Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek is a szakítás a férfi reakciója arra, ha egy nő a következőt mondja neki? fórum

Szerintetek is a szakítás a férfi reakciója arra, ha egy nő a következőt mondja neki? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. dec. 14. 22:39

Ezt sosem értettem.

Nem attól élsz, hogy két naponta más nemiszervre csatlakozol.

Élhetsz 20 évet is ugyanazzal a partnerrel.


Mindenkinek mást jelent az "élés".

Csak az egyén tudja....ezt "más" úgysem látja tudja...max. véleményezi.

28. 8967aa9679 (válaszként erre: 22. - Le Bono)
2013. dec. 14. 22:31
:-}}}
27. 8967aa9679 (válaszként erre: 25. - Vacsa)
2013. dec. 14. 22:29
teljesen a szívemből szóltál. köszi:-}}
26. elátkozott68 (válaszként erre: 1. - Kraljevna)
2013. dec. 14. 22:28

Szerintem egy beteg állat, aki ilyen kislánnyal leáll 35 évesen.

Lehet savazni....nem vonom vissza :P

25. vacsa
2013. dec. 14. 22:24

Jajj de utálom ezt a hülye szöveget hogy mi lesz x év múlva, meg hogy nem élte ki magát a lány... Mintha a 30 évesen kötött házasságok egy életre szólnának. Semmi sem biztos, csak hogy semmi sem biztos:-)


Minden kapcsolatban benne van annak a lehetősége hogy végetér. Itt a gond az, hogy a lányban felmerül hogy mi lesz később. Ha tényleg élete szerelme lenne akkor eszébe sem jutna, csak élvezné a szerelmet.

24. 1bf89bddf4 (válaszként erre: 22. - Le Bono)
2013. dec. 14. 22:20
Jah, mennyire igaz. :-)
2013. dec. 14. 22:17
Tudom, hogy nem fog tetszeni a példa: de nemcsak Jason Statham. Senki nem piszkálja Kordát meg Klárikát, pedig köztük is van kb. 15 év... Boldogok x ideje, együtt, szóval meg lehet csinálni. Csak tenni kell érte. De korkülönbség nélkül is tenni kell érte...
22. Le Bono (válaszként erre: 8. - Moonlight13)
2013. dec. 14. 22:10
És 10 év múlva mit fog tenni a pasi 45 évesen a 31 éves nővel? Hát kirúgja az öreglányt :-D
21. Le Bono (válaszként erre: 1. - Kraljevna)
2013. dec. 14. 22:06
Ha a pasi igazán szereti a nőt, akkor toleráns is vele szemben és többet is eltür mint egy hasonló véletlenül kicsúszott kijelentést - szerintem.
20. moonlight13 (válaszként erre: 19. - 1bf89bddf4)
2013. dec. 14. 21:38

Szerintem nem az a gond, hogy nem élt eleget, hanem az, hogy nem nagyon van összehasonlítási alapja a lánynak.

Persze minden variáció mellett és ellen is van példa!

19. 1bf89bddf4 (válaszként erre: 5. - Szafaripók)
2013. dec. 14. 21:32

Ez jó hozzászólás volt. Értékelem nagyon...


Mi az, hogy nem élt eleget? Szeretem, amikor a nők ezt mondják. Ha nem élt eddig, akkor halott zombi volt, vagy micsoda?


A képmutatás felsőfoka az is, hogy akik más topikokban azt állítják, 10 év korkülönbség nem számít itt sápítoznak, hogy jaj istenem mi lesz 10 év múlva? Mi lenne?


Ha egy Jason Statham 45 évesen feleségül vehet egy 25 éves nőt és senkinek még eszébe sem jut megszólni érte? Ja, hogy neki van esze, pénze, sármja és még jóképű is?


De vajon, ha egy mezei ember lenne, nem sápítoznának az itt fórumozgató háziaszonyok? Dehogynem...:-)


Minden a csomagoláson múlik.


Szfaripók, gratuláloka hozzászóláshoz, ritka ezen a fórumon, aki ezeket felvállalja, mint te....

2013. dec. 14. 21:17
Ne az legyen a "felnottseg merteke", hogy nem fekudt meg le eleg ferfival...
17. 8967aa9679 (válaszként erre: 1. - Kraljevna)
2013. dec. 14. 21:11

a ffi ettől komolyabb!

valószínű nem a kor, hanem a belső értékek a dominánsabbak, mint minden értelmes embernek.

16. moonlight13 (válaszként erre: 9. - 9b10f3d7ff)
2013. dec. 14. 21:10

Nekem volt 11 évvel idősebb barátom. Egy bizonyos korig nem zavaró, de egy idő után már nagyon nagynak éreztem a különbséget.

És ez nem arról szól, hogy jobban néz-e ki egy 45 éves férfi, mint egy 25! Egyszerűen más korszakát éli a két ember.

15. 8967aa9679 (válaszként erre: 11. - 3b1a5ec920)
2013. dec. 14. 21:06
ha ffi, akkor tuti EGY SE!
2013. dec. 14. 21:03

vannak itt okos írások, de butuskák is!


ha valaki még nem nőtt fel 21re az nem is fog!

ismerek olyat,aki 18 évesen esküvő {1év udvarlás után} Hamarosan 40. elégedett év egyetlen ffi mellett.

vagy akkor komolyan gondolták a fiatalok??

13. Beu23
2013. dec. 14. 20:44
Nem is nagy a korküli. de 21 évesen le nem állnék egynél, mondjuk ennyi idősen az is furcsa hogy ez az első komoly.
2013. dec. 14. 20:41
Annyira nem a korkülönbség a probléma,hanem az,hogy a csaj még nem élt eleget.Kötelezze csak el magát,aztán majd ő lesz az,aki félrelép 15év múlva,hát persze...
2013. dec. 14. 20:40

Nem minden ferfi szeretne, hogy a tarsa osszefekudjon fel- vagy egy tucat ferfival.

A ferfi meg keressen korban jobban hozzaillo not.

10. c6cc1a938e (válaszként erre: 1. - Kraljevna)
2013. dec. 14. 20:40
Ha szeret,ha igazán szeret,tudnia kell,hogy nem te leszel az,akivel leélheti az életét.Persze lehet,hogy ettől függetlenül te még szeretnél egy kis időt eltölteni vele,amiért ő legyen nagyon hálás a sorsnak.De azért már bocsánat:gondolkodni tudni kell...
9. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 8. - Moonlight13)
2013. dec. 14. 20:40

Lehet egy 45 éves pasi sokkal jobban néz ki, mint egy 25. Úgy küllemre, mint belsőre.

Nem olyan nagy az a korkülönbség....szerintem nem.

8. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Kraljevna)
2013. dec. 14. 20:38

Szerintem egy 21 éves lány még járjon el szórakozni, ismerkedni.

Jobb most, mint házasság és gyerek után rájönni, hogy azért vannak fiatalabb, esetleg szimpatikusabb férfiak is a világon!

Amúgy: persze, hogy egy 21 éves nő tetszik egy 35 évesnek!

És 10 év múlva is fog tetszeni a pasi 45 évesen, amikor Te még csak 31 vagy?

2013. dec. 14. 20:35
21 éves gyerek ezek szerint,ha még maga sem tudja mit akar.Az ilyen inkább még tanulja az életet,mint elkötelezze magát egy pali mellett.
6. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Kraljevna)
2013. dec. 14. 20:34

Hmm, attol fugg a pasit milyen serelmek ertek eddig ill. mekkora benne a komplexus ( ha van) hgy fiatalabb a bnoje.

Ennek a kijelentesnek senki sem orulne, de az apukat is megertem. Vtak/vannak ennel nagyobb korkulonbsegek is, szval, ha sztehuzas van, az nem feltetlenul a kor miatt.... :)

2013. dec. 14. 20:34

Hát tudod, ha valaki szereti a másikat, és boldogak, akkor ez fel se kéne, hogy merüljön.

MI lesz, ha a lány még ismerkedik, és ott áll majd 15 év múlva x rossz kapcsolattal a háta mögött egyedül, boldogtalanul. Akkor majd apuci azt mondja, hogy azt a másikat meg kellett volna tartani??

Hülyeség, hogy ismerkedni "KELL". Én pl. tudatosan nem randizgattam fűvel-fával. Mindig úgy gondoltam, hogy ha megtalálom a leendő párom, tudni fogom. Sok első randim volt, nagyon kevés második, aztán jött a párom. 19 voltam, ma 30 vagyok, és egyszersem merült fel bennem, hogy jajjjj, még ismerkednem kellett volna. Boldog vagyok, így nem foglalkozom azzal, hogy "mi lett volna ha".


De a kérdésre válaszolva: a pasi helyében tuti csalódott lennék. Megkérdezném a lánytól, tudja-e, mit akar. Képes-e "kockáztatni", hogy továbbra is boldogan élnek, vagy a kapcsolatot feladja a bulizásért, meg mert apuci azt mondta, menjél lányom, csinálj k*vát magadból...?

2013. dec. 14. 20:33
Bolond lenne! 35 éves férfi 21 éves nővel? :O De én tuti nem maradnék a lány helyében...
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Kraljevna)
2013. dec. 14. 20:33

Vagy szakít, vagy nem.

Tőle kellene megkérdezni.

2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Kraljevna)
2013. dec. 14. 20:32
Micsoda kérdés? Vagy igen, vagy nem. De, ha a lány ennyire úgy érzi, hogy ő még éretlen, jobb ha szakítanak.
2013. dec. 14. 20:27
Nagy korkülönbséges párkapcsolatról van szó. A nő 21, míg a férfi 35 éves. A férfi kb. két évvel ezelőtt komolyan csalódott egy másik nőben. Ezt követően volt még pár sikertelen próbálkozása, majd összejött ezzel a 21 éves lánnyal, akinek azt mondja, hogy tiszta szívéből szereti őt. A lány is nagyon szereti a férfit, viszont neki ez az első komolyabb kapcsolata, így egy kicsit azért mégis csak meg van ijedve, hiszen tudja, hogy a férfinak rövid időn belül komoly szándékai lesznek vele. A lány, bár nagyon szerelmes, úgy érzi, hogy még túl fiatal, és nem ismert meg elég férfit ahhoz, hogy egy életre elkötelezze magát. Édesapjának nem tetszik a kapcsolata ezzel a férfivel, így édesapja párszor felteszi neki azt a kérdést, hogy nem kéne-e még megismerkednie másokkal is. Egy alkalommal véletlenül kicsúszik a lány száján az, hogy úgy gondolja, hogy mivel ő még fiatal, másokkal is meg kéne ismerkednie. Viszont pár nappal később visszaszívja azt, amit mondott, mondván, hogy ez csak az édesapja véleménye, és biztosítja a 35 éves férfit szerelméről. Szerintetek ebben az esetben szakít-e a férfi a 21 éves lánnyal, vagy együtt maradnak?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook