Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek jogos, hogy a közeljövőben felülvizsgálják a rokkant nyugdíjasokat? fórum

Szerintetek jogos, hogy a közeljövőben felülvizsgálják a rokkant nyugdíjasokat? (beszélgetős fórum)


2008. jan. 29. 12:15
Szerintem sok ertelme nincs, rengetegen megveszik maguknak, nekik a kesobbiekben is lesz ra lehetoseguk. Meglepodnek, ha mashogy tortenne.
6. Icus
2008. jan. 29. 12:13

Természetesen. Igen is felül kell vizsgálni. Nagyon sokan vannak rokkant nyugdíjban. Mégha a legkisebben is. Semmit sem csinál, a férje eltartja, de egy kis mellékes mindig jól jön:(


Mielőtt megköveznétek, mindig vannak kivételek. Kérem az "igazi rokkant nyugdíjasok", ne kezdjék itt elemezni, hogy ők mennyire rokkantak:(

2008. jan. 29. 12:12
tapasztalatom hogy az alkoholisták többnyire megkapják a kívánt százalékot...a sajna igazán beteg,nem mindíg...ez a magyar valóság...
2008. jan. 29. 12:09
Igen jól teszik,sajnos sokan kapják a rokkantnyugdíjat pedig tunának dolgozni.
3. 0260f21e84 (válaszként erre: 2. - 0260f21e84)
2008. jan. 29. 12:01

..teszik, hogy felulvizsgaljak

(kicsit kpkodok)

2008. jan. 29. 12:00
jol
2008. jan. 29. 11:59
Nekem van egy ismerősöm, aki 75 %-os rokkant nyugdíjas. Állítólag epilepsziás, de mindig csak akkor "érzi rosszul magát" amikor megkapja a nyugdíját és tök részegre issza magát. Ilyenkor a mentők szedik össze az utcán, és beviszik a kórházba, ahol előadja azt a mesét, hogy azért lett rosszul, mert elkapta az epilepsziás roham, holott a zárójelentésén CSUPA NAGYBETŰVEL SZEREPEL, HOGY "ERŐSEN ITTAS ÁLLAPOTBA SZÁLLÍTOTTA A MENTŐ A KÓRHÁZBA"! Amikor "józan", akkor soha nincs rosszul, vagyis olyankor nincsen pénze a következő nyugdíjig. Két-három nap alatt elissza a nyugdíját, és minden hónapba összeszedik az utcán részegen fetrengve. Szerintetek az ilyen ember megérdemli a rokkant nyugdíjat? Szerintem jól teszik ha felülvizsgálják a rokkantság jogosultságát. Senkit nem akarok megbántani, mert sajnos vannak olyanok akik valóban betegek és nem tudnak dolgozni, de attól tartok ők vannak kevesebben.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook