Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerinted a ruha " teszi " az embert ...? fórum

Szerinted a ruha " teszi " az embert ...? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
70. Teráz (válaszként erre: 65. - Rosewood)
2007. júl. 13. 15:24
:)
69. szulim (válaszként erre: 68. - Zacyne)
2007. júl. 13. 05:35

Hát sajna ebben is meg vannak az előitéletek!

Vállakozó vagyok,és mivel pékségem van,igy lisztes és porcukros vagyok sokszor:)Volt már ugy hogy el kellett szaladnom pl.porcukorért,egy bagyobb szupermarketba,és megjegyezték,hogy miért nem a cég tulajdonos jön az áruért ha számla is kell neki,én nem szóltam semmit,majd siktakor haza mentem"kipucolkodtam"és visszamentem a boltba a pénztárba,és mondtam hogy jöttem a számláért amit reggel kértem.a csaj csak nézett rám nem tudott hová tenni:)aztán azt mondta,hogy bocsábnat azt hittem hogy maga az alkalmazott a pékségben:)na ennyit a kedves tapasztalatomról:)

68. zacyne (válaszként erre: 67. - Szulim)
2007. júl. 13. 05:05

Szia!

Szerintem is a ruha teszi az embert,mert ha elmész valahova melós ruhába furcsán néznek rád az emberek,de viszont ha ki vagy nyalva mindenki bámul titeket és néha ez olyan idegesítő.

párom járt úgy autószerelőként......bement az egyik boltba és furcsán néztek rá az emberek,mert a ruhálya piszkos volt.

be is szólt neki egy emberke,a törtémet abban merül el az az ember szólt be neki akinek az autóját javította,persze ez akkor derült ki mikor a srác ment a szervízbe megnézni ,hogy állnak a dokgok.Furcsán is nézett akkor a páromra és mondta lehet nem kellett volna beszólnom.


Azután találkozott vele normális ruhában .....a gyerek akkor már nem beszólt hanem odament és kérdezősködni akart.

67. szulim
2007. júl. 13. 04:58
Igen,azt mondják A"ruha öltöztet"
2007. júl. 13. 00:20
Az én válaszom is igen!De láttam olyan hölgyet is,aki az utolsó divat szerint volt felöltözve,és amikor ránéztem véletlen a körmeire,-elszörnyedtem.. No igaz,ez ritka kivétel!(szerencsére)
65. rosewood (válaszként erre: 64. - Teráz)
2007. júl. 12. 21:04
igen,de én nem bírom sokáig. aludni sem tudok meztenül. bizalmatlan vagyok.
64. Teráz (válaszként erre: 63. - Ec63a7fc29)
2007. júl. 12. 18:22

....néha azért nagyon jó ruhátlan....

:)

2007. júl. 10. 21:26
A ruha teszi. Azért jó, ha van az emberen ruha.
62. Margitnéni (válaszként erre: 61. - Rosewood)
2007. júl. 10. 21:13
Igen, teljesen így van, ahogy írod. Sokáig voltam 90 kiló huszonévesen, és nagyon utáltam magam. Most legalább 40-50-nel több vagyok, és arra gondolok, hogy milyen jó is volt akkor!
61. rosewood (válaszként erre: 60. - Margitnéni)
2007. júl. 10. 13:32
Értem. Akkor Nálad (nem elemezgeni akarlak, félre ne érts!)ez nagyon nagy lelki problémákkal is jár, ugye? Unokatestvérem kb 150 kg volt, és gyomorgyűrűvel tudott fogyni 60 kg-t. természetesen még így is finoman szólva molett, de sokkal jobban érzi magát! azt a 90 kg-t most büszkén hordja, sokkal jobban néz ki, szabályosan újjászületett! És nem azért, mert sovány lett, és nem azért, mert most konfekció-méretű ruhákat hordana, hanem mert valahogy sikerült kibékülenie önamaával. A kulcs ebben rejlik.. :-)
60. Margitnéni (válaszként erre: 59. - Rosewood)
2007. júl. 10. 12:26

Nekem inkább olyan normálisnak tűnik, amit írsz!

Sajnos nem csak merészség kérdése nálam, hanem méreté. Nem is tudom, hogy merész lennék-e, ha lehetnék, vagy egyátalán mi is lenne az én stílusom, ha lehetne. Pedig olyan fontos egy nőnek az öltözködés, annál biztosan, mint ahogy én öltözöm. Magamra aggatom, ami éppen rámjön, és amit éppen meg tudok venni. És próbálok eltűnni mindenki elől, nem találkozni senkivel, de ha mégis összefutnék egy ismerőssel, legalább nem nézek rá, hogy ne lássam a szemében azt, hogy hogyan nézek ki. Lehet, hogy ez zavaros volt, de ez van, sajnos!

59. rosewood (válaszként erre: 57. - Margitnéni)
2007. júl. 9. 21:31
Neked is lehet jó! Csak merészség kérdése ;-) és mondom, nem drága mualtság, kismillió turi van, nálunk még nem is a legolcsóbb. Ja, és a munkám miatt ugyan konzervatívnak illene lennem, de nem vagyok. Tanító vagyok ugyanis. A gyerkeim azt mondják, szeretik, hogy bolondos a tanítójuk. Mert szeretnek (én is őket, a mocsadék kölyköket ), és ez nem ruhafüggő :-) És fantasztikus főnököm van, aki a hivatsátudatomat ézi, bár néha kicsit felvonja a szemöldökét. Annyit mondhatok, hogy munkakor SOHA nem vagyok kihívó ruhában, és amúgy is régimódiasan, de nagyon hasznosan köpenyt hordunk, nálunk ez az egyenruha. És látjátok, a konvenciók ellen küzdő énem, ezt mégis el tudja fogadni, és helyeslem is. Tudathasadás, nem?
2007. júl. 9. 21:29
remélem hogy nem... de egyre inkább az ellenkezójét tapasztaljuk...
57. Margitnéni (válaszként erre: 56. - Rosewood)
2007. júl. 9. 20:59
De jó neked!Már nem is emlékszem rá, hogy volt-e olyan az életemben,hogy olyan ruhát vettem fel, amit szerettem volna.
2007. júl. 9. 18:05
Nem tudom, a ruha teszi -e az embert, de én imádok öltözködni. Turiból, egyedien, amiről rám ismernek emberek. Valahogy a stílus, az egyéniség kivetítése is a ruha, legalábbis nálam mindenképp. Nagszájú, sok társadalmi szabályra fittyet hányó, kreatív ember vagyok. Sokan ezért távolságtartóan tekintenek rám, de sokan szeretnek is. Talán tudat alatt azt akarom elérni, hogy aki igazán meg akar ismerni, nézzen a ruha "mögé", a lelkembe, egyéniségembe. Fillérekből vagyok egyedi, és ha milliomos volnék, akkor is a bolondos ruhákat venném fel. Szoktunk olyat játszani a barátnőimmel, hogy a turiban egy-egy ruhára rámondjuk, kinek a stílusa. Na, ezt csak arra lehet "ráhúzni" akinek van olyan! :-)
55. dundy
2007. júl. 9. 17:20
Sajnos szerintem is,de sajnos sokan nem tudják, hogy ruha és ruha között mekkora különbség van.Én nem tudok trendi lenni, mert alacsony vagyok és széles csípővel+ néhány + kilóval áldott meg az ég.Tehát a csípő fazon nem jön be nekem, de van más szabású cuccom ami karcsúsít, valamivel magasabbnak látszom, talán mert vékonyabbnak látszom.Az anyám a legnagyobb, legkíméletlenebb kritikusom, úgyhogy általában mindig csinos vagyok, de nem trendi.
2007. júl. 8. 17:39
Szerintem is a ruha teszi az embert, sajnos.
2007. júl. 8. 16:58
Az első benyomás mindenképpen számít....és mit látunk meg először...szóval igen.:p Persze lehet valaki értékes ember attól, hogy nem a legutolsó divat szerint öltözködik, de ezt ugye már akkor tudod meg, ha megismerted. De első blikkre mindenképpen számít, hogy mi van rajta...szerintem...
2007. júl. 8. 14:55
világunkban*
2007. júl. 8. 14:55

Igen,a mai vilákban ez van.Ha bármit el akarsz érni,tudd hogy épp milyen ruhát kell felvenned.

Ha pasit akarsz,légy szexi,mély dekoltázzsal,ha munka kell,akkor légy komoly kosztümös nő,esetleg egy szemüveggel.....és így tovább.....

szóval igenis a ruha teszi az embert!

2007. júl. 8. 13:40
Sokan az alapján ítélkeznek!
2007. júl. 4. 23:44

bizony sokat számít.

amikor puccosan mentünk be egy üzletbe, odajött az eladó érdeklődni, mit szeretnénk venni, körbeugrált.

amikor meg hétvégi topis, kirándulósban mentünk, senkit sem érdekelt, mit is szeretnénk venni.

48. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 38. - Virág3)
2007. jún. 18. 09:23
Ezzele teljesen egyetértek!:-)
2007. jún. 18. 09:00

Az egyéniséghez illő ruha "szebbé" teszi a viselőjét. De nem árt az összhang a cipővel, kiegészítőkkel, s az ápol haj is sokat segít.

S nem árt, ha beleilleszkedik az aktuális közízlésbe.

46. iriszb
2007. jún. 18. 08:08
én is azt veszem fel amiben jól érzem magam és ami ad egykis önbizalmat,igen is fontos hogy az ember adja önmagát és ne a divat szerint öltözködjön...
2007. jún. 15. 13:46
Mi az hogy trendi?Én soha nem azt nézem hogy mi a divat,hanem azt ami tetszik,és amiben jól érzem magam.:)És az az ember,aki jólérzi magát a ruhájában,annak magabiztosabb a megjelenése,akár moletten is.Én soha nemtudnék nagyestéyit,és tűsarkút felvenni,mert rosszul érezném magam benne,hiába vagyok vékony.;)
44. c6b27363e5 (válaszként erre: 43. - Hetessycintia)
2007. jún. 15. 13:37
fontos de az az ember ki kövér nem tud ojan trendi ruhába járni ped ig azis olyan értékes ember
2007. jún. 15. 13:36
Hát az attól függ.De szerintem is fontos a megjelenés.
42. Teráz (válaszként erre: 41. - Opál)
2007. jún. 15. 13:34
Határozottan egyetértek :O)
41. opál
2007. jún. 14. 09:38
A jó ruha nem elég azt tudni kell viselni is és ehhez az kell,hogy jól érezzük magunkat a börünkben!:-))
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook