Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szerintetek 3 hónap alatt napi 2 órás mozgással és 500 kalóriás diétával mennyit lehet lefogyni? fórum

Szerintetek 3 hónap alatt napi 2 órás mozgással és 500 kalóriás diétával mennyit lehet lefogyni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
63. s.irma
2008. okt. 5. 17:18
Napi 500 kalóriával nem érdemes kisérletezni. Napi háromszori étkezés, megválogatva mit mivel fogyasztasz és este 6 után nem eszel sokkal több sikert hoz. Fontos a napi megfelelő mennyiségű folyadék bevitele is. Ja és a rendszeres mozgás.
2008. aug. 27. 08:52

hosszú idő alatt felszedjük a súlytöbbletet, az nem jelenti azt, hogy egyik napról a másikra lemegy

500kalóriánál 1-2 het a tuti utána a fokozatosság elve kell , hogy működjön, mert a szervezet elkezd raktározzni és többet ártasz mint kellene

Én voltam 10 éve Pados prfesszornál 1 hetes 500 kalóriás fogyin amin 6,15kg-ot le is fogytam , de az500 kalóriás csak orvosi felügyelet alatt lehet-gondolok itt a vérnyomás, cukor problámákra-

2008. aug. 26. 08:51
Nem túl sokat, viszont kinyírod magad.
60. lily3
2008. aug. 24. 17:36
500 kalóriával kibírod 3 hónapig?Még ehhez 2 órát mozogsz?1 hét múlva feladod.Ez nagyon drasztikus szerintem.Inkább életmódot kellenne váltani.Enni ami ízlik de keveset,és tornázni vagy amit akarsz.Hosszú távon ez fog eredményt hozni és majd megszokod.El kell kezdeni nem csak halogatni,hogy majd holnap, meg ekkor, meg akkor.
2008. aug. 24. 17:00
10kg minimum de ez attól is függ miota vagy kövés ha egyáltalán az vagy...
2008. aug. 24. 15:30

Mindenképp belenézek az Update-es fórumba. :)

Most is okosabb lettem. Ha a zsírból soha nem lesz izom,akkor nem tudom,hogy nekem mért mondja szinte mindenki ezt. :)

Szerencsére már elkezdtem fogyni. :) Egy kicsit többet kéne mozognom még,meg ugye update van tervbe véve.

Köszönöm!További szép napot! :)

57. 7130b15964 (válaszként erre: 56. - Marcu)
2008. aug. 23. 19:39
A kórházban valószínűleg alapgyakorlatokat mutatnak be, tanítanak meg, nem valami "igazi" edzést tekernek végig. Meg ugye nem mindegy, hogy ha valaki rosszul lesz, akkor van ott elég orvos, aki tudja, hogy mit kezdjen a helyzettel (egy konditeremben vagy otthon, azért más).
56. marcu (válaszként erre: 55. - 7130b15964)
2008. aug. 23. 13:37
Én ezt nem hallottam, pedig a barátnőm belgyógyász főorvoshoz járt szuratni. Amúgy meg a tévében a (Vitalon) azt mondták, hogy a kórházban a 600 kalóriás felügyelt diéta mellett is van napi fél óra torna. Nyilván nem Rubint Réka intenzítású, de van.
55. 7130b15964 (válaszként erre: 53. - Marcu)
2008. aug. 23. 13:06
És az edzés szigorúan tiltott a kúra alatt.
2008. aug. 23. 11:12

Biztos hogy nem fogod bírni , sem testileg sem lelkileg.....

a szervezeted meg fogja bosszulni ezt a diétát...

53. marcu
2008. aug. 23. 06:52
Az akupunktúrás kúráknál is csak 600 kcal a napi megengedett mennyiség. És a legtöbb helyen belgyógyász doki végzi a túszúrásokat.
52. petka
2008. aug. 23. 00:06
Szerintem ettől csak meghalni lehet, na jó ez egy kicsit durva. Napi 500 kalóriával ne próbálj 2 órát mozogni, mert nem is lehet bírni. Nagyon drasztikus és fizikailag is lehetetlen.
51. 7130b15964 (válaszként erre: 48. - B31092b171)
2008. aug. 22. 21:41

Zsírból SOHA nem lesz izom!!!


Az más kérdés, hogy ha előtte nem mozogtál vagy csak keveset, akkor az intenzív edzésektől az elején több izmot szedsz fel, mint amennyi háj lemegy és először nő a súlyod egy picit. De zsírból nem lesz izom :DDD


Kitartást a folytatáshoz és sok sikert!

50. csera (válaszként erre: 48. - B31092b171)
2008. aug. 22. 19:24
Ha komolyan érdekel a Norbi Update programja, nézz be az ua. nevű fórumba! Vannak öreg rókák :))) és gyakornokok is, sok jó ötletet kaphatsz, kaphattok akiket még érdekel.
2008. aug. 22. 18:41

Úristen!Nehogy belekezdj ebbe!Azon kívül, hogy RETTENTŐ KÁROS,a szervezeted el kezd tartalékolni,és miután abbahagytad akkor jön a meglepi!De erről már annyiszor volt a tv-ben is szó.

Ilyen kevés kalóriabevitel után,miután befejezted a fogyit,ha egy kevéssel is kezdesz többet enni, a szervezeted mindent elfog raktározni,mivel addig kiéheztetted tulajdonképpen!Elrettentő példaként nézz meg engem!Én is 168 cm vagyok, és én is 74 kilóval kezdtem 10 évvel ezelőtt!Volt olyan koplaló diéta,amit csak pár napig bírtam, de 2 hétnél tovább sohasem.De később mindig kétszer annyi feljött rám akármit is csináltam.Láthatod a képemen, hogy most hol tartok!Én a Norbi módszerét ajánlom.Az tényleg beválik!Sok sikert!Egyébként nálom most épp az az álomsúly,amiből le szeretnél fogyni!

2008. aug. 22. 18:30

Sziasztok!


Beleolvasgattam a hozzászólásokba. 5 joghurt egy nap nagyon kevés, ráadásul mihelyst elérted a kívánt súlyt, vissza fog jönni. Ezt valaki írta is, de igaza van. Gyors fogyást ugyan el lehet érni vele, de mi van a bőrrel!? Annak is kell alkalmazkodnia a súlyveszteséghez. Én is Rubint Rékázom többek között, már másfél hónapja, és az első 2 héten +2 kg jött fel rám!!!Aztán kb. megint 2 hét múlva 1 ebből lement. Kicsit kétségbe estem,hogy mégis mi történik,mert már nagyon elegem van abból,ahogy kinézek, és hogy még ennél jóval több legyek...soha!!!De folytattam. Nekem egyik barátnőm mondta,h NEM KILÓKBAN kell nézni a változást, hanem CENTIKBEN.(mivel a zsírból lesz az izom először,ami pedig nehezebb,mint a háj).Én is ezért "híztam". De remélem,hogy fél év alatt lemegy ez a maradék 9 kilo,mert ha nem én megőrülök... :( Étkezés változásban szintén a napi 1000-1200kcal elegendő,bár én nem számolom.Semmi cukor(édesítőszer helyette ha lehet), ill. most akarom elkezdeni Norbi Update-ot.

Lehet,hogy kissé elkanyarodtam a témától, de valaki(k)kel meg kellett, hogy osszam ezt. Lényeg, hogy nem szabad feladni, hiszen azzal ha mozogsz,mindegy mennyit,de nem ártasz. Nekem azóta jön meg rendesen,amióta elkezdtem tornázni. Suli miatt meg idegesítő emberek miatt(magyarul stressz) kimaradt, heteket késett,alig volt valami. Szóval csinálni kell. "Mindig annyit,amennyi jól esik".No jól van befejeztem,pedig érzem,hogy most regényt tudnék írni. :)

47. lilura
2008. aug. 22. 18:21
Aha, kb. Bár ez kedv-függő. Néha 50 percet csak, máskor meg akár 70-80 percet is. De szeretem nagyon:).
46. 360d7bbd05 (válaszként erre: 44. - Lilura)
2008. aug. 22. 18:07
Mennyit szoktál futni? Egy órákat?
45. lilura
2008. aug. 22. 18:07
Áccsii! senki nem állította, hogy nem káros. Egy komoly, központi idegrendszerre ható szer, ami akár függőséget is okozhat. Húzamosabb ideig tartó szedése tőlünk nyugatabbra is tilos.
44. lilura
2008. aug. 22. 18:05

Inkább a Supradyn-é, mivel a gyors fogyás miatt egy picit oda volt az immunrendszerem, és muszáj volt valamit szednem. Ebben pedig ugye van vas is, és Nálam ennek a hiánya okozta a vérszegénységet.

Egyébként Nálam a fogyásban illetve a súlyom megtartásában is sokat segített az, hogy heti 3-4szer eljárok futni. Pénzbe se kerül, mégis az egyik legjobb zsírégető mozgásforma a világon.

43. a2c415f5d7 (válaszként erre: 41. - Lilura)
2008. aug. 22. 18:04
Miért tiltották be nálunk, ha valójánban nem is káros, hanem pont az ellenkezője? :D
42. 4c35511f0b (válaszként erre: 41. - Lilura)
2008. aug. 22. 18:03
JAh, nyílván az adipex hatására...
41. lilura
2008. aug. 22. 18:02

Egyáltalán nem reklámoztam, csak Ti fújtátok fel itt a dolgot. Annyit mondtam, hogy szerintem képtelenség 3 hónapig tartani az 500 Kcal-os kúrát. Nekem se ment volna segítség nélkül-még a feléig sem. Vessetek Rám követ, ha szerintetek ez nem igaz.

Egyébként a vérképem köszönöm rendben van teljesen. Az eddigi vérszegénységem is megszünt, na ki érti ezt:P?!

40. 4c35511f0b (válaszként erre: 38. - Lilura)
2008. aug. 22. 18:00

Megnéztem a képeidet, szerintem csinos voltál "húsosan" is, hogy a TE szavaiddal éljek...de azt persze az ember maga tudja, mikor érzi jól magát a bőrében.

Ezzel én is így vagyok:)

39. 4c35511f0b (válaszként erre: 38. - Lilura)
2008. aug. 22. 17:58

A vérképeden sem, meg a veséd állapotán sem ugye?:)

Szerinted miért van betiltva szer?

AZ a TE dolgod ha szeded, de ne reklámozd-

38. lilura
2008. aug. 22. 17:55
Én akkor híztam meg, ez ilyen egyszerű. Előtte és azóta sem vagyok olyan "húsos". Pont akkor ezt kellett. Én az egyszerűbb módot választottam. Na és? Sikerült. A végeredményen nem változtat az, hogy hogyan értem el.
37. a2c415f5d7 (válaszként erre: 36. - Lilura)
2008. aug. 22. 17:52
Te miért szedtél Adipexet? Miért nem normális módon adtad le, hajtott a tatár, korábban nem zavart a súlyfelesleged? :D
36. lilura
2008. aug. 22. 17:49
Itt pont a szűkös időintervallumra céloztam...ennyi idő alatt ekkora súlyveszteség egyáltalán nem egészséges. Bár tényleg nem értem miért sürget úgy a tatár, ha egész nyáron nem zavart majd pont az eljegyzésedre legyen meg az álomsúly? Akkor tartsátok fél év múlva, sokkal könnyebb dolgod lesz!
35. 19a8a83451 (válaszként erre: 33. - Lilura)
2008. aug. 22. 17:43
Azét a fogyozók döntő többsége nem szed Adipexet, sem mást! És sokan lefogynak 20-nál több kilót is... Legfeljebb nem 2 hónap alatt.
2008. aug. 22. 17:39
Sztem az is nagyon jó módeszer ha figyelsz mennyi kalóriát visszel be és mondjuk 5 után nem eszel meg torna. Sztem ezzel is megszabadulhatsz pár kilótól. De már én is nagyon sok jót hallottam az Updateről,(tervezem is hogy neki kezdek) és ugye ez egy életmód és ha követed akkor tartós testsúly csökkenést érhetsz el nem úgy mint a szigorú diétákkal!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook