Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretőt tartani, avagy annak lenni?! fórum

Szeretőt tartani, avagy annak lenni?! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. febr. 16. 19:57
Sziasztok.És mi van akkor,/ismerőssel történt/ha mind a két fél házas,mondjuk van/vannak/gyerekek,és mondjuk megtetszenek egymásnak?Nyílván jön a sablon,hogy ne nézz rá,....stb.De mi van akkor,ha mégis vonz a dolog?
51. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 41. - Ef1191cb08)
2010. febr. 16. 19:35
teljesen igazad is van, és ha jobban elolvasod,amiket írtam akkor rájössz, hogy én sem értek egyet vele...de! én nem azokról beszélek, akiket csak az motivál, hogy újabbat és újabbat keresek,hanem azokról, akik már mindenhogy próbálták a kapcsolatukat rendbe szedni, de nem ment, viszont annyira szerették a párjukat hogy nem tudták elhagyni..és nem a pénz vagy lakás miatt ...egyszerűen csak nőnek/férfinak kellett hogy érezzék magukat egy kicsit...és visszatérnék arra is hogy nem arról beszélek, hogy hosszú távon megtartania szeretőt a társ mellett...én örülnék a legjobban ha csak olyan kapcsolatok lennének, ahol mindent meg lehet beszélni...de sajnos igenis mindkét fél hibás, akkor amikor a másik mondandója süket fülekre talál...és persze akkor is amikor az a fél egyszer elcsábul...nem mondtam hogy ez helyes, csak azt hogy ezt is meg tudom érteni...van hogy az ember szeretné ha csak eg kicsit szeretgetné valaki...de ha folytonos elutasításba ütközi akkor nehéz...
2010. febr. 16. 18:47

mostis akim volt tavaj, jó ideig nembeszéltünk ( kb 4 hónapja), majd összefutottunk; és mosta folytatást terveztük már.


Nem is bánom hogy így alakult, mert ami és akivel jó volt, azt ki szeretné feladni, főleg ha van rá lehetőség.

49. 9e36cbb27b (válaszként erre: 47. - D81878421d)
2010. febr. 16. 18:45

lehet furán hangzott amit írtam, de így gondolom.

Így nemkell mindennap a morgáasait, stb elviselnem, nem szekálja a gyerekeimet ha vmi nemtetszik neki ( úgyse hagynám ), nemkell főzni mosnni rá, stb...

bár tény hogy mindig jó egy ffi a háznál, de nem ien áron.

Meggondolatlanul belevágnák idő előtt, és a végén nagy veszekedések árán szétmennénk mert nem ismertük meg eléggé egymást költözés előtt... no és a gyerekeknek se tesz jót.

majd ha úgy látom h megérdemli akkor örömmel; addigis jó így

egy pasit is "kilehet használni", már ha lehet ezt kihasználásnak nevezni.

48. globus (válaszként erre: 47. - D81878421d)
2010. febr. 16. 18:43
:))
47. d81878421d (válaszként erre: 16. - 9e36cbb27b)
2010. febr. 16. 18:40
Igazad van: "mindenkit arra kell használni, amire való"...
2010. febr. 16. 17:55
nekem pl egyik ismerősömnek 3 éven keresztül volt szeretője, mint kiderült a férjének a legjobb barátja. senki nemtudott semmiről mindaddig, még a csaj nem lett terhes. Ekkor kezdődtek a bonyodalmak
45. 9e36cbb27b (válaszként erre: 44. - Missy cat)
2010. febr. 16. 17:54

amiket leírtál teljesen igaz.

Meik pasi adná fel azt az életét félrelépés miatt hogy tiszta lakás várja, főznek, mosnak rá, stb...

vagy meik nő adná fel azt az életet, ahol pl tudja hogy a férjnek meglehetősen jó a keresete.

Vagy vegyük példának ha otthagyják egymást. elválnak; mi szokott lenni, vagyonmegosztás... ebben aztán vannak bonyodalmak...főleg ha nagy összegekről van szó, és egyik fél sem enged


szerintem sok ember ( különösen a notorius félrelépők) meggondolják milehet a következmény mielőtt cselekednek. csupán egy kaland miatt feladni a biztosat...

2010. febr. 16. 17:49

Szerintem a fentiek közül egyik sem a legjobb szerep és a legjobb megoldás a problémákra. Ha belegondolunk, azért hallunk ilyen esetekről, vagy ne adj Isten tapasztalunk ilyet, mert az egyik fél vágyik valami újra, egy kis kalandra, amit egy idegennél keres és úgy véli, hogy meg is találja. Pedig ha utólag megkérdeznénk az illetőt, hogy miért csinálta, nem éppen egy ésszerű választ és magyarázatot tudna erre adni. Ha valaki kalandra vágyik, ezzel miért kell a másikat, ráadásul akit szeret, megbántani??!! Akkor mondja meg, hogy másra vágyik, egy kis szabadságra, és mielőtt megcsalná, elköszönnének egymástól, és ki merre lát. És akkor nincs se bűntudat, se hazugságok halmaza! Mennyivel könnyebb lenne, csak sokan választják az egyszerűbb megoldást: jó, ha van egy biztos dolog az életünkben. De azokat se nagyon tudom megérteni, legalábbis számomra felfoghatatlan, ha valakit megcsalnak, hogy tud a továbbiakban együtt maradni azzal, aki megcsalta??!! Megbízik benne továbbra is? Ugyanaz a bizalom marad meg? Nem hinném. És csak azt nézi, hogy mikor vallja be megint neki a párja, hogy drágám, megint megcsaltalak!

Én is inkább a kompromisszumok és megbeszélés híve vagyok, jobb leülni, és tisztázni időben a dolgokat, nem szabad utólag kiderülnie egyes eseményeknek, ha őszinteségen alapszik egy kapcsolat!

2010. febr. 16. 17:49
nemtudhatni hogy pl ha a férj félrelépett, nincs e bűntudata... de akkor már azt nemtudja sajnos visszacsinálni ( még ha akarná is)
42. Vendetta (válaszként erre: 41. - Ef1191cb08)
2010. febr. 16. 17:43
Hát, ez nagyon szép, hogy Te mindig mindent meg tudtál a férjeddel beszélni. És szerinted a milyen a falnak beszélni? Nem minden kapcsolatban működik jól a kommunikáció.
41. ef1191cb08 (válaszként erre: 33. - Ee4c27a1c3)
2010. febr. 16. 17:37
Én ezzel a magyarázattal nem tudok egyáltalán egyetérteni,és nagyon felháborítónak találom amikor ilyet hallok.Véleményem szerint nem annak van sara akit csalnak,semmiképen!Milyen ember aki így próbálja elrendezni a problémáit?Ha én úgy érzem,hogy valami nem stimm a házasságomban,akkor leültetem a hites uramat és megbeszélem vele.Eldöntjük mi legyen,hogyan tovább...stb..de nem megcsalom!Ha nem megy együtt válunk,ha igen,rendezzük a problémát.De miféle megoldás az,ha gondok vannak,akkor keresek mást magamnak szórakozni a párom mellett?Ez nagyon önző dolog nem?Ha probléma van egy kapcsolatban abban lehet mindkét fél hibás,de ha megcsalás van,abban csakis az,aki megcsal!Ezzel a szöveggel,hogy nem csak a csaló a hibás a szeretők szoktak jönni,hogy a szeretője párjára próbálja tolni a saját sarát is.Én ezt rendkívül aljasnak tartom.
2010. febr. 16. 16:39
igen, én sem gondoltam volna soha, hogy megcsalnak...
39. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 36. - 81e5170311)
2010. febr. 16. 16:38

ez is igaz:)

ezért mondtam, hogy rengeteg árnyalata van ki miért mikor és hogyan él úgy ahogyan...

38. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 35. - 25d0cf0696)
2010. febr. 16. 16:38
ez is igaz...de sohasem tudhatod ki miért marad és megy...nem tudod mit hoz az élet..és lehet szörnyülködni meg mutogatni, hogy fujj de gusztustalan, de nem tudhatod holnap veled velem veletek mi történik...én sem értek egyet azzal hogy szeretőt tartsunk, plusz az asszonyt, csak azt mondom, hogy vannak olyan dolgok, amiket lehet hogy sohasem gondolnánk hogy megtörténik...veled, velem, velünk...majd 90 évesen mondhatjuk hogy igen, mi tisztán éltünk, ha ez valóban így volt...de most még nem...és ismétlem én sem értek egyet a csalással...de vannak esetek, amikor megértem h mi miért történt...
37. 81e5170311 (válaszként erre: 35. - 25d0cf0696)
2010. febr. 16. 16:37
Igen teljesen egyet értek veled!
36. 81e5170311 (válaszként erre: 33. - Ee4c27a1c3)
2010. febr. 16. 16:35
Véleményem szerint nem mindig azért torténik a megcsalàs,mert otthon nincs minden rendben.Néha flortolésbol is komolyra fordulhatnak a dolgok,és hirtelen ész nélkul màr meg is tortént.Aztàn biztosan vannak,akik idoben felébrednek,de aki nem akarja abbahagyni,akkor megcsinàlja a bajt a hàzas felek kozott,és ilyenkor torténnek meg a vàlàsok,a màsik lelkében a sérulés.
2010. febr. 16. 16:33
azt gondolom, ha egy kapcsolat már nem jó akár csak az egyik félnek is, akkor azt először is megbeszélni, majd lezárni kell(ene), aztán jöhet(ne) az új...
34. 81e5170311 (válaszként erre: 32. - 25d0cf0696)
2010. febr. 16. 16:31
Ebben igazad van,hogy annak a legrosszabb,akit megcsalnak és a megcsalt leigàzottnak érzi ebben a helyzetben magàt.A megcsalàst szerintem el kell felejteni,mert az aki megcsal nem érdemli meg,hogy a lelkében megmaradjon az embernek.
33. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 32. - 25d0cf0696)
2010. febr. 16. 16:30
na igen, a megcsalás egy igen jó alapkérdés...sokat lehetne erről írni...ha családod van, akkor ez nem fér bele...de mindenképpen meg kell nézni ki miért tette azt amit tett...lehet ennek sok oka...és mindkét félnek van sara..nem csak annak aki csal, hanem annak is akit csalnak...én hiszek abban, hogy nem véletlenül történnek a dolgok...nem mondom hogy ügyes vagy palika/marikat hogy megtetted, de az biztos, hogy ha otthon rendben van minden, mindenki megkapja azt a kapcsolatban amit kell, akkor nincs megcsalás...persze van olyan is akit a vére hajt, de akkor az ne kötelezze el magát... a többiről mint mondtam mindkét fél tehet...hol kevesebb hol több részben...
2010. febr. 16. 16:23
nem hiszem, hogy a megcsalást el lehetne bármikor is felejteni...
31. samdo (válaszként erre: 28. - 25d0cf0696)
2010. febr. 16. 16:15

igen gabó1, egyetértek... mármint azzal, hogy a lelkiismeret meg egyebek

meg hát a végkifejlet - visszament a családjához, mindenkinek rossz érzés, míg el nem felejtődik

2010. febr. 16. 16:13
rossz annak, akit megcsalnak
29. 81e5170311 (válaszként erre: 28. - 25d0cf0696)
2010. febr. 16. 16:12
Gondolod mindenki leirhatatlanul rossz érzésnek talàlja,hisz akkor miért csinàljàk?Nem tudom,de nekem ez magas.
2010. febr. 16. 16:02
leírhatatlanul rossz érzés, ne legyen benne részed soha...
2010. febr. 16. 15:54

Nekem soha nem volt szereto az életemben.En arra lennék kivàncsi,hogy akàr a no vagy a férfi részérol,milyen érzés az,ha megcsaljàk egymàst?

Hogyan tud az a férfi vagy no a csalàdjàval foglalkozni,amikor haza megy,hogyan tudnak egymàs szemébe nézni.Az egyik fél mindig àrtatlan.Olyan is van,hogy mind2 csalja egymàst.En azt hiszem,ha szereto lennék és hàzassàgban élnék,a lelkiismeretem megszolalna,nem tudnék ilyen dolgokat eltitkolni,talàn még egy napig sem.A férjemet sem tudnàm egy percig sem megalàzni.

2010. febr. 16. 14:23
no irány az ovi-isi, később ittleszek. estefelé
25. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 22. - Kutyáslány)
2010. febr. 16. 14:17
szerencsére még nem, de ha szar volt végképp a kapcsolatom, akkor mielőtt kezdtem egy másikkal, otthagytam az előzőt...
2010. febr. 16. 14:16
mi okt óta, egyszercsak szüneteltettük a dolgot; nem kerestük egymást, majd a napokban, megint alakulni kezdtek a dolgok
23. 9e36cbb27b (válaszként erre: 19. - Kutyáslány)
2010. febr. 16. 14:14

azt talán bele sem kell adni. Nem kell a másik félnek ien esetben tudni mindent a másikról.


Persze bizonyos fokon az érzelmek nélkülözhetetlenek, akkor van baj, ha már nem csak a sex terén érzel bármit is a másik fél felől

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook