Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerinted mennyire befolyásolja a nő (későbbi) szexuális életét az, ha önkielégít? fórum

Szerinted mennyire befolyásolja a nő (későbbi) szexuális életét az, ha önkielégít? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. febr. 6. 18:58
Mindenképpen befolyásolja. Amíg csak önmegismerés céljából teszi, addig kifejezetten hazsnos lehet, de akár káros is a párkapcsolatra nézve, ha hozzászokik egy-két olyan speciális módhoz, ami aktus közben nem, vagy csak macerásan kivitelezhető. Mint mindig: a mérték az érték:)
10. peachmelon (válaszként erre: 5. - Pasionella)
2013. febr. 6. 18:56
Olyankor nem lehet, hogy valami "bezavar" a nőnél? Munkahelyi, pénzügyi, akármilyen gondok; stressz; trauma; nem tud teljesen odafigyelni az együttlétre maximálisan?
9. 5806f88886 (válaszként erre: 6. - A ferj)
2013. febr. 6. 18:56
Mindenki csinálja,csak van aki nem vallja be!:)
8. peachmelon (válaszként erre: 2. - Pasionella)
2013. febr. 6. 18:55

Az én véleményem az, hogy segíthet, de könnyen át lehet esni a ló túloldalára.

Segíthet a nő az így szerzett ismeretekkel a férfinak, viszont könnyen berögzülhet a cselekvés olyannyira, hogy mással, másképp, más pózban nagyon nehezen vagy egyáltalán nem lesz siker.

7. 342402de6d (válaszként erre: 6. - A ferj)
2013. febr. 6. 18:54
Mostanában élni sincs kedvem,nem még azt....
6. a ferj (válaszként erre: 4. - 342402de6d)
2013. febr. 6. 18:53
te is csinálod?
2013. febr. 6. 18:53
Lehet, hogy nem vág ide annyira de azért megkérdezem. Az hogy lehet, hogy időnként nagyon jó a szex, máskor meg egyáltalán nem? mármint maga az együttlét mindig jó csak a végkimenetel nem...és hát tudom, minél jobban rágörcsöl, annál rosszabb lesz.
2013. febr. 6. 18:52
Szükség van rá....
2013. febr. 6. 18:51

Javaslom az epres lila tehenes csokit!


Mennyei Anyám!



Maximálisan kielégítő szex???? Hogy mik vannak!

Illetve mik nincsenek egyeseknél.....

2013. febr. 6. 18:51

Jó kérdés...

Van benne igazság, hogy amíg nem tudja mi a jó neki addig hogyan is lehetne jó egy férfival...

Viszont én tapasztaltam már azt, hogyha mondjuk elvagyok magammal akkor utána lehet a férfinak sokkal nehezebb mintha én csinálnám magamnak. Nem tudom.

2013. febr. 6. 18:50

Sokszor hallani olyat, hogy amíg a nő önmagával sincs tisztában, mi a jó neki, addig ne is várjon csodákat egy férfival.


Ki hogy látja ezt?

Ki hogy tapasztalta?


Nem szükséges ilyesmi ahhoz, hogy maximálisan kielégítő legyen a szex VAGY pont ellenkezőleg, pont ennek köszönhetően lesz a legjobb?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook