Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerettem a karantén időszakát! fórum

Szerettem a karantén időszakát! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

15. Édua2 (válaszként erre: 14. - Krisztikrisz)
febr. 8. 06:10
Hát mivel a társadalom csúnyán megbukott logikából és gondolkodásból, viszont 5ösre vizsgázott hiszékenységből és megvezethetőségből, ezért simán. Sajnos.
14. krisztikrisz (válaszként erre: 10. - Édua2)
febr. 7. 16:21
Szerinted lesz?
13. tien (válaszként erre: 12. - 3adf9fed6d)
febr. 6. 14:09

Minden szavaddal egyetértek.


Mi Németországban éltünk akkor ,és szörnyű volt látni ezt a várost kihaltnak.

Bár mi dolgoztunk éppen,és volt papírunk róla ,hogy tíz után is tartózkodhatnak az utcán.


Nem voltunk betegek ,de életemben nem féltem így és féltettem a családom.


Soha ne jöjjön vissza.

12. 3adf9fed6d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 6. 11:06

Ebben az országban nem volt karantén, maximum bezárták a szórakozási lehetőségeket, egyes munkahelyeket és iskolákat, illetve valamiért este nem akarták, hogy azon az utcán legyél, amin nappal igen.


De ez részletkérdés.

Épeszű ember nem kívánja azt az őrületet vissza. Akinek hiányzik, annak nem ez hiányzik, hanem megmutatta számára, hogy a legjobb dolog a családdal együtt lenni vagy másfajta életet élni, mint amit egyébként él. Váltani mindig lehet.

11. L’Engel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 6. 10:36
Van, ami nekem is hiányzik akkoriból, de azért nem sírom vissza.
10. Édua2 (válaszként erre: 6. - Krisztikrisz)
febr. 6. 06:35
Persze, más se hiányzik....így is óriási, visszafordíthatatlan pszichológiai károkat okozott a társadalomban!
febr. 5. 23:16
Amikor megállt a Föld!
8. Zakariás napja van (válaszként erre: 6. - Krisztikrisz)
febr. 5. 23:15
Mit sejtesz amit én nem?!
febr. 5. 22:50
Életem egyik legjobb időszaka volt, sem előtte, sem azóta nem voltam ennyit a gyerekeimmel az első két életévüket leszámítva.
febr. 5. 12:00

Még visszajöhet!


[link]

febr. 5. 11:42
Nem vettem részt benne.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Pötibaba)
febr. 5. 11:40
Igen, jó volt elvonulni.
3. K-né Zsóka (válaszként erre: 2. - Pötibaba)
febr. 5. 08:46
Valahogy így voltunk vele mi is! Szerencsére az elsőnél még nagyon betegek sem voltunk, inkább csak iszonyatosan fáradtak, így jól esett otthon téblábolni.
febr. 5. 07:18
Voltak pozitívumai számomra is. Persze nem kívánom vissza, de voltak olyan napok, amikor jó volt otthon "bezárva" lenni a szeretteimmel. Amikor elfeledkeztünk az okáról, akkor nagyon jó kis kuckózós napjaink is voltak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook