Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerinted a ruha " teszi " az embert ...? fórum

Szerinted a ruha " teszi " az embert ...? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
10. Kék
2007. jún. 3. 20:41
Sajnos sok esetben IGEN!
2007. jún. 3. 19:42

Az is.

Karácsonykor dzsekiben mentem vásárolni. Idősebb hölgy az eladó, jó napot kívántam. Simán letegezett.(jó huszonévesen)

Másnap, hosszú szövetkabátba mentem, ugyanaz a hölgy már nem tegezett.

2007. jún. 3. 18:51
Nagyon fontos az öltözködés,de tudni kell,mit hova.Mindenki saját magának,ízlésének megfelelően öltözködjön,ne mások elvárásainak akarjon megfelelni.
7. ec63a7fc29 (válaszként erre: 4. - Manhattan22)
2007. jún. 3. 15:39

Mindenkinek van egy stílusa, amit tükröz a ruházata is. Ha ezzel a fajta üzenettel rosszul bánik, akkor félreérthetik.


Ismerek egy nagyon csinos lányt. Mindig nagyon ízlésesen válogatja össze a ruháit, rendezett az egész nő. Erre elterjedt róla, hogy beképzelt, nagyképű, bla-bla-bla... Pedig csak csinos. Emiatt nem is merik még csak megszólítani sem a férfiak, pedig nagyon vágyik rá.

2007. jún. 3. 11:07

Igen, "teszi".Az elsö benyomás miatt, az önbecsülés miatt is fontos a ruha.

Ha jól vagy felöltözve, jól érzed magad.De milyen kínos tud lenni, ha nem az alkalomhoz illöen öltöztél,vagy nem áll jól, feszengsz egész idö alatt.

Valahol számít a márka is...nem mindegy, hogy "Espirit" van rajtad, vagy "Made in China" (bár mind a kettö ugyanabban az országban készül :(( és mégis más az érzés)

5. dee
2007. jún. 2. 06:14

Igen,fontos,hogy tiszta,renedezett legyen a ruházata minden embernek.Nem fontos a márka,az inkább,hogy korának megfelelő módon öltözködjön.

Javaslok mindenkinek egy óriás tükröt:)

2007. jún. 2. 02:17
Igen, sokat elárul, ki hova, milyen ruhát húz fel.
2007. jún. 2. 00:22
A ruhazkodassal akaratlanul is kommunikalunk. Rengeteget elarul egy emberrol a ruhazata.
2007. jún. 1. 23:06

Van akinek igen. Nekem nem. Ha valaki /nő vagy férfi/ izlésesen, tisztán és normálisan öltözködik, az az én szememben többet jelent, mintha márkás cuccokban, feltűnőségi viszketésben szenvedve, kicsicsázva jelenik meg. Egyébként az emberek belső kisugárzása fontosabb, mint a "csomagolás".

Természetesen mindig a megfelelő helyre a megfelelő ruházat a fontos. Nem jó sem túlöltözködni, sem alul-öltözködni.

2007. jún. 1. 22:35
Szerinted a ruha " teszi " az embert ...?
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook