Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Zsírbontó keménymag - 90 nap mozgással és diétával július 18-tól. Ki akar velem tartani? fórum

Zsírbontó keménymag - 90 nap mozgással és diétával július 18-tól. Ki akar velem tartani? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
241. Dorkinc (válaszként erre: 239. - 7c79ff1565)
2009. okt. 18. 18:08
milyen az a candida diéta??
2009. szept. 5. 14:44
olyan gyorsan én sem, most van a stagnálós időszak, ahogy látom, neked is...majd beindul ujra..;)
2009. szept. 4. 18:12
nagyon örülök h fogysz, csak így tovább. én nagyon lassan fogyok, de lehet jövőhéttől újítok, csinálok egy candida diétát. nemtom miért ne mfogyok, de még mindig a 60as súlycsoportba tartozok
2009. aug. 27. 20:21

képzeljétek!

ma vettem magamnak egy S-es felsőt :D:D:D

ami azért is meglepő, mert már csak a melleim miatt sem szoktam beleférni az ilyenekbe ;)

úgy látszik onnan is fogytem, nem bánom :)

2009. aug. 24. 18:28

jó utat és kellemes időtöltést a hétre!

én is most készülök egy eggyel kisebb farmert venni mert amit 3 hónapja vettem az lóg ratam pedig most mostam ki :D

2009. aug. 24. 17:44
röviden csak a szüleimnek és a testvéremnek készültem rajtunk kívül, kókuszos kockát sütöttem ,meg virágos keksztekercset. Fasírtot is, de mindent vittem anyukámékhoz, mert ott ünnepeltünk. MA hajókázni mentünk volna, de nemtudtunk. MA megyünk anyósékhoz, jövőhét kedden jövünk haza. Hát eddig mértékletes voltam, most is igyekszem betartani. MA vettem két farmert is, természetesen már kisebb számút. :-)
2009. aug. 24. 15:35

hogy sikerült a névnap?mit főztél?sikerült mértékletességet tartani süti-ügyben?

nálunk most típikus vasárnapi rántott húsos sültkrumplis ebéd volt, mákos sütivel a végén, muszáj volt enni, vendégeink is voltak...ma őszibarackkal meg görögdinnyével kompenzálok

2009. aug. 22. 20:18

ja nyuszikát én is hiányolom :(


próbáld ki úgy a teát hogy egy tasakot raksz fél bögre lobogó vízbe és addig hagyod állni, míg nem hűl le...ha ez sem válik be, lehet érdemes lenne egy alkalmad napon kivizsgálást csinálni mert sztem ez nem normális, ha semmi iylesmi nem hajt meg :(

2009. aug. 22. 13:28

eddig nincs a teának hatása, pedig még cukrot se tettem bele, tegnap este 3 citrompótlót, ma meg még azt se. igaz tegnap csak egy bögre volt, olyan 2-3 decis, de ma a férjem fél literes bögréjéből ittam, és úgy, h tennap is meg ma is vagy 10 percig hagytam állni a filtert .egyenlőre semmi mehetnékem ingerem nincs:-( lehet ez se lesz jó.


a kirándulás nagyon jó, mi hétfőn megyünk hajókirándulásra, igaz nem gyalogtúra, de az is jó. kellemes levegő, meg egy kis kikapcsolódás. mivel tegnap beköszöntött a piros miki, így az intenzív mozgás kilőve. ESte szobakecaj, meg max lábemelés v törzshajlítások. de a felülés az kizárt. Nyuszikánk nagyon elbújt.

2009. aug. 22. 10:18

kitartás!!!

a tea:hát igen minden ilyan fajta irtó rossz, de aztért használt valamit???

Mozgás nálam:ennél aktívabb életem nem is lehetne, igaz a tornázás a felüléseken kívül most abbamaradt, továbbra is keveset vagyok olyan helyen, hogy be tudjam itatni az ugra-bugrát is...viszont tényleg nincs lelkiismeretem mert rengeteget mozgok:kirándulás, túrák, bicikli, úszás, élményfürdő is volt egyszer, stb...


régen azt tartották hogy a korábban felszedett kilók nehezebben jönnek le, mert befészkelték szépen oda magukat a zsírpárnák, ami meg csak gyorsan felszaladt az könnyebben le is adható---lehet benne valami... :(

2009. aug. 22. 09:40

próbálj meg többet mozogni, azt hallottam van mikor stagnál az ember, de majd ismét megindul. Nekem sincs semmi változás.

Na tennap este ittam teát, hát... kicsit elcitromoztam, de azért megittam. MA is mékeltem egy kübli teát, már alig van. Iható, de kedvenceim közé nem fogom besorolni.


Holnap fiúnk névnapja lesz, ma már nekiállok sütni, igyekszek nem enni, max megkóstolom, és ennyi. hüpphüpp pedig fini lesz.:-(

2009. aug. 21. 21:32
nekem is ki kéne találnom valami újat mert továbbra is stagnálok...pedig 3 vagy 4 napja kb 500 kalóriányi zöldséget meg gyümit eszek szinte csak azt egész nap és semmi...bár elvileg most fog megjönni...:(
2009. aug. 21. 18:05
Én szeretem. ma vettem teát, kiváncsi leszek rá.
2009. aug. 21. 15:20

hát ha a salaktalanító nem hajtott meg...nem tudom, próbát megér...

natur sav kápit hogy bírod megenni?mondjuk állítólag jó zsírégető de akkor is,...

2009. aug. 21. 09:41

köszi, majd veszek teát, és iszom. Nekem van egy naturlandos salaktalanítóm, olyan szaga meg íze van, mint a vizes földnek. én azt langyosan iszom, cukor nélkül, de az nem hajt meg.

na talán majd ez.

a tökfőzelék pedig finom. Én legalábbis szeretem. Ez a szedres-tejfölös turmix nagyon jól hangzik. Fincsiiiii lehet.

én ma lötyiztem, hajnalba meg sütöttem palacsintát a családnak.

ma nem erőltetem a főzést hideg kaja lesz a csintán kívül, nekem meg natúr savanyú káposzta

2009. aug. 21. 09:02

Én akkor iszom ha érzem h nem fogok tudni menni mert minden belém szorult, 1 bögre teát 1 db édesítőszerrel meg 1 db citrompótlóval gyorsan letolok (mert nagyon rossz íze van) aztán rá 2-3 órára tudok menni, de így nem vészes, max kicsit hígabb lesz a széklet.

Akkor hajt meg ha minden étkezés után iszol egy bögrével (így javasolják a nagyok is) de az nekem már sok(k)


Ma én rengeteg szedret meg szőlőt fogok enni, az van a kertünkben, reggelire gondoltam készítek egy kis turmixot tejjel&tejföllel&szederrel

aztán meg csipegetek egész nap, asszem az ebéd (tökfőzelék) számomra ma is kimarad (fujj) :)

2009. aug. 19. 17:56
én most sárgadinnyét eszem, meg majd szőlőt. a teát néztem de nem mertem megvenni, mert a férjem szokott ált. fizetni, és akkorm ikor voltunk a teccsóba, bevásároltunk nagyon nagy összegben, és ezt már nem mertem mondani. majd a hétvégén beruházok egyre. milyen hamar hat? te mikor iszod? cukor nélkül?25től elutazunk törökszentmiklósra anyósékhoz egy hétre, nem akarom h ott is szorulásom legyen, de azt se h egész nap a klotyón trónoljak. én örülnék, ha max egyszer el tudnék rendesen menni.
224. 6a98b3b9fa (válaszként erre: 223. - 7c79ff1565)
2009. aug. 19. 17:17

pu erh teát azóta nézted?én ha nem tudok menni, azt iszom!

kitartást hétvégére is!Tudod, mindent lehet csak mértékkel :)

Tegnap én is ettem diós-lekváros sütit de 2 db után sikerült fékezni magam :)

pedig jajj de fínomm volt :D

Én továbbra is tartom a súlyom, nem tudom, mi lelt, ma beiktattam egy gyümölcskúrás napot, hátha beindít valamit.

2009. aug. 19. 15:28

hétvégén llesz a fiam névnapja, Sütök sütiket, meg csinálok valami fini ebédet. Nehéz lesz ellenállni, azért a sütiből fogok egyet enni. Hétfőn képzeljétek hajókirándulásra megyünk a férjemmel, már nagyon várom.

Ti hogy vagytok? Már egy hete nem voltam megint wc-n, kezd fájni a hasam. És eddig 61 voltam, most meg már 62:-( pedig nem is eszek sokat, inkább iszok.. na meg az a baj, h nem volt nagydolog:-(

2009. aug. 18. 20:19

Örülök, hogy visszatértetek.

A vírust nem én küldtem :)

Sok sikert a vizsgákhoz!Nyári suli, vagy mi ez?

Most nem sok időm van, de a héten még jelentkezem!

:D

2009. aug. 17. 22:39

Sziasztok!

Nem tűntem ám el, csak a gépem szedett össze valami jó kis vírust, úgyhogy 3 napig próbáltuk rendbe rakni, de nem lehetett. :( Szóval újra kellett telepíteni az egészet, és egy csomó minden elveszett róla. :( Hát idegeskedtem eleget miatta.

Továbbra is igyekszem diétásan étkezni, meg persze tornázom is. Mérni én sem mértem magam, de sok helyen észreveszem, hogy valahogy kisebb vagyok. Már a párom is mondta, szóval jó úton járok. :)

2009. aug. 17. 19:46

Azért egy pizza jó tug lenni bár mi nagyon ritkán eszünk, sültkrumplit is, azt is inkább a sütőben süthetős kevés olajos fajtát. DE már rég ettünk azt is.

ma már végre tornázok újra, kicsit elhanyagoltam a mozgást, mert igyekeztem a beadandómmal. Már 4 vizsgám volt, sikeres volt, és ez az utolsó, egy írásbeli záródolgozat, olyan otthoni esszé féle. És jelentem, készen van:-))) és egész jó lett szerintem :-)


ma milyen napotok volt?

219. 6a98b3b9fa (válaszként erre: 218. - 7c79ff1565)
2009. aug. 17. 14:48

nagyszerü hír!ez ad erőt!:)örülök, hogy jól vagy, és továbbra sem a kilók számítanak hanem a kinézet ne felejtsd el!

nekem teljesen tönkreroncsolódott a bőröm, a combom meg a vádlim tiszta csíkos engem az tart vissza a hízlaló kajáktól mostmár h elhatároztam soha többet nem teszem ki a szervezetemet ekkora rontgálásnak!

a pizzától meg a sültkrumlitól szerencsére még mindig rosszul vagyok a szagától pedig volt olyan időszak amikor minden nap ettem valamelyiket...

2009. aug. 16. 20:39

szia :-) gratulálok, h jobban érzed már magad:-) már én is kezdek alakulni, de azért még nem értem el a 60 kg-ot.

örülök h strandon is jól érezted magad, remélem jövőre én is jól fogok majd mulatni.

Tennap felpróbáltam az ünneplős nacijaimat, vagyis az elegánsosakat, és mind a kettő jó volt, simán be tudtam gombolni őket, és nem feszültek annyira. Azért van még alakulnom, de ez is hatalmas löketet adott.

2009. aug. 15. 14:06

helló.én is egész jól érzem magam a bőrümben már voltam többször is strandon a nyáron, és rájöttem hogy nem kell annyira szégyenkezni!

Sok-sok zöldséget eszek szinte kipukkadásig, nem is tudom mikor ettem utoljára húst...és nem szándékosan!

Nagyon jó végre normálisnak kinézni most azon a maradék 1-2 kilómon munkálkodok, tudom modell alkat soha nem leszek, de legalább a ruhák alatt ne dudorodjak...

ha lelki támeszra vagy receptre van szükségetek, írjatok!!! :)

köszönöm, hogy az utolsó löketet megadtátok, és nagyon sajnálom hogy így megrekedt ez az esténként akár 10-15 hozzászóéás-váltás dolog.

Ha ráértek még írjatok!

Én szeretném ugyanilyen intenzíven folytatni ahogy elkezdtük...

2009. aug. 13. 21:55

gratulálok nektek:-) már rajtam se feszül annyira a naci, de még sokat kell fogynom, h nekem is látványos legyen.azért nem vgyok pufi rizsa, a csípőmön van sok, meg a lábaim erősek. DE amúgy meg nem vagyok kövér már. DE ez még kevés.

Ti hogy vagytok?

215. 6a98b3b9fa (válaszként erre: 214. - 4a6410fffe)
2009. aug. 12. 20:27
ez nagyon jó hír!!! :) örülök, hogy alakulsz!Nekem is feljönnek a régi nacik :) de szeretnék végre úgy kinézni hogy az igazán látványos is legyen...
2009. aug. 12. 18:43
Köszi! :) Ma már sikerült tornáznom! Most egy jó 20-25 percet nyomtam le, ami a két nap kihagyás után jól meg is dolgoztatott. De jó érzés volt. Kicsit pihenek, aztán szeretnék még legalább ennyit. Ma találtam egy nadrágot ami eddig a közelembe se jött, és most úgy áll rajtam mintha mindig is ezt hordtam volna. :) Ez most nagy lendületet adott! :)
213. 6a98b3b9fa (válaszként erre: 212. - 4a6410fffe)
2009. aug. 12. 16:59

Jobbulást!

Akkor csak én vagyok ilyen szerencsés akinél beindította a folyamatokat a lötyi!Sajnálom!Próbálkozzatok mással, esetleg ha van valami tuti tippetek szóljatok, nagy kísérletezgatő vagyok :)

A torna mostanában nekem is leredukálódaott a napi kötelező minumum 3x 20 felülésre, mert egyre kevesebbet vagyok otthon, most sem otthonról írok, máshol meg nem nagyon van lehetőségem elzárkózni több egyéb ugra-bugrára :(

már hiányzik azért..ha hazamegyek egy jó kemény RR 2009 40 percest tuti végigcsinálok aztán majd kínzom még magam valamivel...muszáj...

2009. aug. 12. 13:13

Sziasztok!

Én sem tűntem el. Csak két napja előjött megint a vesefájdalom, és a csuklóm sincs rendben továbbra sem :( Így a torna két napja kimaradt. Remélem ma már tudok valamit csinálni. Mert így a súlyom se merem már megmérni. A lötyim elfogyott, de nem vettem még egy üveggel, mert én csak úgy 4 napig éreztem hatását (hasmenés) aztán nem volt semmi sem. Most elkezdtem szedni az ananász tablettát. Továbbra is próbálok diétásan étkezni. Már több mint két hete nem ettem tésztát, krumplit, és kenyeret ( a bake rolls-on kívül, amit ettem vasárnap).

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook