akkor mit csinál, fejbe veri? Én voltam a buta, mert be kellett volna írni, hogy nem tudott készülni. Azt hittem egy egyházi gimnáziumban nem olyan szívtelenek a tanárok, hogy ne higyjék el a gyereknek. Pedig tudta, hogy előző nap hazaküldték....hát...azóta sem tudok napirendre térni. Sorban alázza a gyerekeket ez a tanárnő- Mit tegyek? ha szólok neki, még jobban kitol a gyerekekkel. ha az igazgatónak mondom, az sem jobb. Mi a helyes? Nem szeretném, ha a gyerekem önbizalmát, és hitét az emberekben, teljesen bedöngölni a földbe egy megkeseredett tanárnő.....
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook