Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek a buta nők vonzóbbak szexuálisan? fórum

Szerintetek a buta nők vonzóbbak szexuálisan? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
210. e92edf4555 (válaszként erre: 204. - MarsDárdája)
2015. máj. 27. 05:28

Akkor a forumos mire gondolt,mikor azt kerdezte,h buta? Egy madarcsicsegos csajra,aki vihoraszik jobbra-balra es egyeseket visz haza? Vagy mi a fuckra?


En azert,mert ti igy gondoljatok nem valtoztatok velemenyt,de en sem akarom a tieteket megvaltoztatni.

Az okos not is atbasszak,eppen elegszer,ezt nem is mondtam,h nem...meg azt sem,h en vagyok az okos,de azert nem engedem,h Zsolti mond 3 szep dolgot es mar hazavihet...meg egy het utan sem,regi modi?Az bakker,de ha sikerul kiismerni a faszit,akkor nem is fog megkapni sosem.

Ez meg egy szoveg a no reszerol,h elfedje,h mekkora khm,h o csak elvezi az eletet.Nokent ezt gondolom,akkor a pasi sem gondolhat jobbat azokrol a nokrol.

Es a szexualis igenyekrol annyit,h inkabb tizszer a kezem,mint egyszer egy potyapuncivadasz.


atfedesek is azert vannak,mert mindenbe visz valaki uj temat es aztan a velemeny is csavarodik.


Bar az enyem nem ugy tunik,mintha valtozna,de nem is kell valtoznia.


Mindig is ilyen voltam, nem tudnek mas lenni.

209. e92edf4555 (válaszként erre: 206. - Gribedli***)
2015. máj. 27. 05:22

Nem ,valahol mar azt is leirtam,h szanalmas az a pasi is,mert valamit kompenzal ezzel.


Nem metaforaktol fugg ez,metaforak nelkul is undoritonak tartom mindkettot.

208. gribedli*** (válaszként erre: 198. - Unom)
2015. máj. 26. 22:43
XD
207. gribedli*** (válaszként erre: 194. - Unom)
2015. máj. 26. 22:41
Persze, aki értette, az értette. Vonzódás volt a téma, nem kihasználás. Márpedig a vonzódásnál egyformán teszik magukat oda, szóval nem értem soha, hogy akkor miért lenne az, hogy a nő többet adott, hiszen kapott is, akarta, mindketten akarták, szügségtelen túlbonyolítani:D
206. gribedli*** (válaszként erre: 191. - E92edf4555)
2015. máj. 26. 22:36

De egy pasi meg dugjon meg bàrkit mert attól hú de jó faszi??


Stabil párkapcsolatban élek, csak nem mindenkinek adatik meg vagy nem az egész életében, hogy majd mindig csak egy pasival élete végéig csak vele, csak párkapcsolaton belül legyen jó szex, ezért szerintem hülyeség ma a mennyiségen filozofálni.


Butának tartom azt, aki elmegy valakivel anélkül, hogy lenne vonzódás és kész, de úgy gondolom, hogy ha meg van, akkor nehogymár ilyen záras metaforáktól függjön, hogy valaki jó pasi vagy jó nő. Sokkal rosszabbnak tartom, ha valaki megcsalja a partnerét mintha szingliként tobzódik az örömökben, hiszen nincs elkötelezve és mondjuk keresi az igazit stb.(vagy mert neki így jó és ezzel nem árt senkinek)

205. unom (válaszként erre: 203. - E92edf4555)
2015. máj. 26. 22:05

Nem kell senkinek megfelelni, mindenki éljen úgy, ahogy neki jó.

Még az "én nem ítélkezem" szöveget is álszentnek tartom. Mindenkinek van véleménye a másikról, hacsak nem agyhalott.

2015. máj. 26. 21:44

Bocs, ha egy férfi is közbeszól. :-)

A buta nő, és az, aki sok férfit fogadott a combjai közé, nem egymásnak kölcsönösen megfeleltethető fogalmak, bár van némi átfedés.

Az emberek - férfiak és nők egyaránt - szeretik és élvezik a szexet. Az ösztöneinkben a szex nem kapcsolódik össze a partner személyével.

Az emberek ugyanígy vágynak a társra és a biztonságra.

És itt van az átfedés. A társunkkal természetes, hogy van szexuális és mély érzelmi kapcsolat is. És persze ugyanitt van a különbség is. Aki igazán alkalmas mély érzelmekre, annak csak nagyon kevés igazán mély szerelme van. Szexre viszont akkor is szükség van amikor nem vagyunk szerelmesek, mert ezt az igényt a hormonjaink és a belső elválasztású mirígyeink generálják. :-)

Namármost!

Az okos nők tudják, hogy nem minden kóbor numerából lesz sírig tartó szerelem. Ők is keresik az igazit, de néha csak használnak minket, és tisztában vannak, hogy néha mi is csak használjuk őket. És mivel tisztában vannak vele, nem várnak csodákat, csak élvezik amit az adott perc megad.

A buta nők elhiszik, azt a sok hazugságot, amit mondunk, hogy a bugyin belül kerülhessünk. Másnap meg nem értik, hogy se egy levél, se egy telefon.

Az okos nő úgy kel ki az ágyból, hogy rendbeteszi magát, és készül a következő hódításra. Ha az újra én leszek, az ajándék mindkettőnknek. Ha nem az se baj. Űr marad utána.

A buta nőnek újra hazudnom kell. Ő meg érzi, hogy hazudok, és ettől tök szar lesz az egész. Üresség marad utána.

Végeredményben az okos nőt pont ugyanannyian dugják meg, mint a butát, csak az okos mindegyikre szépen emlékszik. :-)

2015. máj. 26. 19:58
En is voltam hulye p. Nem egyszer...de talan en tanultam a hibambol,mondjuk azok nem hasonszoruek.Senki sem ugy szuletik,h egybol jol latja az eletet. Nem is mondom,h en latom jol es Juli is lassa igy.Csak ez nalam igy alakult ki.Nekem ez a normalis.Ami lehet nem az,de az ember jarja a maga utjat.
202. e92edf4555 (válaszként erre: 201. - Unom)
2015. máj. 26. 19:56
Na,az a masik. Olyat is hallottam. Arra en mar nem is merek mondani semmit XD
201. unom (válaszként erre: 199. - E92edf4555)
2015. máj. 26. 19:56
Szerintem a kettőnek nincs köze egymáshoz. ha a nő nem elővigyázatos, nem védekezik, akkor mondanám rá, hogy buta, de ugyanúgy pasira is.
2015. máj. 26. 19:56

De amugy az egesz kerdes hulye,en kitartok az mellett is.:D


A tobbi azert nem erdekel,mert belezsibbadtam :D

199. e92edf4555 (válaszként erre: 198. - Unom)
2015. máj. 26. 19:50

Mar nem erdekel ez a tema. Mindent leirtam,amit gondolok.


A csak szexert szex ,hat lehet meggondolom,nem a butasag csoportjaba sorolom.Igen,lehet h akkor is buta. Legyen az!

198. unom (válaszként erre: 195. - E92edf4555)
2015. máj. 26. 19:49
Akkor miért keverted bele a csak szexért szexelést, általánosságban? Amelyik nő buta az akkor is az marad, ha egész életében csak a férjével szexelt.
197. 388b941089 (válaszként erre: 182. - Mézes-Krémes)
2015. máj. 26. 19:36
Egy okos no sokkal vonzobb es kivanatosabb tud lenni, mivel pontosan tisztában van azzal h hogyan tudja szamara a legkedvezobben használni az adottságait.
2015. máj. 26. 19:24
Mert a tema a butak...es probaltam kifejteni,h mi szamomra a butasag,csak hat valaki minden mondatomban tevedest keres. Hajra ,meg magozzatok ki.:) Mindenkinek kedves egeszsegere.:P
195. e92edf4555 (válaszként erre: 194. - Unom)
2015. máj. 26. 19:23
Normalis,de butakrol beszeltem.
194. unom (válaszként erre: 193. - E92edf4555)
2015. máj. 26. 19:14
Itt a tévedés. Normális ember akkor is megválogatja a partnereit, ha csak szexet akar. Az csak a pasik vágya, hogy bárkivel...
193. e92edf4555 (válaszként erre: 190. - Gribedli***)
2015. máj. 26. 19:11

Amugy a mondas amit ideztem,inkabb arrol szol,h ne ulj bele meggondolatlanul barkiebe,csak mert elvezni akarod a szexet..szamomra ez annyira nem egy noies dolog...tudom,ez sok olyan not sert,akik ezt csinaljak.


Meg a nagy egyenlosegben ez termeszetes dolog.Hat kinek a pap....

192. e92edf4555 (válaszként erre: 191. - E92edf4555)
2015. máj. 26. 19:07
Naiv is, mindegy hogyan nevezzuk. Ki kellene fejteni,lh kit tartanak az emberek butanak es miert.En ezert tartok egy not butanak.
191. e92edf4555 (válaszként erre: 190. - Gribedli***)
2015. máj. 26. 19:06

Nem kell egyeterteni,igazabol nem azert szolok valamihez hozza.

De nem veszem tamadasnak,mielott irnad.De nekem ez a velemenyem.

Ertem en,h sok no szeret erzelem nelkul is szexelni, ujabban ez trendi,aztan csodalkoznak,h miert nem akar toluk senki tobbet.

Es felteszik a kerdest,h szexnek indult....belem szerethet? Na, nem buta? Tudja mire kell,de meg ott tart.Kihasznaltatja magat.Aztan mondja ,h milyen szemet volt a pasi,tobbe nem kezd ferfival,vagy csak szexelni fog.

Nem mindegyik,nyilvan...


Mivel azt hiszed,h en ilyen frigid vagyok,elarulom,h nem,en imadok szexelni,csak nekem ahhoz,h ott lent nedves legyen,kell h erezzek valamit a pasi irant.Vagy legalabb tudjam,h nem egy rongynak nez,amibe torolkozik. Erre mondtam,h konzervativ vagyok,igen es vallalom.

Felolem barki gyakorolhatja ezt az eletet,ha neki tetszik,nekem ezzel nincs bajom.

190. gribedli*** (válaszként erre: 186. - E92edf4555)
2015. máj. 26. 18:29

Az utolsó mondatoddal (mondással) nem értek egyet. Szerintem nem buta az a nő, akinek sok partnere van, inkább az van, hogy élvezi a szexet, szereti gyakran tenni ezt és ehhez neki egy partner nem elég vagy nem vált be, vagy nem kell pont annak a pasinak annyiszor.


Emiatt miért kellene lemondania az élvezetről annak a nőnek? A mondás amit idéztél, azért is sarkított, mert mintha annyi lenne, hogy csak a férfiak élvezik és csak a férfiak élvezhetik a szexet és ha ezt férfitól hallom, egyszerűen bunkónak tartom, ha nőtől, akkor az jut eszembe, hogy az a nő nem élvezi igazán a szexet, aki ezt a mondást tartja, vagyis még sosem szexelt a szexért, a szex öröméért, vagy pedig igen, de nagyon nagyon visszafogja magát társadalmi berögződések miatt, mert ha esetleg túl sok partnerrel szexelne jót, akkor attól szerinte ő egy "rossz zár"...

189. Mézes-Krémes (válaszként erre: 186. - E92edf4555)
2015. máj. 26. 18:18

Ühümm, igen-igen, már értem, hogy pontosan melyik típusra gondolsz a buta alatt. :) Van ilyen ismerősöm, és látom, hogy miket művelnek vele... Valójában én nem nevezném az ilyen típusú nőt ribinek, mert egyszerűen ő tényleg naiv annyira, hogy fogalma nincsen arról, hogy mennyire kihasználják... Igazából csak a nagy Ő-t keresi. :)


A kulcsos mondás nagyon jó, de azért itt mégis emberekről van szó, és nem zárakról, kulcsokról. Tehát egy olyan pasi, akinek a kulcsa minden zárat nyitogat valószínűleg szintúgy nem kéne otthonra, mint egy zár, ami bármivel nyitható. Hiszen az ilyen típusú pasi pont annyira csapodár és elhasznált, mint ugyan ez nőben.


Ráadásul azért ez a példa igen végletes is. Pl. nekem volt az életem 1-2 kalandnak nevezhető férfi. Akkor, és ott, tőlük nem kellett több. Ezt már az elején tudtam. És használtam őket, ahogyan ők is engem. Mert nekem ez úgy, akkor jó volt. Az önbecsülésem ettől nem nőtt, de nem is csökkent. Egyszerűen akkor és ott erre volt szükségem. Nevezhetjük ezt szakasznak... :) Ettől még nem tartom butának magamat, vagy ribinek, és mindenki által nyithatónak. Ugyan annyira értékes ember vagyok, mint az, akinek nem volt ilyesmiben része az élete során. Monogám vagyok, és a tartós kapcsolatok híve. :) Hogy ők akkor mit gondoltak rólam, azt nem tudom. De őszintén szólva nem is érdekelt, ahogyan most sem érdekelne a véleményük. Mert én pontosan tisztában vagyok az értékeimmel meg a hibáimmal... A többi meg nem érdekel.


Egyébként a kérdés eleve hülyeség.

188. e92edf4555 (válaszként erre: 187. - Unom)
2015. máj. 26. 16:48
Hat mindenki maskent latja.En igy..
187. unom (válaszként erre: 186. - E92edf4555)
2015. máj. 26. 16:45
Éljen a kettősmérce :)
186. e92edf4555 (válaszként erre: 185. - Mézes-Krémes)
2015. máj. 26. 16:42

Mas az,ha te tudod,h most nem vagysz tobbre es neked eleg ennyi az elettol..(persze,az egy szakasz,mondjuk nekem nem)ezt valahol ,valamelyik topikban mar leirtam.


Meg mas az is,amelyik szimplan buta pics. es mindenkinek egy szora ugrik.Ha mar ramosolyog azt hiszi szerelmes bele a faszi ,es konnyu lefektetni,mert buta szegeny. Ugye erzed a kulonbseget...buta,de hivhatjuk ribinek is.


En erre ertem a butat,nem az IQ-ra.


A ferfi nem hulye,akit te fektetsz meg,mert az o onbecsulese no..de nem biztos,h o is ezt gondolja forditva.


Tudod.. az a kulcs,ami nyit sok zarat az egy jo kulcs,de az zar,amelyikbe mindegyik kulcs jo,az egy szar zar.

185. Mézes-Krémes (válaszként erre: 175. - E92edf4555)
2015. máj. 26. 16:38

Miért, az a nő, aki könnyen megfektethető az egyenes arányosan buta is? Akkor az a férfi is buta, akit én, mint nő, könnyen megszerzek egy éjszakára? Merthogy ilyen is lehet. Vagy nem? :)


A férfiak életében is vannak korszakok, időszakok, illetve vannak bizonyos típusú férfiak is. Mi nők is így vagyunk ezzel.

184. Misaki Itó (válaszként erre: 181. - 50802b2a9d)
2015. máj. 26. 16:33
Hidd el,a nőknek is..
183. Mézes-Krémes (válaszként erre: 160. - MarsDárdája)
2015. máj. 26. 16:31
Wáááááóóóó! :))))
182. Mézes-Krémes (válaszként erre: 1. - A2d0ded793)
2015. máj. 26. 16:30
Hogy egy nő szexuálisan vonzó-e, az szerintem a külsején múlik, illetve a kémián, kisugárzáson. Hogy mennyire okos, vagy buta, azzal nincsen összefüggésben a szexuális vonzalom.
2015. máj. 26. 16:25
Nekem 8.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook