Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerinte dac és hiszti, szerintem erőltetés... fórum

Szerinte dac és hiszti, szerintem erőltetés... (beszélgetős fórum)


1 2
49. delike (válaszként erre: 48. - B0fafa2b64)
2009. szept. 11. 16:05

Nem semmi.

Tényleg csak az, hogy frusztrál, hogy sokkal szebb barátnői voltak és bevallotta, hogy sose volt 65 kilónál nehezebb barátnője...

A ma estéről van szó és teljesen mást gondoltam, hogy csinálunk, ami tegnap nem jött össze ma bepótolhattuk volna...

48. b0fafa2b64 (válaszként erre: 46. - Delike)
2009. szept. 11. 15:50

NE így fogd fel, hogy vesztettél!!!


De akkor sem értem miért vagy ennyire ellene ennek a hétvégének! Nincs valami más ok is???

Talán a te exed is ott lesz? ÉS nem akarod hogy együtt lásson?

47. Christine1979 (válaszként erre: 46. - Delike)
2009. szept. 11. 15:29
Ezért írtam, muszáj néha kompromisszumot kötni egy kapcsolatban...
46. delike
2009. szept. 11. 15:25

Most olyaddig fajult a helyzet, miután nem ez volt az első ilyen eset, hogy szakítással fenyegetőzik...

Vesztettem...

45. 40163fd81d (válaszként erre: 38. - 01c8755c79)
2009. szept. 11. 14:20

Te jó ég?

Egy "megszerzett" pasi,nem tulajdon tárgy,és mi sem vagyunk a tulajdonai.

Nem kell árgus szemmel figyelni,sem ellenőrizni ,sem állandó jelleggel az oldalukon tetszelegni ,csak azért mert bizonytalanok vagyunk a kapcsolatunkban.


Amúgy meg ha a párom megtisztel avval,hogy elhív valahová,hogy álljak az oldalán olyan helyre,ahova nincs kedvem,akkor megtisztelem avval,hogy elengedem egyedül,és nem vágok pofákat,nem kívánok idő előtt hazamenni,nem leszek púp a hátán.

Számomra ez,a tolerancia.

Ő pedig érezze jól magát:)))

2009. szept. 11. 14:07
ülj le a pasiddal és mondd el neki szépen és nyugodtan,nem hisztizve,hogy te nem mész.mert nem vagy odavaló.azért meg tenni kell,hogy jobban érezd magad a bőrödben.elmúltál 18,úgyhogy nem kötelezhet semmire.:DD
43. 2104cc91e8 (válaszként erre: 38. - 01c8755c79)
2009. szept. 11. 13:54
Ugyanez a véleményem!
2009. szept. 11. 13:31

Szerintem néha muszáj kompromisszumokat kötni, és elmenni olyan eseményekre is, ahová ő szeretné, ha te elmennél,- még ha neked nincs is kedved.

Nekem is volt már ilyen, és a végén egész jól éreztem magam a társaságban... és nekem is volt egy-két hely már, ahová a párom régen az exével járt... És kit érdekel?


MOST TE vagy a párja. RÁD kíváncsiak, téged szeret, téged szeretne bemutatni azoknak az embereknek...


Ha pedig elégedetlen vagy magaddal, próbálj tenni ellene. Rajtam van jócskán felesleg (a te képeiden én sem látom, hogy probléma lenne :) Csinos vagy.), és próbálok leadni pár kg-ot, tornázom, diétázgatok. Szépen, lassan majd lemegy. :)


Amúgy meg (saját tapasztalat) ne mondogasd előtte, hogy elégedetlen vagy magaddal, ez és ez a hibád, mert a végén annyiszor mondod, hogy ő is ilyennek fog látni.... és az nem lenne jó.


Úgyhogy szerintem próbálj meg elmenni erre az eseményre. Ha meg nem érzed jól magad ott tényleg, akkor szólj neki, hogy szeretnél hazamenni.


A párkapcsolatokban muszáj kompromisszumokat kötni tehát. Biztos volt már olyan, ahová neki nem volt kedve menni, vagy neki nem volt kedve vmihez (még ha nem is mondta), de elment veled, megtette :)

2009. szept. 11. 13:10
szerintem, ha nem akarsz, akkor ne menj.
40. 40163fd81d (válaszként erre: 33. - Delike)
2009. szept. 11. 12:56

Nézd,én tényleg nem értelek.

Nem a lánya vagy ,akit csak úgy akarata nélkül ráncigálhat ,az ő általa ítélt jó programokra?


Sőt duplán megértelek:))

Na jó elmondom ,hogy miért.:)

Az én férjemnek van egy barátosnője,meg persze több haverja ,akivel egy hullámhosszon mozog,mivel imádják a motorokat,az autókat,tetkókat........én evvel szemben sajna semmi érdeklődést nem mutatok ezen témák iránt,nekem az autók mind egyformák ,négy kerekük van és gurulnak,a motorok csak egy nüansznyi különbséggel biciklik ,a tetkó pedig tök jó,de én nem tudok egy életre bevállalni semmit:)))

Szóval a lényeg,hogy amikor bárki eljön közülük én szívesen fogadom ,jól is érzem magam velük,de amikor a frontéráikról beszélnek,vagy a tetkó imádatukról,akkor én csak vagyok és nézek ki a fejemből.

A múltkor kaptam is egy szép üzit ,hogy menjek én a p...ba,mert ,hogy soha nem megyek:)))

Mondtam is férjemnek,hogy igen,tök cukik,lazák ,aranyosak ,de nem az én világom!Menjen ,érezze jól magát velük,de én nem tudok hozzá szólni a karburátorokhoz,meg a köbcentikhez,és őszintén szólva ,nem is érdekel,bármennyire is szeretem a férjem.

Szóval,szerintem ha úgy érzed,nem a te világod,akkor egyszerűen mondj olyan nemet,amit megért.

39. b0fafa2b64 (válaszként erre: 33. - Delike)
2009. szept. 11. 12:49

"Nem érzem magam kívánatosnak." ezt írtad....


Szégyenlős vagy? félhomály, néhány pislákoló gyertya, egy pohár finom bor... (nah, persze az utóbbi nem minden alkalommal.. :)) ) és engedd el magad, ne azzal foglalkozz, hogy hol van rajtad +1 kiló, hanem add át magad a helyzetnek...

38. 01c8755c79 (válaszként erre: 1. - Delike)
2009. szept. 11. 12:49

De most komolyan... Te most dicsekedni akartál a külsőddel? ... csinos vagy... a pár kg plusz pedig max a fotógép lehet a nyakadban, mert amúgy sehol nem látszik.

Ha pedig mégis érzel pluszt magadon... akkor nem hiszti, hanem egészséges táplálkozás és torna... szerintem. :o))


AMúgy pedig ha a párod megtisztel azzal, hogy az oldaladon (vagy Te az ő oldalán) akar mutatkozni, akkor kapva kapj rajt.... mert könnyen odaáll más. ;))

37. b0fafa2b64 (válaszként erre: 33. - Delike)
2009. szept. 11. 12:47

Lehet tök jól éreznéd magad! Új embereket ismernél meg! Lehet utána alig várnád hogy a következőre elmenj!

Szerintem adj egy esélyt a párodnak, és ha tényleg nem érzed magad jól akkor mond meg neki, hogy a legközelebbire nem szeretnéd elkisérni, inkább akkorra a barátnőddel csinálsz egy programot!

2009. szept. 11. 12:43
Ha nem érzed magad jól a párod oldalán, mint "arm decoration" az ilyen programokon és ez meg is látszik rajtad, akkor csak rosszabbat teszel magadnak és a párodnak is ha elmész. Fancsali képpel vagy láthatóan zavarban, gátlásosan végigasszisztálni ezeket az összejöveteleket értelmetlenség. Vagy vegyél magadon erőt, szerezz be pár új cuccot, menj el fodrászhoz, manikűröshöz, pedikűröshöz, pumpáld fel az önbizalmad, vagy inkább maradj ki belőle. (Természetesen ne hisztizéssel, csak pókerarccal.) Woody Allen mondta, hogy az istenhiten kívül a tökéletes jólöltözöttség tud ugyanolyan felülmúlhatatlan magabiztosságot és lelki békét adni. Nekem ez a therapy mindig bejön. Good luck!
35. 40163fd81d (válaszként erre: 30. - Mimmo33)
2009. szept. 11. 12:41
Ráadásul csak azért,hogy ellenőrizzem ,nem csinál -e rosszat,különben meg egyáltalán nem érdekel az egész,vagy nem érzem jól magam......?:))
34. delike (válaszként erre: 28. - E799f80651)
2009. szept. 11. 12:40

Neked is! :)


Néhány hónapja vagyunk együtt.

33. delike (válaszként erre: 32. - C42aaaac41)
2009. szept. 11. 12:39

Nem érzem magam kívánatosnak. A drága fehérnemű és csinos ruha csak álca.

Nem szeretnék elmenni, próbáltam neki megmagyarázni, hogy nem érezném jól magam annyi idegen között, de azért is el akar vinni.

2009. szept. 11. 12:25

először is!a fölös kilókkal is lehet valaki nagyon csinos és kívánatos!míga párod így lát szépnek és vonzónak addig mi a fenét parázol azon,hogy hogyan néztek ki az exek!most veled van a pali és nem az exel!az a MÚLT!!!!a jelen TE vagy!


másodszor!Te mit szeretnél?El akarsz menni a rendezvényre,vagy sem?Te nem csa k a "barátnő" vagy,hanem a párod TÁRSA.Most akik házasságban élnek és ott lesznek,azok a csak"feleségek"?Öcsém,hogy lehet így gondolkodni?Térj már magadhoz!


Ha te el akarsz menni,akkor menj!Ha meg nem akkor találj ki egy értelmes indokot és azt oszd meg a pároddal is,mert ez a gyerekes viselkedés az oviba való tényleg!


Bocs,ha kicsit agressszív voltam,de nem bántani szeretnélek!

2009. szept. 11. 12:21
szerintem marakodhatnánk napokig, de ezt csak ők tudják hogy mi folyik köztük, majd szépen helyre jön minden:DDDDDDDDDD
30. mimmo33 (válaszként erre: 17. - 2104cc91e8)
2009. szept. 11. 12:11
Elég gáz ha egy kapcsolatot azzal lehet életben tartani, és mindenkinek megmutatni, hogy mi együtt vagyunk ha követem mindenhová mint egy kiskutya
2009. szept. 11. 12:11
mióta vannak együtt?
28. e799f80651 (válaszként erre: 1. - Delike)
2009. szept. 11. 12:10
ja és üdv innen Csabáról
2009. szept. 11. 12:08
Itt egy szórakoztató programról van szó,nem mellette állásról,segítésről,támogatásról ,azért azt ne felejtsétek el.
26. e799f80651 (válaszként erre: 24. - 673567bc24)
2009. szept. 11. 12:08

igen már várom

de itt most tök mindedj hogy ki hány éves, én is férjnél vagyok, és biztos hogy nem vagyok még tapasztalt az ilyen dolgokban

2009. szept. 11. 12:07

de ha nem volt még ilyen helyen akkor honnan tudja hogy nem érezné jól magát?

legalább megismerné azokat az embereket akivel a párja barátságban van és azok is megismerhetik azt a nőt akit a barátjuk szeret

24. 673567bc24 (válaszként erre: 23. - E799f80651)
2009. szept. 11. 12:06
vigyázz,most jön a "mit akarsz te a 23 éveddel" kérdés! :)))
2009. szept. 11. 12:05
csak az hogy igazad van, ha ő nem áll mellette akkor majd akad más
22. e799f80651 (válaszként erre: 21. - 2104cc91e8)
2009. szept. 11. 12:04
bocs a kérdés nem neked szólt hanem a fórum kiírójának
21. 2104cc91e8 (válaszként erre: 19. - E799f80651)
2009. szept. 11. 12:03

Nem értem, miről beszélsz?? :)


Itt most nem az Én Páromról van szó!


(Ha érdekel akkor elmondom, hogy Ő meg Én immár 44 (negyvennégy) éve gyakoroljuk a kompromisszum készséget)


Én a mai női viselkedésre alapoztam azt a javaslatot amit tettem:)

Barátnők is elveszik egymástól a férfiakat és sorolhatnám!

2009. szept. 11. 12:02

Én meg azt nem értem ,mire fel ez a felhajtás?:))

Egyszerűen ha nincs kedve,nem érezné jól magát ,úgy érzi nem akar menni,akkor miért kellene mennie?:))

Miért lenne kötelező számára olyan helyre elkísérni a barátját,ahol nem érezné jól magát?

Miért ne mondhatná,hogy menj nyugodtan és érezd jól magad?:))

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook