Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek melyik a jobb bundazsák? fórum

Szerintetek melyik a jobb bundazsák? (tudásbázis kérdés)


2011. nov. 15. 14:23
köszönöm én is a segítséget :)
12. homern
2011. nov. 15. 14:07
Az elsőt,ha 3 éves koráig nem akarsz másikat venni.A második,ha csak erre az egy télre kell és picibabának
11. yda (válaszként erre: 8. - Mkriszti81)
2011. nov. 15. 14:03

Szerintem igen.

Egyébként az én babám sem tud még ülni. Viszont a mózest már kinőtte. A sport babakocsi ban fekve nem bír megmaradni, így fel kell emelni a háttámlát kb. 150-160 fokba.

10. urbanszkyviki (válaszként erre: 8. - Mkriszti81)
2011. nov. 15. 13:59
Persze.:)
2011. nov. 15. 13:56
én a 2.at választanám, kisbabának szerintem jobb a gyapjú,talán melegebb is, orkános anyag meg majd ha már szaladgál
2011. nov. 15. 13:47
nekem az első tetszett jobban, gondolkodom is egyen, de az én 6,5 hós babám még nem tud ülni, fekve szoktam még sétáltatni (vagy kicsit döntve) - ez sima babakocsiban is használható?(nem sport-ülőben)
7. yda (válaszként erre: 5. - Mona6908)
2011. nov. 15. 13:43
Mind a kettőt lehet később is használni. Az elsőnél úgy, hogy az alján a cipzárt nem húzod be, így akár a már csizmás gyeereket is lehet benne tartani. A másodikat pedig takaróként. Szóval a dilemma még ebben is fennáll.
2011. nov. 15. 13:41

Szia! :)

Nekünk tavaly majdnemugyanolyan volt, mint a 2. link, most pedig olyan van, mint az 1 link :D - csak feketében......

Szerintem mindkettő jó. Ha csak 1 télre akarod használni, akkor a 2. De ha gondolsz a jövő télre is, akkor mindenféleképpen a fillikid - a 2. az kisebb méretre, legalábbis én úgy tudom. Nekünk most 14 hós a lurkó, 86 centis, és még belefér (igaz tovább már nem kéne neki nőnie...:-D)

Egyébként mindkettő tök jó, nagyon melegek.:) Nálunk ma reggel -7 fok volt, a babakocsiban persze már ott van a bundizsák, és a gyereknek meg sem kottyant a hideg - örülök is neki.;)

2011. nov. 15. 13:39
A második később is használható, szerintem jobb. Főleg, hogy gyapjú.
2011. nov. 15. 13:39

Nekem a második jobban tetszik- hasonlója van a gyereknek- eleve a gyapjú nagyon jó meleg! Én ezt választanám.


Viszont a másik is elég jónak tűnik. Orkánosnak tűnik a külső része, ami vízhatlan (de hát esőben úgy sem viszed ki a gyereket,meg nagy hóesésben sem)


Bármelyiket választod szerintem, nem fogod megbánni.

2011. nov. 15. 13:39

Szia!

Nekünk olyan van, mint az első linken. Legalább is hasonló, csak a külső anyaga más kicsit. Úgy kaptuk.


Viszont ha nekem kellett volna vásárolnom akkor a másodikat vettem volna.

2. yda
2011. nov. 15. 13:32

A kérdés a következőkre vonatkozik:

[link]


VAGY


[link]


Szerintetek melyik lenne jó egy most 6 és fél hónapos babának télre?

1. yda
2011. nov. 15. 13:32
Szerintetek melyik a jobb bundazsák?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook